Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Експрес-кредит в магазині як взяти кредит в магазині


Експрес-кредит в магазині, як взяти кредит в магазині

Експрес-кредит в магазині як взяти кредит в магазині

В останні кілька років практично у всіх магазинах (за винятком хіба що продуктових) пропонують оформити покупку жаданої вам штучки в кредит: «Шубку носити вже можна, а платити потім - по чуть-чуть». Як правило, взяти кредит в магазині можна у банку, а в деяких магазинах сидять до п'яти представників різних банків. Інтерес магазинів і банків в процедурі кредитування, що називається, «тут і зараз» зрозумілий, а наскільки це цікаво покупцеві? Відвернемося від інстинктів споживача: завжди є тисячі і один спосіб обгрунтувати собі і оточуючим, що саме ця річ саме зараз край як потрібна. Розглянемо експрес-кредит в магазині з точки зору фінансової вигоди.

Магазину насправді, як правило, без різниці - розрахуєтеся ви готівкою або кредитними. Останнім часом, правда, з'явилися рекламні виверти «кредит без початкового внеску», «кредит / розстрочка без переплати», «розстрочка без банку». Стандартний в таких випадках «підступ» полягає в наступному: при розрахунках готівкою в касу магазину ви отримує товар зі знижкою (досить відчутною: від 10 до 20%), а експрес-кредит таку знижку не має на увазі. Що краще саме для вас - вирішувати вам.

Як вибрати експрес-кредит в магазині? Розглядаючи варіант придбання в кредит, уточніть: ви отримаєте експрес-кредит від банку або розстрочку від магазину? Деякі торговельні мережі останнім часом почали заробляти на банківських, по суті, послуги: кредитуванні покупця за рахунок власних коштів. Вам - за ідеєю - без різниці взяти кредит у магазині в банку або у самого магазину. Але є приємний нюанс: у разі порушення графіка платежів і виникнення простроченої заборгованості банк помістить цю інформацію в бюро кредитних історій, що може перешкодити вам кредитуватися в майбутньому.

Кредит в магазині навряд чи призведе до таких наслідків. Відповідно, якщо у вас вже були факти прострочень в інших банках, магазин, швидше за все, може цього і не впізнати. Не всі торгові компанії витрачають гроші на запити в бюро кредитних історій. Якщо в магазині кілька представників різних банків (а іноді і просто фінансових організацій), порівняйте їх пропозиції за наступними параметрами: 1. Мінімальна сума початкового внеску.

2. Ефективна процентна ставка. Якщо це банки, вони зобов'язані дати вам докладний розрахунок з урахуванням усіх «попутних» зборів (страховки, комісії за відкриття, ведення рахунку і т.д.). 3. Виберіть для себе прийнятний термін кредитування або просто назвіть всіх кредитних фахівцям один і той же термін і розмір первинного внеску.

Порівняйте щомісячні суми платежів і підсумкову суму платежів. 4. Зверніть увагу на додаткові вимоги до вас як до позичальника. Обов'язкове застрахованого життя і здоров'я та інші дії. 5. Які бонуси при кредитуванні саме в цьому банку?

Це може бути кредитна карта з невеликим кредитним лімітом, участь у рекламних і бонусних програмах банку та його партнерів - усіх варіантів тут не перерахуєш. Але якщо в одному місці працюють кредитні менеджери декількох банків, є, як правило, «останній довід на переговорах», щоб переконати вас взяти кредит саме у конкретного банку. Як тут краще вибрати?

Я не знаю. Вирішувати вам, виходячи з ваших особистих міркувань та можливостей сімейного бюджету. Не можете зважитися відразу? - Нічого страшного. Візьміть додому розрахунки всіх банків, їх типові кредитні договори і уважно спокійно вивчите.

До речі кажучи, я стикався з ситуацією, коли умови по експрес-кредитах, пропонованим банком в торгових точках, дещо відрізнялися від умов звичайного споживчого кредитування, як якщо б кредит оформляли в офісі банку. Це зрозуміло: банк хоче «заробити» на надання зручної для вас послуги (не треба ходити в банк, оформи експрес-кредит прямо на місці). Якщо час дозволяє, обов'язково подивіться умови кредитування на сайті банку.

Найбільш часто такі «розбіжності», і явно не на користь кредиту в місці продажу, зустрічаються з автокредитів. Бажання купити автомобіль, як правило, непереборно, до нього додаються «байки» менеджерів автосалону, що нібито «в такій комплектації і саме такого кольору ця остання і більше не буде». І, нарешті, останній нюанс: якщо у вас є прострочена заборгованість за раніше отриманими кредитами в банку, який пропонує кредити на покупку товарів у магазині, то не варто до них звертатися за кредитом - імовірність того, що вам відмовлять, вкрай велика.

Відповідно, навпаки, якщо у вас ідеальна кредитна історія в певному банку (раніше брали і благонадійно повертали), вам можуть запропонувати і більш лояльні умови по кредиту. Так що, вважайте, уважно думайте і приймайте рішення, але пам'ятайте, що говорить народна мудрість: «багатий не той, хто багато заробляє, а той, хто розумно витрачає». Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 4 квітня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Відродження і ЮніКредит Банк оновили кредитні програми - іпотечну і споживкредитування 10 ... Більше

Ощадбанк Росії - перспективи розвитку на 2009-2010 роки Про те, які будуть наслідки фінансової кризи, добратися до Росії восени ... Більше

Нові ставки по кредитних картах ТОВ «БАНК Фінінвест» 1 квітня 2010 0:00 З 1 квітня 2010 року ... Більше

Альфа-Банк скасував плату за перший рік обслуговування по картах Aeroflot Альфа-Банк запропонував своїм клієнтам оформити кредитну карту Aeroflot без комісії за ... Більше

ВТБ 24 поліпшив умови автокредиту 19 травня 2012 0:00 ВТБ 24 поліпшив умови автокредитування за програмою «АвтоЛайт».Банк ... Більше

Популярне