Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Сберкредбанк вклади кредити відгуки клієнтів


Сберкредбанк: вклади, кредити, відгуки клієнтів

Сберкредбанк вклади кредити відгуки клієнтів

Закрите акціонерне товариство «Акціонерний Комерційний Банк Заощаджень і Кредиту» (Сберкред Банк) внесено Центробанком в КГР 23.11.1993, номер ліцензії - 2581. Актуальна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій, а також ліцензія на залучення у внески коштів фізичних осіб і розміщення дорогоцінних металів були видані цьому банку 12.05.2010. Спочатку банк був заснований під ім'ям АКБ «Моссібінтербанк».

Сучасне найменування кредитна організація отримала в березні 2007 року, а в червні 2012 року Сберкред Банк приєднав до себе Столичний торговий банк.

В даний час власниками банку є група фізичних осіб і кілька юридичних (у тому числі ряд наукових організацій). Філіальна мережа і рейтинги Сберкред Банк сьогодні - це 30 офісів обслуговування, у тому числі філії в Сочі, Санкт-Петербурзі та Пермі, 14 додаткових офісів та 6 операційних офісів в регіонах Росії.

На даний момент розмір чистих активів Сберкред Банку не дозволяє йому увійти до Топ-100 ні в Москві (109-е місце), ні в загальному рейтингу банків РФ (156-е місце).

Тим не менш, за версією Національного рейтингового агентства, рейтинг Сберкред Банку - ВВВ + («достатня кредитоспроможність, перший рівень»). У рейтингах міжнародних агентств цей банк в даний час не бере участь. Що стосується обсягу депозитів фізичних осіб, то за цим показником Сберкред Банк зайняв 158-е місце в РФ, впевнено входячи в Топ-100 у Москві (92-е місце): це пов'язано з активною роботою банку на роздрібному напрямку.

Стратегія  Основну ставку Сберкред Банк робить на кредитування корпоративних клієнтів та розвиток роздрібного напряму. Переважну частку (78%) в нетто-активах Сберкред Банку займає кредитний портфель, 90% якого припадає на позики корпоративних клієнтів.

З 2012 року банк веде досить активну діяльність на валютному ринку, тоді як на ринку міжбанківських кредитів практично не працює і напрям співпраці з кредитними організаціями не розвиває. Сберкред емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові карти MasterCard і Об'єднаної розрахункової системи, а також випускає карти NPS CARD і приймає до здійснення розрахунків карти VISA і Золота Корона. Банк має у своєму розпорядженні процесинговим центром, що дозволяє надавати клієнтам сучасні і технологічні послуги з випуску та обслуговування пластикових карт.

Обслуговування корпоративних клієнтів  Серед послуг, що надаються Сберкред Банком корпоративним клієнтам, - РКО, кредитування, операції з валютою, неторгові операції, факторинг, розміщення тимчасово вільних коштів, ведення зарплатних проектів і т.д. Крім цього, банк пропонує клієнтам - юридичним особам програму «Надійне партнерство», в яку входять депозит під 9-12% із щомісячною виплатою відсотків і НСО (нарахування відсотків на середньомісячний залишок по розрахунковому рахунку - 4-5% річних).

Депозитів, пропонованих корпоративним клієнтам, у лінійці Сберкред Банку чотири (в рублях, доларах і євро): «Класичний», «Поповнювальний», «Відсотки вперед» і «Універсальний».

Ставку за кредитами для юридичних осіб банк визначає в індивідуальному порядку. Слід зазначити, що Сберкред Банк не виділяє в особливу категорію клієнтів малий і середній бізнес і не пропонує спеціальних умов і кредитів цього сегменту. Обслуговування приватних клієнтів

Ключова спеціалізація Сберкред Банку в роздрібному секторі - вклади і кредити. Приватним клієнтам цей банк пропонує стандартний перелік банківських послуг та продуктів: крім депозитів і кредитування, це оренда сейфових комірок, Валютообмінні операції, прийом платежів, грошові перекази, а також різні акції. Крім цього, Сберкред розробив партнерську програму з НПФ АТ «Мосенерго» для тих, хто хоче оформити договори обов'язкового пенсійного страхування з цим недержавним пенсійним фондом.

