Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » ВАТ АКБ Росбанк - кредити іпотека вклади огляд банку


ВАТ АКБ Росбанк - кредити, іпотека, вклади, огляд банку

ВАТ АКБ Росбанк - кредити іпотека вклади огляд банку

Акціонерний комерційний банк «Росбанк» внесений Центральним банком РФ в КГР 02.03.1993. Спочатку банк був заснований під ім'ям «Незалежність»; наприкінці 1998 року (після кризи) його перекупили структури ПФГ «Інтеррос». У 2002 році до цього банку був приєднаний інвестбанк «МФК», а в 2003 - найбільша вітчизняна роздрібна група ОВК.

Об'єднавшись з Банком Сосьете Женераль Схід (в даний час мажоритарний акціонер Росбанка - французька банківська група Societe General, до складу якої входить згадане кредитна установа), Росбанк має наступну структуру акціонерного капіталу: Societe Generale SA - 82,4%; ЗАТ «ВТБ Капітал» через кіпрську Crinium Bay Holdings Ltd. - 8,9%; Pharanco Holdings Co.

Ltd. (Обидві - Кіпр) - 5,3% і 1,1% акцій відповідно. Дочірні кредитні установи Росбанка - Дельтакредит і Русфинанс Банк, а також Rosbank SA (Швейцарія) і «Белросбанк» (Білорусія). Мережа філій

В даний час АКБ Росбанк розпорядженні 43 філіями і приблизно 700 відділеннями.

Банк має близько 8000 точок продажів. Філії Росбанка охоплюють 70 регіонів РФ - мережа його відділень працює в 340 російських населених пунктах. Клієнти Росбанка можуть скористатися 3000 власними банкоматами цього банку.

ВАТ АКБ Росбанк - багатопрофільний, універсальний приватний фінансовий інститут, який займає в рейтингу банків Росії і Москви 9-е місце за розміром активів і 10-е - за обсягом коштів фізичних осіб, залучених у вклади.

Це кредитна установа має кредитні рейтинги міжнародних агентств: Moody's (Baa3) і Fitch (АААrus c прогнозом «стабільний»), а також рейтинг за національною шкалою (ААА c прогнозом «стабільний»).

  Стратегія розвитку  Стратегічний пріоритет Росбанка - «створення універсального фінансового інституту національного масштабу». Своїми ключовими напрямками діяльності банк заявляє роздріб (Росбанк - один з лідерів в цьому секторі), корпоративний напрямок, а також інвестиційно-банківські послуги і роботу із заможними приватними клієнтами (private banking).

Досить активно Росбанк активно і напрямок кредитування: на даний момент він займає 3-е місце серед банків РФ за розміром кредитного портфеля (за розміром корпоративного портфеля кредитів - 17-е). Росбанк має дочірню лізингову компанію «РБ-лізинг»; він входить до числа провідних організаторів і андеррайтерів на ринку рублевих корпоративних і муніципальних облігацій, обслуговуючи всі категорії клієнтів - від приватних осіб до фінансових інститутів.

На даний момент число клієнтів Росбанка - фізичних осіб наближається до 3500000; серед корпоративних клієнтів цієї кредитної установи - найбільші російські компанії (в тому числі за участю держави), а також міжнародні компанії, підприємства малого та середнього бізнесу. Обслуговування корпоративних клієнтів Своїм клієнтам - суб'єктам великого бізнесу Росбанк надає комплексні послуги в області кредитування, ведення зарплатних проектів, а також довірчого управління активами.

Крім цього, банк активно розвиває інвестиційне спрямування, проектне і інвестиційне фінансування, співпрацює з широкою мережею банків-кореспондентів. Сумарна кількість корпоративних клієнтів Росбанка в даний час складає близько 65 тис. юридичних осіб. В даний час ВАТ АКБ Росбанк - один з лідерів ринку фінансових послуг малому та середньому бізнесу; число його клієнтів у цьому сегменті наближається до 57 тис.

Малі та середні підприємства - клієнти Росбанка користуються сучасними комплексними банківськими послугами, включаючи кредитні продукти, спеціально розроблені для МСП. Цієї категорії клієнтів доступні послуги розрахунково-касового обслуговування, депозити, ведення зарплатних проектів, лізинг, комерційну іпотеку, банківські бізнес-карти і т.д. Обслуговування приватних клієнтів

Активно розвиваючи роздрібний напрям, Росбанк надає своїм приватним клієнтам широкий діапазон послуг, у тому числі пакетних (від звичайних до VIP) та інноваційних для російського ринку.

Станом на червень 2012 року Росбанком емітовано близько 3 млн пластикових карт (з них понад 55 тис. чіпових), кількість банкоматів Росбанка перевищило 2500 пристроїв (у тому числі понад 500 з функцією прийому готівки).

Клієнти Росбанка мають можливість планувати з його допомогою свою фінансову активність, займатися інвестиціями і цілодобово користуватися дистанційними банківськими сервісами. Вже сьогодні демонструє значні результати напрямок private banking: в його рамках напряму обслуговуються більше 1700 рахунків заможних приватних клієнтів. Сумарний обсяг коштів на цих рахунках в червні 2012 року становить 1,6 млрд. дол

США. Клієнтам VIP-категорії Росбанк пропонує не лише традиційні банківські послуги з індивідуально підібраним параметрами на особливих умовах (програми страхування, операції на фондовому ринку, особистий фінансовий консультант і т.п.), але і спеціальні програми привілеїв, включаючи пропозиції в області бізнес-авіації , консьєрж-сервіс, партнерські VIP-програми та багато іншого. У число ключових для Росбанка входить кредитне напрямок: цей банк вже досить довгий час займає лідируючі позиції на ринку споживчого кредитування.

