Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Експрес-кредит в день звернення готівкою в банку


Експрес-кредит в день звернення готівкою в банку

Кредит готівкою що потрібно знати позичальникові або підводні камені кредитів

Іноді виникають ситуації, коли оформлення так званого експрес-кредиту (іноді його називають кредит готівкою в день звернення) буде найбільш вдалим рішенням. Як правило, вибирати саме цей вид кредитування доводиться при необхідності отримати відносно невелику суму грошей за короткий час. Саме за швидкість оформлення і отримання кредиту було дано назву «експрес-кредит».

    Як правило, банки можуть оформити такі кредити від 15 хвилин до декількох годин в день звернення. Видача кредитів здійснюється без наявності поручителя та без застави. Сума видаваних грошей зазвичай становить 100 - 2000 доларів, зрідка - 20 тисяч доларів. Для оформлення кредиту потрібно мінімум документів: паспорт і ще один документ, що засвідчує особу.

Потенційним позичальником заповнюється певна анкета, основною метою якої є відображення кредитну історію потенційного позичальника та з'ясування можливості регулярних платежів по кредиту. Така анкета обробляється спеціальною програмою, результатом перевірки є відповідь на заявку на отримання кредиту. Вирішення питання про видачу кредиту, швидше за все, буде позитивним, якщо наявна кредитна історія - «чиста», або позичальник вже є клієнтом банку. Швидке отримання грошей, безумовно, є великим плюсом і, можливо, єдиним. Адже спрощена процедура отримання кредиту не може забезпечити надійний захист банку від неблагонадійних клієнтів.

А значить, банки страхують себе від підвищеного ризику більш високими процентними ставками. Заманюючи клієнтів, банки пропонують відносно прийнятну цифру річних відсотків (у межах 15-19%), але підсумкова ефективна ставка за кредитом може зрости до 30 - 60% за рахунок зборів за обслуговування кредиту. Також можливий наступний варіант - процентні ставки відносно невисокі, зате сильно завищена сума початкового внеску. У кожного банку можуть бути свої додаткові збори, умови видачі кредиту, але кінцева сума за кредитами приблизно однакова. 

Експрес-кредит - особливості

Видаються експрес-кредити, як правило, строком від 1 року до 5 років. При бажанні дострокового погашення зазвичай береться додатковий збір. Може видаватися як кредит готівкою, так і товаром.

Останній варіант дуже поширений, оскільки практично в будь-якому магазині, що торгує побутовою технікою або одягом, працюють агенти-консультанти різних банків. У зв'язку з тим, що даний вид кредиту можна оформити прямо в магазині, в нього є друга назва - POS-кредит (від англ. POS - point of sale), тобто кредит в місцях продажів. Експрес-кредити беруться в основному на придбання товарів, медичне обслуговування, подорожі.

Цей вид кредитів орієнтований на масового споживача. Тому при вирішенні оформити експрес-кредит необхідно звернути увагу на оголошену банком процентну ставку, наявність різних комісій за кредитом; заповнювати анкету необхідно ретельно і правдиво, не довіряйте оформлення документів іншим особам. Тільки в цьому випадку банк зможе реально оцінити платоспроможність майбутнього клієнта, а він, у свою чергу, уникне в подальшому можливих проблем по виплатах. Ринок експрес-кредитування розвивається дуже бурхливо, і фінансова криза, хоч і привніс свої зміни, але несильно уповільнив темпи зростання.

Тим не менш, змінилася розстановка сил. Так, банк «Російський Стандарт» - один з лідерів POS-кредитування у докризовий час - переорієнтувався на видачу кредитних карт, а «Ренесанс кредит» перестав видавати кредити, і в результаті його частка на даному ринку скоротилася з 12% до 1%. Сьогодні лідером експрес-кредитування є «Хоум Кредит енд Фінанс Банк». Найближчим часом фахівці прогнозують загальне підвищення уваги до даного виду кредиту, в тому числі і з боку державних банків.

  Головною перевагою експрес-кредиту є проста процедура оформлення та отримання кредиту, швидкість отримання грошей або товару, що нівелюється його високою вартістю. Що буде вирішальним для позичальника - швидкість або вартість, залежить тільки від нього самого. 12 грудня 2010

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Уралтрансбанк про онлайн заявках на кредит Як відправити заявку на ... Більше

Комерційний кредит, товарне кредитування - види, відсотки, особливості Одними з ... Більше

Кредит для малого бізнесу запустив НОМОС-Банк 19 травня 2012 0:00 Кредит ... Більше

Як отримати кредитну карту онлайн На сьогодні досить багато банків вирішили піти ... Більше

Кредит "Миттєві гроші" від Алтайенергобанка: механізм, умови, ставки За даними статистики, 76% росіян отримують дохід менше 25 тисяч рублів на місяць.До недавнього часу ... Більше

Популярне