Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Ханти-Мансійський банк вклади кредити карти відгуки клієнтів


Ханти-Мансійський банк: вклади, кредити, карти, відгуки клієнтів

Ханти-Мансійський банк вклади кредити карти відгуки клієнтів

Відкрите акціонерне товариство «Ханти-Мансійський банк» внесено Центральним банком РФ в КГР 27.07.1992, номер ліцензії - 1971. Спочатку банк був заснований під ім'ям «Ханти-Мансійський Банк відродження і розвитку народів Півночі» в організаційно-правовій формі акціонерного товариства закритого типу. Сучасне найменування ВАТ «Ханти-Мансійський банк» носить з 1997 року.

У 2003 році він приєднав до себе ВАТ «Комерційний Східно-Європейський Сибірський Банк» («Комвесбанк»), а протягом 2009-2012 років придбав майже весь (93,76%) пакет акцій Новосибірського Муніципального Банку.

Після того як у грудні 2010 року контрольний пакет акцій Ханти-Мансійського банку були куплені НОМОС-Банком, структура власників ХМБ стала наступною: 51,25% - НОМОС-Банк; 44% - Ханти-Мансійський автономний округ; 3,3% - Євразійський банк розвитку.

Ханти-Мансійський банк емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові карти MasterCard, VISA і Union Card, приймаючи до здійснення розрахунків карти Об'єднаної розрахункової системи і «Золота Корона». Станом на липень 2012 року в обігу знаходиться близько 800 тисяч дебетових і кредитних пластикових карт, для користувачів яких функціонують більше 700 власних банкоматів. У березні 2012 року ХМБ і НОМОС-Банк об'єднали свої банкоматні мережі - тепер об'єднана мережа цих банків зараз налічує понад 1500 банкоматів.

Філіальна мережа і рейтинги Ханти-Мансійський банк сьогодні - 10 філій у різних містах РФ, в тому числі в Москві, Санкт-Петербурзі та Єкатеринбурзі, 150 додаткових офісів, а також представництво в Празі (Чехія).

Чисельність співробітників цього банку перевищує 3500 осіб. За розміром чистих активів Ханти-Мансійський банк входить у Топ-30 банків Росії (24-е місце), а в рейтингу регіональних банків (Тюменська область) впевнено займає 1-е місце. За версією рейтингового агентства Русрейтінга Ханти-Мансійський банк має рейтинг А (прогноз «стабільний»), а міжнародне агентство Moody's присвоїло ХМБ Aa3.ru.

За обсягом депозитів фізичних осіб Ханти-Мансійський банк також впевнено входить у Топ-30 російських банків (27-е місце), а в своєму регіоні знову ж з великим відривом лідирує.

Слід зазначити, що ХМБ входить в Топ-1000 найбільших банків світу. Стратегія розвитку  Ханти-Мансійський банк - універсальна кредитна організація федерального значення, що здійснює весь спектр операцій на фінансовому ринку.

Ханти-Мансійський банк виступає системоутворюючим муніципальним банком ХМАО, обслуговуючи депозитні та казначейські рахунки як бюджету, так і позабюджетних фондів автономного округу, чималу увагу приділяючи та роздрібного напрямку.

Ключові послуги банку - кредитування юридичних та фізичних осіб, обслуговування рахунків корпоративних клієнтів і фізичних осіб, залучення приватних коштів на депозити, а також операції на валютному ринку і ринку цінних паперів.

Банк постійно розширює своє територіальне присутність в російських регіонах. Обслуговування корпоративних клієнтів  Будучи великим універсальним банком, ХБМ надає клієнтам - юридичним особам широкий спектр банківських послуг.

Серед послуг, що надаються корпоративним клієнтам - кредитування, ведення зарплатних проектів, операції з валютою, лізинг (через власну лізингову компанію ЮГРА-Лізинг), а також торговельне фінансування (окремий напрямок діяльності) і т.д. Унікальною пропозицією ХМБ (для корпоративних і приватних клієнтів) можна вважати сервіс Засвідчуючого центру - допомога юридичним та фізичним особам «при створенні і в підтримці юридично значущого захищеного електронного документообігу». Один з напрямків Ханти-Мансійського банку - робота з малим та середнім бізнесом.

Цьому сегменту клієнтів пропонується 3 кредитних продукту (автокредит, мікрокредит та кредит «Під заставу комерційної нерухомості») під 12,5 - 16% річних.

Корпоративні клієнти - компанії будь-якого розміру можуть вибрати відповідний продукт з 7 депозитів для юридичних осіб, включаючи 4 накопичувальних внеску зі ставкою до 9% в рублях і 4% в доларах / євро. Ще один напрямок роботи Ханти-Мансійського банку - міжбанківське співробітництво. ХМБ активно нарощує власну присутність на основних фінансових ринках, включаючи ринок міжбанківських кредитів та конверсійний ринок, а на ринку цінних паперів посідає провідні позиції.

