Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотечний кредит Ощадбанку ставки умови одержання кредиту на готове житло


Іпотечний кредит Ощадбанку - ставки, умови отримання кредиту на готове житло

Свердловський Губернський Банк г Екатерібург - кредити послуги банку

У матеріалах Занімаем.ру ми часто зупиняємося на кредитних продуктах Ощадбанку. У цій статті розповімо про кредити на придбання житла (те, що називається «іпотека»). Треба зауважити, що з одного боку, у Ощадбанку найкомфортніші умови по іпотечних кредитах і за ставками, і за термінами; крім того, нещодавно банк скасував комісії за іпотечними кредитами.

Але, з іншого боку, вимоги до позичальників у банку достатньо жорсткі. Якість кредитних, поручітельскіх та іпотечних договорів таке, що ніяких юридичних лазівок там немає. А в разі проблем з платежами потім домовитися мирно з Ощадбанком не завжди виходить, а судитися з державним банком зовсім марно. У Ощадбанку можна виділити три базові програми іпотеки: 1) придбання готового житла, 2) придбання житла, що будується, 3) будівництво житлового будинку.

Іпотечний кредит на придбання готового житла Іпотека в Ощадбанку за такими умовами, як видно з назви, надається на придбання готового житла під заставу кредитованого чи іншого житлового приміщення. Тобто об'єктом застави може бути як нерухомість, що купується, так і інша (у вашій власності).

Варто відзначити, що в Ощадбанку одні з найнижчих процентних ставок, а так само відсутня комісія по кредиту. Страхування позичальників або созаемщиков по цьому житловим кредитом Ощадбанку не потрібно. Пільгові умови кредитування пропонуються для молодих сімей.

  В якості бонусу до цього іпотечним кредитом Ощадбанку пропонують оформити кредитну карту Ощадбанку з кредитним лімітом до 200 тисяч рублів. Тут все на вибір позичальника - про особливості оформлення кредитних карт потрібно розмовляти окремо. Даний вид іпотеки в Ощадбанку можна взяти в трьох валютах: гривнях, євро, доларах США.

Якщо ви берете кредит в рублях, то мінімальна сума кредиту становить 300 тисяч рублів, в доларах США - 10 тисяч доларів США, в євро - 7 тисяч ЄВРО. Максимальна сума іпотечного кредиту від Ощадбанку залежить від ваших доходів і не може перевищувати 85% вартості житла, що купується. Іншими словами, первинний внесок по кредиту складає 15%. Це досить хороша пропозиція - інші банки пропонують від 20%. Максимальний термін іпотечного кредитування Ощадбанку становить 30 років.

До того ж, на момент закінчення кредитного договору ваш вік не повинен бути пенсійним. Іншими словами: якщо вам 50 років, то кредит вам нададуть максиму на 10 років - для чоловіків, і на 5 років - для жінок. Як це і прийнято при іпотеці, Ощадбанк вимагає заставу кредитованого приміщення.

Важливий момент: якщо кредитується будинок, то буде потрібно під заставу і земельну ділянку, на якій знаходиться даний будинок. Це важливий момент, адже в більшості випадків вдома оформлені у власності, а от з правом власності на землю запитання часто не вирішене. При укладенні кредитного договору ви зобов'язані застрахувати придбану нерухомість страховку від ризиків втрати і збитку на користь банку на час всього терміну дії кредитного договору. Це логічно: знесе, наприклад, ураган ваш будинок, і як кредит погасити?

Але є і позитивний момент саме у Сбербанку - вартість вашої страховки ви можете включити в суму одержуваного кредиту. Правда вартість кредиту при цьому зросте. Процентна ставка по цьому виду кредиту складає від 8,8% до 14,75%. На процентну ставку впливає безліч факторів. Більшою мірою її показник залежить від наявності або відсутності хорошої кредитної історії і від того, в якій валюті ви оформляєте кредит.

Початковий внесок також впливає на розмір ставки. Чим більше первинний внесок, тим нижче ставка. Іпотека Ощадбанку за зниженою ставкою також доступна клієнтам, які працюють на підприємствах, що є учасниками зарплатного проекту Ощадбанку.

Фізичні особи, працівники підприємств, що пройшли акредитацію, теж отримують можливість на зменшення відсоткової ставки. Відсоткова ставка залежить і від терміну кредитування: чим менший термін, тим вона менше. Якщо ви купуєте нерухомість у будівельників-партнерів Ощадбанку, то ваша процентна ставка значно зменшиться.

На скільки її знизять, залежить від конкретного забудовника та угод Ощадбанку з ним. За приблизними підрахунками, в сукупності, є безліч способів знизити розмір процентної ставки практично в 2 рази. Тепер про вимоги, які пред'являє Ощадбанк до потенційних позичальників. Отже, хто може оформляти кредит на готове житло в Ощадбанку: 1. Громадяни Росії, які прописані в містах, де присутні відділення Ощадбанку.

2. У віці від 21 року до 75 років (не включаючи 75 - тобто 74 роки і 364 дні). 3. Загальний стаж роботи повинен бути не менше одного року за останні п'ять років, і термін роботи на поточному місці роботи - не менше шести місяців. Стаж підтверджується завіреною роботодавцем копією трудової книжки. Хоча служба безпеки Ощадбанку теж не дрімає.

