Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Ощадбанк молода сім'я іпотечний кредит в Ощадбанку для молодої сім'ї


Іпотечний кредит в Ощадбанку для молодої сім'ї

Підтримка молодих сімей - дуже важливе і безперечно потрібний напрямок, як урядових програм, так і кредитної політики банків. Називати причини його актуальності немає необхідності. І держава, і банківський сектор дають можливість молодим сім'ям обзавестися власним житлом на досить вигідних умовах. Ощадбанк, як один з представників фінансово-кредитної сфери, пропонує молодим сім'ям оформити іпотеку в рамках програми «Молода сім'я».

Але багато часто плутають цю програму з державним проектом «Молодій родині - доступне житло», вважаючи часом, що це одне і те ж. Тому обмовимося відразу, що це дві абсолютно різні програми. І, незважаючи на те, що цілі у них схожі, умови надання, оформлення та інші моменти повністю відрізняються. Отже, кредит Ощадбанку «Молода сім'я» - це не пільга, не субсидія, це різновид іпотечних програм банку в сфері житлового кредитування.

Як для будь позички, позичальники за цією програмою повинні мати постійне місце роботи і достатній рівень заробітної плати. Кількість вже наявних квадратних метрів ніякої ролі тут не грає. Відзнакою «Молодий сім'ї» від інших іпотечних кредитів є особливі умови його надання, які ми зараз і розглянемо.

Кредити молодим сім'ям в Ощадбанку - умови отримання

 

Ощадбанк відносить родину до розряду «молодих», якщо одному з подружжя ще не виповнилося 35 років, тобто варіантів вікового поєднання тут може бути маса (обом подружжю за 25 років; одному - 25, іншому - 50 і т.д.). Якщо в сім'ї є дитина, але сім'я неповна (тільки матір або лише батько), то вона теж має можливість отримати позику за вказаною програмою за умови, що батьків, який виховує дитину, також ще немає 35 років. В цілому ж, наявність дітей є плюсом при розрахунку початкового внеску по кредиту. Для сім'ї без дітей мінімальний початковий внесок становить 15% вартості житлового приміщення.

Сім'я з дитиною може внести в якості початкового внеску всього лише 10% вартості житла. Решта умов надання кредиту за програмою «Молода сім'я» в основному такі ж, як і за іншими видами житлових кредитів, тобто: - об'єктом нерухомості, на купівлю якого надаються кошти, може бути квартира, будинок, частина квартири або будинку, а також земельну ділянку; - позика може бути оформлена як на купівлю вже готового житла, так і на його будівництво; - валютою кредиту можуть бути рублі, долари США, євро; - максимальний термін кредитування - 30 років; - обов'язкова умова: при диференційованих платежах - погашення заборгованості до того, як позичальнику (або старшому з созаемщиков) виповниться 75 років, при рівних платежах - сума повинна бути виплачена, поки позичальник перебуває в працездатному віці. Згідно з умовами житлових кредитів, супруг (а) в обов'язковому порядку виступає в якості созаемщика за позикою. Програма «Молода сім'я» дозволяє залучати в созаемщики на додаток до чоловіка / е також батьків. Це є великим плюсом при розрахунку максимального розміру кредиту, тому враховуються доходи созаемщиков.

При цьому в розрахунок доходів позичальника та його «другої половинки» приймаються як заробітна плата за основним місцем роботи, так і додаткові доходи у вигляді додаткового заробітку, прибутку від занять приватною практикою, достроково призначеної пенсії. В розрахунок доходів батьків приймається тільки їх заробітна плата за основним робочого місця (виключення - неповна сім'я). Всього за програмою можна залучити до 6-ти созаемщиков, чий сукупний дохід буде враховуватися при визначенні максимального розміру іпотечного кредиту. Ще одним позитивним моментом даної іпотечної програми є відстрочка по сплаті кредиту, або продовження терміну кредитування, у разі народження дитини.

Відстрочка надається до того, як дитині виповниться 3 роки. При цьому відкладається термін погашення суми основної заборгованості, але відсотки повинні сплачуватися безперервно. Пакет документів по програмі «Молода сім'я» крім стандартного набору (заяви, паспорта, довідки про доходи, документів на нерухомість тощо) включає свідоцтва про укладення / розірвання шлюбу та народження дитини. Якщо залучаються батьки, то будуть потрібні також документи, що підтверджують спорідненість.

Купується або житло, що будується виступає в якості об'єкта забезпечення по кредиту. Крім того, буде потрібно поручительство чоловіка, якщо він не оформлений в якості созаемщика.

Іпотека Ощадбанку - поради молодим

 

Узагальнюючи вищесказане, можна дати кілька порад молодим, як придбати житло в кредит на вигідних умовах. По-перше, якщо для покупки житла вам не вистачає навіть незначної суми грошей, все одно оформляйте цільовий кредит (він завжди є більш вигідним, ніж споживчий). По-друге, якщо ваш вік вже наближається до 35 років, не тягніть і вирішуйтеся на іпотеку в рамках «Молодої сім'ї» Ощадбанку - шансів придбати краще житло тут набагато більше (і не забувайте про можливість відстрочок!). І, по-третє, по можливості збільшіть суму початкового внеску і зменшите термін кредиту - житло обійдеться набагато дешевше.

 

Податкове вирахування

Не забувайте, що у відповідності з Податковим кодексом, кожен чоловік має право на податкове вирахування з прибуткового податку. За чинним умовам надання такого відрахування можна «заощадити» до 260 000 рублів, істотні гроші для молодої сім'ї. Олена Рассказова, спеціально для Занімаем.Ру

 

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Овердрафт - банківський кредит овердрафт, форми і розрахунок овердрафту Юридичні особи та індивідуальні підприємці, що мають у банку розрахунковий рахунок, можуть скористатися ... Більше

Іпотечний кредит в Ощадбанку, умови іпотеки на житло, що будується Іпотечний кредит найчастіше беруть для придбання готового житла.Проте у ряді випадків ... Більше

Кредитна картка банку ЮніКредит - карти MasterCard, UEFA, S7 UniCredit У ... Більше

Економічна криза в Білорусі - причини, наслідки кризи в республіці Говорячи про те, ... Більше

Альфа-Банк і компанія TUI пропонують відпочинок у кредит! Плануєте відпустку?Альфа-Банк в співпраці з міжнародною туристичною компанією TUI запропонували новий ... Більше

Популярне