Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека Райффайзенбанку переваги іпотечного кредиту Райффайзен


Іпотека Райффайзенбанку - переваги іпотечного кредиту Райффайзен

Банк Санкт-Петербург скасував комісії по іпотеці - вартість іпотеки

У цій статті ми познайомимося з іпотечними продуктами Райффайзенбанку. Вашій увазі ми представимо декілька пропозицій від банку, з яких ви зможете вибрати найбільш підходяще для вас. Взагалі, Райффайзенбанк має досить широку лінійку іпотечних продуктів, так що вам буде з чого вибрати.

У цілому, іпотека Райффайзен характеризується цілком конкурентоспроможною процентною ставкою, від 12,5% річних у рублях. Так само іпотечний кредит можна взяти без обов'язкового договору страхування, що значно полегшує оформлення кредиту, але у випадку, якщо кредит оформляється на суму понад 3 000 000 рублів, то відсутність страхового договору вплине на підвищення відсоткової ставки. Так що, коли оформляєте кредит, уточніть цей момент у обслуговуючого вас працівника банку. Іпотека Райффайзенбанку має кілька плюсів, вигідно виділяють пропозицію банку на тлі конкурентів: 1) Порука за кредитом не потрібно; 2) Комісія за видачу кредиту відсутня; 3) При оформленні кредиту є можливість розглянути дохід созаемщика, наприклад дохід чоловіка або дружини; 4) Комісія за розгляд кредитної заявки не стягується; 5) Досить велика максимальна сума кредиту, яку можна збільшити в індивідуальному порядку (до 26 000 000 рублів).

А зараз ознайомимося з переліком іпотечних продуктів від Райффайзенбанку. Почнемо нашу розмову з першого продукту, який називається «Кредит на квартиру на вторинному ринку». Я думаю, сенс цього кредиту зрозумілий з назви.

Кредит видається на термін до 25 років, але варто пам'ятати, що початковий внесок повинен становити не менше 15% від вартості квартири, що купується, якщо кредит оформляється в рублях. А якщо кредит оформляється у доларах США, то початковий внесок вже не менше 25% від вартості квартири, що купується. Погашення кредиту здійснюється рівними щомісячними платежами, які будуть відомі при оформленні кредитного договору.

Але можливо ще і дострокове погашення кредиту, за умови, що мінімальна сума дострокового погашення буде складати не менше 60 000 рублів для Москви і Московської області і не менше 30 000 рублів для інших регіонів. Як і у всіх іпотечних кредитів, в заставу банку надається житло, що купується. Максимальна сума такого кредиту дорівнює 26 000 000 рублів або 900 000 доларів США, але варто відзначити, що кредит у доларах США діє тільки для Москви і для Санкт-Петербурга. Отже, тепер мова йтиме про найголовніше, про процентній ставці.

Для початку розглянемо кілька факторів, які будуть впливати на процентну ставку. По-перше, початковий внесок, чим більше ви внесете грошей в перший платіж, тим менше буде відсоткова ставка. По-друге, наявність зарплатної картки у Райффайзенбанку, за її наявності банк буде в курсі ваших доходів, а значить, процентна ставка буде набагато менше. По-третє, спосіб підтвердження вашого доходу, якщо ваш дохід підтверджується офіційно, наприклад довідкою за формою 2-ПДФО, то процентна ставка буде меншою.

І, по-четверте, валюта, в якій ви берете кредит. Останній фактор найбільше впливає на розмір вашої процентної ставки за кредитом, якщо кредит оформляється у доларах США, то відсоткова ставка становитиме від 9% до 10,75%, а якщо в рублях, то від 12,5% до 15.25% річних. Які потрібні документи для отримання іпотеки у Райффайзенбанку: 1) Анкета-заявка на кредит; 2) Копія паспорта позичальника і созаемщика, якщо такий передбачається; 3) Копія військового квитка (для чоловіків до 27 років); 4) Копія свідоцтва про шлюб або розлучення ; 5) Пакет документів на житло; 6) Копія трудової книжки (всі сторінки); 7) Довідка про доходи за останні 6 місяців.

Зверніть увагу, що всі копії документів, які ви представляєте банку, повинні бути або нотаріально засвідчені, або необхідно буде надати їх оригінали кредитного менеджера. Перейдемо до наступного кредитному продукту під назвою «Кредит на покупку квартири в новобудові». З назви видно, що даний кредит призначений для придбання квартири в споруджуваному будинку. Але тут є один нюанс, не в кожній новобудові ви можете придбати квартиру, а тільки в тих, які входять до переліку об'єктів Райффайзенбанку (список об'єктів можна уточнити в будь-якого банківського консультанта або на офіційному сайті банку). Максимальний термін кредитування - такий же, тобто до 25 років.

Максимальна сума кредиту теж незмінна - 26 000 000 рублів. За умовами кредитування даний продукт відрізняється тільки процентною ставкою. Процентна ставка за таким кредитом від 13,5% до 16,25% річних, більше, ніж за кредитом для квартири на вторинному ринку. Так само додається ще один фактор, який впливає на процентну ставку. Якщо ви оформляєте кредит після реєстрації права власності, то процентна ставка по кредиту буде помітно менше.

