Преміальні програми Visa і MasterCard

Преміальні програми Visa і MasterCard

Власні програми знижок і спеціальних пропозицій для власників пластикових карт пропонують всі банки. Однак клієнтам категорії VIP завжди хочеться запропонувати щось унікальне. Універсальні преміальні програми розробили для особливо важливих клієнтів самі платіжні системи Visa і MasterСard.

Набір додаткових можливостей не змінюється від банку до банку, і надається не банком, а платіжною системою. Визначається VIP-клієнт дуже просто: по категорії карти. Який бажає скористатися перевагами преміальної програми повинен мати карту рівня, як мінімум, Gold.

Світ Привілеїв Visa. До преміальних карток Visa відносяться кредитні картки Visa Gold, Visa Platinum та Visa Infinite. Партнерами програми "Світ Привілеїв Visa" на сьогоднішній день стали понад 1500 торгово-сервісних підприємств в Росії і більше 20000 - по всьому світу.

При оплаті товарів і послуг преміальною карткою Visa власник картки може одержати знижку, бонус, підвищення класу обслуговування або комплімент в магазині-партнері програми.

Крім знижок, тримачі преміальних карток Visa отримують різні додаткові послуги, особливо затребувані при поїздках за кордон. Набір послуг залежить від рівня картки. Найбільш широкий спектр додаткових переваг - у карти Visa Infinite.

Послуга Консьєрж-Сервіс - це можливість у будь-який час доби доручити консьєржу бронювання квитків і готелю, підбір відповідних рейсів, вибір ресторану або кафе і замовлення столика. Консьєрж проінформує клієнта про наявність вільних місць на рейс, наявності та вартості номерів у готелі.

Медична та юридична підтримка за кордоном - це довідки про наявність лікарів, юристів і перекладачів в країні перебування клієнта. Це доставка медикаментів, напрямок до клієнта лікаря, організація екстреної медичної евакуації та багато іншого.

Для карток Visa Platinum та Visa Infinite діє програма "Захист покупок і продовження гарантії". Власники карток автоматично беруть участь у програмі страхування придбаних товарів від втрати, крадіжки або псування протягом 90 днів з моменту покупки. Гарантійний термін на придбаний товар подвоюється.

Оплата товару, зрозуміло, повинна бути проведена по карті.

Програми страхування, що діють в рамках програми "Світ привілеїв Visa": медична страховка для мандрівників, страхування при виїзді за кордон, страхування при поїздках усередині країни.

Екстрені послуги Visa - це допомога клієнту у випадку втрати або крадіжки карти. Це блокування картки по дзвінку на безкоштовний міжнародний номер, перевипуск карти у будь-якій країні протягом 1 дня, а також можливість терміново отримати готівку в будь-якій валюті в межах залишку на рахунку (але не більше 5000 USD).

MasterCard Вибране. Преміальні картки платіжної системи MasterCard WorldWide - це Gold MasterCard, World MasterCard, World MasterCard Black Edition, World Signia MasterCard.

MasterCard Вибране - це програма знижок та спецпропозицій. Власники преміальних карт MasterCard отримують персоналізований сервіс у готелях, SPA-салонах, винних бутиках, запрошуються на модні покази, культурні заходи і закриті розпродажі. Знижки і подарунки при оплаті преміальними картками MasterCard надають 500 підприємств - партнерів програми.

Карти World позиціонуються платіжною системою, як карти для мандрівників. Однак набір програм страхування та додаткових послуг для цих карт кожен банк встановлює на свій розсуд.

Якщо ви зацікавилися преміальної програмою платіжної системи, майте на увазі: для того, щоб отримати додаткові переваги, недостатньо просто відкрити, наприклад, карту категорії Gold. Необхідно, щоб банк, що випустив карту, був учасником преміальної програми. Відкриваючи карту, дізнайтеся в банку, які привілеї будуть вам надані у відповідності зі статусом вашої карти. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти карти для подорожей
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Що таке кредитна історія Розглянемо з яких частин складається кредитна історія.Кожна частина має свій зміст оформлення і призначення.Також відрізняється ... Більше

Банк Челіндбанк г Челябінськ - кредити, послуги Про банк Акціонерний комерційний банк Челіндбанк був утворено 10 вересня ... Більше

Більше 50% кредитів в Уральському регіоні надається на ремонт 1 серпня 2012 0:00 Більше 50% кредитів в Уральському регіоні надається на ремонт - ... Більше

Автокредит в банку Русфінанс - умови, спеціальні програми, кредити Форсаж й Відмінна можливість Вже досить багато написано ... Більше

НОМОС-БАНК - кредити, вклади, іпотека, відгуки про банки Відкрите акціонерне товариство «НОМОС-БАНК» внесено Банком Росії в КГР 15.12.1992, номер ліцензії - 2209.Актуальна ... Більше

Популярне