Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека в Банку Москви умови іпотечного кредитування


Іпотека в Банку Москви - умови іпотечного кредитування

Отже, ми продовжуємо серію статей, присвячених іпотечними програмами великих банків. Цей матеріал повністю присвячений іпотеці від Банку Москви. Банк Москви пропонує відносно типові для ринку кредитні програми: на придбання житла, що будується, на купівлю готових квартир на вторинному ринку, споживчі кредити під заставу наявної нерухомості, а також рефінансування іпотечних кредитів, наданих іншими банками.

Нижче ми докладніше розповімо про умови цих програм. Зараз зупинимося на вимогах, які банк висуває до охочих отримати іпотеку, а також розглянемо документи, які необхідно буде зібрати. Хто може розраховувати на отримання іпотеки в Банку Москви: - будь-який громадянин РФ у віці від 21-го року. Зауважимо, що не кожен банк погоджується кредитувати «молодь» - це безумовний плюс іпотеки Банку Москви; - реєстрація (прописка), в общем-то не має значення. Це теж незвично для іпотеки, традиційно банки вимагають, щоб потенційний позичальник мав постійну прописку (хоча мені, наприклад, не зовсім зрозуміла суть цієї вимоги, ясно адже, що людина в підсумку пропишеться в куплену квартиру); - що стосується зайнятості, то на останньому місці роботи треба пропрацювати не менше 3 місяців, в взагалі бути офіційно зайнятим протягом останніх двох років.

Що примітно, місце роботи повинне бути не обов'язково в місці звернення за іпотекою, головне, щоб роботодавець був зареєстрований на території РФ; - дохід можна підтверджувати або формою 2-ПДФО, або довідкою за формою банку; - дружину можна залучити в якості созаемщика, при тому її (його) дохід буде розглядатися сукупно при визначенні можливості одержання кредиту і максимальної суми по іпотеці. Крім цього в якості созаемщиков можна залучити ще трьох чоловік (батьків чи інших родичів), не кожен банк може цим «похвалитися». Єдиний недолік іпотечних кредитів Банку Москви - іпотека не надається індивідуальним підприємцям і власникам бізнесу. Перелік обов'язкових документів, які треба буде надати майбутньому позичальникові набагато більше, ніж в інших банках (в тому сенсі, що частина з цих документів інші банки вважають додатковими або «на вимогу»). Отже, в обов'язковому порядку необхідно надати: - паспорт громадянина РФ, - чоловікам до 27-и років - військовий квиток, - документи про освіту (дипломи, свідоцтва, сертифікати, на мій погляд, чим більше, тим краще), - свідоцтво про присвоєння ІПН, - свідоцтво державного пенсійного страхування, - завірена роботодавцем копія трудової книжки, - довідка про доходи за формою банку або 2-НДФЛ, - інші документи, що підтверджують отримання додаткових документів.

Додатково ви можете надати документи, що підтверджують володіння вами цінними активами: - правовстановлюючі документи, що підтверджують володіння вами нерухомістю та \ або дорогим автотранспортом, - виписки про рух грошових коштів по банківських рахунках з інших банків, - документи, що підтверджують володіння цінними паперами, Іпотека Банку Москви надається на окрему квартиру в будинку (при цьому банк не кредитує дуже старі, дерев'яні будинки, кімнати у «малосімейках» і гуртожитках), що окремо стоїть приватний будинок (котедж), квартиру в таунхаусі. Пакет документів, який треба буде зібрати по об'єкту нерухомості щодо типової - про це ми досить докладно писали в матеріалах Занімаем.ру. Що ще досить зручно, заявку на кредит можна подати прямо на сайті або замовити дзвінок фахівця. На жаль, на офіційному сайті Банку Москви іпотечного калькулятора немає.

Що стосується комісії та інших «попутних» зборів, то на сайті банку немає тарифного довідника, щоб можна було «поритися» на предмет прихованих і завуальованих платежів. Однак комісія за розгляд і видачу кредиту не стягується. Решту витрат стандартні - на держмита, оцінювачів, оренду сейфових осередків, якщо угоди буде відбуватися з використанням таких. Немає також на сайті і типових договорів (кредитного, поруки, застави), позичальник не зможе заздалегідь вивчити їх на предмет «каверз».

Так що наш вам традиційний рада: до подачі заявки на кредит ретельно вивчіть текст кредитного договору, тарифний довідник банку, вимагайте розрахувати ефективну процентну ставку зі страхуванням і без. Тепер розглянемо вже безпосередньо програми, за якими Банк Москви видає іпотечний кредит. Кредит на новобудову В рамках цієї програми ви можете взяти кредит, щоб вступити в пайове будівництво.