Ще одна іпотечна програма банку - «Кредит на купівлю нерухомості під заставу наявного житла». За допомогою цього кредиту можна вже купити житло, як в новобудові, так і на вторинному ринку, але в заставу ви повинні надати вже наявне житло. Процентна ставка, максимальна сума кредитування, термін кредитування, умови дострокового погашення та необхідні документи ідентичні програмою кредитування на придбання вторинного житла.

А тепер ми торкнемося досить унікального кредитного продукту, який нам пропонує Райффайзенбанк. Кредит називається «Кредит на будь-які цілі під заставу наявного житла». Тобто це той же споживчий кредит на більш вигідних умовах, та й максимальна сума кредиту буде в рази більше. Термін кредитування від 1 до 15 років. Такий кредит можна взяти тільки в рублях.

Максимальна сума кредиту 9 000 000 рублів, але не може перевищувати 60% від вартості закладається квартири. Умови дострокового погашення залишаються незмінними. Процентна ставка за таким кредитом складає від 14% до 15.25% річних.

Напевно, такий кредит можна назвати самим вигідним споживчим кредитом, адже, закладаючи квартиру, ви нічого не втрачаєте. Але з'являються ризики, які, сподіваємося, зважені і обгрунтовані. І останнє банківське пропозицію - «Рефінансування іпотечного кредиту».

Рефінансування кредиту - це отримання нового кредиту для цілей погашення чинного на більш вигідних умовах. Тобто, якщо ви маєте іпотечний кредит в іншому банку, а умови кредитування вас не влаштовують, то можна скористатися саме цим продуктом. Але перш ніж прийняти рішення взяти кредит на рефінансування іпотечного кредиту, потрібно мати на увазі кілька нюансів: 1) Переконатися, що банк з чинним іпотечним кредитом схвалить вам дострокове погашення; 2) Не варто забувати, що необхідні документи доведеться збирати заново; 3) При Порівняно процентних ставок за кредитами, потрібно порівнювати не декларовану процентну ставку, а обов'язково ефективну, так як вони можуть відрізнятися. Ефективну процентну ставку вам зобов'язані розрахувати працівники обох банків.

Рефінансування кредиту допоможе вам зменшити щомісячний платіж, якщо ви з ним не справляєтеся, продовжити термін кредитування або навпаки скоротити його, ну і, звичайно ж, зменшити переплату по кредиту. А тепер розглянемо умови надання кредиту. Термін кредитування становить від 1 до 25 років. Максимальна сума кредиту дорівнює 26 000 000 рублів.

Кредит можна взяти як в рублях, так і в доларах США. Якщо ви рефінансіруете звичайний іпотечний кредит, то процентна ставка буде від 9% до 16,25%, виходячи з факторів, що впливають на процентну ставку, які ми описували вище. А якщо ви рефінансіруете кредит на будь-які цілі під заставу наявного житла, то процентна ставка буде дорівнювати 15,25% річних. Як оформити іпотечний кредит Raiffeisen Розглянемо, як оформити іпотечний кредит у Райффайзенбанку, покроково.

1) Для початку варто звернутися в один з офісів банку, де ви дізнаєтеся, як правильно заповнювати заявку на кредит, а також отримаєте більш детальної інформації по потрібних вам кредитом. 2) Після зважування всіх «плюсів» і «мінусів» наміченого кредитного продукту, слід скласти заявку на кредит, зібрати необхідні документи і представити банку, після чого банк повинен прийняти рішення по видачі кредиту протягом 3-5 робочих днів. 3) У разі позитивного рішення банку, виберіть житло, на яке ви будите оформляти кредит. 4) Далі документи на житло слід представити в страхову компанію і в сам банк і дочекатися позитивного рішення про надання вам кредиту, яке діє протягом трьох місяців.

5) А тепер можна оформляти кредитний договір, який повинен бути вивчений і зрозумілий вам «вздовж і впоперек». Рекомендуємо зробити цього, поки банк розглядає вашу кредитну заявку. Н. Бабурін, спеціально для Занімаем.ру, 10.07.2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

«Золота» VISA АГРОПРОМКРЕДІТа принесла своїм власникам шампанське 28 серпня 2012 15:54 Три клієнта Банку Агропромкредит (двоє - з Пермського філіалу, третій - клієнт ... Більше

Як зняти гроші з кредитної карти без зайвих комісій Кредитна карта в першу чергу розрахована на виконання безготівкових розрахунків, і тому переведення ... Більше

Послуги кредитного брокера підприємствам, вартість послуг кредитного брокера Отримання кредиту підприємством, з одного боку, справа клопітна, ... Більше

Балтінвестбанк видає іпотеку без початкового внеску 19 травня 2012 0:00 Іпотечні кредити без первісного внеску почав видавати Балтінвестбанк.Нова пропозиція банку поширюється на всі видавані їм ... Більше

Рейтинг банків по якості обслуговування Починаючи з березня 2012 року, фахівці CreditCardsOnline.ru ... Більше

Популярне