Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Запсибкомбанк - незалежний огляд банку кредит в Запсибкомбанк


Запсибкомбанк - незалежний огляд банку, кредит в Запсибкомбанк

Запсибкомбанк - незалежний огляд банку кредит в Запсибкомбанк

Акціонерний Західно-Сибірський комерційний банк - відкрите акціонерне товариство внесено до КГР Центральним банком РФ 23.11.1990, актуальна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій видана 30.08.2006. Банк створений на базі Тюменського відділення Промбудбанку СРСР. В даний час ключовими власниками Запсибкомбанк є колишній перший заступник губернатора Тюменської області Дмитро Горицький (один з бенефіціарів ПТ «Центр стратегічного розвитку»).

Завдяки цьому банк має доступ до бюджетних коштів і унікальні можливості для лобі, за рахунок чого займає 2-е місце в рейтингу банків Тюмені.

Під час кризи 2008-2009 років Центробанк виділив Запсибкомбанк 3,5 млрд рублів на першому аукціоні з надання беззаставних кредитів, що дозволило кредитної організації продовжити роботу під час і після кризи.

Філіальна мережа і рейтинги Запсибкомбанк представлений в декількох регіонах Росії. Його головний офіс розташований в Тюмені; крім цього, банк має декілька підрозділів в Москві.

Їх мережа охоплює 58 підрозділів, у тому числі: - 16 філій на території Тюменського регіону (Ямало-Ненецький автономний округ - 7, Ханти-Мансійський автономний округ - Югра - 8, а також 1 філія на півдні Тюменської області); - 1 філію в Москві; - 34 додаткових офісу; - 1 операційний офіс в Єкатеринбурзі; - 5 операційних кас поза касового вузла та 1 консультаційний пункт у м. Стрежевой (Томська область).

Банкоматна мережа Запсибкомбанк налічує близько 400 пристроїв; чисельність персоналу кредитної організації становить близько 2000 осіб. Станом на початок квітня 2012 року банки займає 2-е місце серед банків Тюмені і 63-е в загальному рейтингу банків Росії за обсягом активів-нетто, а за розміром чистого прибутку - 83-е місце серед російських банків і 3-е - серед банків свого регіону. Рейтинг Запсибкомбанк за національною шкалою («Експерт РА») - А + з прогнозом «позитивний»; міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's присвоїло цьому банку рейтинг ruA.

Стратегія

Запсибкомбанк - великий регіональний фінансовий інститут з більш ніж 20-річним стажем роботи на банківському ринку. Кредитний портфель банку складається з позик корпоративним і приватним клієнтам (у рівних пропорціях), які в сукупності формують понад 72% чистих активів кредитної установи. Банк емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові карти систем VISA International, MasterCard і Об'єднаної платіжної системи.

Діяльність Запсибкомбанк сконцентрована на комплексне банківське обслуговування приватних і корпоративних клієнтів, у тому числі підприємств малого та середнього бізнесу.

Кредит в Запсибкомбанк можна отримати за кількома програмами, банк активно працює на іпотечному ринку, розвиває напрямок автокредитування, а також підтримки малого та середнього бізнесу у своєму регіоні.

Корпоративні клієнти  На даний момент Запсибкомбанк обслуговує понад 20 тисяч корпоративних клієнтів. Юридичним особам банк надає весь спектр сучасних інвестиційно-банківських послуг - від традиційного кредитування, ведення зарплатних проектів та розрахунково-касового обслуговування до операцій на ринку цінних паперів, факторингу та лізингу. Малому та середньому бізнесу банк пропонує 6 кредитних продуктів на фінансування різних бізнес-задач (від іпотеки і автокредитування до мікрофінансування).

Тимчасово вільні грошові кошти клієнти-організації можуть розмістити на відповідному депозиті (у Запсибкомбанк їх 4). Дочірні ТОВ цього банку - «Центрлізінгінвест» і «Західно-Сибірська лізингова компанія» надають клієнтам - юридичним особам послуги фінансової оренди. Корпоративні клієнти, охочі застрахувати своє майно, можуть скористатися послугами ТОВ СК «Тюмень-Поліс».

Корпоративні клієнти можуть скористатися послугами інтернет-банкінгу (система «Інтернет-Банк»).