Єдина умова, кредит надається на придбання квартир, що будуються тільки в будинках, схвалених банків. Правда, є різновид цієї програми, ви можете взяти кредит на новобудову під заставу наявного у вас житла, але тут фактично ви отримаєте просто кредит під заставу наявної нерухомості, навряд чи його можна назвати повноцінним кредитом на пайову житлове будівництво. Тим не менш, коротко розглянемо умови цієї іпотечної програми. Процентна ставка по цій іпотечній програмі становить від 12,75% до 13,65% в рублях і від 10,20 до 10,95% в іноземній валюті.

Співробітники зарплатних проектів банку можуть розраховувати на зниження процентної ставки на 0,65% річних. Співробітники компаній, аккредтованних банком - на зниження ставки на 0,5%. Але є і став досить стандартним «підступ», названі ставки дійсні при страхуванні життя і здоров'я - інакше плюс 3% до відсоткової ставки. Так, ще ставка збільшується на 1%, якщо ви підтверджуєте дохід не формою 2-ПДФО, а довідкою за формою банку. Максимальна сума кредиту буде визначатися вартістю квартири, яка передається в заставу - не більше 80% оцінної вартості. Терміни кредитування - від 3 до 25 років.

Кредит на готове житло Початковий внесок повинен бути не менше 20% від вартості бажаного до придбання об'єкта, треба сказати забагато, деякі банки вже готові кредитувати і з 10-ти відсотковим вступним внеском. Процентна ставка варіюється від 12,75% до 13,65% в рублях і від 10,20 до 10,95% в іноземній валюті. Ну, і також є бонуси для співробітників зарплатних проектів - мінус 0,65% річних до обраної ставкою, для співробітників компаній, аккредтованних банків - мінус 0,5%.

Без страхування життя і здоров'я - плюс 3% до відсоткової ставки. Іпотечний кредит Банку Москви на готове житло видається на термін до 30 років. Споживчий кредит під заставу нерухомості

Якщо вам просто потрібна велика сума грошей, ви можете не озвучувати мета кредиту, а просто отримати іпотеку під заставу наявної квартири або котеджу, не більше 50% оціночної вартості, замало, чесно кажучи. І ще одна «фішка», в заставу береться два об'єкти - то є дві квартири, дві дачі, квартира і дача одночасно. Таке відчуття, що це обмеження створене спеціально, щоб ніхто не брав такий кредит, в інших банків є цілком адекватні програми кредитування під заставу тільки одного об'єкта нерухомості.

Кредит Банку Москви під заставу нерухомості видається максимум на 7 років. Процентна ставка одна для всіх термінів кредитування: 16,65% по кредитах в рублях і 14,1% по кредитах у валюті. «Бонуси» і «накидки» на процентну ставку - такі ж як і при звичайному іпотечному кредитуванні: мінус 0,65% учасникам зарплатних проектів, мінус 0,5% співробітникам акредитованих компаній, плюс 3% небажаючим страхуватися. Рефінансування іпотечних кредитів Чесно кажучи, умови рефінансування не дуже привабливі, навряд чи знайдуться позичальники, що отримали раніше кредити на більш «дорогих» умовах. Кредит надається в разі, якщо оцінюваний Банком Москви попередній об'єкт застави коштує 80% від суми рефінансованих кредиту.

Процентна ставка досить висока: 14,25% в рублях і 11,70% валюті. І це тільки базові ставки. При відсутності страховок плюс 3% до ставки або розщедрюватися на страховку. Як я вже говорив, на сайті банку відсутня кредитний калькулятор, щоб можна було спробувати порівняти, що вигідніше: кредит зі страховкою або кредит за підвищеною процентною ставкою. В принципі, програма рефінансування іпотечного кредиту Банку Москви вигідна, швидше, зарплатними клієнтам банку.

Інші можуть знайти і більш вигідну пропозицію. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 12 червня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Інтеза змінив умови беззаставних кредитів для малого бізнесу 25 січня 2012 0:00 Банк Інтеза змінив ... Більше

Як здійснюється оплата комунальних послуг банківською картою На початку другої половини ... Більше

Кредити «Азіатсько-Тихоокеанського Банку»: з малого бізнесу у великій Євген Аксенов, Голова правління «Азіатсько-Тихоокеанського Банку» (ВАТ), що входить за ... Більше

Філія «Воронеж» АКБ «НРБанк» «Національний резервний банк» був утворений в 1994 році у формі товариства з ... Більше

Власники карт самостійно встановлюють ліміти на операції Нордеа Банк надає своїм клієнтам можливість самостійно встановлювати граничні ліміти за всіма операціями по ... Більше

Популярне