Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека Ощадбанку Росії умови іпотеки в Ощадбанку квартира в іпотеку


Іпотека Ощадбанку Росії: умови іпотеки в Ощадбанку, квартира в іпотеку

Як правильно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет

Вирішивши оформити іпотечний кредит на купівлю житла чи іншої нерухомості (дачі, земельної ділянки тощо), позичальник починає підшукувати підходящого кредитора: щоб і грошей можна було взяти побільше, і термін вибрати подовше, та й заплатити за все це поменше. Всім цим бажанням відповідають не так вже багато російських банків, але лідируючу позицію серед них упевнено займає Ощадбанк Росії. Він пропонує клієнтам кілька програм житлового кредитування: кредити «Іпотечний», «Іпотечний +», «Іпотечний стандарт», «На нерухомість», «Молода сім'я» і «Рефінансування житлових кредитів».

Але надання позичок на вигідних умовах передбачає певні вимоги до позичальників, тому не всі бажаючі можуть скористатися іпотекою Ощадбанку. Розглянемо її особливості більш детально.

Іпотека в Ощадбанку Росії - особливості отримання кредиту

Основними критеріями всіх іпотечних кредитів Ощадбанку є: максимальний термін і мінімальний початковий внесок. Процентна ставка визначальної ролі тут не грає (межі її коливань в різних банках становлять близько 2%), набагато важливіше спосіб погашення іпотеки (але про це трохи пізніше). Ощадбанк надає іпотеку громадянам, що досягли 18 років, а погашена вона має бути до досягнення позичальником 75 років. При цьому максимальний термін, на який може бути оформлена позика - 30 років (для порівняння: у деяких банках максимальний термін видачі кредиту - 15 років, а погасити його потрібно до того, як одержувачу виповниться 60 років).

Розмір мінімального початкового внеску при іпотеці в Ощадбанку може скласти 10% від вартості нерухомості, що купується, тоді як у більшості банків - від 15% і вище. Однією з головних особливостей іпотеки Ощадбанку є можливість використання диференційованого способу її погашення, коли розмір щомісячного платежу змінюється кожен раз в сторону зменшення (за рахунок рівномірного списання основного боргу, а відповідно і зменшення відсотків). Інша схема погашення іпотечних кредитів - ануїтетна - передбачає внесення рівних по сумі платежів протягом усього терміну дії договору.

Ця схема зовні більш проста і зручна, але на ділі обходиться позичальникові значно дорожче, ніж диференційована. Наступна особливість іпотеки в Ощадбанку (втім, як і інших програм Ощадбанку) - офіційна, документально підтверджена заробітна плата. Тому до своїх потенційних позичальників банк висуває серйозні вимоги по рівню наявного щомісячного «білого» доходу.

До того ж крім застави житла, що купується банк зажадає поручительство чоловіка / дружини і можливо когось з родичів. Необхідно також відзначити, що при наявності негативної кредитної історії або кримінального минулого про іпотеку Ощадбанку можна навіть і не думати.

Іпотека Ощадбанку Росії - способи погашення іпотечного кредиту

Якщо ж позичальник відповідає критеріям платоспроможності і благонадійності Ощадбанку, то у нього може виникнути спокуса оформити іпотеку на максимальний термін та максимально можливу суму. Купуватися на це не варто. Тут потрібно знати, що навіть диференційована схема погашення кредиту, виданого на 30 років, не забезпечить дешевизни і обійдеться позичальникові набагато дорожче, ніж іпотека на менший період часу з ануїтетними платежами. Тому погоджуватися на занадто тривалий термін кредиту потрібно дуже обережно, ретельно зваживши всі «за» і «проти».

Крім того, низький розмір початкового внеску безпосередньо впливає на дорожнечу іпотеки, збільшуючи відсоткові виплати. Таким чином, іпотека Ощадбанку, безумовно, вигідна для позичальника, але не варто забувати, що кожен банк прагне витягувати з будь-якої угоди власну вигоду. Тому, перш ніж звернутися за іпотекою, варто оцінити всі плюси і мінуси обраної кредитної програми. Таким чином, іпотека Ощадбанку безумовно вигідна для позичальника, але не варто забувати, що кожен банк прагне витягувати з будь-якої угоди і власну вигоду.

Тому почуття «золотої середини» тут буде зовсім не зайвим. 10 листопада 2010

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Оформити іпотеку на «вторинку» в ШПФ можна по одному ... Більше

Банк Петрокоммерц - іпотека, кредити, внески, огляд банку Відкрите акціонерне товариство «Петрокоммерц» внесено Банком Росії в КГР 22.04.1992, номер ліцензії - 1776.Актуальна ... Більше

Як перевести гроші в системі Ощадбанк онлайн Для того щоб скористатися послугою, потрібно розібратися як перевести гроші ... Більше

Проект "Ділове середовище" Ощадбанку: кредити і розвиток бізнесу Сергій Борисов, віце-президент з розвитку малого ... Більше

Як здійснюється оплата комунальних послуг банківською картою На початку другої половини ... Більше

Популярне