Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Русь-Банк - кредити філії ВАТ Русь-Банк


Русь-Банк - кредити, філії ВАТ Русь-Банк

Русь-Банк - кредити філії ВАТ Русь-Банк

Про банк

8 вересня 2012 Русь-Банк був перейменований в Росгосстрах Банк. Історію свого існування Русь-Банк вів з січня 1994 року, коли він був зареєстрований в ЦБ Росії і спочатку називався «Російський міжрегіональний банк розвитку».

У жовтні наступного року він отримав нове ім'я і до вересня 2012 року називався АКБ «Русь-Банк».

  Ключовим менеджером у банку був голова банку Балабанов Володимир Олександрович, який раніше працював старшим віце-президентом банку «Уралсиб», керованого Азат Курманаевим. Цю посаду пан Балабанов залишив у вересні 2004 року з причини розбіжностей з новими власниками банку. Короткий час він працював фінансовим директором уфімського ВАТ «Салаватстекло», звідки перейшов до «Русь-Банк».

  Своїм основним завданням Русь-Банк вважав зайняти лідируючі позиції в сфері малого, середнього та роздрібного бізнесу.

Для цього банком була розроблена і активно впроваджувалася в життя програма з кредитування підприємств середнього та малого бізнесу. Також він надавав банківські послуги приватним клієнтам. Однак велика частка бізнесу банку була пов'язана з операціями по кредитах.

Особливо активно розвивалися програми по іпотечному кредитуванню, а також автокредитування та споживче кредитування.

  Банк Русь-Банк випустив понад 80 тис. пластикових карт і мав банкомати в 20 регіонах Росії і в московському регіоні. Банк постійно розширював мережу своїх філій, яких на 2012 рік нараховувалося близько 40. Банк мав філії в Москві та Петербурзі.

  За розміром активів банк займав 39 місце серед банків Російської Федерації.

Його активи-нетто склали 69518058 тис. рублів за даними на кінець 2007 року. Багато кваліфіковані агентства відзначили високу кваліфікацію працівників банку, йому був привласнений рівень «B2» у рейтингу за довгостроковими зобов'язаннями в іноземній валюті. Кредити банку «Русь-Банк» видавалися приватним та юридичним особам на різні потрібні.

Банк здійснює видачу кредитів на потреби малого та середнього бізнесу. Існували такі кредитні програми з нецільовим кредитами: «Нецільовий споживчий кредит» Видача кредиту здійснювалась в доларах США. Сума кредиту складала від 3900 до 23000 доларів.

Термін кредиту-від 12 до 60 місяців під 15-19% річних. «Нецільовий споживчий кредит (без застави та поруки)» Видача кредиту здійснювалась в російських рублях і доларах США. Сума в рублях становила від 15 тис. до 250 тис. рублів. Термін кредиту-від 3 до 60 місяців.

Видавався під 17-22% річних. У доларах США сума кредиту становила від 600 до 3900 доларів. Термін кредитування-від 12 до 60 місяців.

Видавався під 15-19% річних. «Нецільовий споживчий кредит» Сума в рублях, 250001-600000, 12-60 міс., Від 16% до 21%, Так само банк «Русь-Банк» здійснював видачу кредитів на придбання автотранспорту: «Кредит на вантажні автомобілі та спецтехніку» Кредит видавався в російських рублях. Початкова сума кредиту 150 тис. рублів.

Кредит видавався на 1-5 років під 16-19% річних. Мінімальний внесок при отриманні кредиту становив мінімум 20%. «Кредит на нову іномарку» Видавався в рублях і доларах США. Видавався на термін до 5 років, мінімальний внесок становив 10 відсотків.

Сума кредиту: рублі - від 37500, долари-від 1500. «Кредит на новий вітчизняний автомобіль» Видавався в рублях і доларах США.

Термін-до 5 років. Внесок при отриманні-20%. Сума кредиту: рублі-від 37,5 тис., долари-1500. під 14-16% у рублях, 9,5% - в доларах.

  Також банком видавалися кредити на покупку уживаних іномарок, покупку авто в будь-якому автосалоні.  

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредит на комерційний транспорт, спецтехніку, вантажні автомобілі Про автокредити на придбання легкових автомобілів хоч вітчизняного, хоч іноземного виробництва ми писали досить багато.Цикл матеріалів буде неповним, ... Більше

За купівлю в «Ессен» на 3 тис. руб.можна отримати кредитку від АК БАРСА 31 серпня 2012 22:34 Банк АК БАРС запросив ... Більше

Іпотечний кредит в Ощадбанку, умови іпотеки на житло, що будується Іпотечний кредит найчастіше беруть для придбання готового житла.Проте у ряді випадків ... Більше

Банк Сосьете Женераль Схід (BSGV): нові та вживані авто в кредит Банк Сосьете Женераль Схід у 2003 році, через десять років після ... Більше

У 2012 році перм'яки активніше інших брали іпотеку в Ощадбанку 24 лютого 2012 15:41 Західно-Уральський ... Більше

Популярне