Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Де взяти кредит готівкою за паспортом - порівнюємо кредити без довідок


Де взяти кредит готівкою за паспортом - порівнюємо кредити без довідок

Де взяти кредит готівкою за паспортом - порівнюємо кредити без довідок

Кредит готівкою, по суті, це той же самий споживчий кредит на будь-які цілі, який після укладення кредитного договору видається позичальникові готівковими коштами через касу або зараховується на карту. У цій статті ми розповімо про кредити, які оформляють за паспортом (та іншим документам, які у людини завжди під рукою). Для оформлення такого кредиту не потрібно надавати довідки, які підтверджують дохід позичальника.

Зазвичай, такий кредит оформляють, коли не хочуть «заморочуватися» зі збором документів або з метою економії часу, хоча, щоб істотно заощадити час, краще взяти кредит з швидким оформленням. Отже, кредит за паспортом можна отримати швидко і з мінімумом зусиль. Все б добре, але й у такого кредиту є свої мінуси.

Припустимо, ви не представили банку довідки про доходи, значить, банк нічого про ваші доходи не знає, може бути, ви зовсім не заробляєте або заробляєте не достатньо, щоб вам дозволили оформити звичайний кредит. Природно, що по таких кредитах, максимальна сума кредиту значно менші, ніж по кредитам, оформленим з повним пакетом документів. Наприклад, якщо позичальник оформляє звичайний споживчий кредит і при цьому подає всі необхідні документи банку, в тому числі різні довідки про доходи, то максимальна сума такого кредиту може доходити до 1 000 000 рублів.

У разі кредиту за паспортом максимальна сума такого кредиту звичайно не більше 200 000 рублів. Знову ж зменшується термін кредитування, тобто кредит без довідок вам доведеться погашати протягом малого терміну. Процентна ставка, звичайно ж, буде більш високою, але тут є момент. Начебто кредит без довідок, відповідно, «треба б зробити процентну ставку більше, а то й так поступки зробили ...».

Але, так як дохід позичальника не відомий банку, то істотно збільшивши процентну ставку, клієнт може потонути в боргах і в результаті нічого не виплачувати, що, природно, для банку теж не вигідно. Де ж можна взяти кредит за паспортом і без зайвих довідок? Перший варіант - безпосередньо в банках.

Розглянемо найбільш поширені банківські продукти, які можна віднести до кредитів готівкою, оформлюваним за паспортом (і ще одному-двом документам, які не складе труднощів захопити з собою в банк). Почнемо з банку Російський Стандарт. Для того щоб взяти кредит готівкою без довідок про доходи в банку Російський Стандарт потрібна наявність всього двох обов'язкових документів: паспорт і ще один документ, що підтверджує особу клієнта (водійські права, закордонний паспорт, свідоцтво про ІПН).

Максимальний термін кредиту складає 3 роки, а процентна ставка - 36% річних. Варто зауважити, що ставка не мала, це одне з найменш вигідних пропозицій по ринку. Застава і поручительство не потрібні, що робить такий кредит максимально доступним. Головний плюс такого кредиту в Російському Стандарті - це висока максимальна сума кредиту, вона становить 300 000 рублів. До речі, рішення про видачу кредиту приймають швидко, дуже часто кредит схвалюють за 15 хвилин, хоча формально можуть розглядати заявку 1 день.

Далі розглянемо пропозицію від Банку Уралсиб. Пропозиція цього банку відрізняється низькою процентною ставкою і високою сумою кредиту. Процентна ставка складає 24,5% річних незалежно від рядок кредитування та суми кредиту. А максимальна сума кредиту, як і в попереднього продукту, дорівнює 300 000 рублів.

Максимальний термін кредитування становить 5 років. Застава і поручительство теж не потрібно. Для того щоб вам видали кредит готівкою без довідки про доходи в банку Уралсиб, вам буде потрібно представити паспорт громадянина РФ, а також завірену копію трудової книжки. Єдиний мінус, в банку вимагають від позичальника застрахувати життя (що природно, збільшує ефективну процентну ставку), або збільшують процентну ставку за кредитом.

