Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Промсвязьбанк вклади кредити карти відгуки клієнтів


Промсвязьбанк: вклади, кредити, карти, відгуки клієнтів

Промсвязьбанк вклади кредити карти відгуки клієнтів

Відкрите акціонерне товариство «Промсвязьбанк» внесено Банком Росії в КГР 12.05.1995, номер ліцензії - 3251. Актуальна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій, а також ліцензія на залучення у внески коштів фізичних осіб і розміщення дорогоцінних металів були видані цьому банку 28.09.2007. Засновники та співвласники банку - брати Олексій і Дмитро Ананьєва - православні меценати, які в даний час контролюють 88,254% акцій кредитної установи через «Промзв'язок Капітал Б.В.».

У липні 2001 року організаційно-правова форма перетворена в ЗАТ, а в серпні 2007 року - на ВАТ.

У 2010 році до Промсвязьбанк були приєднані дочірні банки в регіонах - «Волгопромбанк», «Нижній Новгород» і «Ярсоцбанк» (увійшли до складу банківської групи ще у 2008 році). Філіальна мережа і рейтинги Мережа обслуговування і продажів Промсвязьбанка охоплює понад 290 підрозділів в Росії і за кордоном, в тому числі 8 філій в регіонах РФ, філія та роздрібний офіс на Кіпрі, представництва в Індії, Китаї, Казахстані та Україні.

Регіональна мережа об'єднує 246 точок продажу. Кількість співробітників банку - близько 10 700.

В даний час банк обслуговує понад 93 тис. корпоративних клієнтів і індивідуальних підприємців, а також понад 1 400 000 приватних клієнтів - росіян. За розміром чистих активів Промсвязьбанк займає 11-е місце серед банків Росії і входить в Топ-10 банків Москви, замикаючи цю десятку. Рейтинг банку за національною шкалою Русрейтінга - «ВВВ-» з прогнозом «стабільний», а за версією НРА - «АА +».

Міжнародні агентства присвоїли цьому банку наступні рейтинги: Fitch - «ВВ-» з прогнозом «стабільний», Moody's - Ва «негативний». За обсягом депозитів фізичних осіб Промсвязьбанк впевнено входить в Топ-10, посідаючи 9-е місце як серед банків Росії, так і серед столичних банків.

У рейтингу «1000 найбільших банків світу 2012» (журнал "The Banker") Промсвязьбанк входить в Топ-500, займаючи 440-е місце по величині капіталу і 499-е - за розміром активів. Стратегія В даний час Промсвязьбанк - універсальне кредитна установа, що надає повний спектр банківських послуг як великим корпоративним клієнтам, так і підприємствам малого та середнього бізнесу, а також фізичним особам.

На російському ринку факторингу, міжнародного фінансування та кредитування малого і середнього бізнесу банк займає лідируючі позиції, плануючи продовжувати розвиток корпоративного сегмента, а також інвестиційного та роздрібного напрямків, включаючи private banking. Стратегічно важливими галузями банк бачить телеком, транспорт, атомну, оборонну та харчову промисловість, електроенергетику, авіацію, машинобудування, а також туризм. В якості стратегічної мети на кінець 2015 Промсвязьбанк заявляє наступне: «стати приватним універсальним банком № 1 в Росії за ринковою вартістю бізнесу».

Банк емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові картки систем VISA, MasterCard і Митної Платіжної Системи, а також приймає до розрахунків карти American Express і Diners 'Club.

На даний момент банком емітовано понад 1,4 млн пластикових карт, мережа банкоматів нараховує близько 1300 пристроїв. Відзначимо, що утримувачі карт Промсвязьбанка можуть без комісій знімати готівку також і в банкоматах Альфа-Банку. Обслуговування корпоративних клієнтів

Клієнтів - юридичних осіб Промсвязьбанк сегментує за розміром бізнесу: великий (корпоративні клієнти) бізнес; малий і середній бізнес. Обом категоріям банк надає повний спектр сучасних банківських послуг - від ведення зарплатних проектів і кредитування до фінансування міжнародних угод, факторингу та лізингу. Що стосується депозитів для корпоративних клієнтів, то їх 9 (по три версії «Гнучкого», «Класичного» і «зростаючий»).

Малий і середній бізнес може розраховувати на 8 кредитів на різні цілі; з'ясувати детальні умови за кредитами можна з'ясувати у кредитного менеджера банку.

На сайті Промсвязьбанка доступна форма онлайн-заявки на одержання кредиту для бізнесу будь-якого розміру.

Один із ключових напрямків роботи банку з корпоративними клієнтами - розвиток міжнародного бізнесу. Крім цього, клієнти-організації можуть взяти участь у благодійних програмах, патронованих або організованих Промсвязьбанка. Крім цього, Промсвязьбанк активно працює з кредитними і фінансовими організаціями - партнерами, в тому числі закордонними.

Обслуговування приватних клієнтів

Клієнтам - фізичним особам МКБ надає традиційний перелік послуг: депозити, кредити, ведення рахунків дебетових і кредитних карт, оренда сейфових комірок, прийом платежів, грошові перекази тощо, а також брокерське обслуговування і т.д.

Програми преміального банківського сервісу private banking «Вінтаж» та «Вінтаж +» розраховані на заможних клієнтів і членів їх сімей. Пакет послуг за цією програмою включає персональне банківське обслуговування за найвищими стандартами з доступом до широкої лінійки преміум-послуг і додаткових сервісів, а також можливістю відкриття картки Visa Platinum та Visa Infinite (в тому числі в дизайні «Діамант») і розширеною програмою привілеїв. Будучи учасником Системи обов'язкового страхування вкладів, Промсвязьбанк пропонує приватним клієнтам дуже широку лінійку вкладів - 16 депозитів (в рублях, доларах, євро та ряді інших валют - вклад «Преміум резерв») за ставками від 2,12% (у валюті) до 11% (в рублях на термін від 367 днів).

