Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Кредит під заставу нерухомості - поліпшені умови в Далекосхідному банку і банку АК Барс


Кредит під заставу нерухомості - поліпшені умови в Далекосхідному банку і банку АК Барс

Рекламна акція Банку АК БАРС Кредитна картка в подарунок продовжена аж до 31 грудня 2012

24 серпня 2012 0:00

Умови кредитів під заставу нерухомості Далекосхідного банку і банку АК Барс були покращені. Збільшено строки кредитування, знижено ставки. Далекосхідний банк знизив ставку по даній програмі кредитування до 14,5% -17,5% річних.

Мінімальна сума кредиту тепер становить 300 тисяч рублів, максимальна може скласти від 30% до 70% вартості заставного майна і, в цілому, не обмежена. Позика надається на строк до 12 років. Відсоткова ставка залежить від того, яку частку вартості застави складає сума кредитування, і від терміну.

Наприклад, якщо кредит коштує від 50% до 70% вартості застави, ставка буде 15,5% при термінах від року до п'яти років, 16,5% від п'яти до десяти років, 17,5% від десяти до дванадцяти років.

Якщо сума складе від 40% до 49% вартості застави, ставка становитиме 15%, 16% і 17% річних відповідно. А при розмірі позики від 30% до 39% вартості застави ставка може становити 14,5%, 15,5% або 16,5% річних. В якості застави по кредиту Далекосхідний банк приймає різні види нерухомості.

Це може бути квартира, житловий будинок або земельну ділянку, навіть без будинку, офісна будівля або приміщення, місце на автостоянці або гараж, або будівля складського типу або виробничого призначення. Крім того, додаткові умови діють у зв'язку зі страхуванням. Позичальник обов'язково буде повинен застрахувати заставне майно, якщо кредит надається на суму від 60% його вартості.

Особисте страхування (самого позичальника - його працездатності, життя і так далі) проводиться на особистий розсуд клієнта. Варто відзначити також вимоги щодо неоплачених страховок: якщо приватне або майнове страхування не оплачується в термін, ставка збільшується на 3%.

А при непогашенні вчасно щомісячного платежу ставка буде збільшена на 5%. Аналогічну програму кредитування поліпшив для клієнтів банк АК Барс. В цілому поліпшення були зроблені абсолютно такі ж.

Знижена мінімальна і максимальна процентна ставка, а також збільшено максимальну суму позики і змінилися вимоги до забезпечення. Тепер споживчий кредит під заставу нерухомості доступний позичальникам цієї фінансової організації за ставками від 15,9% до 16,9% річних у рублях і від 11,9% до 12,9% в іноземній валюті - доларах і євро.

Строк кредиту - до десяти років. В залежності від терміну визначається і тип застави. Якщо термін - до п'яти років, в якості застави приймається житлова і комерційна нерухомість або земельні ділянки.

При терміні від п'яти до десяти років в заставу приймають тільки комерційну нерухомість та землю. Ставка теж залежить від термінів.

Існує можливість зниження відсотків по кредиту. Якщо у позичальника позитивна кредитна історія, ставку можуть знизити на 1% річних. А якщо він ще й обслуговується в АК Барсі по зарплатній картці, ставка може бути знижена ще на 0,5% річних.


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

«Рефінансування» від Прімсоцбанка - максимум 9 млн на 27 років 19 вересня 2012 18:33 Новий проект Прімсоцбанка - іпотечний кредит «Рефінансування» - ... Більше

Сбербанк Росії в г Ростов-на-Дону - робота відділень, адреси філій, кредити, депозити, послуги Перша контора Державного банку Росії відкрилася в Ростові-на-Дону в 1862 році.Приблизно ... Більше

Банк Глобекс фінансує будівництво мікрорайону малоповерхівок «Сурський квартал» в Пензенській області 30 липня 2012 22:05 Банк Глобекс набуває ... Більше

Як банки відзначають Великдень У різних країнах банки святкують Великдень ... Більше

Кредит - на благо, а не на шкоду! Перш ніж оформляти кредит в банку, варто зважити всі "за" і "проти" і оцінити ... Більше

Популярне