Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Кредит online в банку заявка на кредит онлайн


Кредит online в банку, заявка на кредит онлайн

Ще кілька років тому неможливо було собі уявити, що можна буде оформити документи на отримання кредиту, а потім і отримати його, не виходячи з дому. Для цього, щоправда, необхідно мати комп'ютер, підключений до Інтернету, і, звичайно ж, бажання. Для такої величезної країни як Росія, даний спосіб отримання кредиту може бути вельми зручним для клієнтів. Але, виходячи з недостатнього розвитку сучасних технологій та низький рівень комп'ютеризації населення на периферії, повсюдне поширення цього способу кредитування відбудеться ще не скоро.

Споживачам, в основній своїй масі, цей вид послуг не знайомий. Крім того, законодавча база Російської Федерації з даного питання має значні обмеження.

Як отримати online кредит?

Яка ж процедура отримання on-line кредиту? Особливих труднощів для потенційного клієнта такий спосіб отримання кредиту не представляє. Через Інтернет вибирається банк, який працює з онлайн кредитами, заповнюється заявка на його отримання, форма якої розміщена на сайті обраного банку. Цей варіант для банку є достатньо безпечним, оскільки менеджер банку все одно призначає зустріч з клієнтом, після чого і вирішується питання про видачу кредиту. Все більше банків надають можливість подати заявку на кредит онлайн, що, безумовно, прискорює процес збору і обробки інформації.

Зазвичай для онлайн-заявки на сайті банку необхідно ввести свої паспортні дані (ПІБ, дата народження, серія та номер паспорта), вказати місце роботи, посада і стаж, середньомісячний дохід, а також залишити контактний телефон. Пару років тому деякі банки надавали можливість повного онлайн кредитування, коли після підтвердженої заявки гроші перераховувалися на карту, тобто не було потрібно особиста присутність позичальника в офісі банку. Сьогодні ж банки не можуть йти на такий ризик і віддають перевагу перестраховуватися і видавати кредит тільки після особистої зустрічі з майбутнім позичальником, воліючи також з'ясувати його кредитну історію.

Тим не менш, отримати кредит тут і зараз в режимі онлайн-таки можливо. Наприклад, якщо ви купуєте товари через Інтернет. Кредитний брокер "Фосборн Хоум" не так давно запустив послугу онлайн-кредитування клієнтів інтернет-магазинів. Щоб отримати кредит, потенційний покупець повинен заповнити анкету і прикласти до неї копію паспорта.

Після цього фахівці направлять його заявку в кілька банків. При позитивній відповіді банку разом з товаром покупцю будуть кредитний договір. Кредит видається на придбання товарів вартістю від 3 до 100 тис. руб. Дистанційно з клієнтами намагаються також працювати банки «Русфінанс», «ТКС-банк». Ймовірно, в майбутньому можна сподіватися на розвиток такої послуги як отримання кредиту online.

Для цього фінансова система повинна повністю оправитися від кризи, також необхідно врегулювати законодавство, а потім провести з населенням освітню програму, по можливості забезпечити комп'ютерами та Інтернетом найвіддаленіші регіони Росії.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Мікро-кредит від Лівобережного можна взяти з одним поручителем 17 вересня 2012 23:02 Банк ... Більше

Іпотека банку Уралсиб - умови іпотеки на квартири, рефінанірованія кредиту Ми продовжуємо серію матеріалів, присвячених іпотечному кредитуванню у ... Більше

Росгосстрах БАНК поліпшив умови видачі кредитів 9 квітня 2012 20:57 Банк Росгосстрах в Москві і Московській області, а також ... Більше

Режими кредитування - кредитна лінія, овердрафт Які умови по кредиту вам найбільш підходять?Що вибрати: кредитну лінію, кредит або овердрафт?Розрізняють такі режими ... Більше

Асоціація російських банків хоче внести банкрутів по роздрібних кредитах в "чорний список" 16 квітня 2012 11:32 Асоціація російських ... Більше

Популярне