Мінімальний термін вкладу - 91 день, максимальний - 731.

Більшість вкладів можна відкрити онлайн через систему інтернет-банкінгу.

Для отримання актуальної інформації про вклади в Промсвязьбанк та інших банках рекомендуємо відвідати спеціалізований сайт про вклади в банках. У лінійці кредитів Промсвязьбанка для приватних осіб - шість продуктів: нецільової споживчий кредит «Прозорий», 4 іпотечних (на придбання нерухомості на різних умовах під 9,5 - 16% річних), а також автокредит «Заставна ярмарок. Особистий авто »(13,75% на термін до 3 років).

Кредитні і дебетові карти

Cемейство пластикових карт Промсвязьбанка нараховує 26 продуктів, у тому числі неембоссірованную MasterCard і MasterCard Virtual. До благодійним програмам прив'язані кредитні картки «Лінія життя» (Visa Classic і Gold), до бонусній програмі (спільно з Трансаеро) - три кредитки Visa (Classic, Gold, Platinum). Решта MasterCard (PSB-Класика, PSB-Золото Лайт, PSB-Золото, PSB-Платінум) пропонуються під 19,9 - 24,9% річних з кредитним лімітом від 150 тис. руб. (По звичайній карті) до 1 млн руб. (Платінум).

Для тих, хто хоче зберігати на карті накопичення, Промсвязьбанк емітує 4 дебетові карти з ексклюзивним дизайном (4-5% на залишок власних коштів на картці): «Гарний настрій» «Прибуткова карта» (версії «класик» та «голд»), а також карту з популярнейшими Angry Birds (емісія в рамках спільної програми з розробником однойменної гри - фінської компанії Rovio). «Сердита пташка в кишені» дає власнику, крім традиційних банківських сервісів, доступ до 10%-ву знижку на офіційну продукцію з символікою Angry Birds в офіційному інтернет-магазині бренду і торгових точках його партнерів.

Річне обслуговування такої карти обійдеться в 300 руб. в перший рік користування і в 500 руб. - В подальші роки. Дистанційне обслуговування Офіційний сайт Промсвязьбанка розташований за адресою http://psbank.ru/ (мається як російська, так і англійська версія).

Зручність юзабіліті цього сайту можна оцінити як середнє; інформація для всіх категорій клієнтів структурована добре, однак дрібний шрифт та величезний обсяг інформації на кожної сторінки дещо ускладнює пошук потрібного розділу або відомостей.

Банк активно працює з соціальними медіа (міжнародними), будучи присутнім в Facebook, Twitter і Foursquare. Для зручної цілодобової комунікації відкрив для корпоративних клієнтів окремий колл-центр. Зателефонувавши з будь-якого регіону Росії за безкоштовним номером 8 (800) 500-20-20, представник організації - клієнт Промсвязьбанка може отримати будь-яку необхідну довідкову інформацію щодо банку.

Приватні клієнти можуть скористатися безкоштовною телефонною лінією 8 (800) 555-20-20 (дзвінок зі РФ) або (495) 787-33-34 (для клієнтів з Москви і області).

Фахівці банку доступні за обома телефонами 24 години на добу. Крім цього, функціонує Лінія якості - 8 (800) 700-50-33. Інтернет-банк

Вхід в особистий кабінет інтернет-банку для приватних і юридичних осіб (PSB Retail і PSB On-Line відповідно) проводиться через перехід з головної сторінки на спеціальну (для фізичних осіб - https://retail.payment.ru/n/default.aspx , для юридичних - http://online.payment.ru/index0.html). Окремі кнопки для переходу знаходяться нагорі посередині головної сторінки сайту).

Вхід в інтернет-банк здійснюється за номером клієнта або псевдоніму; крім цього, можливий вхід з використанням сертифіката. Організаціям необхідно керуватися правилами користування електронним цифровим підписом, встановленими банком. Як приватні особи, так і організації можуть звернутися в цілодобову службу підтримки.

Підключення до інтернет-банкінгу здійснюється безкоштовно; доступна також мобільна версія інтернет-банку.

У віртуальному просторі PSB Retail і PSB On-Line можна провести всі операції, які сьогодні може зробити клієнт великого банку через Інтернет. Відгуки про банк Згідно «Народному рейтингу» порталу Банкі.ру, Промсвязьбанк входить в «Вищу лігу», де займає дуже високе 14-е місце.

Оскільки клієнтів у цього банку мільйони, перерахувати типові негативні і позитивні відгуки про Промсвязьбанк украй скрутно; як би там не було, висока позиція в рейтингу переваг клієнтів свідчить про те, що банк серйозно ставиться до сервісу і прагне його поліпшити (в тому числі і тому була відкрита телефонна Лінія якості).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банківський ризик - упарвління ризиком, страхування, класифікація, оцінка Ризик - незмінний і постійний супутник будь-якої комерційної діяльності.Його підступність проявляється в тому, що, тільки ... Більше

Промсвязьбанк запрошує клієнтів в клуб W Промсвязьбанк пропонує своїм клієнтам-власникам картки "PSB-Платинум" і учасникам програми "PSB-Пріоритет" оформити членство в закритому клубі W. Клуб W ... Більше

Зв'язок-Банк видав кредит на 200 мільйонів рублів - Геологорозвідувальна експедиція № ... Більше

Банк Балтійський - кредити, робота Балтійського банку Про банк Банк «Балтійський» був ... Більше

Документи для кредиту юридичних осіб - банківські кредити юридичним особам Побіжний аналіз сайтів великих банків показує, що повного переліку документів, які необхідно надати позичальнику ... Більше

Популярне