Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека в Пермі - іпотечні кредити в пермському регіоні


Іпотека в Пермі - іпотечні кредити в пермському регіоні

СБ РФ змінив ставки по основним споживчим кредитам

Ринок іпотеки в Пермі

Іпотека в Пермі і в Пермському краї представлена 46 банками, федеральними та регіональними. Серед російських банків позичальників воліють Ощадбанк, ВТБ, КИТ Фінанс, Райффайзен Банк, Банк Москви.

З пермських банків більшою затребуваністю користуються Камабанк, Урал-ФД, Західно-Уральський банк Ощадбанку Росії, Екопромбанк і Коштовності Уралу. На вибір громадян запропоновано понад трьохсот іпотечних програм. Найсильнішими в Пермському регіоні є банки ВТБ, Західно-Уральський банк Ощадбанку Росії, КИТ Фінанс, Камабанк і Урал-ФД.

На їх частку видачі кредитів припадає до 63% від усіх іпотечних запитів. Іпотеку в м. Пермі можна взяти в різних валютах, при цьому процентна річна ставка розрізняється. Якщо ви берете рублевий кредит, ставка варіюється в діапазоні 10 - 19.50%. При оформленні кредиту на житло в доларах або євро ставка становить 7.20-16.99% річних. Частина банків, наприклад Банк Москви і ОТП банк, пропонують іпотеку у швейцарських франках і японських ієнах, максимальний річний відсоток за якими 11.80.

Іпотечні програми в м. Перм

Іпотечні програми, представлені в Пермському регіоні, припускають придбання житла як в споруджуваних будинках і новобудовах, так і на вторинному ринку нерухомості. Камабанк, Собінбанк, АК Барс і Агропромкредит додатково працюють за програмою Агентства з іпотечного житлового кредитування АІЖК. Дане Агентство забезпечує ліквідність російських комерційних банків за рахунок купівлі прав вимог за іпотекою на кошти шляхом розміщення облігацій Агентства на фондовому ринку. При виборі іпотечного банку важливим чинником є вимога до початкового внеску.

Деякі банки, зокрема Альфа-банк, КІТ Фінанс і інші, пропонують програми, що дозволяють позичальникам взяти іпотеку без початкового внеску. Є банківські програми, первинний платіж за якими становить від 10 до 30% від суми кредиту. Варто звернути увагу на певні вікові обмеження до позичальників, нижній віковий межа становить 21 рік, верхній - до 75 років. Але є банки, в яких ці рамки розширений, іпотека видається з 18 років, наприклад СДМ банк, або звужені і житловий кредит видається до 60 років. Також обмежений термін погашення заборгованості по іпотеці.

У Пермі (як і в більшості інших міст Росії), банки обмежують максимальний термін іпотечного кредиту 30 роками. Але є тенденція до збільшення цього терміну. Так, наприклад, деякі пермські банки вже готові давати іпотечні кредити на термін до 50 років, однак переплата по такому кредиту виявляється дуже високою через існуючі на ринку процентних ставок, тому такий довгий кредит, скоріше, є маркетинговим ходом, який закликає перм'яків і жителів Пермського краю звернути увагу на той чи інший банк, ніж вигідна можливість придбати житло в кредит. Тим не менше, якщо процентні ставки по іпотеці знизяться, в майбутньому для пермських позичальників все може змінитися в кращу сторону.

Мінімальний термін надання іпотеки пермськими банками - 1 рік. Сума, що кредитуються для придбання нерухомості, становить до 6 млн. рублів. Її в такому розмірі надають Екопромбанк, Камабанк, Юніаструм банк і деякі інші. При оформленні житлового кредиту потрібна велика кількість довідок та анкет.

У деяких банках позичальникам необхідний поручитель, але така умова зустрічається все рідше і рідше. Розрізняються вимоги до прописку громадян, бажаючих отримати кредит. Для більшості банків достатньо надати довідку, що підтверджує прописку в Пермі або Пермському краї.

Найбільш вагомою для всіх банків є довідка про доходи позичальника, судячи з якої і визначається платоспроможність громадян. Довідка може бути оформлена за формою банку або за формою 2-ПДФО. На Пермському ринку працює ТОВ «Іпотечний супермаркет», надає допомогу в зборі та оформленні необхідних документів та підборі іпотечної програми, що задовольняє бажанням клієнта і можливостям банку. Також іпотеку в Пермі можна оформити за допомогою місцевих іпотечних і кредитних брокерів. Є ряд соціальних іпотечних програм, серед яких значну підтримку від місцевої влади отримала програма «Іпотека молодій сім'ї».

По ній молода сім'я може отримати державну субсидію у розмірі до 30% від вартості житла, що купується. Субсидія видається тільки один раз. Існує розрахунок квадратних метрів на кількість осіб в сім'ї; так, якщо сім'я складається з двох членів, то положено 42 кв. метра.

Великою перевагою даної іпотеки є можливість відстрочення платежу по кредиту при народженні дитини та погашення заборгованості по іпотеці в розмірі до 10% за рахунок держави. З ростом цін на нерухомість, зростає число охочих придбати житло по іпотеці. Спочатку охопила Москву і Санкт-Петербург, іпотека почала відтісняти в регіони. У топі-30 суб'єктів РФ за обсягами видачі іпотеки на кінець 2006 року Пермський край займав 13-е місце, розташувавшись слідом за Башкирією і Самарської областю. До кінця 2007 року вже було 11-е місце.

Темпи видачі житлового кредиту в Пермі і краї досить високі; тенденції посилювання умов іпотеки, застосовувані в столицях, не спостерігаються. В порівнянні з сусідньою Свердловською областю, Пермський край займає лідируюче положення на кінець 2007 року по здійсненню операцій з нерухомістю та видачі іпотечних кредитів. В рамках програми «Доступне і комфортне житло - громадянам Росії» в першому півріччі 2008 року в Пермському краї зафіксовано понад 5000 угод по іпотеці на підставі закону і 1600 іпотечних угод на підставі договору.

Новини іпотеки в Пермі і актуальні пропозиції ви знайдете на профільному сайті банки Пермі. Любов Нуров, спеціально для Занімаем.ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредит від "Росенергобанка": умови, ставки, переваги Заступник Голови Правління Росенергобанка Марк Шрайбер розповів Занімаем.ру про переваги програм автокредитування Росенергобанка і про ... Більше

У СПб Банк Москви пропонує МСБ кредит до 150 млн рублів 25 вересня 2012 9:25 Банк Москви в Санкт-Петербурзі доручив обслуговування підприємств і організацій ... Більше

Кредит: сутність, функції, принципи, форми Сутність кредиту У сучасній економічній літературі існує дві основні ... Більше

Альфа-Банк запропонував розстрочку за кредитними картками З 30 липня 2012 року по 30 січня 2013 клієнти Альфа-Банку ... Більше

Малий бізнес очима банкіра - поговоримо про кредити, криза, послуги банків малому бізнесу Про поточну ситуацію ... Більше

Популярне