Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Кредитні карти поштою - чи вигідно отримати банківську карту поштою


Кредитні карти поштою - чи вигідно отримати банківську карту поштою

Кредитні карти банку ОТП

Багато банків практикують такий спосіб просування кредитних карт, як розсилка їх по пошті в конвертах. Як правило, такі карти надсилають або діючим клієнтам банку, або тим, хто колись брав в банку кредит. Вкрай рідко їх розсилають масово, що називається «просто так».

Добре це чи погано? Чи зручно для клієнта? Постараємося відповісти на ці питання.

З одного боку, це, звичайно, зручно - за кредитом не треба йти в банк, достатньо подзвонити по телефону і активувати карту, але у використанні таких карт є приховані особливості, з якими ви можете зіткнутися. Особливість перша: як правило, ці карти безіменні - тобто на них немає ваших прізвища, імені, по батькові. Це так звана «карта noname». З одного боку, ризику немає, але, з іншого боку, багато магазини не приймають такі картки до оплати, побоюючись можливого шахрайства.

У вас залишається один варіант - знімати гроші в банкоматах. І тут «спливає» наступна особливість. Це дорожнеча кредитної картки, надісланої поштою. Почнемо з того, що такого роду розсилка для банку, в общем-то, недешеве задоволення.

Імовірність того, що карта дійде до адресата, дуже невисока. Не всі проживають за адресою, яку занесено до бази даних клієнтів банку. Це призводить до того, що тарифи по картах, надісланим поштою, набагато вище, ніж за стандартними кредитними продуктами (споживчих кредитах і кредитних картах), оформлюваним безпосередньо в офісі банку. Наступний нюанс полягає в тому, що, активуючи карту, ви фактично не укладаєте кредитного договору.

Погодьтеся, дзвінок по телефону та активація картки істотно відрізняються від підписання кредитного договору як по суті, так і за формою. У підсумку ви апріорі погоджуєтеся з будь-якими тарифами та умовами обслуговування. Зверніть увагу: у конверті з картою, як правило, немає тарифів. А якщо і є - де гарантія, що це актуальні тарифи, що діють у момент активації карти?

З іншого боку, юридично ви не несете жодних зобов'язань по цій кредитній карті. Згідно з Цивільним кодексом, кредитний договір не може бути укладений інакше як в письмовій формі і не може бути договором приєднання. Це означає, що фактично і юридично ви не зобов'язані платити банку за тарифами за зняття готівки, за розрахунки, відсотки за користування, штрафи і пені у випадку прострочень. На цей юридичний нюанс банки закривають очі заради залучення нових клієнтів. Я, природно, не підбурював вас зловживати цією юридичною помилкою - у разі такого прецеденту банки можуть внести вас в чорні бази даних, і тоді ваша кредитна історія буде зіпсована остаточно і безповоротно.

Для вас, як для майбутнього власника кредитної картки, надісланої поштою, є і фінансовий ризик: немає ніякої гарантії, що карта вже не активована або не існує точний дублікат карти, адже вона - безіменна. Тут може бути приховане шахрайство: вам присилають карту, для якої існує кілька дублікатів. Як тільки ви її активуєте, хтось почне розраховуватися або знімати гроші по дублікатами.

Безумовно, самі банки на таке шахрайство в системному вигляді не підуть - таке можуть зробити тільки окремі клерки. Але вам потім буде вкрай складно доводити в судовому порядку, що «ті» витрати були зроблені не вами. Важлива рада: перш, ніж дзвонити для активації карти за номером телефону, зазначеному в листі, зайдіть на сайт банку і перевірте, чи є у нього такий номер. Ще краще - зателефонуйте за загальним телефону банку (він завжди є на сайті), і задайте запитання спеціалісту: мені прийшла кредитка від вашого банку, як мені її активувати?

Здогадуєтеся, на яке шахрайство я натякаю? Банк міг і не посилати вам ніяких карт. А телефонний номер, вказаний у листі, - платний: вартість хвилини розмови може бути недешевою.

Зловмисникам просто треба, щоб ви подзвонили на цей номер. І, ясна річ, ні в якому разі не відправляйте ніяких SMS-повідомлень - не активуються кредитні карти есемесками! Серйозні банки для цього використовують технологію автоматичного визначення номеру, з якого ви дзвоните. І якщо він не збігається з даними бази клієнтів, активація не пройде. Є, звичайно, ризик, що з вашого телефону подзвонить хтось з близьких чи знайомих, але таке відбувається сьогодні не так часто.

Є гарна приказка «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці». Чим більш привабливим виглядає пропозиція в листі, тим більше приводів задатися питанням: «а з чого раптом цей банк пропонує мені такі шоколадні умови? чому саме мені? »Особливо, якщо ви раніше не користувалися послугами цього банку. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк24.ру запропонував термінали розміром з флешку Банк24.ру почав просування мобільних міні-терміналів ... Більше

Кредитна карта Альфа-Банку - як оформити, умови одержання чоловічої карти і Космополітен Кредитною картою сьогодні ... Більше

Іпотечний кредит Банку Лівобережний можна оформити всього лише по одному документу - паспорту 13 серпня 2012 11:02 Банк ... Більше

Залишок на карті, кредитні карти, як дізнатися залишок Таке платіжний засіб, як банківська пластикова карта - "кредитка", "пластик", стало в останні роки ... Більше

У власників карток Газпромбанку з'явилися нові можливості ВАТ "Газпромбанк" оголосив про співробітництво з Об'єднаної розрахунковою системою (ОРС), яка налічує близько 20 000 точок обслуговування, включаючи ... Більше

Популярне