Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Кредит готівкою - як взяти кредит у банку умови документи


Кредит готівкою - як взяти кредит у банку, умови, документи

Кредит готівкою - як взяти кредит у банку умови документи

Кожен з нас бачив в торговому центрі або магазині електроніки стійку з логотипом банку: тут видають кредити готівкою. Точно так само подібні позики видають у відділеннях банків. Це послуга для тих, кому гроші потрібні тут і зараз, на невідкладні потреби, великі подарунки, великі витрати (переїзд, весілля і т.д.).

Розглянемо типові умови цього виду кредиту, середньоринкові ставки по ньому і типовий список вимог до позичальника. «На особисті», або Куди б витратити? Кредит готівкою відноситься до групи нецільових кредитів. А це означає, що позикові гроші можна витратити на будь-які цілі (в рамках закону, звичайно): від отримання освіти до великих покупок, від відпочинку до ремонту квартири, від оплати послуг пластичної хірургії до придбання кошенят модної породи.

Як наслідок, банк не буде контролювати статтю ваших витрат: для кредитора головне, щоб позика була повернена в строк і в повному обсязі, прописаному в договорі з позичальником. Який, де, коли? Вибираємо кредит

Почнемо з кінця: коли брати кредит готівкою? Займати у банку «швидкі» гроші слід, тільки якщо ви: - чітко знаєте, що будете в змозі повернути позичені гроші; - терміново потребуєте досить велику суму, яку нізвідки отримати; - уважно прочитали кредитний договір і погодилися з усіма його умовами. Якщо порахувати цей договір формальністю, «папірцем», яку можна не дивлячись підмахнути, можете не сумніватися: приємні сюрпризи у вигляді додаткових платежів не змусять себе чекати. Відразу обумовлюйте умови кредиту - і тільки потім підписуйте договір! Де взяти кредит, в який банк краще звертатися?

Однозначної відповіді не може бути: в одних банків вище процентна ставка, в інших - комісії, у третіх набагато м'якше умови, а четвертий пропонує щось унікальне і вигідне саме для вас. Ні в якому разі не поспішайте хапати перший-ліпший кредит - уважно ознайомтесь з пропозиціями 10-15 банків. Якщо ви - учасник зарплатного проекту, в першу чергу зверніть увагу на «рідний» банк: «зарплатникам» позики видаються, як правило, за пільговою ставкою і на більш гнучких умовах. А якщо ви вже брали кредит в якомусь банку і благополучно розплатилися, можна звернутися в цей банк вдруге: швидше за все, ставку вам знизять. Так робить, наприклад, «Російський Стандарт».

Який кредит брати? Є ймовірність, що вигідніше брати не кредит готівкою, а якийсь більш традиційний кредит. Якщо час дозволяє, порівняйте умови за вашим кредитом готівкою з умовами «традиційних» кредитів. Якщо ж часу обмаль і на вибір його просто не залишилося, уважно читайте умови договору і готуйтеся до того, що розплата за швидкі гроші буде повільною і, швидше за все, тяжкої. Кому дадуть такий кредит?

Опишемо докладніше експрес-кредит готівкою - це експрес-позика для людей, яким терміново необхідна енна сума грошей для якоїсь особистої мети. Розглянемо відмітні риси такого кредиту. Позитивні сторони - стислий термін прийняття банком рішення про надання позики. Якщо на роздуми про те, давати людині «класичний» кредит чи ні, банку потрібно кілька днів, то кредит готівкою можна отримати навіть не в день, а в годину звернення за позичкою; - «урізаний» перелік документів, наданий разом із заявою на видачу кредиту готівкою.

Якщо сума кредиту невелика (як правило, до 30 000 руб.), Банки просять потенційного позичальника показати паспорт громадянина РФ і заповнити форму заяви на видачу кредиту. Якщо ви хочете більше грошей (від 50.000 руб.), Доведеться принести в банк довідку з місця роботи із зазначенням розміру зарплати, копію трудової книжки, декларацію форми 2-ПДФО (для індивідуальних підприємців і т.д.). Якщо чогось не вистачає, банк готовий розглянути інші документи, що підтверджують вашу платоспроможність. Такими документами можуть бути, наприклад, свідоцтва про право власності на нерухоме майно (квартира, ділянка землі).

