Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека банку Уралсиб умови іпотеки на квартири рефінанірованія кредиту


Іпотека банку Уралсиб - умови іпотеки на квартири, рефінанірованія кредиту

Іпотека в Банку Москви умови іпотечного кредитування

Ми продовжуємо серію матеріалів, присвячених іпотечному кредитуванню у великих банках. У цій статті ми розповімо про програми іпотеки банку Уралсиб, основні вимоги до позичальника і документам, особливості та переваги іпотечного кредитування банку. Почнемо з того, що розглянемо питання, хто може отримати іпотеку Уралсиба? Відразу радує віковий ценз: позичальникові може бути і 18 років - такого я не зустрічав ні у одного з банків (інша справа, що в такому віці треба ще й підтвердити свій дохід, достатній для обслуговування іпотеки). Вимагається громадянство РФ, це само собою зрозуміле.

Позичальник повинен бути прописаний в регіоні, де є офіс банку Уралсиб. Про трудовий стаж нічого особливо не йдеться, але якщо виходити з того, що дохід треба підтверджувати за останні 6 місяців, то логічно припустити, що і стаж повинен бути 6 місяців. Іпотечний кредит можуть отримати навіть власники бізнесу та індивідуальні підприємці. Які документи треба буде зібрати і надати в Уралсиб для отримання іпотеки? Обов'язковими документами є: - паспорт громадянина РФ, - страхове свідоцтво державного пенсійного страхування, - військовий квиток для мужиків призовного віку, - документи, що підтверджують сімейний стан, - довідка про доходи за формою 2-НДФЛ або за формою банку, - завірена роботодавцем копія трудової книжки.

Індивідуальні підприємці підтверджують дохід податковими деклараціями і платіжками про сплату податків, а трудову книжку їм замінює копія свідоцтва про реєстрацію в якості ІП. При наявності діючих кредитів, а про це обов'язково дізнаються при перевірці вашої кредитної історії, обов'язково потрібно надати банку та копії кредитних договорів разом з графіками платежів, а також довідки з банків про залишок заборгованості. Ось цей пункт мені зовсім не подобається, головного болю зі збору документів він додає, але не зрозуміло, навіщо це потрібно, адже в бюро кредитних історій є вся інформація. Крім перерахованих, ви можете додатково надати документи, що підтверджують отримання вами доходів з інших джерел або за сумісництвом. Ну, і, звичайно ж, банк може зажадати надати й інші документи.

Іпотека Уралсиба має кілька особливостей, які має сенс виділити. Банк Уралсиб один з небагатьох, хто дає знижку за процентною ставкою «за дітей»: за кожну дитину в сім'ї ви отримуєте знижку 0,5%, при цьому дану знижку можна отримати і потім, коли малюк з'явиться на світ. Декларується відсутність комісій за розгляд заявки, видачу кредиту, дострокове гасіння.

Для позичальників з гарною кредитною історією в банку, так само як і для тих, хто має вклади, передбачені пільгові умови по процентній ставці. Що ще зручно, на офіційному сайті банку Уралсиб на всіх сторінках, присвячених іпотеці, можна відразу скористатися іпотечним калькулятором і розрахувати параметри майбутнього кредиту, а також відразу подати онлайн заявку на кредит. На що можна витратити іпотечний кредит Уралсиба?

Дозволяється придбати квартиру в вигляді пайової участі (правда, тільки у компаній-забудовників, які є партнерами банку), готову квартиру в багатоквартирному житловому будинку, таунхаусі, індивідуальний житловий будинок (котедж), а також є програма рефінансування іпотечного кредиту, отриманого раніше в іншому банку . Подивимося на ці програми уважніше. Іпотечний кредит на пайове будівництво

Як я вже писав вище, іпотеку Уралсиба можна взяти тільки на придбання споруджуване квартири у компанії-забудовника за певним переліком таких компаній. Кредит можна взяти на термін від 3 до 30 років. Процентна залежить і від розміру початкового внеску. Допускається мінімальний внесок від 30%. У цьому випадку ставка за кредитом на час будівництва складе 14 - 14,5% річних.

Якщо ви внесете більше 50% вартості квартири за договором, то процентна ставка складе 13,5 - 14%. Після реєстрації нормального права власності та оформлення повноцінного договору застави ставка по кредиту зменшиться до 12 - 12,5%. Іпотека на квартири в новобудовах Відразу зверну увагу, що це маркетинговий трюк: у рамках даної програми дозволяється придбання квартир у нових будинках, на які вже оформлені свідоцтва про право власності та будинки здані в експлуатацію, тобто це не кредит на пайове будівництво. В рамках даної програми допускається мінімальний початковий внесок у розмірі від 20%.

Термін кредиту також становить від 3 до 30 років. Процентна ставка - від 10 до 12%. Іпотека для придбання житла на вторинному ринку За даною програмою іпотечного кредитування банк допускає мінімальний початковий внесок на придбання хоч квартири, хоч котеджу або квартири в таунхаусі. Терміни кредитування також складають від 3 до 30 років.

Відсоткова ставка залежить і від терміну кредитування, і від розміру початкового внеску. Мінімальна ставка в розмірі 12% буде при первинному внеску від 50% вартості квартири і терміні кредитування до 10 років. Ну, а максимальна - 13%, відповідно, при мінімальному авансі (10%) і максимальному терміні кредиту (30 років). По іпотеці на придбання котеджу і таунхауса процентна ставка на 1% вище за схожих (перерахованих вище) варіантах кредитування.

До речі кажучи, первісний внесок в 10% допускається тільки при підтвердженні доходу довідкою за формою 2-ПДФО і при укладенні договору страхування життя, здоров'я і т.д. Рефінансування іпотечного кредиту Рефінансування іпотечного кредиту в Уралсибе можливо за програмою «Цільовий кредит під заставу». Так у Уралсиба називається іпотечна програма на цілі гасіння іпотечного кредиту, отриманого раніше в іншому банку, а також просто на споживчі цілі під заставу наявної нерухомості.

Є прихована застереження про те, що потрібне підтвердження цільового використання отриманого кредиту. Тобто, якщо ви хочете взяти на бізнес, на жаль, швидше за все, не вийде. Зазвичай під підтвердженням розуміється копії будівельних кошторисів або інші видаткові документи. Терміни кредитування також складуть від 3 до 30 років.

Процентна ставка - 14% річних при кредитуванні на строк до 10 років і 14,5% - при терміні кредиту від 11 до 30 років. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 25 червня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Російські банки проти шахраїв Для того, щоб кредитні організації могли обмінюватися між собою отриманими від потенційних клієнтів даними, бюро кредитних історій (БКІ) ... Більше

АК БАРС, Агропромкредит і Уральський банк Ощадбанку Росії отримали високу ... Більше

ВТБ 24 зменшив вимоги для експрес-автокредиту, програма «Автоекспрес» 1 жовтня 2012 ... Більше

Банки Волгограда - де взяти кредит у Волгограді Є думка, що саме жителі великих мегаполісів, таких як Москва або Санкт-Петербург, є найбільш активними споживачами продукту, ... Більше

Іпотека Росбанка - умови житлового кредиту, незалежний відгук Росбанк заснований в 1993 році і з 2010 року входить в холдинг ... Більше

Популярне