Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека в ЮніКредит Банку умови іпотечних кредитів вимоги до позичальника


Іпотека в ЮніКредит Банку - умови іпотечних кредитів, вимоги до позичальника

ЮніКредит Банк підняв вікову планку для позичальників за іпотечними програмами

Ми багато писали про іпотечні програми великих банків, в основному, російських. У цій статті поговоримо про іпотечні програмах практично іноземного банку UniCredit Bank. Він хоч і зареєстрований і діє на території Росії, але реальні власники у нього - італійці.

Сьогодні іпотека ЮніКредит Банку оформляється по п'яти різних програмах: - на купівлю квартири, - на придбання котеджу, - цільової іпотечний кредит, - нецільова іпотека, - рефінансування. Отже, хто може стати щасливим власником квартири за допомогою іпотеки UniCredit: - чоловік віком від 21-го року, - трудитися повинен позичальник на останньому місці роботи не менше трьох місяців, а взагалі мати безперервний трудовий стаж не менше двох років, - працювати позичальник повинен тільки в Москві, Санкт-Петербурзі, Ленінградській чи Московській областях, виходить, що іпотека в ЮніКредит Банку доступна тільки жителі столиць і їх передмість. Скажімо так, вимоги - типові. Що цікаво і зустрічається, в основному, у банків з іноземним капіталом - при покупці готової квартири не обов'язково бути громадянином і РФ і не обов'язково мати прописку, ясно адже, що пропишеться в здобувається квартире. До речі кажучи, отримати іпотеку можуть і співвласники підприємств, і власники бізнесу.

Подивимося, які документи потрібно буде зібрати, щоб спробувати отримати іпотеку в Юні Кредит Банку: - паспорт, само собою зрозуміле, але не тільки самого позичальника, виявляється, а й чоловіка або дружини; - якщо немає постійної прописки, необхідно надати свідоцтво про реєстрацію, хоч постійної, хоч тимчасовою; - сімейним громадянам треба надати документи про сім'ю, свідоцтво про шлюб, народження дітей, шлюбний контракт, якщо є; - копії документів про освіту та підвищенні кваліфікації; - військовий квиток або приписне свідоцтво, традиційно, для чоловіків у віці до 27 років; - довідка про доходи за формою 2-ПДФО або у вільній формі, що підтверджують прибуток за останні шість місяців, проте ж, якщо ви претендуєте на іпотеку більш 9 000 000 рублів, то довідка за формою 2-ПДФО обов'язкове, навіть якщо офіційний дохід невисокий; - завірена копія трудової книжки або трудовий договір; - якщо у компанії-роботодавця немає представництва в мережі Інтернет, то необхідно буде надати короткий опис компанії, в якій ви працюєте із зазначенням вашого функціоналу. Власникам бізнесу, а також індивідуальним підприємцям необхідно буде додатково надати: - копія статуту або установчого договору; - свідоцтва про реєстрацію та постановку на облік як платників податків; - накази про призначення директора та головного бухгалтера; - основна бухгалтерська звітність за поточний і попередній рік ( маються на увазі копії балансів, звіту про прибутки і збитки, декларацій по сплаті ЕНВД ну і т.д.); - книга обліку доходів і витрат (якщо застосовно до вашого виду діяльності); - виписка про рух грошових коштів по розрахункових рахунках за останній рік ; - довідки про відсутність заборгованості перед бюджетами та картотеці № 2 до розрахункових рахунках; - приклади договорів з основними контрагентами; - прайс-листи; - договору оренди основних приміщень (офісних, складських, виробничих), або свідоцтва про права власності на оні. Що стосується особливостей кредитування іноземних громадян, іноземцю треба буде надати: - паспорт, що містить в'їзну візу (крім туристичної), - дипломатичну або службову картку МЗС РФ, - дозвіл на тимчасове проживання на території РФ, - посвідка на проживання, - міграційну карту, - дозвіл на трудову діяльність на території РФ (крім громадян республіки Білорусь). Окремо хочу відзначити якість інформації на офіційному сайті банку ЮніКредит.

По-перше, ЮніКредит розпорядженні зручним і красивим іпотечним калькулятором, за допомогою якого можна розрахувати багато варіантів умов кредитування. По-друге, на сайті відкрито представлені всі тарифи і витрати по оформлюваної іпотеці. По-третє, є розділ питання-відповідь, можливості отримати он-лайн консультацію з фахівцем в чаті. І, нарешті, заявку на іпотечний кредит можна подати відразу з сайту.

Тепер розглянемо конкретні іпотечні програми UniCredit. Для початку визначимося, що спільного у всіх програм іпотеки від італійців. По-перше, немає ніяких комісій та додаткових зборів, це, безумовно, радує. По-друге, зазначені банком ставки дійсні тільки при страхуванні нерухомості, що купується і життя зі здоров'ям. Якщо ви впевнені у своєму здоров'ї і довголіття, і відмовитеся страхуватися, то до ставки по іпотеці вам додадуть 0,3%, якщо сума кредиту менше 4 500 000 рублів і вам менше 40 років, у противному випадку - плюс 2,5%.

