Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Віртуальна карта Visa Virtual MasterCard Virtual як створити і користуватися


Віртуальна карта Visa Virtual, MasterCard Virtual - як створити та користуватися

Яких тільки банківських карт не напрідумано останнім часом: і дебетові, і кредитові, і ембассірованние, і іменні. З розвиток інтернету та інтернет-торгівлі стали з'являтися і активно розвиватися віртуальні банківські карти. Що це таке і як ними користуватися, а також які «корисності» можна придбати від їх використання - читайте у цьому матеріалі. Віртуальна карта - що це?

Отже, віртуальна карта Visa або MasterCard - це особливий тип карти, призначений виключно для здійснення оплати покупок або проведення інших розрахунків у мережі Інтернет. Як правило, віртуальна банківська карта не існує в матеріальному світі, відповідно, їй ви не зможете розрахуватися в магазинах або зняти гроші в банкоматі. Чим краще віртуальна карта при розрахунках в інтернеті?

Основна перевага - це підвищена безпека розрахунків і гарантія, що після проведення операцій з вашої основної картки гроші не зникнуть у невідомому напрямку. Ви напевно чули про «фішинг» - окремий вид шахрайства з пластиковими картами при розрахунках в інтернеті. У чому суть небезпеки для утримувача звичайної пластикової карти? Припустимо ви вирішили придбати товар в інтернет-магазині і оплатити покупку вашої звичайної пластиковою картою.

Для підтвердження платежу вам доведеться на сайті інтернет-магазину ввести повністю номер карти, а в більшості випадків ще й спеціальний код на зворотній стороні картки. Ясна річ, що і сам магазин теоретично може потім скористатися отриманою інформацією в корисливих цілях, і шахрай, який перехопить ці відомості, зможе нібито від вашого імені розрахуватися в іншому магазині. У разі розрахунків з віртуальною банківською картою такі ризики мінімізуються.

По-перше, більшість таких карток мають обмежений ліміт і обмежений час дії. Деякі віртуальні карти є взагалі одноразовими, таким чином, користі від знання номери і коду такої карти ніякого - повторно ними не скористатися. Інші віртуальні картки - багаторазового використання, але діють тільки кілька місяців і мають заданий вами грошовий ліміт, тобто шахраї просто не зможуть завдати вам істотний збиток.

Віртуальна картка MasterCard або Visa цілком може бути заведена і для оплати тільки однієї конкретної покупки, знадобилося розрахуватися - завели через систему інтернет-банку або телефон-банку карту, встановили ліміт розрахунків, рівний точну суму покупки, розрахувалися. В оформленні віртуальної карти є і фінансовий аспект - випуск віртуальної карти коштує грошей, так що в кожному конкретному випадку треба порівнювати, що вигідніше і безпечніше, купувати кожного разу нову віртуальну карту або купити багаторазову. Розрахунок віртуальної банківською картою Як правило, справжність пластикової карти перевіряється за номером, терміну випуску та спеціальним кодом (у платіжної системи MasterCard Virtual код називається CVC2, у Visa Virtual - CVV2) - ці параметри вам доведеться ввести при проведенні розрахунків.

Власне, таким же чином перевіряється валідність карт і при здійсненні розрахунків в інтернеті по простим банківським картам. Тільки там для посилення безпеки ще можуть на ваш стільниковий телефон прислати і одноразовий пароль для підтвердження розрахунків. Як створити віртуальну карту Якщо говорити про віртуальні картах платіжних систем Visa і MasterCard, то обов'язковою умовою випуску є наявність банківської карти відповідної системи.

Як правило, банки випускають віртуальні картки, прив'язані до дебетової картки, віртуальна кредитна карта зустрічається набагато рідше. Одні з небагатьох банків, що дозволяють прив'язати віртуальну карту до кредитної - це Альфа банк. Деякі банки допускають випуск віртуальних карток, якщо у вас просто відкритий рахунок у банку, дебетову картку заводити в цьому випадку не обов'язково. Випуск віртуальної карти можна провести різними способами.

Найпоширеніший - це оформити через інтернет-банк або мобільний банк. Там же можна встановити розмір ліміту по такій картці, а також термін дії. Відповідно, можна легко і миттєво поповнити картку.

До речі кажучи, в останній час це можна зробити через банкомати банку, що випустив вам основну карту. У деяких банків карту можна оформити в платіжних терміналах - але там крім комісії платіжній системі і банку ще доведеться заплатити і фірмі-власнику терміналу. Найскладніший спосіб, як зробити віртуальну карту - це прийти і оформити її в офісі банку. Віртуальні карти Ощадбанку

Отримати віртуальну пластикову карту в Ощадбанку досить непросто. Для цього обов'язково: - мати укладений з Ощадбанком так званий «Універсальний Договір банківського обслуговування», - бути власником платіжної картки Ощадбанку, - бути підключеним до послуг Ощадбанк ОнЛ @ йн і «Мобільний банк». При цьому клієнт може випустити не більше однієї віртуальної карти кожної платіжної системи (тобто можна мати максимум двома картами: одна - Visa Virtual та одна - MasterCard Virtual). Карта є багаторазовою і випускається на термін три роки. Для оформлення віртуальної карти Ощадбанку необхідно хоча б один раз прийти в офіс з основною карткою або зателефонувати за спеціальним телефоном.

