Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Споживчий кредит Альфа банку умови споживча карта


Споживчий кредит Альфа банку - умови, споживча карта

Споживчий кредит Альфа банку умови споживча карта

Ми продовжуємо розповідати про кредитні продукти різних банків. Сьогоднішня стаття буде присвячена споживчими кредитами в Альфа-Банку. Ми вам розповімо про те, як і де взяти цей споживчий кредит, які процентні ставки, вимоги до позичальника, необхідні документи для оформлення кредиту, а так само кілька слушних порад від нас.

Як і де оформити Щоб отримати кредит, для початку необхідно заповнити анкету-заяву на отримання споживчого кредиту в Альфа-Банку. Разом з анкетою при собі ви повинні мати паспорт громадянина РФ. І на цьому все! Більше необхідних документів від вас не потрібно.

Але як завжди є тут свої підступи, без них ніяк: банк може додатково вимагати інші документи, які його зацікавлять. З необхідними документами і заявою вам слід звернутися в один з офісів Альфа-банку (місця розташування офісів ви можете подивитися на офіційному сайті банку). Вимоги до позичальника

Споживчий кредит Альфа банк видає громадянам РФ, причому потрібна постійна реєстрація в тому регіоні, де берете кредит. Зверніть увагу, що тимчасова реєстрація не вітається. Позичальник-дівчина не повинна бути молодше 19 років, а чоловік не молодше 22 років.

Ось вона - статева дискримінація! Невже дівчата в 19 років більш відповідальні, ніж мужики в 22??? Позичальник повинен мати постійне місце роботи зі стажем не менше трьох місяців на останньому місці роботи, звідси робіть висновок, що скоріше всього банк зажадає у вас довідку з місця роботи, а також довідку про доходи.

Ну і найголовніше у вас повинна бути гарна кредитна історія, а точніше не повинно бути прострочення за кредитом, не важливо в якому банку, так як тепер банки мають можливість переглядати вашу загальну кредитну історію за все життя.  Умови кредитування Максимальна сума споживчого кредиту становить 580 000 рублів.

Мінімальна сума кредиту 5 400 рублів, для жителів Москви, а для мешканців інших регіонів мінімальна сума - 4000 карбованців. Кредит надається тільки в рублях. Термін кредитування становить від 3-х місяців до 3-х років (термін кредитування вибирається самостійно, але врахуйте, що вибір терміну кредитування може вплинути на вашу річну відсоткову ставку). Альфа залишився одним з небагатьох банків, які продовжують брати комісії, з вас будуть стягуватися комісії за обслуговування кредиту в розмірі до 1.9% і комісія за надання кредиту в розмірі до 300 рублів.

На сайті Альфа банку є кредитний калькулятор, але він не налаштований саме на споживчий кредит за певною програмою, до того ж, ви не знаєте точно, яку процентну ставку вам запропонує банк. Так що краще дочекатися офіційного графіка платежів від кредитного менеджера. Погашення споживчого кредиту здійснюється рівними щомісячними платежами, сума платежу буде розрахована при оформленні кредиту і буде залежати від відсоткової ставки і суми всього кредиту. Надається можливість дострокового погашення без стягнення комісії.

Якщо ви оформите кредит в одній із точок продажу, то вам надається кредитна карта Visa Classic Unembossed. Погашати кредит досить зручно і просто, тому що в банку є безліч партнерів-компаній, через які можна здійснювати платежі, і які знаходяться практично на кожному розі. Наприклад, компанія «Евросеть» або термінали «Qiwi».

Однак майте на увазі, що ці партнери беруть свою комісію і зарахування грошей на рахунок може відбуватися не зовсім одномоментно. Процентна ставка Умови споживчого кредиту Альфа банк, треба сказати, повідомляє не повною мірою.

Так декларована відсоткова ставка - від 14% річних. Але яка максимальна ставка? Процентна ставка для кожного клієнта визначається індивідуально. Від чого залежить ставка теж можна тільки припускати.

В принципі, на процентну ставку впливає безліч різних чинників. В більшій мірі розмір ставки залежатиме від відсутності чи наявності хорошої кредитної історії і від того, в якій валюті ви берете кредит, але так як Альфа-Банк надає споживчий кредит тільки в рублях, то відкидаємо цей фактор. Термін кредитування так само відіграє важливу роль в зміна річної ставки.

Розрахунок обов'язково ведуть виходячи з доходу позичальника. І найголовніше, якщо ж карта Альфа-Банку є вашою зарплатною карткою, то це допоможе вам істотно знизити вашу процентну ставку. Потребітельская карта Щоб зручно розпоряджатися споживчим кредитом, ви можете придбати споживчу карту Альфа-Банку. Початковий кредитний ліміт по картці становить 3 000 рублів.

Процентна ставка - 19.9% річних (вважається маленькою для кредитної картки). Обслуговування карти обійдеться в 10 доларів на рік. Комісія за обслуговування рахунку споживчої карти складе 1,99% від суми поточної заборгованості щомісяця. Поради від нас Щоб банк не відмовив вам у споживчому кредиті ми радимо відразу разом із заявою на отримання кредиту представити всілякі документи, які підтверджують ваш дохід і працевлаштування, а так доход ваших членів сім'ї - це теж не буде зайвим.

Не забудьте про довідку за формою 2-ПДФО. Нагадаємо, щоб вам схвалили кредит, потрібна хороша кредитна історія. Перш ніж підписати договір ми настійно радимо максимально ознайомитися з кредитним договором, не залишати незрозумілі вам фрази і пункти, перестрахуйтеся і краще запитайте у фахівця даного банку, він зобов'язаний вам роз'яснити кожен пункт. Якщо ж вам необхідно взяти споживчий кредит дуже швидко, то в банку існує кредитний продукт, який називається кредит «Швидко», процентна ставка майже 30% річних, зате кредит оформлять дуже швидко.

Майте на увазі, що Альфа дуже жорстко підходить до питання стягнення простроченої заборгованості, і навіть не завжди вдається домовитися потім про реструктуризацію На закінчення хочеться сказати, що споживчий кредит в Альфа-Банку є одним з найбільш вигідних кредитів, якщо порівнювати з іншими банками. Якість обслуговування хороше, обману з боку банку не помічалося. Н. Бабурін, спеціально для Занімаем.ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ліміт експрес-кредиту від ВНЗ-банку збільшився з трьох до п'яти мільйонів рублів 14 серпня 2012 21:05 ВУЗ-банк переглянув умови, на яких компаніям малого і середнього бізнесу ... Більше

Іпотека військовослужбовців - У нового покоління військовослужбовців проблем з житлом не буде Про програму «Військова іпотека» ... Більше

«Іпотечний експрес» від БАНКУ УРАЛСИБ Михайло Воронько, Керівник Департаменту маркетингу та електронних сервісів БАНКУ УРАЛСИБ, розповідає порталу «Занімаем.Ру» про пропонований банком іпотечний кредит ... Більше

Юніаструм Банк пропонує нові програми страхування позичальників Програми страхування позичальників за споживчими кредитами стають все більш популярними.Страхування ... Більше

Лізинг автомобілів для юридичних осіб - лізинг вантажних автомобілів У дослівному перекладі слово «лізинг» означає довгострокову оренду обладнання або транспортних ... Більше

Популярне