Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Кредит без військового квитка де взяти готівку без віннеки


Кредит без військового квитка - де взяти готівку без віннеки

Кредит без військового квитка де взяти готівку без віннеки

Всім нам рано чи пізно потрібні кредити на задоволення і необхідних потреб, і просто «хотілок». Вимоги банків до майбутніх позичальників і документам, які необхідно зібрати і надати, останнім часом практично однакові у всіх банках. Традиційно, це в обов'язковому порядку паспорт і ще один документ що засвідчує особу (водійські права, закордонний паспорт, свідоцтво пенсійного страхування і т.д.). У деяких банках для отримання окремих видів кредитних продуктів потрібно надати військовий квиток. А як бути, якщо в даний момент часу його немає (не отриманий, втрачено)?

Де взяти кредит без військового квитка? Ну, природно, що військовий квиток можуть зажадати тільки у чоловіків, які не досягли закінчення призовного віку, тобто прекрасній половині населення переживати на цю тему не варто. Тепер, що стосується чоловіків. Невеликий екскурс в аналіз банківських ризиків.

Навіщо банки «придумали» вимагати у молодих чоловіків військовий квиток? Причин тому дві, як міркують банківські кредитні аналітики. По-перше, як не крути, така вимога - своєрідний захист від можливих шахрайств.

Одна справа підробити тільки паспорт, паспорта часто втрачають і, загалом-то, ринок підроблених або вкрадених / втрачених паспортів давно склався. Інша справа на додаток до паспорта підробляти ще й другий документ що засвідчує особу, та ще й військовий квиток - і більш небезпечно з точки зору можливості «попастися», і дорого "у виробництві». По-друге, якщо молода людина перебуває в призовному віці (до 27 років), і у нього на руках немає військового, значить, його можуть призвати на військову службу. А раптом він «откашівает» і завтра його насильно доставить у військкомат поліція? А якщо він візьме кредит, то будучи покликаний на службу, як він буде платити по кредиту (об'єктивно - ну, які в нього будуть доходи)?

Зрозуміло, що платити не буде - як його «відловлювати» і вимагати повернення кредиту? Бігати по полігонах? Крім того, якщо у молодої людини на руках військовий квиток, та до того ж він відслужив у лавах збройних сил, значить пройшов певну життєву школу і з більш високим рівнем відповідальності відноситься до такого важливого рішення, як взяти кредит. Що ж робити, якщо кредит потрібен «до зарізу», а військового квитка немає? Нічого страшного: є варіанти отримати кредит і без цього «життєво важливого», з точки зору держави, документа.

За статистикою сьогодні практичний кожен громадянин Росії має кредит, а деякі в середньому шість діючих, а кожен четвертий - хоч раз так вчасно не виконував свої зобов'язання по кредиту. Де брати хороших позичальників? От і йдуть банки по шляху спрощення процедури отримання кредитів. І перший крок - це зменшення вимог до пакету документів. Помітили напевно, скільки з'явилося реклами з позивами «кредит лише за паспортом».

Де точно можна отримати кредит без військового квитка? Точно кредит без віннеки оформлять в магазинах з продажу побутової техніки, прикрас. Там все «заточене» під швидку видачу кредиту за наявними в наявності документам. Паспорти з собою носять багато, а ось військові квитки - практично ніхто.

З високою часткою ймовірності вам дадуть кредит на купівлю автомобіля, гарантією повернення кредиту буде заставу автомобіля. Та й, на думку банку, якщо ви купуєте машину, то вже явно ви збираєтеся їздити на ній довго і з задоволенням, і від армії ви, швидше за все, «викрутиться». Ну, а якщо і не викрутиться - то банк отримає знаходиться в заставі машину. Якщо потрібен кредит готівкою, то в межах 100 тисяч рублів можете розраховувати на отримання кредиту готівкою швидко і на місці протягом 30 хвилин.

На великі суми вас будуть перевіряти більш серйозно, відповідно і пакет документів буде пооб'емнее. Без військового квитка можна оформити і кредитну карту. Причому ви маєте всі шанси збільшити суму позикових коштів - спочатку вам, звичайно, нададуть невеликий кредитний ліміт (близько 30 000), але в міру гарного обслуговування кредитної карти вам будуть приблизно раз на півроку збільшити кредитний ліміт. Так можна і до півмільйона дійти.

Отже, у яких банках ви напевно знайдете кредит без віннеки? Це все банки, які пропонують оформити кредити на покупки в магазинах - Російський стандарт, Хоумкредіт, Відкриття, Східний експрес, Альфа-банк і т.д. Кредит готівкою без військового квитка вам видадуть, наприклад, Альфа-банк або Ощадбанк.

Альфа-банк. Там є продукт під назвою «Кредит готівкою». Ви можете взяти до 750 000 рублів на строк до п'яти років під досить хорошу ставку - від 16,99% річних. Причому кредит надається громадянам у віці від 21 років.

Головне: мати стаціонарний домашній або робочий телефон, стаж роботи - три місяці і постійний дохід не менше 10 000 рублів. Заявку на кредит готівкою Альфа-банку, до речі кажучи, можна подати і на сайті банку. Ощадбанк. Там взагалі ставки по кредитах готівкою нижче нікуди: від 17 до 22% річних, а максимальна сума може становити до 1,5 млн.руб. при терміні кредитування до п'яти років.

Вимоги до стажу роботи, правда, пожорсткіше: загальний трудовий стаж повинен бути не менше року, а на останньому місці роботи - не менше 6 місяців. У інших великих банків споживчий кредит без військового квитка, в общем-то, можна без проблем отримати на схожих умовах, а ось що стосується автокредитів та іпотеки, то там іноді зустрічається обов'язкова вимога щодо надання військового квитка. Ну, і, як крайній варіант, можна взяти позику в мікрофінансових організаціях, там потрібен тільки паспорт. Інша справа, що там дадуть невелику суму, на короткий строк і під «величезний» відсоток. Наприклад, компанія «Домашні гроші» дає позики під 3,23% в тиждень - це 13% в місяць або 155% річних.

У Мігкредіт гроші можна позичити на строк від 14 до 168 днів, а обійдеться він вам в 100 - 300% річних. Вам це точно треба? Так що, якщо у вас немає військового квитка, а кредит дуже потрібен, не впадайте у відчай, варіанти взяти гроші без військового квитка, хоч у банку, хоч в мікрофінансової організації, є! Н.Бабурін, спеціально для Занімаем.ру, 31.07.2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Що таке кредитні карти і кредитна історія Поняття кредитні карти і кредитна історія, і взаімоопределяющей ... Більше

Іпотечне співпраця Банку Москви і ВТБ24 перемагає формальності 2 травня 2012 14:26 Банк Москви повідомив про нововведення в лінійці ... Більше

Кредитні картки з пільговим періодом кредитування Процентна ставка за використання кредитної картки, як правило, досить висока.Так, за використання певної суми грошей, близько 20% від ... Більше

Банк Уралпромбанк г Челябінськ - кредити, послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство "Уральський Промисловий Банк" було ... Більше

Альфа-Банк в Санкт-Петербурзі «Альфа-Банк» був заснований в 1990 році і являє собою універсальну ... Більше

Популярне