Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека Росбанка умови житлового кредиту незалежний відгук


Іпотека Росбанка - умови житлового кредиту, незалежний відгук

Іпотека Росбанка умови житлового кредиту незалежний відгук

Росбанк заснований в 1993 році і з 2010 року входить в холдинг Societe Generale Group, так що напевно можна розраховувати на високий європейський рівень обслуговування як діючих клієнтів, так і майбутніх. Отже, що нам пропонує Росбанк? У банку сьогодні вісім іпотечних програм, в тому числі і іпотечні кредити на придбання абсолютно нових квартир у акредитованих забудовників, на придбання квартир на вторинному ринку, на придбання котеджних будиночків і земельних ділянок, на рефінансування раніше отриманих кредитів, на споживчі цілі як з підтвердженням використання отриманої іпотеки, так і без. Про цих програмах ми детально розповімо далі, а поки що традиційно подивимося, хто може отримати іпотеку в Росбанке, які документи треба зібрати, ну і так далі.

Мінімальний вік позичальника може бути від 21-го року. Що стосується прописки і громадянства, то в умови надання іпотеки чітко написано «громадянство і прописка значення не мають». Стаж на останньому місці роботи повинен становити більше випробувального терміну, а якщо такий не встановлено, то загальний трудовий стаж на останньому місці роботи або в займаній посаді повинен бути не менше одного року. У разі роботи за сумісництвом стаж роботи повинен бути не менше шести місяців. Що примітно, іпотека Росбанка доступна і індивідуальним підприємцям, і власникам бізнесу.

Однак для цього вони повинні вести бізнес не менше двох років. Дохід можна підтверджувати по-різному. Однак від виду підтвердження доходу залежить ставка по кредиту.

За замовчуванням, ставка задекларована для тих, хто надає довідку за формою 2-ПДФО. При підтвердженні доходу довідкою за формою банку ставка збільшується на 0,5% річних. Власникам бізнесу також встановлюється підвищена (на 1%) ставка по кредиту, але це за умови, що дохід підтверджується офіційними деклараціями.

Якщо ви надаєте на додаток до офіційної звітності управлінську звітність (в якій покази більші, ніж по стандартній бухгалтерії, доходи), то до стандартної ставки вам приплюсують 1,5% річних. Які обов'язково знадобляться документи бажаючим отримати житловий кредит Росбанка: - паспорт; - свідоцтво про реєстрацію за місцем перебування (якщо немає прописки на території РФ); - копії свідоцтва про шлюб та шлюбного контракту, ці документи надають і позичальник, і созаемщик, і поручителі; - копії свідоцтв про народження дітей позичальника, созаемщика, поручителів; - дипломи, свідоцтва та сертифікати, що підтверджують освіту; - завірена роботодавцем копія трудової книжки; - копія трудового договору; - довідка про доходи за формою банку або за формою 2-ПДФО. Додатково можна надати: свідоцтво про присвоєння ІПН; свідоцтво пенсійного страхування; військовий квиток; водійське посвідчення; документи, що підтверджують володіння вами дорогим майном; довідки про рух грошових коштів за поточними та картковими рахунками в інших банках; документи, що підтверджують вашу добру кредитну історію.

У випадку якщо ви займаєте топову посаду (генеральний директор, виконавчий директор), то краще надати виписку з ЕГРЮЛ, з якої випливає, що ви не є засновником підприємства. Якщо у компанії-роботодавця немає сайту в мережі Інтернет, краще надати коротку інформацію про діяльність компанії. Власникам бізнесу доведеться надати набагато більше документів. На додаток до перерахованих знадобляться ще документи по бізнесу: копії установчих документів, офіційна звітність, здана до податкової, підтвердження сплати податків, в першу чергу по зарплаті. Якщо ви підтверджуєте свій дохід не формою 2-ПДФО, то до стандартної ставки в умовах кредитування доведеться «плюсувати» ще добавочкі від 0,5 до 1,5% річних.

Також описувані ставки застосовуються при страхуванні життя, нерухомості і титулу власності. Якщо ви не хочете страхувати своє життя на випадок непередбачених обставин, то ставка по іпотеці для вас буде вище на 3,5% річних. Без страхування титулу власності - плюс 3%.

Взагалі без страховок - плюс 6,5% до ставки. Ось так «ненав'язливо» банк переконує вас страхуватися. Хоча в будь-який момент після отримання іпотеки можна відмовитися від страхування з відповідною зміною відсоткової ставки.

