Чи дозволений боржникам виїзд за кордон?

Чи дозволений боржникам виїзд за кордон

Кількість росіян, що мають заборгованості у вигляді несплачених податків, банківських кредитів, аліментів, квартплат, на жаль, зростає. Якщо ви належите до числа цих людей, є ймовірність того, що за кордон вас не випустять.

Згідно з даними Федеральної служби судових приставів, щорічно виїзд за кордон перекривається більше 250 тисячам боржників. При цьому випадки, коли людина дізнається про заборону на виїзд вже на кордоні, можна перерахувати по пальцях. Про те, що неплатник не може виїхати за кордон, він дізнається зазвичай заздалегідь, завдяки повідомленню з районної служби судових приставів.

Однак, в більшості випадків, не дивлячись на ці повідомлення і знаючи про наявність боргів по тому ж кредиту, неплатники діють "на авось" в надії виїхати за кордон.

Трапляються ситуації, коли ви оплатили всі заборгованості і ніяких боргів не маєте, але тим не менше ви не проходите митний контроль. Все тому, що інформація про погашення боргу поки не надійшла у відповідні служби. На жаль, бюрократичний апарат у нашій державі працює не настільки швидко, як нам цього хотілося б.

Слід також враховувати, що навіть якщо ви повністю погасіть заборгованість, і заборона на виїзд з країни буде знято, термін виконання співробітниками Прикордонної служби відповідної постанови може скласти до 30 діб.

Тому, готуючись до поїздки за кордон, краще заздалегідь перевірити інформацію про наявність заборгованостей. Багато часу це не займе, зате ви будете впевнені в тому, що поїздка точно відбудеться! Якщо у вас є доступ в інтернет, то для перевірки відомостей вам навіть не доведеться виходити з дому.

Отримати необхідну вам інформацію можна буде на сайті судових приставів, в розділі "Інформація про заборгованість".

Більш свіжі дані можна також запросити в територіальному органі служби судових приставів за місцем реєстрації.

При собі необхідно мати загальногромадянський паспорт.

Якщо великих заборгованостей за вами не числиться то, для того щоб фінансово убезпечити себе в закордонній поїздці, ми рекомендуємо брати в поїздку кредитну карту.

Кредитка дає можливості:

- використовувати власні кошти і не брати в поїздку значну суму готівкових грошей;

- не обмінювати заздалегідь валюту;

- не декларувати суми при вивезенні з країни;

- зберегти на рахунку гроші, у випадку крадіжки або втрати карти.

Приємної поїздки та нових вражень! Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредит готівкою заборгованість кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Комерційний кредит, товарне кредитування - види, відсотки, особливості Одними з ... Більше

Споживчі кредити в Банку «Агропромкредит» Банк «Агропромкредит» веде свою історію ... Більше

Кредитні карти Росгосстрах БАНКУ: тарифи, умови обслуговування, спеціальні пропозиції Вілен Лі, ... Більше

Пермська міська Дума виділила кошти на підтримку ошуканих пайовиків 2 березня 2012 13:29 Депутати Пермської міської ... Більше

Забезпечення кредиту - форми забезпечення повернення кредиту підприємствами Одним із принципів кредитування є забезпеченість кредиту.При наданні кредиту банк ... Більше

Популярне