Вкрай не раджу вам «мухлювати» з документами. Роботодавців у вигляді фірм-одноденок, помічених на сумнівних операціях Ощадбанк не прийме. 4. В якості созаемщиков по кредиту можуть виступати 3 людини, дохід яких враховується при розрахунку максимального розміру кредиту. Чоловік або дружина созаемщика є обов'язковим созаемщиком незалежно від власних платоспроможності та віку. Які від вас будуть потрібні документи для розгляду кредитної заявки?

Заповнена заява-анкета за формою Ощадбанку. І паспорт: свій, созаемщика, поручителя або заставодавця, якщо такі є. Будуть потрібні документи по наданому залогу: свідоцтво про реєстрацію права власності, документ-підстава виникнення права власності (договір купівлі-продажу, дарування, приватизації і т.д.), кадастровий паспорт, довідка про відсутність обтяжень, довідка про прописаних мешканців. Потрібні будуть документи, що підтверджують фінансовий стан.

Природно, це довідка за формою 2-ПДФО. Важливий момент, ми про це неодноразово писали, але повторимося ще раз. Не підробляють і не «підмальовувати» довідки 2-НДФЛ для Ощадбанку, крім етичної сторони питання, банк має можливість перевірити їх по Пенсійному фонду. Для отримання іпотечного кредиту від Ощадбанку за програмою «Молода сім'я» додатково надаються свідоцтво про шлюб, а якщо є дитина, то свідоцтво про його народження.

Термін розгляду заявки на кредит становить 5-10 робочих днів з моменту надання повного пакета документів. Але збір повного пакету документів (в особливості по квартирі) займає зазвичай близько місяця, так що плануйте кредит заздалегідь. Кредит надається громадянам у філіях ВАТ "Сбербанк Росії" за місцем їх реєстрації.

Погашення кредиту здійснюється рівними (ануїтетними) платежами. Дострокове погашення можливе без комісії, але не може бути здійснено раніше дати 4-го платежу відповідно до графіку платежів. Штраф за невиплату кредиту становить 0,5 відсотка від простроченого платежу за кожний день прострочення з дати, наступної дати настання зобов'язання, встановленого кредитним договором, до дати погашення заборгованості (включно). Кредит за програмою «Молода сім'я»

У Ощад існує унікальний для банківського ринку продукт: програма іпотечного кредитування Ощадбанку «Молода сім'я». З точки зору Ощадбанку «молода сім'я» - це сім'я, в якій хоча б один з подружжя не досяг 35 років, або сім'я з одним батьком і дитиною, в якій батько не досяг віку 35 років. Які переваги при іпотеці в СБ РФ для таких позичальників? Ну, по-перше, початковий внесок за програмою «Молода сім'я» для сімей з дітьми (і навіть однією дитиною) становить 10% вартості житлового приміщення, для сімей без дітей - від 15% вартості житлового приміщення. Надається можливість скористатися відстрочкою по сплаті основної суми боргу або збільшити термін кредитування у разі народження дитини на період, який не перевищуватиме періоду досягнення дитиною трьох років.

Можна залучити в якості созаемщиков фізичних осіб у кількості не більше шести осіб: подружжя, батьки членів сім'ї, а також інші люди. Доходи созаемщиков враховуються при розрахунку максимального розміру кредиту. В якості початкового внеску або наступного платежу можливе використання материнського капіталу. Існує можливість використовувати податкові відрахування. Насправді, ця можливість надана Податковим кодексом РФ всім громадянам, хто здобував нерухомість після 1 січня 2008 року і раніше не отримував податкове вирахування.

Величина податкового відрахування складає 13% від всіх виплачених процентів. Податковий відрахування надається при покупці на кредит Ощадбанку квартири, житлового будинку, кімнати вартістю до 2 млн. рублів. Тепер при придбанні квартири ви можете відшкодувати суму податку в розмірі до 260 000 рублів.

Важливий момент: не думайте, що держава вам відразу виплатить 260 000 рублів. Вам виплатять реально сплачений вашими роботодавцями за вас прибутковий податок у сумі за фінансовий рік, в якому ви придбали квартиру в кредит в Ощадбанку. І виплатять в наступному фінансовому році після здачі декларацій.

У статтях Занімаем.ру можна прочитати про інші варіанти житлового кредитування, а також про особливі програмах кредитування в Ощадбанку. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 3 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Агентство S & P вважає Газпромбанк стабільним і значущим 31 серпня 2012 ... Більше

Банк "ТРАСТ" став учасником Об'єднаної розрахункової системи Банк "ТРАСТ" запропонував своїм клієнтам додаткові фінансові можливості.Тепер власники банківських карт банку можуть користуватися ... Більше

ФК Політекс: особливості послуг факторингу Володимир Ємельянов, Генеральний директор фінансової ... Більше

Які документи потрібні для іпотеки - перелік документів для оформлення, ... Більше

Військова іпотека: іпотека для військовослужбовців у банку, купити квартиру по військовій іпотеці Житлова проблема залишається найбільш злободенною серед труднощів, які ставить перед людиною життя.У ... Більше

Популярне