Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Райффайзен Банк - кредити банку Raiffeisen Bank


Райффайзен Банк - кредити банку Raiffeisen Bank

Райффайзен Банк - кредити банку Raiffeisen Bank

Про банк

Райффайзен Банк веде свою історію з середини 19 століття. Основоположник Групи - Фрідріх Вільгельм Райффайзен, будучи мером відразу кількох сіл, зробив дуже багато для підтримки селян Німеччині під час голоду і труднощів економічного характеру.

Він першим почав створювати благодійні кооперативи.

У 1862 році ним був створений банківський кооператив в місті Анхауз, який можна вважати прообразом банку Райффайзен.

До 1896 року число банків в Австрії вже налічувало близько 600. На даний момент Група Райффайзен вважається найбільшою в Австрії і представляє близько чверті всього банківського бізнесу цієї країни. ЗАТ «Райффайзенбанк» - 100% дочірній банк австрійської групи.

Працює в Росії з 1996 року.

Банк має широкий спектр послуг для приватних осіб, корпоративних клієнтів в рублях та валюті інших країн.

В кінці 2007 року відбулося анулювання ліцензій ВАТ «Імпексбанк», після чого банки почали існування під загальною назвою «Райффайзен». Після об'єднання банк є найбільшим банком з іноземним капіталом. Він займає 7-е місце за показниками суми активів-нетто, яка становить 417 млрд. рублів. «Райффайзенбанк» має понад 1000 банкоматів по всій Росії і 56 філій.

У ренкінгу The Banker банк «Райффайзен» зайняв 114-е місце.

Активи банку складають 91,7 млрд. доларів, за цими показниками банк посів 7-е місце (на 2008 рік). Банк «Райффайзен» налічує близько 4 тис. працівників, розташовує дев'ятьма філіями, має 1 представництво. Банк обслуговує близько 5 тис. корпоративних клієнтів і приблизно 300 тис. пластикових карт.

При оформленні кредиту в банку «Райффайзен» необхідно мати трудовий стаж на останньому місці роботи терміном не менше 3 місяців, мати постійне місце роботи, постійну реєстрацію, бути у віці про 21 до 60 років, мати громадянство Російської Федерації і не мати непогашеної судимості.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні карти Агропромкредит - нові тарифи для карток 26 січня 2012 0:00 Три нових ... Більше

"Східний Експрес" пропонує пільговий кредит для пенсіонерів Банк "Східний Експрес" знову розширює лінійку кредитних продуктів.З 1 ... Більше

Кредит - на благо, а не на шкоду! Перш ніж оформляти кредит в банку, варто зважити всі "за" і "проти" і оцінити ... Більше

Чи можлива оплата таксі кредитною карткою Сучасне життя насичена нововведеннями самих просунутих ... Більше

Рефінансування кредиту в банку - рефінансування іпотеки, споживчого кредиту Банківська система Росії не стоїть на місці.З кожним роком з'являються все більш ... Більше

Популярне