Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Русь-Банк - кредити філії ВАТ Русь-Банк


Русь-Банк - кредити, філії ВАТ Русь-Банк

Русь-Банк - кредити філії ВАТ Русь-Банк

Про банк

8 вересня 2012 Русь-Банк був перейменований в Росгосстрах Банк. Історію свого існування Русь-Банк вів з січня 1994 року, коли він був зареєстрований в ЦБ Росії і спочатку називався «Російський міжрегіональний банк розвитку».

У жовтні наступного року він отримав нове ім'я і до вересня 2012 року називався АКБ «Русь-Банк».

  Ключовим менеджером у банку був голова банку Балабанов Володимир Олександрович, який раніше працював старшим віце-президентом банку «Уралсиб», керованого Азат Курманаевим. Цю посаду пан Балабанов залишив у вересні 2004 року з причини розбіжностей з новими власниками банку. Короткий час він працював фінансовим директором уфімського ВАТ «Салаватстекло», звідки перейшов до «Русь-Банк».

  Своїм основним завданням Русь-Банк вважав зайняти лідируючі позиції в сфері малого, середнього та роздрібного бізнесу.

Для цього банком була розроблена і активно впроваджувалася в життя програма з кредитування підприємств середнього та малого бізнесу. Також він надавав банківські послуги приватним клієнтам. Однак велика частка бізнесу банку була пов'язана з операціями по кредитах.

Особливо активно розвивалися програми по іпотечному кредитуванню, а також автокредитування та споживче кредитування.

  Банк Русь-Банк випустив понад 80 тис. пластикових карт і мав банкомати в 20 регіонах Росії і в московському регіоні. Банк постійно розширював мережу своїх філій, яких на 2012 рік нараховувалося близько 40. Банк мав філії в Москві та Петербурзі.

  За розміром активів банк займав 39 місце серед банків Російської Федерації.

Його активи-нетто склали 69518058 тис. рублів за даними на кінець 2007 року. Багато кваліфіковані агентства відзначили високу кваліфікацію працівників банку, йому був привласнений рівень «B2» у рейтингу за довгостроковими зобов'язаннями в іноземній валюті. Кредити банку «Русь-Банк» видавалися приватним та юридичним особам на різні потрібні.

Банк здійснює видачу кредитів на потреби малого та середнього бізнесу. Існували такі кредитні програми з нецільовим кредитами: «Нецільовий споживчий кредит» Видача кредиту здійснювалась в доларах США. Сума кредиту складала від 3900 до 23000 доларів.

Термін кредиту-від 12 до 60 місяців під 15-19% річних. «Нецільовий споживчий кредит (без застави та поруки)» Видача кредиту здійснювалась в російських рублях і доларах США. Сума в рублях становила від 15 тис. до 250 тис. рублів. Термін кредиту-від 3 до 60 місяців.

Видавався під 17-22% річних. У доларах США сума кредиту становила від 600 до 3900 доларів. Термін кредитування-від 12 до 60 місяців.

Видавався під 15-19% річних. «Нецільовий споживчий кредит» Сума в рублях, 250001-600000, 12-60 міс., Від 16% до 21%, Так само банк «Русь-Банк» здійснював видачу кредитів на придбання автотранспорту: «Кредит на вантажні автомобілі та спецтехніку» Кредит видавався в російських рублях. Початкова сума кредиту 150 тис. рублів.

Кредит видавався на 1-5 років під 16-19% річних. Мінімальний внесок при отриманні кредиту становив мінімум 20%. «Кредит на нову іномарку» Видавався в рублях і доларах США. Видавався на термін до 5 років, мінімальний внесок становив 10 відсотків.

Сума кредиту: рублі - від 37500, долари-від 1500. «Кредит на новий вітчизняний автомобіль» Видавався в рублях і доларах США.

Термін-до 5 років. Внесок при отриманні-20%. Сума кредиту: рублі-від 37,5 тис., долари-1500. під 14-16% у рублях, 9,5% - в доларах.

  Також банком видавалися кредити на покупку уживаних іномарок, покупку авто в будь-якому автосалоні.  

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит без поручителів - на яких умовах можна взяти кредит без поруки Якщо дуже потрібно взяти кредит у банку, але ... Більше

Споживчий кредит Хоум Кредит - порівняння пропозицій по кредитах банку ХКФ У цій статті мова піде про банк «Хоум Кредит», а точніше про споживчий ... Більше

Ощадбанк Росії - Красноярськ - відділення, адреси філій, кредити, ... Більше

Кредит за годину готівкою і без довідок - як взяти кредит за годину В ... Більше

Кредит на газифікацію - Россельхозбанк почав кредитувати газифікацію 17 листопада 2012 0:00 Россельхозбанк змінив умови своїх кредитів на газифікацію сільської території - кредит фізичним особам ... Більше

Популярне