Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотечний кредит в Россельхозбанке незалежний огляд


Іпотечний кредит в Россельхозбанке - незалежний огляд

Ощадбанк - нові умови

Про іпотеку, по все видимості, можна писати до безкінечності, для банків цей продукт був і залишається дуже привабливим (видається багато і надовго під дуже хороше забезпечення). У цій статті мова піде про іпотечні програми Россельхозбанка. Раніше ми на Занімаем.ру вже писали про кредити, які можна отримати в Россельхозбанке на розвитку особистого підсобного або фермерського господарства.

У цій та наступній статті мова піде про іпотеку. Подивимося уважно, що нам пропонує цей банк і на яких умовах. Документи Отже, хто і за наявності яких документів може отримати житловий кредит Россельхозбанка. Вимоги до позичальника декларуються мінімальні: вік від 18-ти років (що вже, само по собі, непогано - зазвичай банки кредитують від 21-го або 23-х років) і все.

Перелік документів, які необхідно надати, теж мінімальний: - паспорт; - заява - анкета; - довідка про доходи або за формою банку, або 2-ПДФО, причому що примітно - ставка за кредитом (та й взагалі інші умови) від виду підтвердження доходу ніяк не залежать; - документи на придбану нерухомість або земельна ділянка. До документів на нерухомість відносяться свідоцтва права власності, кадастрові паспорти, документи про заснування виникнення права власності. До речі кажучи, що стосується земельних ділянок, то можлива покупка в іпотеку землі не у власність, а в довгострокову оренду, але тільки орендодавцем повинен бути обов'язково орган державної влади або місцевого самоврядування. Дивно, але взяти іпотеку в Россельхозбанке теоретично можна без другого документа, підтвердження працевлаштування і зайнятості, а також трудового стажу.

Хоча банк має право вимагати від позичальника будь-які документи на свій розсуд. Одне з обмежень іпотечних програм - те, що поручителями чи созаемщиками можуть бути тільки прямі родичі. На сайті Россельхозбанка є анкета в електронному вигляді (скачай, роздрукуй, заповни принеси в банк) і кредитний калькулятор, треба сказати дуже простенький: можна задати тільки початковий внесок в рублях (а чомусь не у відсотках від вартості придбаного об'єкта, та до того ж сума придбання теж ніде не вказується), суму свого доходу і термін кредиту з точністю до місяця (до чого така точність якщо сума ануїтетного платежу так і не розраховується). Ні на сайті можливості подати онлайн заявку на кредит, тільки є контактні телефони фахівців, з ким можна зв'язатися з питань кредитування.

Ні на сайті і типових договорів (кредитного, застави, поруки тощо), як і немає ніяких згадок про тарифи і комісіях, в рекламних цілях навіть не повідомляється, стягуються комісії чи ні. Умови Іпотечний кредит в Россельхозбанке оформляється під заставу майна (нерухомості, земельної ділянки, або поступка права вимоги за договором пайової участі), а також страхування нерухомості від ризиків втрати, псування і руйнування.

Якщо ви не захочете страхувати ризики втрати здоров'я і втрати працездатності, то процентна ставка буде на 5-10% річних більше, ніж при стандартному варіанті іпотечного кредитування. Також обов'язкова оцінка об'єкту нерухомості за рахунок коштів майбутнього позичальника (причому якщо іпотека береться на будівництво, то оцінка обов'язково проводиться потім - за фактом завершення будівельних робіт). Іпотека Россельхозбанка видається по одній стандартній базовій програмі. Такий іпотечний кредит можна витратити на: - придбання квартири; - купівлю житлового будинку із земельною ділянкою (не тільки тим, на якій він розташований, але і прилеглим садом / городом); - придбання незавершеного будівництва (тільки обов'язково будинок) з належною йому земельною ділянкою , а також можна витратити на завершення будівництва; - купівлю земельної ділянки з метою подальшого житлового будівництва на ньому; - на пайову участь у будівництві житлового будинку; - на будівництво житлового будинку, підрядні роботи з будівництва, в тому числі і на нове будівництво, і на завершення «недобудови». Максимальний термін кредиту складає 25 років.

Мінімальний початковий внесок по іпотеці повинен бути 15%. Максимальний кредит, який можна отримати - 10 000 000, ну, це за умови, що вистачить доходу та платоспроможності - хоча для оцінки загального рівня доходу використовується сукупний дохід всіх позичальників і созаемщиков. Умови іпотеки в Россельхозбанке залежать від початкового внеску і терміну кредитування.

Мінімальна процентна ставка (12,5% річних) буде при терміні іпотеки до десяти років і первинному внеску більше 50% від вартості нерухомості, що купується (земельної ділянки), максимальна (14,5%) - при терміні іпотеки від 15 до 25 років і первісному внесок 15-30%. Про додаткові витрати, як я вже писав, нічого невідомо - власне кажучи, не варто думати, що якщо на сайті не написано про те, що комісія за розгляд кредитної заявки та надання іпотеки не стягується, це зовсім не означає, що вам її не запропонують заплатити. Краще до подачі заявки і початку збору документів запитати про наявність таких комісій у кредитних експертів. Н.Бабурін, спеціально для Занімаем.ру, 15.08.2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Лівобережний просуне картковий сервіс за допомогою UCS 23 серпня 2012 9:19 Банк Лівобережний звернув особливу ... Більше

У 2012 році «Петрокоммерц» видасть на 88% більше кредитів фізичним особам 18 лютого 2012 11:26 Керівництво КБ «Петрокоммерц» повідомило про плани банку в області кредитування ... Більше

Найпопулярніші карти сезону відпусток 2012 Всім відомо, що кредитні карти за певних обставин можуть стати ... Більше

Взяти кредит в 20 років - кредит для студентів та молодих людей Молодь - найбільш «цікавий» сегмент ринку ... Більше

Антикризові заходи уряду РФ, програма заходів Починаючи з вересня 2008 року, Урядом ... Більше

Популярне