Є і цікавий спосіб зменшити ставку за кредитом Уралсиба - якщо ви одружені або заміжня і маєте відповідну відмітку у паспорті, ставка для вас буде трохи нижче. Рішення про надання кредиту приймається в цей же день. Тепер перейдемо до кредиту за паспортом (і ще одному документу) від банку Хоум Кредит, який називається «Без формальностей». Процентну ставку за таким кредитом можна назвати середньою по ринку, вона дорівнює приблизно 30% річних.

Максимальна сума кредиту 150 000 рублів, а максимальний термін кредитування становить 3 роки. Необхідні документи: паспорт і ще один документ, оригінал закордонного паспорта клієнта зі штампами паспортного контролю (якщо є), для чоловіків, які не досягли 27 років, - військовий квиток. Головним плюсом кредиту «Без формальностей» є те, що він оформляється дуже швидко. Другий варіант оформлення кредиту з мінімальним пакетом документів - звернутися до допомоги кредитних брокерів.

Припустимо, позичальникові відмовили видати кредит без наявності довідки в трьох поспіль банку, що робити? Адже відмова була три рази поспіль, то скоріше за все, такий кредит взяти не вдатися, без допомоги професіонала. Для початку варто звернутися до кредитного брокера. Кредитний брокер - це фахівець по кредитній сфері, який консультує і допомагає взяти кредит проблемним клієнтам: клієнтам з простроченнями, з поганою кредитною історією, з недобором необхідних документів.

Може, він порадить взяти кредит в конкретному банку або брати кредит в певному банку на конкретну суму, щоб вам схвалили заявку. Послуги кредитного брокера, як правило, коштують грошей. Зазвичай, вартість послуги вираховується виходячи із суми кредиту, тобто чим більше сума кредиту, тим більше потрібно буде віддати грошей брокеру. Важливий момент!

Серед кредитних брокерів зустрічаються шахраї, які, отримавши домовлену суму, можуть просто «кинути» свого клієнта. Так що звертайтеся до перевірених кредитним брокерам, краще, якщо за порадою знайомого. Остерігайтеся сумнівною реклами на стовпах і кредитних брокерів з дуже малим досвідом роботи. Нарешті, є ще один варіант оформлення кредиту за паспортом - у мікрофінансових організаціях.

Отже, якщо вам і кредитний брокер не допоміг взяти бажаний кредит, і ви вже ніяк не бажаєте (або не можете) представити банку довідку про доходи, тоді вам допоможуть, так звані, мікрофінансові організації, які теж видають кредити без особливих формальностей, але під дуже високий відсоток. Процентна ставка в таких конторах становить 1,5 - 2% в день (майже 730% річних). Взагалі, всі ці мікрофінансові організації дуже сумнівні, якщо буває таке, що банки обманюють клієнтів, то шансів на обман з боку такої організації ще більше, будьте завбачливі. Нарешті, незайвим буде звернути увагу, що хоча відсотки по кредиту у мікрофінансових організацій високі, штрафи та пені, які нараховуються в разі несвоєчасного повернення кредиту, ще вище! Так що не беріть у борг у мікрофінансової організації без особливої необхідності.

Навіть якщо ви чекаєте зарплату до певного числа, легко може виявитися, що у вас в бухгалтерії або в банку щось наплутали, і гроші надійдуть до вас на кілька днів пізніше. Ці кілька днів для вас будуть коштувати кілька тисяч, якщо через затримку вчасно не повернете гроші мікрофінансової організації. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 23 лютого 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Москви пропонує кредитну лінію МСБ, які збираються брати участь ... Більше

Купити машину в кредит, як купити, де купити, автокредит у банку Є бажання придбати автомобіль, але власних коштів не вистачає?Тоді купите машину в ... Більше

Інвестторгбанк випустить цінні іпотечні папери загальним обсягом майже в 3 млрд рублів 6 липня 2012 17:37 ... Більше

Кредит готівкою в Альфа Банку - як взяти, вимоги до заявки ... Більше

Банк СКБ-Банк г Єкатеринбург - кредити, послуги Про банк «Комерційний Банк Сприяння Комерції ... Більше

Популярне