Поповнення віртуальної карти здійснюється безготівково шляхом переказу коштів з рахунку основної платіжної картки через Ощадбанк ОнЛ @ йн або банкомат Ощадбанку. Треба зауважити, у Ощад не найзручніший спосіб оформлення. До того ж карта виходить багаторазова, хоча особистий код повідомляється смс-повідомленням на ваш номер. Віртуальна карта банку Російський Стандарт У Російського стандарту процедура випуску віртуальної карти більш оптимальна і зручна, причому варіантів це зробити просто величезна кількість.

Перерахуємо коротко. Карта з лімітом від 100 до 100 000 рублів на термін до 6 місяців і можливістю поповнення випускається самостійно в Інтернет-банку або Мобільному банку безкоштовно. Поповнювати карту і самостійно міняти ліміт можна самостійно через пакет послуг «Банк в кармане».

Аналогічну карту, але без можливості поповнення можна випустити в банкоматі, також безкоштовно. Якщо у вас немає інтернет-банку Російського стандарту, ви можете випустити віртуальну банківську карту в режимі он-лайн на сайті, але в цьому випадку з вас утримають комісію в розмірі 2% (але не менше 25 рублів), і максимальний ліміт по такій карті буде 15 000 рублів, а термін дії - до трьох місяців. При цьому у вас не буде можливості поповнити карту. Віртуальна карта Російський Стандарт також оформляється через сторонні платіжні системи, але там комісія буде ще більше: Елекснет - 1,8%, Рапіда - 2%, ComePay - 2,5%, QuickPay - 2%, Евросеть та Зв'язковий - 2%.

Віртуальна банківська карта від банку ВТБ 24 Найдивніша, треба сказати зі всіх віртуальних банківських карт. Таке відчуття, що ВТБ24 створив такі умови, щоб ніхто не оформляв у них віртуальні картки.

Термін виготовлення хоч MasterCard Virtual, хоч Visa Virtual складає 5 днів. Мінімальний внесок на картку при відкритті становить 600 рублів для власників простих карт, і 1000 - для власників золотих карт. Комісія за випуск картки складає 60 рублів, що досить багато для такої послуги.

При терміні дії картки ВТБ 24 всього півроку ще й встановлений максимальний ліміт на розрахунки - 60 000 рублів на місяць. Одним словом, суцільні незручності і від випуску, і від використання. Є, правда, у ВТБ 24 і «заманливу» пропозицію - спільна кобрендингова карта з інтернет-магазином Озон. Комісія за випуску такої карти становить ще більше - 150 рублів, зате при розрахунках по цій карті надається знижка від Озона - 7%. Тобто достатньо купити товарів в Озоні на 2142 рубля, щоб окупити комісію за випуск, ну а далі отримувати реальну знижку.

  Віртуальна банківська карта від Альфа Банку Віртуальна карта Альфа Банк випускається через інтернет-банк Альфа-клік. Відповідно, і зарахування грошей на неї здійснюється там же миттєво.

Тобто ви практично одночасно можете випустити собі карту і зробити покупку в інтернет-магазині. Там же, в інтернет-банку, можна поміняти ліміт розрахунків за такою віртуальній карті. Для випуску віртуальної карти необхідно: - або мати активну карту Альфа-банку, причому, що примітно і відмітно від інших банків, це може бути і кредитна карта, - або бути учасником зарплатного проекту і мати зарплатний рахунок (тобто мати зарплатну картку при цьому необов'язково), - або бути підключеним до інтернет-банку Альфа-клік - тобто мати поточний рахунок в Альфа-банку. Комісія за випуск картки складає 49 рублів.

Віртуальні небанківські карти Ми вже досить багато розповіли про віртуальні банківські карти. Однак існують і віртуальні картки не тільки від банків, але і від різних платіжних систем, зокрема, Яндекс.Деньги і WebMoney. Що стосується Яндекс.Денег, то вони у себе декларують можливість випуску віртуальних карток для оплати Яндекс.Деньгами там, де їх безпосередньо не беруть (наприклад, іноземні магазини типу Amazone). Віртуальна карта Яндекс - це карта банку-партнера платіжної системи MasterCard.

Випуск такої карти робиться з досить великою комісією - 1,99% від номіналу, а ліміт карти складає всього 200 - 14 000 рублів. Для зручності та безпеки розрахунків, до речі кажучи, Яндекс пропонує більш дешеве рішення - прив'язати вашу банківську карту до рахунку в Яндекс.Деньгах - тоді при розрахунках в інтернеті гроші реально будуть списуватися з вашої картки, а безпека буде дворівневою - від Яндекса і від платіжної системи . Віртуальна карта WebMoney - це також банківська картка MasterCard.

Комісія менше, ніж у Яндекса, але все одно, на мій погляд велика - 0,8% від суми ліміту. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 30 липня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Планування малого бізнесу - бізнес-план в малому бізнесі Бізнес-плани в основному призначаються для того, щоб сприяти виведенню на ринок нових видів товарів ... Більше

Росгосстрах готується вивести на ринок іпотечні кредити 16 вересня 2012 11:08 На початку вересня ... Більше

Кредит в шлюбі - кредитні зобов'язання подружжя, шлюбний договір, розділ кредиту Буває, що ... Більше

Іпотека Нордеа Банку стає ще доступнішим З 27 серпня 2012 Нордеа Банк скорочує перелік необхідних ... Більше

Ощадбанк Росії - Воронеж - телефони, послуги, кредити, депозити ... Більше

Популярне