Страхування об'єкта застави обов'язково, а от страхування титулу власності необов'язково, правда, якщо відмовитеся - плюс 1% до ставки. Отже, для початку візьмемося за традиційний іпотечний кредит на купівлю квартири в готовому будинку. Таунхауси сюди не підходять, можна купити житло тільки в звичайному багатоквартирному будинку. Максимальний термін кредиту складає 30 років, максимальний розмір кредиту - 30 000 000 рублів або 1 000 000 доларів.

Своїх грошей треба внести хоча б 20% від вартості квартири, в общем-то, середнє вимога по ринку. Процентна ставка за кредитом може бути як фіксована, так і плаваюча, при цьому вона може бути зафіксована на перші п'ять років, а потім стати плаваючою. У разі фіксованої процентної ставки її конкретний розмір буде заздрість від терміну кредиту: від 12% в рублях при терміні до 10 років до 14,5% - на 20-30 років (по іпотеці валюті, 10% в незалежності від строку кредиту). Якщо ви вибираєте варіант із плаваючою процентною ставкою, то за кредитами в рублях вона буде визначатися як шестимісячна MosPrime плюс 5%, за кредитами у валюті - як шестимісячні Libor або Euribor плюс 6%. У варіанті комбінованої ставки перші п'ять років ставка за кредитами в рублях буде 12-12,5%, а потім також MosPrime плюс 5%.

Я все-таки не раджу вам брати кредити з плаваючими процентними ставками, це банківський бізнес - планувати вартість інструментів залучення і розміщення, а не справа позичальника. Наступна іпотечна програма - на придбання котеджу, житлового будинку або таунхаус. За цією програмою можна отримати кредит тільки на готовий об'єкт нерухомості.

Максимальний термін кредиту також становить 30 років, а ось мінімальний початковий внесок повинен бути хоча б 30% вартості придбаного будинку. Процентна ставка, на відміну від кредиту на придбання квартири більше на 0,25% річних по всіх варіантах кредитування. Якщо вам потрібні гроші, велика сума, на довгий термін і під низький відсоток, то ви можете скористатися цільовим іпотечним кредитом або нецільової іпотекою. У разі цільового кредиту ставка буде поменше, але доведеться підтверджувати цільове використання грошей. Допускається витратити такий кредит на придбання житлової нерухомості на первинному або вторинному ринку житла, придбання земельної ділянки, будівництво житлового будинку (котеджу), ремонт житлової нерухомості, що перебуває у власності позичальника або поручителів.

Максимальні суми і терміни по цій програмі такі ж, як і по стандартній іпотеці. Процентна ставка буде на 0,5% більше. Якщо ви не хочете підтверджувати цільове використання іпотеки або цілі не відповідають зазначеним вище, то максимальний термін кредиту складе не більше 15 років, а ставка буде ще вище - на 1% більше, ніж при стандартному іпотечному кредитуванні в банку UniCredit Bank. Відповідно, нецільова іпотека може стати способом, наприклад, залучити позикові кошти на відкриття власного бізнесу.

Як і багато інших банків, ЮніКредит пропонує рефінансування іпотеки, отриманою раніше в іншому банку. Умови рефінансування схожі з умовами отримання стандартної іпотеки і за термінами, і за ставками. Є у банку і спільні із забудовниками спеціальні програми іпотеки: іпотечний кредит на котедж в «Нових вешках» і кредити на квартири, які будує ЗАТ «ЮІТ Санкт-Петербург.

Спеціального в них тільки те, що кредит можна взяти на пайову участь у будівництві, по іншим програмам іпотеки це не передбачено. Н. Бабурін, спеціально для Занімаем.ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотеку запустив Регіональний банк розвитку 19 травня 2012 0:00 Іпотечні кредити почав надавати Регіональний банк розвитку.Кредитна організація надає іпотеку ... Більше

Кредитні картки банків, види кредитних карток «Виконай свої мрії», «Отримай те, що хочеш», «Здійснимо всі Ваші бажання» ... Більше

Кредити малому бізнесу від Росгосстрах БАНКУ Наталія Блінова, директор департаменту корпоративного бізнесу Росгосстрах БАНКУ відповідає на запитання кореспондента Занімаем.ру про те, як ... Більше

Банк Симбірськ г Ульяновськ - кредити, послуги Про банк Губернський банк «Симбірськ» був утворений в 1990-му році в м. Ульяновськ, ... Більше

Де знаходиться номер кредитної картки Банківський сервіс зараз представлений кількома напрямами і дозволяє отримати різноманітні відповіді навіть на питання де знаходиться номер кредитної ... Більше

Популярне