Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » ВАТ АКБ Росбанк - кредити іпотека вклади огляд банку


ВАТ АКБ Росбанк - кредити, іпотека, вклади, огляд банку

ВАТ АКБ Росбанк - кредити іпотека вклади огляд банку

Акціонерний комерційний банк «Росбанк» внесений Центральним банком РФ в КГР 02.03.1993. Спочатку банк був заснований під ім'ям «Незалежність»; наприкінці 1998 року (після кризи) його перекупили структури ПФГ «Інтеррос». У 2002 році до цього банку був приєднаний інвестбанк «МФК», а в 2003 - найбільша вітчизняна роздрібна група ОВК.

Об'єднавшись з Банком Сосьете Женераль Схід (в даний час мажоритарний акціонер Росбанка - французька банківська група Societe General, до складу якої входить згадане кредитна установа), Росбанк має наступну структуру акціонерного капіталу: Societe Generale SA - 82,4%; ЗАТ «ВТБ Капітал» через кіпрську Crinium Bay Holdings Ltd. - 8,9%; Pharanco Holdings Co.

Ltd. (Обидві - Кіпр) - 5,3% і 1,1% акцій відповідно. Дочірні кредитні установи Росбанка - Дельтакредит і Русфинанс Банк, а також Rosbank SA (Швейцарія) і «Белросбанк» (Білорусія). Мережа філій

В даний час АКБ Росбанк розпорядженні 43 філіями і приблизно 700 відділеннями.

Банк має близько 8000 точок продажів. Філії Росбанка охоплюють 70 регіонів РФ - мережа його відділень працює в 340 російських населених пунктах. Клієнти Росбанка можуть скористатися 3000 власними банкоматами цього банку.

ВАТ АКБ Росбанк - багатопрофільний, універсальний приватний фінансовий інститут, який займає в рейтингу банків Росії і Москви 9-е місце за розміром активів і 10-е - за обсягом коштів фізичних осіб, залучених у вклади.

Це кредитна установа має кредитні рейтинги міжнародних агентств: Moody's (Baa3) і Fitch (АААrus c прогнозом «стабільний»), а також рейтинг за національною шкалою (ААА c прогнозом «стабільний»).

  Стратегія розвитку  Стратегічний пріоритет Росбанка - «створення універсального фінансового інституту національного масштабу». Своїми ключовими напрямками діяльності банк заявляє роздріб (Росбанк - один з лідерів в цьому секторі), корпоративний напрямок, а також інвестиційно-банківські послуги і роботу із заможними приватними клієнтами (private banking).

Досить активно Росбанк активно і напрямок кредитування: на даний момент він займає 3-е місце серед банків РФ за розміром кредитного портфеля (за розміром корпоративного портфеля кредитів - 17-е). Росбанк має дочірню лізингову компанію «РБ-лізинг»; він входить до числа провідних організаторів і андеррайтерів на ринку рублевих корпоративних і муніципальних облігацій, обслуговуючи всі категорії клієнтів - від приватних осіб до фінансових інститутів.

На даний момент число клієнтів Росбанка - фізичних осіб наближається до 3500000; серед корпоративних клієнтів цієї кредитної установи - найбільші російські компанії (в тому числі за участю держави), а також міжнародні компанії, підприємства малого та середнього бізнесу. Обслуговування корпоративних клієнтів Своїм клієнтам - суб'єктам великого бізнесу Росбанк надає комплексні послуги в області кредитування, ведення зарплатних проектів, а також довірчого управління активами.

Крім цього, банк активно розвиває інвестиційне спрямування, проектне і інвестиційне фінансування, співпрацює з широкою мережею банків-кореспондентів. Сумарна кількість корпоративних клієнтів Росбанка в даний час складає близько 65 тис. юридичних осіб. В даний час ВАТ АКБ Росбанк - один з лідерів ринку фінансових послуг малому та середньому бізнесу; число його клієнтів у цьому сегменті наближається до 57 тис.

Малі та середні підприємства - клієнти Росбанка користуються сучасними комплексними банківськими послугами, включаючи кредитні продукти, спеціально розроблені для МСП. Цієї категорії клієнтів доступні послуги розрахунково-касового обслуговування, депозити, ведення зарплатних проектів, лізинг, комерційну іпотеку, банківські бізнес-карти і т.д. Обслуговування приватних клієнтів

Активно розвиваючи роздрібний напрям, Росбанк надає своїм приватним клієнтам широкий діапазон послуг, у тому числі пакетних (від звичайних до VIP) та інноваційних для російського ринку.

Станом на червень 2012 року Росбанком емітовано близько 3 млн пластикових карт (з них понад 55 тис. чіпових), кількість банкоматів Росбанка перевищило 2500 пристроїв (у тому числі понад 500 з функцією прийому готівки).

