Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Безвідсоткову позику видача погашення договір


Безвідсоткову позику: видача, погашення, договір

Безвідсоткову позику видача погашення договір

Як відомо, вся система кредитування «лежить на трьох китах»: терміновість, зворотність і платність. Зважаючи на це поняття безвідсоткового, тобто безкоштовного кредиту (або позики) є за своєю суттю просто безглуздям. Банки ніколи не будуть працювати на добровільних засадах, втрачаючи свій дохід. На жаль, не всі потенційні позичальники розуміють це, і в гонитві за дешевими кредитами не бажають розібратися у всьому більш докладно.

Так давайте ж проллємо світло на даний вид позик і з'ясуємо, чи дійсно вони є безпроцентними і безкоштовними.

Коли можна розраховувати на безвідсоткову позику

Для початку розберемося, при яких випадках і в яких ситуаціях банки йдуть на видачу позик «під 0%». В даний час такі позички найбільш поширені при співпраці банків з організаціями торгово-сервісній мережі. Для посилення конкурентоспроможності та залучення найбільшого числа клієнтів магазини, автосалони, туристичні агентства та інші організації вдаються до продажу товарів і послуг в кредит. Але на сьогоднішній момент цього вже стає недостатньо, тому починається суперництво на тлі пропозиції найбільш вигідних умов кредитування.

Природно, на перше місце тут виходять позики з нульовою процентною ставкою (згідно рекламі). Причому, треба зауважити, що їх не називають просто розстроченням платежу за придбання товарів чи послуг, хоча, по суті, вони такої і є. Деякі банки, теж заради підвищення конкурентоспроможності, самі по собі пропонують безвідсоткові позики, не пов'язані з придбанням товарів. Але в будь-якому з випадків кредитна організація залишається в плюсі, так як прибуток вона все одно отримає, тільки з дещо інших джерел, але також з кишені позичальника. Іншими словами, структура доходів банку міняється, і основними їх статтями стають послуги, супутні видачі та обслуговування будь-якого кредиту.

До їх числа можуть ставитися: ? - комісійний збір за розгляд заяви на отримання позики; ? - комісія при видачі позики готівкою; ? - плата за обслуговування позикового рахунку позичальника, обрахована щомісяця; ? - комісія по страхуванню кредитів. Такого роду витрат може виникнути велика кількість. З урахуванням того, що практично всі вони нараховуються щомісяця, за рік може набігти чималенька сума, цілком порівнянна зі ставкою відсотка по кредиту. За оцінками аналітиків, розмір супутніх витрат може досягати 10-25% річних.

Стосовно до торговельних мереж може також виникнути ситуація, коли при покупці товару за готівку, клієнтові робиться певна знижка. Наприклад, придбання одного і того ж комп'ютера за готівковий розрахунок обійдеться покупцеві в 30 тис. руб., А в кредит - 45 тис. руб. Очевидно, що реальна ціна комп'ютера значно нижче, але підноситься вона як з урахуванням знижки.

Різниця у вартості якраз і буде являти собою плату за кредит. Потенційному позичальникові, що бажає оформити безвідсотковий кредит, можна порекомендувати не квапитися і постаратися вивчити пропозиції як можна більшої кількості банків. При цьому необхідно звернути увагу на число і розмір всіляких комісій, на термін розгляду заявки та запропоновані вимоги. Як правило, в кредитних організаціях, придатних грунтовно до питання оформлення позик, відсотки комісій завжди нижче.

Позичальник при цьому повинен документально підтвердити свою платоспроможність. Наявність позитивної кредитної історії також не завадить. Спектр кредитних послуг, пропонованих банками, настільки різноманітний, що процентні ставки і комісії по одному і тому ж виду позики можуть сильно відрізнятися.

Тому безвідсоткову позику в одному банку може обійтися позичальникові дорожче звичайного кредиту з процентною ставкою в іншому банку. Звичайно, вигідних варіантів з нульовою процентною ставкою може виявитися достатня кількість, але потрібно пам'ятати, що є повністю безкоштовним вони при цьому не будуть. Олена Антошенкова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Студентська кредитна карта і її переваги Ця картка є інноваційним продуктом.Тепер у ... Більше

В рамках іпотечної програми «АК БАРС - Комфорт» можна взяти кредит на покупку дачного будинку або земельної ділянки під ІЖС 8 серпня 2012 15:57 ... Більше

"Програми державного кредитування вигідні всім учасникам ринку" Останні місяці аналітики ... Більше

Віртуальна карта Visa Virtual, MasterCard Virtual - як створити та користуватися Яких тільки банківських карт не напрідумано ... Більше

Сбербанк Росії в г Самара - робота відділень, адреси філій, кредити, послуги У 1855 році, ... Більше

Популярне