Послуга Private banking Сберкред Банком поки не розробляється. Лінійка депозитів Сберкреда представлена 7 вкладами: рублеві «Копальні і витрачай» і «Спекотне літо» (вклад-акція, до 11% річних); валютний «Липневий» (долари / євро, до 6,55% річних); «Гаманець-плюс »,« Пенсійний »та два вкладу« Плюс Премія »(з капіталізацією і без) - в рублях під 5 - 10,9%, доларах або євро (3,75 - 6,35%). Втім, високі ставки за депозитами не означають, що в цьому банку дуже дорогі кредити.

Так, рублевий кредит «На ваших умовах» (від 1 місяця до 5 років) без поручительства обійдеться в 18-27% річних, а доларовий - в 16-24%.

А по тому ж кредиту з поручительством ці ставки становлять 14-23% в рублях і 12-20% в доларах США. Ставки по третьому кредитом «Плати менше» (до 1,5 млн руб. На строк до 5 років) - 16-27% (кредит видається тільки в рублях). Нарешті, Сберкред пропонує «швидке» автокредитування - продукт «Автоекспрес» (15-21% річних, від 75 тис. до 1,5 млн руб. На термін 1-5 років).

Іпотечним кредитуванням цей банк в даний час не займається. Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт Сберкред Банку розташований за адресою http://www.sbercred.ru/ - оскільки з міжнародними клієнтами цей банк практично не працює, сайт має тільки російську версію. Зручність його юзабіліті можна оцінити як добрий, інформація чітко структурована. У соціальних медіа Сберкред Банк поки не представлений.

Крім інтернет-банкінгу, клієнт Сберкред Банку може погасити кредит, поповнити депозит, картковий або поточний рахунок карткою, емітованої як Сберкредом, так і будь-яким іншим банком, розташованим на території РФ, через інтернет-сайт Сберкред Банку.

За цю послугу банк візьме з людини комісію в розмірі 3% від суми операції, але не менше 26 рублів. Вхід в особистий кабінет інтернет-банку (HandyBank) для приватних клієнтів з усіх регіонів присутності Сберкреда здійснюється за допомогою введення логіна і пароля на спеціальній сторінці в захищеному режимі. А ось корпоративні клієнти «сегментовані» за регіональною ознакою: для виходу в інтернет-банк організації спочатку доведеться вибрати з випадного списку регіон (Москва, Петербург, Сочі).

  Для зручної комунікації Сберкред Банк відкрив для своїх клієнтів інформаційний колл-центр. Зателефонувавши за безкоштовним номером Єдиної довідкової служби (495) 788-78-78, клієнт може отримати будь-яку довідкову інформацію про послуги цього банку. Мобільний банкінг у Сберкреда в даний час присутня тільки у вигляді системи SMS-повідомлень про рух грошових коштів на рахунках пластикових карт.

Відгуки про банк

Оскільки клієнтів у Сберкред Банку не так багато, як у банків з Топ-100, за відгуками в Інтернеті можна скласти наступну картину «народного» думки. Серед позитивних моментів відзначається, як це завжди буває, професіоналізм окремих співробітників при роботі, а також хороші відсотки та умови за вкладами; серед негативних - нерідкі проблеми з рівнем сервісу, відкриттям / закриттям та обслуговуванням внесків. Цікаво, що практично відсутні скарги на роботу за кредитами.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Санкт-Петербург скасував комісії по іпотеці - вартість іпотеки 10 листопада ... Більше

Як отримати кредитну карту без довідок та поручителів Пластикові карти вже давно стали буденністю і звичною необхідністю.Однак зараз кредитні організації все частіше ... Більше

Послуги факторингу, схема факторингу для малого бізнесу Сьогодні нерідко можна почути, що за малим і середнім бізнесом ... Більше

Юніаструм Банк пропонує нові програми страхування позичальників Програми страхування позичальників за споживчими кредитами стають все більш популярними.Страхування ... Більше

Євразійський банк розвитку (ЄАБР) підписав Меморандум про взаєморозуміння з компанією Deere Credit Inc (DCI) 16 липня 2012 10:03 Євразійський ... Більше

Популярне