Клієнти Росбанка мають можливість планувати з його допомогою свою фінансову активність, займатися інвестиціями і цілодобово користуватися дистанційними банківськими сервісами. Вже сьогодні демонструє значні результати напрямок private banking: в його рамках напряму обслуговуються більше 1700 рахунків заможних приватних клієнтів. Сумарний обсяг коштів на цих рахунках в червні 2012 року становить 1,6 млрд. дол

США. Клієнтам VIP-категорії Росбанк пропонує не лише традиційні банківські послуги з індивідуально підібраним параметрами на особливих умовах (програми страхування, операції на фондовому ринку, особистий фінансовий консультант і т.п.), але і спеціальні програми привілеїв, включаючи пропозиції в області бізнес-авіації , консьєрж-сервіс, партнерські VIP-програми та багато іншого. У число ключових для Росбанка входить кредитне напрямок: цей банк вже досить довгий час займає лідируючі позиції на ринку споживчого кредитування.

Споживче кредитування Лінійка споживчих кредитів Росбанка об'єднує три кредити в рублях на термін від 3 місяців до 4 років («Експрес-кредит») або 5 років («Великі гроші», «Просто гроші»). «Експрес-кредит» - це в деякій мірі крок у бік мікрокредитування: мінімальна сума такої позики - всього 6000 руб. (Максимальна - 150 тис.). Процентна ставка по ньому (залежить від терміну, суми та індивідуальних чинників позичальника) - від 25 до 67% річних. «Великі гроші» Росбанк видає під 18,4 - 19,4% (10 тис. - 3 млн рублів), «Просто гроші» - під 20,4 - 22,4% річних (від 18 до 400 тис. рублів).

Іпотека

У березні 2012 року банк увійшов до п'ятірки лідерів російського ринку по іпотеці. Зараз іпотечних продуктів у Росбанка дев'ять, в тому числі спеціальні кредити на придбання заміської нерухомості і «на поліпшення житлових умов». Всі кредити, крім четвірки «Стандартних», видаються в рублях, доларах або євро; сума кредиту - від 500 тис. до 30 млн руб. (Або еквівалент у валюті). «Стандартні» (без спеціальних вимог до об'єкта нерухомості) кредити видаються на термін від 7 до 25 років (крім «Стандартного-Економ» - тут мінімальний термін 10 років).

Процентні ставки по іпотеці Росбанка, як і у випадку з будь-яким банком, залежать від багатьох умов і лежать в діапазоні від 10,75 до 15% в рублях і від 9 до 12% річних у валюті.

  Автокредитування

Два «Автостатуса» (стандартні кредити на нові автомобілі і з пробігом) і чотири «Автоекспрес» (кредити в день звернення відповідно на нові авто; із пробігом; без страховки; із пробігом без КАСКО) з мінімальним внеском 20% утворюють лінійку з 6 автокредитних продуктів Росбанка. Ставки по цих кредитах - 11,5 - 15% у валюті або від 14,5 до 23% річних у рублях. Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт Росбанка розташований за адресою http://rosbank.ru/ (маються російську та англійську версії, а також версія для мобільних телефонів).

Дизайн порталу витриманий в концепції бренду Societe Generale; навігація вельми зручна, структура розділів дозволяє легко знаходити потрібну інформацію. Колл-центр Росбанка доступний цілодобово за телефоном 8 (495) 921-01-01 (для Москви і області) або 8 (800) 200-66-33 (для мешканців інших регіонів Росії). Клієнт має можливість отримати будь-яку інформацію по своїх рахунках, а також провести низку банківських операцій зі своїми коштами.

Інтернет-банк

Вхід в особистий кабінет інтернет-банку Росбанка (він називається Система «Інтернет-Банк») можливий за реквізитами карти або номером мобільного телефону (стартова сторінка https://ibank.rosbank.ru/ пропонує вибрати спосіб входу). Роздільних сторінок для юридичних та фізичних осіб - клієнтів Росбанк не зробив; в обох випадках вхід проводиться в захищеному режимі. Крім номера мобільного або необхідно також ввести спеціальний код ПІН-2, який ні в якому разі не можна плутати з піном карти.

Крім цього, кожна банківська операція клієнта через особистий кабінет повинна одноразовими кодами на підтвердження операцій, що видаються Росбанком.

Відзначимо, що Інтернет-Банк існує не тільки в російськомовній, але і в англійській версії.

Відгуки про банк Згідно «Народному рейтингу» порталу Банкі.ру, Росбанк входить в «Вищу лігу», тобто в топ російських банків. Оскільки клієнтів у цього банку мільйони, перерахувати типові негативні і позитивні моменти в його роботі важко, однак кидаються в очі повторювані випадки помилкових транзакцій.

Серед інших негативних моментів очікувано називаються недостатня компетентність деяких співробітників у відділеннях банку, з іншого боку, багато клієнтів Росбанка відзначають професіоналізм співробітників, і чимало тих, хто задоволений роботою банкам за кредитними заявками та обслуговування кредитів, в першу чергу іпотечних.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як перевести гроші з картки на картку, прості операції з банківськими ... Більше

Кредитна карта онлайн - заявка через Інтернет, як оформити кредитну карту Якщо ви хочете отримати кредитну карту, ... Більше

Як оформити споживчий кредит під найнижчий відсоток Звичайно, вирішивши взяти кредит, ми шукаємо найбільш ... Більше

Волзький Універсальний Банк г Самара - кредити, послуги банку Про банк Волзький Універсальний Банк відкрився ... Більше

Кредит на купівлю житла, взяти кредит на житло у банку Зараз кожному знайомі слова «іпотека», «житловий кредит», і з цими поняттями пов'язані ... Більше

Популярне