Система дає юридичним особам можливість оперативно взаємодіяти з банком, а також можливість інтеграції з бухгалтерськими програмами (завантаження і вивантаження платіжних документів з 1С, Піраміда, Галактика і інших програм). Для надійного захисту конфіденційної інформації, в тому числі закритого (таємного) ключа ЕЦП, клієнту надається фізичний носій типу флеш-накопичувача - Rutoken ЕЦП 64 Кб. Крім цього, Запсибкомбанк веде активну діяльність на ринку міжбанківських послуг, надаючи і залучаючи кошти на ринку міжбанківських кредитів (на ринку цих послуг банк виступає як позичальником, так і кредитором).

Поряд з кореспондентськими відносинами партнери Запсибкомбанк можуть розраховувати на співпрацю з Запсибкомбанк по лінії послуг депозитарію, операцій з рахунками РЕПО, власними векселями банку, а також на спонсорську підтримку в міжнародних платіжних системах, операції торгового еквайрінгу та послуги процесингу. Приватні клієнти  Запсибкомбанк активно розвивається в роздрібному напрямку, надаючи фізичним особам всі види сучасних банківських послуг.

Приватні клієнти можуть відкрити в Запсибкомбанк депозит на 31-730 днів під 4,5 - 8,9% (8 депозитів в рублях, доларах або євро), оформити споживчий кредит або карту MasterCard, здійснити грошовий переказ або провести операції з дорогоцінними металами, орендувати індивідуальні сейфові ячейки, а також скористатися брокерськими послугами на ринку цінних паперів та системою інтернет-торгівлі Quik.

Кредитна лінійка Запсибкомбанк дуже широка і різноманітна; крім кредитів готівкою, вона включає експрес-кредити і кредити в безготівковій формі: - кредит по зарплатній картці (для учасників зарплатних проектів Запсибкомбанк); - 4 нецільових споживчих кредиту; - 3 види автокредитів; - 10 іпотечних продуктів; - продукт «Кредитна картка Запсибкомбанк» (системи VISA).

Дистанційне обслуговування Офіційний сайт Запсибкомбанк розташований за адресою http://www.zapsibkombank.ru/ (крім російської, мається англомовна і PDA-версії сайту). Навігація досить зручна, потрібну інформацію на сайті знайти легко.

Вхід в особистий кабінет інтернет-банку (він називається «24/7») здійснюється в захищеному режимі після натискання червоної кнопки в правому верхньому кутку головної сторінки (необхідно ввести логін і постійний пароль). Мобільний банк у Запсибкомбанк розвинений добре; послуга називається «Мобільний Банк» і надається як приватним клієнтам, так і клієнтам-організаціям. Доступні дві версії послуги: «Інформаційний сервіс» (базова інформація, пароль не встановлюється) і «Повний сервіс» (вся інформація про рух коштів по рахунках і т.д.).

Клієнтам Запсибкомбанк також доступний інтернет-банк. Колл-центр Запсибкомбанк доступний по телефону, з якого можна безкоштовно зателефонувати з будь-якої точки Російської Федерації: 8 (800) 100-50-05. Для клієнтів з Тюмені і області працює цілодобовий телефон підтримки (3452) 522-000.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Лівобережний (Новосибірськ) видає кредитні історії та виписки 30 серпня 2012 21:43 ... Більше

Альфа-Банк і PEGAS Touristik запустили програму online-кредитування туристичних турів 25 червня 2012 15:13 Альфа-Банк і PEGAS Touristik (туристична компанія, що працює в ... Більше

«Іпотечний експрес» від БАНКУ УРАЛСИБ Михайло Воронько, Керівник Департаменту маркетингу та електронних сервісів БАНКУ УРАЛСИБ, розповідає порталу «Занімаем.Ру» про пропонований банком іпотечний кредит ... Більше

Страхування застави - страхування майна в заставі, предмет застави Кредитні кошти банк надає позичальникові за умови забезпечення їх зворотності.В якості основного забезпечення зобов'язань по ... Більше

У Сургуті клієнти АГРОПРОМКРЕДІТА можуть купити зі знижкою золото або турпутівку 21 березня 2012 13:23 Банк ... Більше

Популярне