Тут треба відзначити наступне: якщо у вас немає можливості представити хоч якийсь документ з вищеперелічених і за вас нікому поручитися, велику суму вам в банку не дадуть. Вихід? Або взяти два кредити на невелику суму в різних банках (це можливо тільки в разі «хорошої» кредитної історії), або попросити когось із близьких родичів теж взяти кредит і, що називається, «скинутися» на потрібну справу; - не завжди вимагається поручитель. Він потрібен лише у випадках, коли сума позики досить велика, а підтвердити свою платоспроможність ви не в силах.

Якщо хтось із менш заможних рідних чи знайомих просить вас виступити поручителем за кредитом, прийміть всі необхідні заходи, щоб бути в курсі фінансової ситуації цієї людини: відповідати за його боргами будете ви. Негативні сторони - підвищена відсоткова ставка. Закономірність проста і логічна: менше пакет документів - вище відсоток; багато документів + поручитель = відсоток відносно невисокий. Класика такої схеми - пропозиція банку УРАЛСИБ: процентна ставка по кредиту готівкою, що видається на підставі тільки паспорта і трудової книжки, майже в півтора рази вище ставки по точно такому ж кредиту, але з поручителем і документами, що підтверджують право власності. Інші банки (наприклад, казанський «АкБарс») готові видати позику на умовах зниженої ставки при наявності поручителя або застави.

Втім, деякі банки надають спецпропозиції по експрес-кредитах - так, ОТП-Банк пропонує багатодітним сім'ям кредит "Пільговий"; - більш жорсткі обмеження за віком позичальника. Як правило, банки дають експрес-кредит готівкою людині, яка досягла 21-22 років, а верхня планка віку упирається у відмітку 60. Втім, ця планка може бути трохи пересунута, якщо позичальник свідомо платоспроможний або його є кому «підстрахувати». Наприклад, банк «Петрокоммерц» готовий видати такий кредит 18-річному громадянину РФ, якщо він представить забезпечення, тоді як людині, запит кредит без забезпечення, видадуть позичку лише по досягненні віку 22 років.

Висновки з аналізу умов за цим кредитом можна зробити такі: - якщо час не піджимає, краще взяти «традиційний» кредит: це дешевше; - краще принести більше документів, ніж переплатити за кредитом; - не варто брати перший-ліпший кредит. В якості постскриптуму відзначимо: кредит готівкою можна отримати не тільки в рублях, але і в доларах / євро. Якщо розплачуватися вам належить валютою (операція за кордоном, відпустка у далеких теплих краях), врахуйте, що валютний займ - це свого роду лотерея. Всім відомо, як непередбачуваний зараз курс головних світових валют.

Банк підстраховується на випадок втрат - читайте особливо уважно умови договору, в якому прописано порядок розрахунку сум платежів за вашим кредитом та курсу валют на дату платежу. Єдиний курс долара і євро до рубля встановлює Центральний банк РФ, а у комерційних банків курс свій. Так що до валютних кредитів готівкою слід підходити з особливою обережністю: якщо у вас є вибір, займ предпочтительней взяти в рублях. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 21 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Договір кредиту - договір комерційного кредиту для бізнесу Отримання кредиту в банку - ... Більше

Банк DeltaCredit уклав нові контракти з партнерами по іпотеці 26 грудня 2012 0:00 Банк DeltaCredit уклав угоди про співпрацю по ... Більше

Власники карт самостійно встановлюють ліміти на операції Нордеа Банк надає своїм клієнтам можливість самостійно встановлювати граничні ліміти за всіма операціями по ... Більше

Банк Агропромкредит запустив експрес-програму кредитування автовласників 3 квітня 2012 16:55 Агропромкредит запустив «Автоекспрес» - нову кредитну програму, яка діє тепер у всіх філіях ... Більше

Споживчий кредит готівкою Росбанка для фізичних осіб Ми продовжуємо цикл статей, описуючи найбільш поширені кредитні продукти.Сьогодні черга ... Більше

Популярне