Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Пробизнесбанк кредит на довірі готівкою до 1 млн рублів


Пробизнесбанк - кредит на довірі, готівкою до 1 млн. рублів

Східний експрес банк і донька РЖД відкрили в Москві касу з продажу квитків в кредит

У цьому матеріалі ми розповімо про споживчий кредит в Пробизнесбанка. Пробизнесбанк об'єднує в собі кілька регіональних банків: ВУЗ-Банк, Банк24.ру, Експрес Волга, Національний банк заощаджень і Газенергобанк. Споживчий кредит у цьому банку славиться своїм швидким оформленням, у них він називається «Кредит на довірі».

У рекламі обіцяють, що оформлять кредит за кілька годин. Можливо це і так, але як мінімум годин 6 цей процес займе. Так само Пробизнесбанк обіцяє, що їхній офіс потрібно відвідати одноразово, але в пункті «необхідні документи» написано, що банк вправі попросить будь, що цікавлять його документи, а заявка розглядається протягом одного робочого дня. Як бачите, одне суперечить іншому. Кредит на довірі Пробизнесбанк видає на строк від 3 місяців до 10 років.

Сума кредиту становить від 5 000 до 1 000 000 рублів. Погашати потрібно рівними щомісячними платежами, календарний день ви обираєте самі. Можна зробити так, щоб банк списував платіж по кредиту автоматично, для цього вам необхідно мати достатню суму на картці.

Є такий плюс, що банк сам нагадує про майбутній погашення кредиту, відправляючи тим самим смс. Документи, які вам знадобляться для отримання кредиту «На довірі», стандартні - ви бачили їх у всіх банків, що оформляють кредит готівкою. Пробизнесбанк вимагає підтвердження особи (паспорт), доходу (2-ПДФО), зайнятості (трудова книжка), а також відсутності інтересу до вас з боку військового комісаріату.

Наша порада, постарайтеся надати всілякі документи, які підтверджують будь-які види доходів, а також доходи членів сім'ї. Це сприятиме зниженню процентної ставки, а так само менше шансів, що банк зажадає у вас ще які-небудь документи. Як ще прискорити процес отримання кредиту? Скористайтеся онлайн заявкою, заповнивши анкету на офіційному сайті Пробизнесбанка. Відзначу, щоб вас не бентежило, «Лайф» і є Пробизнесбанк, це його бренд.

Заявку можна подати і по телефону банку. Якщо ви заповните онлайн заявку на сайті, то буквально через 15 хвилин ви можете отримати безкоштовну консультацію від менеджера банку і поставити йому будь, що вас цікавлять. Пробизнесбанк споживчий кредит оформляє ще й за програмою «Кредит за одну годину».

Із потрібних документів потрібна тільки анкета на отримання кредиту і два документи, що засвідчують особу. Ну і чоловікам до 27 років необхідний документ, який свідчить про служби або відстрочки в армії. Як бачите, перелік документів мінімальний, але так само вони в праві запитати з вас ще будь-який інший документ.

Такий кредит видається на строк від 3 місяців до 3 років. Сума кредиту складе від 5 000 до 100 000 рублів. Можливо кредитування пенсіонерів. Кредитна заявка розглядається протягом однієї години, після заповнення заявки у філії банку та співбесіди з менеджером.

Вивчивши відгуки на різних форумах, ми прийшли до висновку, що Пробизнесбанк дуже навіть непоганий по обслуговуванню клієнтів. Але, як кажуть люди, досить складно заслужити довіри банку, щоб він вам видав кредит. Так що наш вам рада, крім необхідних документів, постарайтеся надати безліч різних документів, які допоможу вам у прийняття позитивного рішення банком. Наприклад, подбайте про довідку, підтверджуючу вашу хорошу кредитну історію, документи, що підтверджують ваш будь-який дохід. До речі, у Пробизнесбанка є така чудова послуга «Перевір свою кредитну історію».

Природно, вона платна. Щоб скористатися цією послугою, вам потрібно пройти в один з офісів банку, маючи при собі паспорт, і заповнити форму-запит на дану послугу. Протягом півгодини ви отримаєте всю інформацію про вашої кредитної історії та консультацію фахівця.

Я думаю, що багатьом цікаво дізнатися його кредитну історію, та може бути численні відмови у кого-небудь пов'язані саме з нею? Н. Бабурін, спеціально для Занімаем.ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Нові ставки по кредитних картах ТОВ «БАНК Фінінвест» 1 квітня 2010 0:00 З 1 квітня 2010 року ... Більше

Прийшла весна - час готувати подарунки до 8 березня! Для більшості чоловіків день ... Більше

Кредитна історія людини - закони про кредитні історії Сьогодні термін «кредитна історія» у всіх на слуху і кожен ... Більше

Зв'язковий Банк пропонує власникам універсальних карт рахунок SAFE з 10% річних на залишок 8 червня 2012 8:26 Зв'язковий Банк відкрив «особливий рахунок» ... Більше

Банкрутство банків у Росії - причини, закони, особливості банкрутства банків На порталі Банкі.ру є сторінка, ... Більше

Популярне