Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Кредит готівкою в Альфа Банку як взяти вимоги до заявки та умови


Кредит готівкою в Альфа Банку - як взяти, вимоги до заявки та умови

Альфа Банк і компанія TUI пропонують відпочинок у кредит

Кредит готівкою в Альфа-Банку - це кредит для фізичних осіб, вся сума якого видається вам на руки, і ви можете витратити її в будь-яких ваших цілях. Якщо ви, наприклад, вирішили взяти споживчий кредит на оплату навчання чи кредит на подорож, то ми радимо скористатися цільовими кредитами. Цільовий кредит - це той же кредит готівкою, але на конкретну мету. Чим він кращий? По-перше, ставка за кредитом значно менше.

По-друге, взяти такий кредит вам буде значно легше. Умови надання кредиту Розглянемо умови надання кредиту готівкою для приватних осіб.

Мінімальна сума кредиту становить 50 000 рублів, а максимальна 750 000 рублів (чим вище сума - тим більше документів і часу вам потрібно, щоб взяти такий кредит, а так само збільшуються шанси, що вам відмовлять). Що стосується відсоткової ставки, то вона визначається індивідуально для кожної фізичної особи, але не менше 16.99% річних (природно, банк не розповідає вам за якими критеріями він визначає ставку). Як ми говорили раніше, виходячи з наших досліджень, ми можемо припустити, що процентна ставка в більшій мірі буде залежати від вашої кредитної історії (хороша чи погана), в якій валюті ви будете брати кредит (Альфа-Банк надає кредит тільки в рублях), від щомісячного доходу платника. І найголовніше, якщо ваша зарплатна картка обслуговується Альфа-Банком, це допоможе вам істотно знизити вашу процентну ставку. Знизити процентну ставку ви можете, скоротивши термін кредитування.

Так само ви можете уявити всілякі документи, які допоможуть знизити ставку (довідки про доходи і преміях, довідки про доходи ваших членів сім'ї, рекомендації і т.д.), навіть такі, які від вас банк не вимагає. Споживчий кредит готівкою Альфа Банку надається строком від 1 до 3-х років. Поручительства з боку позичальника не вимагається. З приводу часу розгляду заявки на кредит: банк повинен вам дати відповідь на схвалення кредиту протягом п'яти днів після подачі заявки, але зверніть увагу, що вашу заявку будуть розглядати тільки після того, як ви надасте повний пакет документів. За допомогою кредитного калькулятора на офіційному сайті Альфа Банку ви зможете розрахувати і максимальну суму кредиту готівкою, і щомісячні платежі.

  Вимоги до позичальника Які вимоги пред'являє Альфа-Банк до потенційного позичальника? Позичальник повинен бути громадянином РФ не молодше 21 років.

Потрібна обов'язкова постійна реєстрація в регіоні, де ви берете кредит. Незрозуміло чому, але банк обов'язково вимагає наявність домашнього телефону за адресою проживання. Мінімальний щомісячний дохід позичальника повинен складати 10 000 рублів, а трудовий стаж на поточному місці роботи не повинен бути менше 6 місяців.

Щоб взяти кредит готівкою в Альфа Банку потрібно надати наступні документи: 1) Паспорт громадянина РФ; 2) Другий документ, що посвідчує особу, на вибір: водійське посвідчення, закордонний паспорт, страхове посвідчення державного пенсійного фонду, поліс обов'язкового медичного страхування, свідоцтво про постановку на облік у податкових органах (ІПН); 3) Копія трудової книжки, яка завірена роботодавцем, необхідні копії всіх заповнених сторінок трудової книжки, включаючи вкладиш (якщо є); 4) Довідка 2-ПДФО за поточний рік (можуть зажадати і за попередній, якщо в поточній довідці даних менше, ніж за три місяці). Уявіть, крім цих документів, різноманітні довідки, які підтверджують ваш дохід і дохід ваших членів сім'ї. Погашення кредиту Погашення кредиту здійснюється щомісячними платежами, не пізніше дати, яка вказана у графіку погашення (дата і щомісячний платіж визначаються при оформленні кредиту). Заборгованість за кредитами погашати досить зручно, в порівнянні з іншими банками, так як в Альфа-Банку безліч партнерів, через яких можна провести дану операцію.

Але ми вам все-таки радимо погашати безпосередньо через мережу банкоматів і офісів Альфа-Банку, так як дата погашення кредиту визначається зарахуванням коштів на рахунок банку, а якщо ви погасили через якусь сторонню компанію, то гроші можуть йти навіть тиждень, відповідно це може призвести до прострочення кредиту, що спричинить за собою штрафи. Страхування Альфа-Банк надає послуги страхування клієнта.

Гарантується захист доходу, життя і здоров'я. Припустимо, вас звільнили або скоротили, в цьому випадку страхова компанія зобов'язана буде погашати за вас кредит протягом трьох місяців. Вартість послуги складає 0,2334% на місяць від суми кредиту. Є така послуга, якщо клієнт раптом став непрацездатний, то страхова компанія погашає весь кредит і гасить всі зобов'язання перед банком, у тому числі і штрафи.

До речі, заявку на отримання кредиту готівкою в Альфа Банку ви можете заповнити прямо на офіційному сайті банку. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 29 травня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Вкладники Ханти-Мансійського банку отримають знижку на кредит 29 серпня 2012 21:30 Постійні вкладники Ханти-Мансійського банку тепер ... Більше

Експрес-кредити від Русь-Банку Про експрес-кредитах Русь-Банку, їх умовах, а також відмінності від класичних кредитів розповідає Василь Палаткін, ... Більше

Банк "ФІНАМ" - оформити картку стало простіше! З 1 березня ... Більше

Як користуватися кредитною картою Ощадбанку Найчастіше, у людей постає питання ... Більше

ЮніКредит Банк підвів підсумки діяльності у 2 кварталі 2012 ЮніКредит Банк показав гарні ... Більше

Популярне