Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека квартири в новосторойках купити квартиру в новобудові - взяти іпотеку в банку


Іпотека квартири в новосторойках, купити квартиру в новобудові - взяти іпотеку в банку

Іпотека квартири в новосторойках купити квартиру в новобудові - взяти іпотеку в банку

Іпотека найчастіше допомагає вирішити житлові проблеми позичальникам, які купують квартиру чи інше житлове приміщення на вторинному ринку нерухомості. Однак нове житло, як правило, виявляється набагато комфортніше, при цьому досить часто його вартість відрізняється від «вторинки» незначно. У даній статті ми постараємося описати весь алгоритм отримання іпотеки на новобудову, від вибору об'єкта і реєстрації іпотеки до в'їзду в нове житло.

Реєстрація іпотеки на новобудову

Всі дії позичальника щодо отримання іпотечного кредиту на новобудову будуть протікати спочатку на тлі будівництва об'єкта нерухомості, потім після введення новобудови в експлуатацію. Реєстрація іпотеки під час будівництва новобудови відбувається наступним чином: 1. Як ми вже відзначили, це вибір об'єкта. 2. Потім слідує звернення в банк і подача заявки.

Термін розгляду зазвичай складає 3-5 днів. 3. Укладення договору пайової участі з забудовником. 4. Оплата початкового внеску.

5. Реєстрація договору пайової участі в регіональному органі, що реєструє. Сім робочих днів. 6. Потім в банк надається зареєстрований договір пайової участі і полягає з банком договір про заставу майнових прав. 7. Договір про заставу майнових прав реєструється у відповідному органі.

Ще сім робочих днів. 8. Після того, як договір про заставу зареєстрований, Ви вже дуже близькі до того, щоб придбати новобудову в іпотеку: банк перераховує суму кредиту на Ваш рахунок. 9. У день видачі іпотечного кредиту необхідно застрахувати своє життя і втрату працездатності у страховій компанії. Зазвичай банк, що оформляє іпотеку, рекомендує одного або кілька страховиків-партнерів, з якими пропонується укласти договір. 10.

Тепер Ви можете перерахувати суму іпотечного кредиту на банківський рахунок забудовника. Коли довгоочікувана новобудова буде побудована і здана в експлуатацію, алгоритм дій буде наступним: 1. Підписується акт прийому-передачі квартири з будівельною компанією. Оформляється техпаспорт на житло, відбувається його оцінка оцінною компанією. 2. Далі відбувається складання заставної на об'єкт застави та подача її у відповідний регіональний реєструючий орган протягом десяти робочих днів з моменту підписання акту прийому-передачі із забудовником.

3. Сім днів іде на реєстрацію заставної. 4. Тепер потрібно укласти зі страховою компанією договір іпотечного страхування предмета іпотеки. Увага: статися це має не пізніше десяти робочих днів з дати державної реєстрації права власності на житло.

Через велику кількість операцій, які доводиться здійснювати позичальникові при реєстрації іпотеки, оформлення іпотеки на новобудову може здатися складним процесом. Щоб все пройшло швидко і без зайвого головного болю, можна звернутися до іпотечного брокера, який з радістю допоможе: крім знання законодавства та механізму реєстрації іпотеки, кредитні брокери мають актуальні бази даних по пропозиціям банків, у тому числі іпотечними кредитами на новобудови, а також підтримують досить тісні взаємини з кредитними організаціями. Так можна не тільки заощадити час, але й гроші.

Якщо ж вибір новобудови, банку та програми кредитування вже зроблений, то Ви можете просто скористатися наведеним вище алгоритмом придбання новобудови в іпотеку і зробити все самостійно. У будь-якому випадку, вибір за Вами! Роман Іванов, спеціально для Занімаем.ру 2 жовтня 2010

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк ВУЗ-банк г Єкатеринбург - кредити, послуги банку У вересні 1991 року в Єкатеринбурзі було відкрито новий банк, який отримав ліцензію на ... Більше

Огляд кредитних карт за 2011 рік За 2011 рік російські банки істотно розширили ... Більше

Банк Південний Схід г Воронеж - кредити, послуги банки Про банк Відкрите акціонерне товариство ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: ОТП Банк Фахівці Creditcardsonline.ru регулярно проводять опитування користувачів порталу з метою отримати максимально об'єктивну інформацію про оперативність та якість обслуговування у ... Більше

Банк Російський Стандарт випустив нову кредитну карту RSB World MasterCard Cash Back Card 5 червня 2012 18:07 Банк Російський Стандарт представив ринку нову кредитну карту.Цінність ... Більше

Популярне