Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Сберкредбанк вклади кредити відгуки клієнтів


Сберкредбанк: вклади, кредити, відгуки клієнтів

Сберкредбанк вклади кредити відгуки клієнтів

Закрите акціонерне товариство «Акціонерний Комерційний Банк Заощаджень і Кредиту» (Сберкред Банк) внесено Центробанком в КГР 23.11.1993, номер ліцензії - 2581. Актуальна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій, а також ліцензія на залучення у внески коштів фізичних осіб і розміщення дорогоцінних металів були видані цьому банку 12.05.2010. Спочатку банк був заснований під ім'ям АКБ «Моссібінтербанк».

Сучасне найменування кредитна організація отримала в березні 2007 року, а в червні 2012 року Сберкред Банк приєднав до себе Столичний торговий банк.

В даний час власниками банку є група фізичних осіб і кілька юридичних (у тому числі ряд наукових організацій). Філіальна мережа і рейтинги Сберкред Банк сьогодні - це 30 офісів обслуговування, у тому числі філії в Сочі, Санкт-Петербурзі та Пермі, 14 додаткових офісів та 6 операційних офісів в регіонах Росії.

На даний момент розмір чистих активів Сберкред Банку не дозволяє йому увійти до Топ-100 ні в Москві (109-е місце), ні в загальному рейтингу банків РФ (156-е місце).

Тим не менш, за версією Національного рейтингового агентства, рейтинг Сберкред Банку - ВВВ + («достатня кредитоспроможність, перший рівень»). У рейтингах міжнародних агентств цей банк в даний час не бере участь. Що стосується обсягу депозитів фізичних осіб, то за цим показником Сберкред Банк зайняв 158-е місце в РФ, впевнено входячи в Топ-100 у Москві (92-е місце): це пов'язано з активною роботою банку на роздрібному напрямку.

Стратегія  Основну ставку Сберкред Банк робить на кредитування корпоративних клієнтів та розвиток роздрібного напряму. Переважну частку (78%) в нетто-активах Сберкред Банку займає кредитний портфель, 90% якого припадає на позики корпоративних клієнтів.

З 2012 року банк веде досить активну діяльність на валютному ринку, тоді як на ринку міжбанківських кредитів практично не працює і напрям співпраці з кредитними організаціями не розвиває. Сберкред емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові карти MasterCard і Об'єднаної розрахункової системи, а також випускає карти NPS CARD і приймає до здійснення розрахунків карти VISA і Золота Корона. Банк має у своєму розпорядженні процесинговим центром, що дозволяє надавати клієнтам сучасні і технологічні послуги з випуску та обслуговування пластикових карт.

Обслуговування корпоративних клієнтів  Серед послуг, що надаються Сберкред Банком корпоративним клієнтам, - РКО, кредитування, операції з валютою, неторгові операції, факторинг, розміщення тимчасово вільних коштів, ведення зарплатних проектів і т.д. Крім цього, банк пропонує клієнтам - юридичним особам програму «Надійне партнерство», в яку входять депозит під 9-12% із щомісячною виплатою відсотків і НСО (нарахування відсотків на середньомісячний залишок по розрахунковому рахунку - 4-5% річних).

Депозитів, пропонованих корпоративним клієнтам, у лінійці Сберкред Банку чотири (в рублях, доларах і євро): «Класичний», «Поповнювальний», «Відсотки вперед» і «Універсальний».

Ставку за кредитами для юридичних осіб банк визначає в індивідуальному порядку. Слід зазначити, що Сберкред Банк не виділяє в особливу категорію клієнтів малий і середній бізнес і не пропонує спеціальних умов і кредитів цього сегменту. Обслуговування приватних клієнтів

Ключова спеціалізація Сберкред Банку в роздрібному секторі - вклади і кредити. Приватним клієнтам цей банк пропонує стандартний перелік банківських послуг та продуктів: крім депозитів і кредитування, це оренда сейфових комірок, Валютообмінні операції, прийом платежів, грошові перекази, а також різні акції. Крім цього, Сберкред розробив партнерську програму з НПФ АТ «Мосенерго» для тих, хто хоче оформити договори обов'язкового пенсійного страхування з цим недержавним пенсійним фондом.

