Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Банк Челіндбанк г Челябінськ - кредити послуги


Банк Челіндбанк г Челябінськ - кредити, послуги

Банк Москви почав видавати іпотечні кредити за паспортом

Про банк

Акціонерний комерційний банк Челіндбанк був утворено 10 вересня 1990 року, за своєю організаційно-правову структуру представляє відкрите акціонерне товариство, станом на 1993 рік більше 80% акцій належало фізичним особам. На сьогоднішній момент банк нараховує 29 філій, 18 додаткових офісів по всій Челябінської області, при цьому за величиною юридичних осіб займає друге місце в регіоні.

Банк входить в державну систему страхування вкладів фізичних осіб, що означає виплату державою вкладів у разі настання банкрутства. Акціонерний комерційний банк Челіндбанк входить у першу сотку найбільших російських банків за величиною активів і власного капіталу. На початок 2009 року за обсягом вкладів фізичних осіб банк займав 54 місце серед банків Росії, по балансового прибутку - 70-е місце, а по власному капіталу - 95.

Челіндбанк працює як з малим бізнесом, так і з великими підприємствами. Для юридичних осіб у банку працюють 12 операційних кас, які дозволяю справлятися з великим потоком клієнтів. Юридичним особам Челіндбанк виявляється послуги з кредитування бізнесу і надаються банківські гарантії.

Челіндбанк здійснює роботу з вітчизняною та іноземною валютою, приймаючи вклади та видаючи кредити, як населенню, так і юридичним особам.

Для населення банк пропонує іпотечні кредити під покупку нових будинків або квартир, так на покупку нерухомості на вторинному ринку, автокредити, що дозволяють придбати вітчизняний або іноземний автомобіль.

Крім перерахованого вище, Челіндбанк здійснює операції з дорогоцінними металами та цінними паперами, фізичні особи можуть орендувати банківську комірку для зберігання цінних паперів або коштовностей. За перші три квартали 2009 року, доходи Акціонерного комерційного банку Челіндбанк склали 9801258 тисяч рублів, а за вирахуванням витрат, чистий прибуток склав 35 140 рублів. За такий же період 2007 року доходи банку склали 3954651 тисяч рублів, а прибуток був отриманий у розмірі 154 773 тисяч рублів.

За 2008 рік доходи Челіндбанка склали 4806564 тисяч рублів, з яких чистий прибуток склав 452 903 тисяч рублів.

Видно динаміка росту оборотних коштів, які дозволили збільшити доходи Акціонерного комерційного банку Челіндбанк, з прибутком справа йде трохи інакше - через кризу вона впала.

У планах у Челіндбанка, подальше розширення сфери своєї діяльності, розшириться перелік послуг що надаються населенню, в тому числі і платежі по різним соціальним програмам.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Заявка на кредитну карту банку - як оформити та отримати кредитку Один з найзручніших способів позичити гроші у ... Більше

Кредитування малого та середнього бізнесу від Росбанка: умови, процентні ставки, програми Спеціальні програми, ... Більше

Гроші в борг швидко - порівнюємо програми мікропозик Гроші в борг потрібні терміново, ... Більше

Індивідуальний підприємець і банк - вибудовуємо взаємини Індивідуальний підприємець, роблячи сьогодні вибір між можливостями кредитування, повинен визначити, що для ... Більше

Банк Агроімпульс г Воронеж - іпотека, вклади та інші послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство комерційний банк «Агроімпульс» зареєстровано 18 жовтня 1990 (ліцензія № 514).Впродовж ... Більше

Популярне