Іпотека для молодої сім'ї

Іпотека для молодої сім'ї

Іпотека ... Це слово зараз у всіх на слуху. Ще б! Росія, за прикладом Європи, дає шанс молодим. Тим, хто має статус молодий і навіть неповної сім'ї, що потребує поліпшення житлових умов, вже сьогодні реально допомагає спеціальна підпрограма "Забезпечення житлом молодих сімей" ФЦП "Житло". Деякі фахівці охрестили дану програму як «Молодіжна іпотека» або «Іпотека для молодої сім'ї».

Згідно зі статистикою, десятки тисяч молодих російських сімей вже отримали підтримку від держави в рамках цього проекту. І йдеться не лише про субсидії, яку видає держава на придбання житла, а й про створення прийнятних умов для отримання іпотеки молодими сім'ями Російської Федерації. Отже, у вас є шанс стати учасником цієї федеральної цільової програми, якщо: - якщо ви молода сім'я, тобто вік подружжя не перевищує 35 років; - якщо ви неповна сім'я (коли сім'я складається з одного молодого батька та дитини або декількох дітей); - якщо ви дійсно потребуєте житло (на кожного члена сім'ї припадає не більше 18 кв.м.; норми можуть відрізнятися в різних регіонах, оскільки вони встановлюються органами місцевого самоврядування); - якщо вам удалося довести, що ви платоспроможні. Почати слід з подання заяви про видачу сертифіката в орган місцевого самоврядування за місцем постійного проживання.

На даному етапі вам буде потрібно наступні документи: - паспорта подружжя; - свідоцтва про народження дітей; - свідоцтво про шлюб; - документ, що підтверджує те, що молода сім'я потребує поліпшення житлових умов; - довідки про доходи та інші документи, що підтверджують фінансову спроможність; - виписка з будинкової книги. Надавши всі документи і виконавши ряд процедур з оформлення, ви зможете отримати субсидію від держави. А вона, в свою чергу, допоможе вам придбати житло в розстрочку на вигідних умовах. Якщо у вас ще не з'явилися спадкоємці, розмір субсидії складе 35% від вартості квартири або будинку, а якщо вони вже є, то 40%. Після того, як ви отримаєте квартиру, ви оплачуєте решту суми - за допомогою іпотеки.

Таким чином, іпотека молодому подружжю за допомогою держави обходиться значно дешевше. Нагадаємо, що субсидію молода сім'я може використовувати на свій розсуд: або житло придбати, або відразу погасити основну суму боргу. Шанс на таку допомогу молода сім'я може отримати від держави тільки один раз.

І, що важливо, розмір субсидії буде залежати від середньої вартості житлового метра в тому чи іншому регіоні і від того, чи є у вас діти. Хоча стати учасником цієї державної програми вигідно навіть тим молодим сім'ям, у яких ще не з'явилися спадкоємці. Після народження дитини у них з'явиться право ще на 5% субсидії. То чи є сенс віддавати перевагу іпотеці, коли тобі ще й держава допомагає? Звичайно!

І сьогодні це роблять багато, анітрохи не сумніваючись. Адже іпотека дозволяє молодому подружжю жити у власній окремій квартирі. Виплачуючи частину іпотеки поступово, молодим можна бути спокійними: умови оплати не зміняться.

Як би не дорожчало житло, відсоток виплати боргу залишиться незмінним. Також рекомендуємо почитати поради експертів про те, як можна взяти іпотеку без початкового внеску. Оновлено 20 квітня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

РОСАВТОБАНК: кредитування малого та середнього бізнесу в 2012 році Сьогоднішній гість редакції Занімаем.ру - Максим Командирів, керівник ... Більше

Іпотека від Смоленського Банку: умови, програми У 2012 році ринок іпотеки не поспішає ... Більше

Кредитна енциклопедія Інтерв'ю з експертами Михайло Воронько УРАЛСИБ Олександр Сілінг Сімейне Право Олег Сухов Перший Столичний Юридичний Центр Ірина ... Більше

Дострокове погашення іпотеки ВТБ24 - мораторій відмінений 9 серпня 2012 0:00 Банк ВТБ 24 скасував мораторій на ... Більше

Кредит для малого бізнесу запустив НОМОС-Банк 19 травня 2012 0:00 Кредит ... Більше

Популярне