Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Експрес-кредит в магазині як взяти кредит в магазині


Експрес-кредит в магазині, як взяти кредит в магазині

Експрес-кредит в магазині як взяти кредит в магазині

В останні кілька років практично у всіх магазинах (за винятком хіба що продуктових) пропонують оформити покупку жаданої вам штучки в кредит: «Шубку носити вже можна, а платити потім - по чуть-чуть». Як правило, взяти кредит в магазині можна у банку, а в деяких магазинах сидять до п'яти представників різних банків. Інтерес магазинів і банків в процедурі кредитування, що називається, «тут і зараз» зрозумілий, а наскільки це цікаво покупцеві? Відвернемося від інстинктів споживача: завжди є тисячі і один спосіб обгрунтувати собі і оточуючим, що саме ця річ саме зараз край як потрібна. Розглянемо експрес-кредит в магазині з точки зору фінансової вигоди.

Магазину насправді, як правило, без різниці - розрахуєтеся ви готівкою або кредитними. Останнім часом, правда, з'явилися рекламні виверти «кредит без початкового внеску», «кредит / розстрочка без переплати», «розстрочка без банку». Стандартний в таких випадках «підступ» полягає в наступному: при розрахунках готівкою в касу магазину ви отримує товар зі знижкою (досить відчутною: від 10 до 20%), а експрес-кредит таку знижку не має на увазі. Що краще саме для вас - вирішувати вам.

Як вибрати експрес-кредит в магазині? Розглядаючи варіант придбання в кредит, уточніть: ви отримаєте експрес-кредит від банку або розстрочку від магазину? Деякі торговельні мережі останнім часом почали заробляти на банківських, по суті, послуги: кредитуванні покупця за рахунок власних коштів. Вам - за ідеєю - без різниці взяти кредит у магазині в банку або у самого магазину. Але є приємний нюанс: у разі порушення графіка платежів і виникнення простроченої заборгованості банк помістить цю інформацію в бюро кредитних історій, що може перешкодити вам кредитуватися в майбутньому.

Кредит в магазині навряд чи призведе до таких наслідків. Відповідно, якщо у вас вже були факти прострочень в інших банках, магазин, швидше за все, може цього і не впізнати. Не всі торгові компанії витрачають гроші на запити в бюро кредитних історій. Якщо в магазині кілька представників різних банків (а іноді і просто фінансових організацій), порівняйте їх пропозиції за наступними параметрами: 1. Мінімальна сума початкового внеску.

2. Ефективна процентна ставка. Якщо це банки, вони зобов'язані дати вам докладний розрахунок з урахуванням усіх «попутних» зборів (страховки, комісії за відкриття, ведення рахунку і т.д.). 3. Виберіть для себе прийнятний термін кредитування або просто назвіть всіх кредитних фахівцям один і той же термін і розмір первинного внеску.

Порівняйте щомісячні суми платежів і підсумкову суму платежів. 4. Зверніть увагу на додаткові вимоги до вас як до позичальника. Обов'язкове застрахованого життя і здоров'я та інші дії. 5. Які бонуси при кредитуванні саме в цьому банку?

Це може бути кредитна карта з невеликим кредитним лімітом, участь у рекламних і бонусних програмах банку та його партнерів - усіх варіантів тут не перерахуєш. Але якщо в одному місці працюють кредитні менеджери декількох банків, є, як правило, «останній довід на переговорах», щоб переконати вас взяти кредит саме у конкретного банку. Як тут краще вибрати?

Я не знаю. Вирішувати вам, виходячи з ваших особистих міркувань та можливостей сімейного бюджету. Не можете зважитися відразу? - Нічого страшного. Візьміть додому розрахунки всіх банків, їх типові кредитні договори і уважно спокійно вивчите.

До речі кажучи, я стикався з ситуацією, коли умови по експрес-кредитах, пропонованим банком в торгових точках, дещо відрізнялися від умов звичайного споживчого кредитування, як якщо б кредит оформляли в офісі банку. Це зрозуміло: банк хоче «заробити» на надання зручної для вас послуги (не треба ходити в банк, оформи експрес-кредит прямо на місці). Якщо час дозволяє, обов'язково подивіться умови кредитування на сайті банку.

Найбільш часто такі «розбіжності», і явно не на користь кредиту в місці продажу, зустрічаються з автокредитів. Бажання купити автомобіль, як правило, непереборно, до нього додаються «байки» менеджерів автосалону, що нібито «в такій комплектації і саме такого кольору ця остання і більше не буде». І, нарешті, останній нюанс: якщо у вас є прострочена заборгованість за раніше отриманими кредитами в банку, який пропонує кредити на покупку товарів у магазині, то не варто до них звертатися за кредитом - імовірність того, що вам відмовлять, вкрай велика.

Відповідно, навпаки, якщо у вас ідеальна кредитна історія в певному банку (раніше брали і благонадійно повертали), вам можуть запропонувати і більш лояльні умови по кредиту. Так що, вважайте, уважно думайте і приймайте рішення, але пам'ятайте, що говорить народна мудрість: «багатий не той, хто багато заробляє, а той, хто розумно витрачає». Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 4 квітня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Зв'язковий Банк запропонував власникам карт відкрити SAFE З 1 червня Зв'язковий Банк пропонує своїм клієнтам відкрити спеціальний рахунок SAFE і отримати 10% річних на залишок ... Більше

Власники карт самостійно встановлюють ліміти на операції Нордеа Банк надає своїм клієнтам можливість самостійно встановлювати граничні ліміти за всіма операціями по ... Більше

Банки зробили іпотеку трохи доступніше 15 лютого 2012 0:00 Серед банків ... Більше

СБ РФ пропонує на додаток до іпотеки до 15% знижки ... Більше

З 1 по 31 серпня Райффайзенбанк оформляє іпотеку під знижену на ... Більше

Популярне