Обслуговування приватних клієнтів

Ключова спеціалізація Ханти-Мансійського банку в роздрібному секторі - вклади і кредити.

Клієнтам - фізичним особам цей банк пропонує стандартний перелік банківських послуг та продуктів: крім депозитів і кредитування, це прийом платежів, грошові перекази (у тому числі без відкриття рахунку), робота з цінними паперами приватних клієнтів, а також пільгові послуги для пенсіонерів, продаж заставного майна і т.д. Послуга Private banking пропонується приватним клієнтам з високими доходами - як і в інших банках, це комплексна система банківського обслуговування преміум-класу. В рамках цієї програми Ханти-Мансійський банк пропонує особливі умови при відкритті та веденні карткового рахунку для VIP-клієнтів: обслуговування за пільговими тарифами, підвищений відсоток нарахування на залишок коштів і т.д.

Заможні клієнти ХМБ стають власниками престижних банківських карт Visa Platinum або MasterCard Platinum, MasterCard Gold або Visa Gold, Visa Infinite. Крім цього, VIP-клієнт може відкрити кобрендингову карту «СТАТУС - Ханти-Мансійський банк» (партнерство ХМБ з авіакомпанією Ютейр). Лінійка депозитів Ханти-Мансійського банку представлена 8 вкладами: 3 рублевих (Дитячий, Пенсійний, Ювілейний - до 20-річчя ХМБ), «Мультивалютний» (до 7,75%) і 4 кредиту в рублях / доларах / євро.

Ставки в рублях за вкладами цього банку лежать в діапазоні від 4,55% (мінімум для вкладу «Накопичувальний») до 10% річних («Максимальний», на термін 1100 днів). Є вклади з капіталізацією і без.

Кредитних продуктів у Ханти-Мансійського банку багато: 4 споживчих (за ставкою від 12%, на термін до 7 років), 2 автокредиту за ставкою від 13,5 річних і 5 іпотечних кредитів (у тому числі кредит на оплату початкового внеску під 14, 5%, але не більше 20% вартості квартири). Кредитних карт у цього банку 5, включаючи знову ж «Преміум». Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт Ханти-Мансійського банку розташований за адресою http://khmb.ru/ru/ (мається російська версія, але в деяких розділах також і англійська).

Зручність юзабіліті цього сайту можна оцінити як дуже гарне, інформація чітко структурована, потрібний розділ знайти легко. У соціальних медіа банк поки не представлений. Вхід в особистий кабінет інтернет-банку («WEB Банкінг») для всіх клієнтів можливий за допомогою введення логіна і пароля на спеціальній сторінці в захищеному режимі.

Для зручної комунікації Ханти-Мансійський банк відкрив для своїх клієнтів інформаційний колл-центр.

Зателефонувати за безкоштовним номером єдиної довідкової служби 8 (800) 100-17-00 можна з будь-якого міста присутності банку в Російській Федерації та за кордоном. «Мобільний банкінг» (він так і називається) у Ханти-Мансійського банку прив'язаний до карткових рахунків та надає клієнтам, що підключили послугу, доступний весь спектр можливостей сучасного мобільного банкінгу.

Окремо пропонується послуга SMS-інформування по рахунку карти ХМБ. Відгуки про банк Клієнти Ханти-Мансійського банку практично не активні в Інтернеті, тому відгуків про банк мало, що не дозволяє робити які-небудь висновки відносного задоволеності його клієнтів.

Як завжди, деякі клієнти відзначають гарне обслуговування, а деякі, навпаки, - погане чи недостатньо професійне. Іноді відзначаються неприємні моменти при прийнятті рішень про видачу кредитів або їх обслуговуванні.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Регіональний банк розвитку м Уфа - кредити, послуги банку Про банк Історія Регіонального банку розвитку ... Більше

Кредитні карти банку Зв'язковий - де оформити, плюси отримання Багато різних кредитних продуктів пропонують нам банки, у тому числі кредитні карти.Сьогодні мова піде про кредитну ... Більше

Іпотека в 2012 році - ставки, умови, тенденції ринку іпотечного кредитування Незважаючи на те, що багато говорять ... Більше

Банк Вінець г Ульяновськ - кредити, послуги банку Про банк ЗАТ Банк «Вінець» був створений в ... Більше

Проект "Ділове середовище" Ощадбанку: кредити і розвиток бізнесу Сергій Борисов, віце-президент з розвитку малого ... Більше

Популярне