Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Банк АвтоВАЗбанк г Тольятті - вклади кредити послуги


Банк АвтоВАЗбанк г Тольятті - вклади, кредити, послуги

Банк АвтоВАЗбанк г Тольятті - вклади кредити послуги

Про банк

АвтоВАЗбанк був утворений в 1988 році в Тольятті і став першим комерційним поволзьким банком. З 1994 року банк почав співпрацювати з платіжною системою «NCC» в рамках розвитку кредитних карток, а в 1995 році вже емітував картки міжнародного зразка «VISA».

Усі банкомати АвтоВАЗбанку обслуговують пластикові картки VISA, NCC та Union Card.

У 2008 році АвтоВАЗбанк зайняв 32 місце в списку російських банків за кількістю банкоматів. У 2006 році АвтоВАЗбанк отримав Національну банківську премію як кращий регіональний банк ПФО. У 2007 році банк отримав ще одну премію за активну участь у здійсненні проектів національного значення, зокрема за реалізацію програм іпотечного кредитування.

У 2008 році АвтоВАЗбанк відзначив своє двадцятиріччя: банк зміцнив власні позиції в р. Самара і почав освоювати нові регіони (були відкриті пункти обслуговування в Сизрані, Оренбурзі, Ульяновську і ін містах). Банк має закордонну філію в республіці Кіпр. Надалі АвтоВАЗбанк планує удвічі підвищити свою частку присутності на ринках банківських послуг в російських регіонах.

АвтоВАЗбанк є універсальною кредитно-фінансовою організацією, що надає повний спектр високоякісних банківських послуг для клієнтів різних категорій будь-яких форм власності та виду діяльності.

При цьому одним з пріоритетних видів діяльності є обслуговування клієнтів, що працюють у сфері корпоративного бізнесу. В основному, це малі та середні підприємства, що працюють в галузі промисловості та виробництва. За 9 місяців 2009 року за обсягом кредитів, виданих таким підприємствам, АвтоВАЗбанк зайняв 27 місце в ренкінгу 70-ти вітчизняних банків - 1065 кредитів на загальну суму 2019451 тис. крб.

У 2008 році АвтоВАЗбанк знаходився на 19-му рядку аналогічного ренкінгу (тільки порівняння проводилося серед 87 банків) - було видано 3800 кредитів загальною сумою 6824141 тис. крб. АвтоВАЗбанк має рейтинги міжнародних агентств, є одним з найбільших універсальних банків ПФО і знаходиться за підсумками перших трьох кварталів 2009 року на 119 місці в списку 500 найбільших російських банків за величиною чистих активів. АвтоВАЗбанк позиціонується як регіональна фінансово-кредитна організація, так як велика частина ресурсів іде на розвиток Приволзького регіону.

В останні роки АвтоВАЗбанк почав активно працювати на ринку споживчого кредитування: за підсумками першого півріччя 2008 року банк зайняв 66-у сходинку в ренкінгу 103-х самих «споживчих» банків РФ. За цей період банком було видано беззаставних кредитів приватним особам на загальну суму 332 155 тис. руб.

За кількістю виданих пластикових карток на 01.01.09 АвтоВАЗбанк вийшов на 47 місце (106077 штук, з них 4425 карток VISA) в списку 106 російських банків. АвтоВАЗбанк також активно працює на російському ринку цінних паперів, при цьому він не тільки інвестує власні кошти, але також працює як агент, даючи можливість доступу до більшої частини сегментів вітчизняного фондового ринку. Підтвердження цьому - 139 місце (2008 рік) в списку п'ятисот найкращих вітчизняних банків по інвестиціях у цінні папери.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Сбербанк Росії в г Ростов-на-Дону - робота відділень, адреси філій, кредити, депозити, послуги Перша контора Державного банку Росії відкрилася в Ростові-на-Дону в 1862 році.Приблизно ... Більше

Банк Москви випустить кредитку-проїзний Банк Москви оголосив про випуск банківської картки з додатковими опціями.Клієнти-власники карти можуть оплачувати проїзд ... Більше

Допомога по безробіттю - визначення і розрахунок, розмір, виплати Докотившись до Росії восени 2008 року, криза ... Більше

У власників карток Газпромбанку з'явилися нові можливості ВАТ "Газпромбанк" оголосив про співробітництво з Об'єднаної розрахунковою системою (ОРС), яка налічує близько 20 000 точок обслуговування, включаючи ... Більше

Американська платіжна система Discover виходить на російський ринок Компанія Discover, один з ... Більше

Популярне