Споживче кредитування Лінійка споживчих кредитів Росбанка об'єднує три кредити в рублях на термін від 3 місяців до 4 років («Експрес-кредит») або 5 років («Великі гроші», «Просто гроші»). «Експрес-кредит» - це в деякій мірі крок у бік мікрокредитування: мінімальна сума такої позики - всього 6000 руб. (Максимальна - 150 тис.). Процентна ставка по ньому (залежить від терміну, суми та індивідуальних чинників позичальника) - від 25 до 67% річних. «Великі гроші» Росбанк видає під 18,4 - 19,4% (10 тис. - 3 млн рублів), «Просто гроші» - під 20,4 - 22,4% річних (від 18 до 400 тис. рублів).

Іпотека

У березні 2012 року банк увійшов до п'ятірки лідерів російського ринку по іпотеці. Зараз іпотечних продуктів у Росбанка дев'ять, в тому числі спеціальні кредити на придбання заміської нерухомості і «на поліпшення житлових умов». Всі кредити, крім четвірки «Стандартних», видаються в рублях, доларах або євро; сума кредиту - від 500 тис. до 30 млн руб. (Або еквівалент у валюті). «Стандартні» (без спеціальних вимог до об'єкта нерухомості) кредити видаються на термін від 7 до 25 років (крім «Стандартного-Економ» - тут мінімальний термін 10 років).

Процентні ставки по іпотеці Росбанка, як і у випадку з будь-яким банком, залежать від багатьох умов і лежать в діапазоні від 10,75 до 15% в рублях і від 9 до 12% річних у валюті.

  Автокредитування

Два «Автостатуса» (стандартні кредити на нові автомобілі і з пробігом) і чотири «Автоекспрес» (кредити в день звернення відповідно на нові авто; із пробігом; без страховки; із пробігом без КАСКО) з мінімальним внеском 20% утворюють лінійку з 6 автокредитних продуктів Росбанка. Ставки по цих кредитах - 11,5 - 15% у валюті або від 14,5 до 23% річних у рублях. Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт Росбанка розташований за адресою http://rosbank.ru/ (маються російську та англійську версії, а також версія для мобільних телефонів).

Дизайн порталу витриманий в концепції бренду Societe Generale; навігація вельми зручна, структура розділів дозволяє легко знаходити потрібну інформацію. Колл-центр Росбанка доступний цілодобово за телефоном 8 (495) 921-01-01 (для Москви і області) або 8 (800) 200-66-33 (для мешканців інших регіонів Росії). Клієнт має можливість отримати будь-яку інформацію по своїх рахунках, а також провести низку банківських операцій зі своїми коштами.

Інтернет-банк

Вхід в особистий кабінет інтернет-банку Росбанка (він називається Система «Інтернет-Банк») можливий за реквізитами карти або номером мобільного телефону (стартова сторінка https://ibank.rosbank.ru/ пропонує вибрати спосіб входу). Роздільних сторінок для юридичних та фізичних осіб - клієнтів Росбанк не зробив; в обох випадках вхід проводиться в захищеному режимі. Крім номера мобільного або необхідно також ввести спеціальний код ПІН-2, який ні в якому разі не можна плутати з піном карти.

Крім цього, кожна банківська операція клієнта через особистий кабінет повинна одноразовими кодами на підтвердження операцій, що видаються Росбанком.

Відзначимо, що Інтернет-Банк існує не тільки в російськомовній, але і в англійській версії.

Відгуки про банк Згідно «Народному рейтингу» порталу Банкі.ру, Росбанк входить в «Вищу лігу», тобто в топ російських банків. Оскільки клієнтів у цього банку мільйони, перерахувати типові негативні і позитивні моменти в його роботі важко, однак кидаються в очі повторювані випадки помилкових транзакцій.

Серед інших негативних моментів очікувано називаються недостатня компетентність деяких співробітників у відділеннях банку, з іншого боку, багато клієнтів Росбанка відзначають професіоналізм співробітників, і чимало тих, хто задоволений роботою банкам за кредитними заявками та обслуговування кредитів, в першу чергу іпотечних.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека на спецумовах запущена банку «Глобекс» в Краснодарі 7 грудня 2012 0:00 Банк «Глобекс» почав ... Більше

Іпотека в ЮніКредит Банку - умови іпотечних кредитів, вимоги до позичальника Ми багато писали про іпотечні програми великих банків, в основному, ... Більше

Запсибкомбанк - незалежний огляд банку, кредит в Запсибкомбанк Акціонерний Західно-Сибірський ... Більше

Русфінансбанк Москва - адреси філій і офісів Русфінанс банку в місті Москві, кредити, внески Про ... Більше

Безвідсоткову позику: видача, погашення, договір Як відомо, вся система кредитування «лежить на трьох китах»: терміновість, зворотність і платність.Зважаючи ... Більше

Популярне