Послуга Private banking Сберкред Банком поки не розробляється. Лінійка депозитів Сберкреда представлена 7 вкладами: рублеві «Копальні і витрачай» і «Спекотне літо» (вклад-акція, до 11% річних); валютний «Липневий» (долари / євро, до 6,55% річних); «Гаманець-плюс »,« Пенсійний »та два вкладу« Плюс Премія »(з капіталізацією і без) - в рублях під 5 - 10,9%, доларах або євро (3,75 - 6,35%). Втім, високі ставки за депозитами не означають, що в цьому банку дуже дорогі кредити.

Так, рублевий кредит «На ваших умовах» (від 1 місяця до 5 років) без поручительства обійдеться в 18-27% річних, а доларовий - в 16-24%.

А по тому ж кредиту з поручительством ці ставки становлять 14-23% в рублях і 12-20% в доларах США. Ставки по третьому кредитом «Плати менше» (до 1,5 млн руб. На строк до 5 років) - 16-27% (кредит видається тільки в рублях). Нарешті, Сберкред пропонує «швидке» автокредитування - продукт «Автоекспрес» (15-21% річних, від 75 тис. до 1,5 млн руб. На термін 1-5 років).

Іпотечним кредитуванням цей банк в даний час не займається. Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт Сберкред Банку розташований за адресою http://www.sbercred.ru/ - оскільки з міжнародними клієнтами цей банк практично не працює, сайт має тільки російську версію. Зручність його юзабіліті можна оцінити як добрий, інформація чітко структурована. У соціальних медіа Сберкред Банк поки не представлений.

Крім інтернет-банкінгу, клієнт Сберкред Банку може погасити кредит, поповнити депозит, картковий або поточний рахунок карткою, емітованої як Сберкредом, так і будь-яким іншим банком, розташованим на території РФ, через інтернет-сайт Сберкред Банку.

За цю послугу банк візьме з людини комісію в розмірі 3% від суми операції, але не менше 26 рублів. Вхід в особистий кабінет інтернет-банку (HandyBank) для приватних клієнтів з усіх регіонів присутності Сберкреда здійснюється за допомогою введення логіна і пароля на спеціальній сторінці в захищеному режимі. А ось корпоративні клієнти «сегментовані» за регіональною ознакою: для виходу в інтернет-банк організації спочатку доведеться вибрати з випадного списку регіон (Москва, Петербург, Сочі).

  Для зручної комунікації Сберкред Банк відкрив для своїх клієнтів інформаційний колл-центр. Зателефонувавши за безкоштовним номером Єдиної довідкової служби (495) 788-78-78, клієнт може отримати будь-яку довідкову інформацію про послуги цього банку. Мобільний банкінг у Сберкреда в даний час присутня тільки у вигляді системи SMS-повідомлень про рух грошових коштів на рахунках пластикових карт.

Відгуки про банк

Оскільки клієнтів у Сберкред Банку не так багато, як у банків з Топ-100, за відгуками в Інтернеті можна скласти наступну картину «народного» думки. Серед позитивних моментів відзначається, як це завжди буває, професіоналізм окремих співробітників при роботі, а також хороші відсотки та умови за вкладами; серед негативних - нерідкі проблеми з рівнем сервісу, відкриттям / закриттям та обслуговуванням внесків. Цікаво, що практично відсутні скарги на роботу за кредитами.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні карти Ощадбанку Росії, відгук: умови, отримання карти, відсотки У порівнянні з продуктами ... Більше

Кредит Європа Банк почав видавати новорічний споживкредит 7 листопада 2012 0:00 Новорічний споживчий кредит «Святковий настрій» почав надавати Кредит Європа Банк.Позика ... Більше

Визначено найкращого в Росії іноземний банк! Незалежне видання EMEA Finance присудило Райффайзен Банк Інтернаціональ звання "Кращий банк Центральної та Східної Європи ... Більше

Кредит на меблі - Банк «Західний» почав надавати кредити на купівлю меблів 15 грудня 2012 0:00 Банк «Західний» ... Більше

Автокредит - покупка машини в кредит, автокредит у банку Ще кілька років тому вся країна із заздрістю дивилася ... Більше

Популярне