Банк Хоум Кредит - кредити банку ХКФ

Автокредити Газпромбанку - огляд умов і вимог банку до позичальника

Про банк

Банк "Хоум Кредит" був зареєстрований в Зеленограді в 1990 році. Первісне ім'я банку-«Технополіс».

Засновниками його були НВО «Зеніт», Центр НТТМ «Дока», НДІ «Елпа», Трест їдалень Зеленограда, радгосп «Зеленоградський», ПСМО «Зеленоградстрой». Учасникам банку були також «Російська нафтова компанія» і «Російський брокерський будинок». Діяльність банку поширюється на ринки Східної та Центральної Європи.

Обсяг кредитів, виданих банком на грудень 2006 року, становить в цілому 2700000000 $. У свою чергу група "Хоум Кредит" входить у групу компаній PPF, яка заснована в 1991 році і займається страхуванням та видачею споживчих кредитів.

За час існування ця група вийшла у провідні міжнародні інвестори і управляє активами загальним обсягом в 8,7 мільярдів євро за даними на 30 червня 2007 року.

Чистий прибуток банку за цей рік становить 2 мільярди рублів. Мережа банку в регіонах представлена в 80 областях Росії і мала на 2007 рік 97 офісів, одна філія і 87 представництв. У партнерах банку числяться 29 000 магазинів, які знаходяться в більш ніж в 1200 містах Російської Федерації.

Загальна кількість клієнтів банку склав понад 13 млн. чоловік.

Банк видає більш ніж 100 видів кредитів.

У їх числі кредити на автомобілі, іпотечний кредит, кредитні картки, споживчі кредити та готівкові гроші в кредит. У 2007 році банк став приймати строкові вклади від населення. Основними принципами роботи банку в Російській Федерації є відгалуження кредитування і прозорість бізнесу.

Спираючись на передові технології банк здатний надати клієнтам швидкі і прості рішення, які свідчать про взаємовигідне партнерство. Банк постійно працює в області виконання соціально значущих програм, наприклад проекту «Діти малюють!», Який охопив 7 міст Росії, і заробив статус соціально відповідальної компанії. Банк неодноразово визнавався кращим роздрібним банком у номінації "Потенціал і перспектива", отримав також нагороду в номінаціях "За розвиток банківських послуг в регіонах Росії" і як «Інформаційно відкритий банк» Банк "Хоум Кредит" працює також на ринках Білорусі, Китаю та України з 2007 року.

Банк відомий випуском євро-та россійсткіх облігацій.

Відрізняється незначною часткою депозитів фізичних осіб. Вона складає приблизно 3 млрд. рублів. Відсоток кредитного портфеля в активах банку становить більше 80%.

Прострочена заборгованість за кредитами більше 16%.

За результатами на перше півріччя 2007 року фінансовий результат визнаний позитивним і становить 391 млн. рублів. Чистий прибуток банку склав за минулі роки майже 3,371 млрд. рублів. Банк «Хоум Кредит» займає 42 місце в рейтингу російських банків.

Депозити фізичних осіб складають-4. 3 млрд. рублів. Активи-нетто-76371851 тис. рублів, за даним показником банк посідає 37 місце серед російських ринків.

Основними продуктами іпотечного кредитування в банку "Хоум Кредит" є «Готівка під заставу», «Рефінансування», «Житло з нуля», «Поліпшення житлових умов», які орієнтовані на клієнтів, які мають різний рівень доходів і дозволяють позичальникові брати кредит без першого внеску . Дохід може бути підтверджений усно, враховується дохід до 4-х спільних позичальників (друзі і родичі). При отриманні кредиту в банку «Хоум Кредит» можна придбати квартиру, земельну ділянку, будинок, профінансувати будівництво житла.

Можливе отримання кредиту готівкою під заставу житла чи іншої нерухомості.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Рецесія економіки, рецесія економіки - це уповільнення зростання і спад виробництва «Коли твій сусід ... Більше

Розстрочка платежу, відстрочка платежу - угода, договір З точки зору законодавства і розстрочка, ... Більше

Знайдена причина гальмування ринку пластикових карток у Росії Центробанк, дослідивши ринок міжбанківських комісій, прийшов до висновку: комісії, встановлені міжнародними ... Більше

Студентська кредитна карта і її переваги Ця картка є інноваційним продуктом.Тепер у ... Більше

Перекредитування кредитів у банку - перекредитування іпотеки, споживчих кредитів Те, що останнім ... Більше

Популярне