Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Кредитна картка банку ЮніКредит - карти MasterCard UEFA S7 UniCredit


Кредитна картка банку ЮніКредит - карти MasterCard, UEFA, S7 UniCredit

Кредитна картка банку ЮніКредит - карти MasterCard UEFA S7 UniCredit

У даній статті мова піде про кредитні картки банку ЮніКредит. Ми розповімо про умови по кредитних картах, як і де їх можна оформити, представимо декілька видів кредитних карт, з яких ви можете вибрати собі відповідну. ЮніКредит банк пропонує 5 видів кредитних карт, які різняться між собою кредитним лімітом, процентною ставкою і різними акціями, які передбачені на кожну карту індивідуально. Почнемо, як завжди, зі стандартною карти ЮніКредит банку, яка так і називається Стандартна картка MasterCard. З назви видно, що дана картка випускається тільки платіжною системою MasterCard.

Максимальний кредит, який можна взяти за допомогою цієї картки, буде складати 300 000 рублів, а процентна ставка варіюється від 21,9% до 26,9% річних. Так само кредит можна взяти в зарубіжній валюті: доларах США і євро. Тоді максимальна сума кредиту буде 7500 доларів США або 7500 євро, а процентна ставка по кредитних картах в іноземній валюті буде становити 27,9% річних. Варто відзначити, що процентна ставка дуже навіть хороша для кредитної картки, зазвичай такі відсотки, і навіть більше, стягуються за споживчим кредитом, а у споживчого кредиту апріорі процентна ставка повинна бути менше, ніж по карті. Наприклад, у банку Російський стандарт процентна ставка за споживчим кредитом становить 36% річних.

  Річне обслуговування стандартної карти ЮніКредит банку буде коштувати 700 рублів. Існує, так званий, пільговий період. Пільговий період - це період після оформлення кредиту по карті, протягом якого відсоток по кредиту не стягується. За всіма кредитними картками в ЮніКредит банку пільговий період становить 55 днів. Після оформлення першої кредитки, можна оформити ще необмежену кількість додаткових карт, наприклад, для членів сім'ї або родичів.

Власник стандартної карти отримує доступ до різних знижкам. Для того щоб оформити стандартну кредитну карту в UniCredit потрібно відповідати вимогам до позичальника. А вимоги у них такі: 1) Тимчасова або постійна реєстрація в тій місцевості, де оформлюється кредитна карта; 2) Позичальник повинен бути не молодше 21 року і не старше 52 років; 3) Загальний трудовий стаж позичальника повинен бути не менше одного року, а на поточному місці повинен бути більше трьох місяців; 5) Щомісячна заробітна плата повинна становити не менше 20 000 рублів. Якщо ви відповідаєте всім цим вимогам, то можете сміливо йти в банк і оформляти кредитку від ЮніКредит банку.

Але перш ознайомтеся з необхідними документами: 1) Паспорт громадянина РФ, точніше його копії, всі сторінки; 2) Завірена роботодавцем копія трудової книжки; 3) Довідка про доходи за формою 2-ПДФО; 4) Другий (додатковий) документ на вибір: закордонний паспорт , водійські права, свідоцтво ІПН, страховий медичний поліс, військовий квиток, свідоцтво про страхування особистого транспортного засобу, поліс пенсійного страхування. Знову ж до звернення в офіс банку заповніть заяву на оформлення кредитної картки, яке можна взяти на офіційному сайті ЮніКредит банку. Крім стандартної карти, Юникредит банк пропонує золоту кредитну картку, яка теж прив'язана до платіжної системи MasterCard.

Золота картка, як правило, призначена для VIP клієнтів, тобто для тих, хто часто буде брати кредит за допомогою карти і розплачуватися їй. Максимальний кредитний ліміт по карті Gold складає 600 000 рублів або 17 000 Доларів США / Євро. Процентна ставка вигідніше, ніж у стандартної карти і становить 20,9-23,9% річних, а за іноземними валютами залишається такою ж, як і у стандартної. Вартість обслуговування карти значно більше і дорівнює 2 700 рублів на рік. Тримач золотої карти отримує можливість безкоштовно користуватися інтернет-банком і смс-сервісом, а також має безліч знижок і привілеїв на оплату різних послуг і товарів.

Золота картка є показником вашої платоспроможності, а значить за допомогою неї в будь-якій точці світу можна забронювати готель або транспорт бізнес класу. Вимоги до позичальника і необхідні документи залишаються такими ж, за винятком щомісячного доходу. Щоб оформити золоту карту, на місяць ваш дохід повинен становити, як мінімум, 45 000 рублів.

Разом з такою картою надається страхування від хвороб і нещасних випадків під час закордонної поїздки. Безумовно, золота карта UniCredit банку підкреслює статус власника і відкриває перед ним більше можливостей, ніж стандартна карта. Наступна кредитна карта більше підійде тим, хто багато подорожує, називається вона S7 Priority - VISA Green - UniCreditCard. Як ви вже зрозуміли, ця карта обслуговується платіжною системою VISA. Головна відмінність карти полягає в тому, що при перельотах надаються хороші бонуси і знижки.

За кожні витрачені 30 рублів з карти, на ваш бонусний рахунок зараховується 1 миля, вартість який вираховується з придбаного вами квитка на літак від авіакомпанії S7. Як тільки ви оформите карту, на ваш бонусний рахунок надійде 2 000 миль. Максимальний кредитний ліміт по такій картці дорівнює 300 000 рублів, а обслуговування буде обходитися в 900 рублів за рік. Інтренет-банк і смс сервіс надаються безкоштовно, крім того, в пакет кредитки входить страхування від нещасних випадків та ризиків, пов'язаних з використанням кредитки. ЮніКредит пропонує нам ще золоту карту для любителів помандрувати, яка називається S7 Priority - VISA Gold - UniCreditCard.

Головна відмінність від попередньої карти - в кредитному ліміті. За золотий карті S7 він становить 600 000 рублів. Ну і, звичайно, комісія за обслуговування буде значно більше: 2 900 рублів в рік. І останнє речення від ЮніКредит банку - це кредитна карта для любителів футболу. Називається вона Офіційна кредитна карта UEFA Champions League.

Така кредитна карта видається у футбольному дизайні UEFA Champions League. Кредитна лінія до 300 000 рублів. Процентна ставка 21,9-26,9% річних. Безкоштовне підключення інтернет-банку та смс сервісу.

Обслуговування 700 рублів на рік. Необхідні документи та вимоги до позичальника залишаються стандартними. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 23 лютого 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

"Східний Експрес" продовжує знижувати ставки за кредитами З 12 березня банк ... Більше

У першому відділенні Росенергобанка у Воронежі клієнтам надають весь спектр послуг та продуктів 7 червня 2012 15:09 Росенергобанк (Воронеж) вийшов в принципово новий ... Більше

У вересні Сітібанк змінить тарифи за кредитками 27 серпня 2012 16:17 Сітібанк попередньо повідомив клієнтів про зміну тарифів по кредитним карткам, яке ... Більше

Ощадбанк Росії - Воронеж - телефони, послуги, кредити, депозити ... Більше

Кредитний ліміт: скільки грошей просити у банку? З кожним роком кредитні картки стають все популярнішими, адже головна перевага кредиток - поновлювана кредитна лінія.Останнім ... Більше

Популярне