За кредитами передбачена комісія за видачу кредиту, яка складає до 1% від вартості кредиту, але не може бути більше 60 000 рублів, але і не менше 10 000. «Прихованих» комісій Росбанк не практикує. Позичальникові доведеться додатково оплатити тільки стандартні витрати на оцінювачів, нотаріусів, обов'язкові держмита. На кожній сторінці офіційного сайту Росбанка, присвяченій іпотеці, можна відразу порахувати в іпотечному калькуляторі розміри ануїтетних платежів за обраною програмою кредитування, або навпаки, порахувати максимальний розмір кредиту, виходячи з вашого сімейного стану. Тут же можна оформити заявку на кредит у режимі он-лайн.

Ну, а тепер детальніше про програми кредитування. «Заміська нерухомість» - іпотека на придбання земельної ділянки або житлового будинку (розуміється котеджу або таунхауса) разом із земельною ділянкою. Максимальний термін кредиту складає 25 років. Гранична сума - 15 млн. руб. або аналогічно в еквіваленті в доларах і євро. Мінімальний початковий внесок, правда, досить великий - не менше 30%, при тому, що процентна ставка для таких кредитів, треба сказати, «кусюча» - від 12 до 13% річних у рублях, 9,5 - 10% по кредитах у валюті . «Стандартна іпотека» на придбання готової квартири на вторинному ринку.

Максимальна сума кредиту вже більше - 30 000 000 рублів або аналог в доларах або євро в еквіваленті. Термін кредитування - до 25 років. Допускається початковий внесок у розмірі від 15% вартості квартири, що купується. Відсоткова ставка залежить від терміну кредиту і розміру початкового внеску: в рублях мінімальна ставка (11,75%) буде при терміні 7 років і першим внеском від 50%, максимальна (13,25%) при максимальному терміні (25 років) і первинному внеску 15%.

У валюті 9-10%, відповідно. Не забувайте - це ставки при повному комплекті страхування. В рамках даного іпотечного продукту можна укласти договір з плаваючою процентною ставкою.

У цьому випадку в перші п'ять років ви отримаєте знижену процентну ставку - на цілий 1%, зате потім ставка може бути підвищена, але не більше ніж до 20,5%. «Рефінансування» кредиту, отриманого раніше в іншому банку. Допускається рефінансувати не більше 80% оціночної вартості раніше придбаного в іпотеку об'єкта нерухомості. Чим більше вартість об'єкта застави (в порівнянні з сумою кредиту) і менше термін кредитування, тим менше процентна ставка - від 12,75% до 14,25% в рублях, і від 9% до 11% - у валюті. «Новобудова» - іпотека на придбання новеньких квартир тільки у забудовників, акредитованих Росбанком. Мінімальний початковий внесок допускається в розмірі від 20%, що треба сказати дещо дивно - на купівлю готових квартир на вторинному ринку можна витрачати тільки 15% своїх грошей. Процентна ставка теж немаленька - від 12,75% при первинному внеску від 50% і терміні кредиту 7 років до 14,25% при терміні 25 років і авансі 20%. «На поліпшення житлових умов» - в раках цієї програми можна взяти кредит під заставу наявної у вас нерухомості, а цільове використання грошей можна підтверджувати, а можна ні.

У якості «нормального» підтвердження може бути будівництво будинку на придбаній земельній ділянці, покупка комерційної нерухомості або іншої квартири. Якщо ви підтвердите цільове використання кредиту, то ставка по кредиту в рублях складе 12,5% - 14%. Кредит можна взяти на термін до 20 років.

А от якщо не підтвердите, куди діли гроші, то ставка буде 15,75% і максимальний термін за таким кредитом буде всього 10 років. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 26 травня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Який дохід може принести банківська карта з нарахуванням відсотків Сьогодні можна розділити фінансові інститути на дві групи: в першу входять банківські установи, які надають вибір ... Більше

Умови автокредитів в Росевробанк поліпшені 4 квітня 2012 0:00 Автокредити Росевробанка були покращені.Лінійка автокредитів даної кредитної організації була, перш за все, здешевлена: знижено ... Більше

Кредитна карта для студента: небезпечний досвід або інноваційна пропозиція На жаль, сучасні реалії сьогодні диктують свої умови ... Більше

Акції банків по кредитних картах в березні До приходу весни банки оновили лінійку своїх продуктів ... Більше

Автокредит від "Росенергобанка": умови, ставки, переваги Заступник Голови Правління Росенергобанка Марк Шрайбер розповів Занімаем.ру про переваги програм автокредитування Росенергобанка і про ... Більше

Популярне