Банк Хоум Кредит - кредити банку ХКФ

Автокредити Газпромбанку - огляд умов і вимог банку до позичальника

Про банк

Банк "Хоум Кредит" був зареєстрований в Зеленограді в 1990 році. Первісне ім'я банку-«Технополіс».

Засновниками його були НВО «Зеніт», Центр НТТМ «Дока», НДІ «Елпа», Трест їдалень Зеленограда, радгосп «Зеленоградський», ПСМО «Зеленоградстрой». Учасникам банку були також «Російська нафтова компанія» і «Російський брокерський будинок». Діяльність банку поширюється на ринки Східної та Центральної Європи.

Обсяг кредитів, виданих банком на грудень 2006 року, становить в цілому 2700000000 $. У свою чергу група "Хоум Кредит" входить у групу компаній PPF, яка заснована в 1991 році і займається страхуванням та видачею споживчих кредитів.

За час існування ця група вийшла у провідні міжнародні інвестори і управляє активами загальним обсягом в 8,7 мільярдів євро за даними на 30 червня 2007 року.

Чистий прибуток банку за цей рік становить 2 мільярди рублів. Мережа банку в регіонах представлена в 80 областях Росії і мала на 2007 рік 97 офісів, одна філія і 87 представництв. У партнерах банку числяться 29 000 магазинів, які знаходяться в більш ніж в 1200 містах Російської Федерації.

Загальна кількість клієнтів банку склав понад 13 млн. чоловік.

Банк видає більш ніж 100 видів кредитів.

У їх числі кредити на автомобілі, іпотечний кредит, кредитні картки, споживчі кредити та готівкові гроші в кредит. У 2007 році банк став приймати строкові вклади від населення. Основними принципами роботи банку в Російській Федерації є відгалуження кредитування і прозорість бізнесу.

Спираючись на передові технології банк здатний надати клієнтам швидкі і прості рішення, які свідчать про взаємовигідне партнерство. Банк постійно працює в області виконання соціально значущих програм, наприклад проекту «Діти малюють!», Який охопив 7 міст Росії, і заробив статус соціально відповідальної компанії. Банк неодноразово визнавався кращим роздрібним банком у номінації "Потенціал і перспектива", отримав також нагороду в номінаціях "За розвиток банківських послуг в регіонах Росії" і як «Інформаційно відкритий банк» Банк "Хоум Кредит" працює також на ринках Білорусі, Китаю та України з 2007 року.

Банк відомий випуском євро-та россійсткіх облігацій.

Відрізняється незначною часткою депозитів фізичних осіб. Вона складає приблизно 3 млрд. рублів. Відсоток кредитного портфеля в активах банку становить більше 80%.

Прострочена заборгованість за кредитами більше 16%.

За результатами на перше півріччя 2007 року фінансовий результат визнаний позитивним і становить 391 млн. рублів. Чистий прибуток банку склав за минулі роки майже 3,371 млрд. рублів. Банк «Хоум Кредит» займає 42 місце в рейтингу російських банків.

Депозити фізичних осіб складають-4. 3 млрд. рублів. Активи-нетто-76371851 тис. рублів, за даним показником банк посідає 37 місце серед російських ринків.

Основними продуктами іпотечного кредитування в банку "Хоум Кредит" є «Готівка під заставу», «Рефінансування», «Житло з нуля», «Поліпшення житлових умов», які орієнтовані на клієнтів, які мають різний рівень доходів і дозволяють позичальникові брати кредит без першого внеску . Дохід може бути підтверджений усно, враховується дохід до 4-х спільних позичальників (друзі і родичі). При отриманні кредиту в банку «Хоум Кредит» можна придбати квартиру, земельну ділянку, будинок, профінансувати будівництво житла.

Можливе отримання кредиту готівкою під заставу житла чи іншої нерухомості.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Чи можлива оплата таксі кредитною карткою Сучасне життя насичена нововведеннями самих просунутих ... Більше

Непластіліновий кредит на пластилінової карті Банк "Кредит-Москва" оголосив про запуск нового продукту - кредитної ... Більше

Банк ВТБ буде кредитувати адміністрацію Пензенської області 27 серпня 2012 16:09 Банк ВТБ став для Пензенської ... Більше

НОМОС-БАНК вводить онлайн-переклади Для клієнтів НОМОС-БАНКу стали доступні онлайн-переклади з однієї картки ... Більше

Чому банки не видають бажану суму кредиту? Кредитний ліміт карти - це одна з найпопулярніших тем для ... Більше

Популярне