Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » НОМОС-БАНК - кредити вклади іпотека відгуки про банки


НОМОС-БАНК - кредити, вклади, іпотека, відгуки про банки

Ощадбанк Кредит Європа Банк і Банк Лівобережний поповнили лінійку автокредитів

Відкрите акціонерне товариство «НОМОС-БАНК» внесено Банком Росії в КГР 15.12.1992, номер ліцензії - 2209. Актуальна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій, а також ліцензія на залучення у внески коштів фізичних осіб і розміщення дорогоцінних металів видані банку 20.04.2007. Спочатку банк був зареєстрований під назвою «Акціонерний інвестиційно-комерційний банк" ТІПКО венчур банк "», але вже в 1994 році його перейменували в АІКБ «Нова Москва».

Сучасна назва банк носить з 2007 року. Активне зростання НОМОС-банку розпочався після кризи 1998 року, коли президент банку Ігор Фіногенов став заступником ГК «Росвооружение»: багато підприємств російського ВПК стали обслуговуватися в Номос. У групу НОМОС-Банку входять регіональні кредитні установи - «НОМОС-Банк-Сибір» і «НОМОС-Регіобанк».

У структурі активів-нетто НОМОС-БАНКу на кредитний портфель припадає 60%, з яких лише 6% припадає на частку позик, виданих клієнтам - фізичним особам.

На внутрішньому ринку міжбанківських кредитів НОМОС виступає, як правило, виступає нетто-кредитором. Філіальна мережа і рейтинги Мережа підрозділів НОМОС-БАНКУ - другий за величиною приватної банківської групи РФ охоплює 66 регіонів Росії, включаючи в себе головний офіс і близько 300 філій і офісів.

В ході інтеграції НОМОС-БАНКУ з Ханти-Мансійський банком (протягом 2012 року) до останнього переходять філії Номос в Єкатеринбурзі та Челябінську, а також допофіси в Єкатеринбурзі, Каменськ-Уральському, Магнітогорську і Трехгорная (включаючи банкоматну і POS-термінальну мережі).

Загальна чисельність клієнтів Номос - 11 тис. юридичних осіб, 78,5 тис. суб'єктів малого бізнесу та 1,5 млн приватних клієнтів. Чисельність персоналу кредитної організації - понад 4200 чоловік. За розміром чистих активів НОМОС-БАНК займає входить в Топ-20 в Москві (11-е місце), займаючи в загальному ренкінгу банків РФ високе 12-е місце.

Рейтинг банку за національною шкалою Русрейтінга - АА з прогнозом «стабільний», а за версією НРА - «ААА» (стабільний). Міжнародні агентства присвоїли цьому банку наступні рейтинги: Fitch - «АА-(rus)» з прогнозом «стабільний», Moody's - Аа3.ru. За обсягом депозитів фізичних осіб НОМОС зайняв 24-е місце в Росії і 21-е - в Москві.

За розміром капіталу 1-го рівня в ренкінгу The Banker'2012 НОМОС зайняв 358-е місце серед усіх банків світу з показником 1858 млн дол США. Серед інших нагород Номос - «Кращий банк російського ринку дорогоцінних металів 2007-2012», «Кращий російський банк 2012 року» (за версією Euromoney і EMEAFinance), «Банк 2012 року в Росії» (The Banker).

Стратегія 

На сьогоднішній день НОМОС-БАНК - велике універсальна кредитно-фінансова установа, що представляє повний сектор фінансових послуг корпоративним і приватним клієнтам. Банк спеціалізується на кредитуванні та банківському обслуговуванні великих і середніх корпоративних клієнтів - підприємств ВПК, торгівлі (у тому числі зовнішньої), машинобудування, суднобудування, будівельних і фінансових компаній, а також атомної і золотодобувної промисловості (один з лідерів у сфері структурного фінансування, фінансування видобутку і переробки золота і срібла, експорту цих дорогоцінних металів і реалізації злитків). Серед ключових напрямків роботи НОМОС-БАНКу - інвестиційні послуги і private banking, а також іпотечне кредитування і кредитування малих і середній підприємств.

  Банк емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові картки систем VISA, MasterCard і Об'єднаної розрахункової системи, а також випускає карти Митної Платіжної Системи.

Обслуговування корпоративних клієнтів 

Як і всі великі банки РФ, своїх клієнтів - юридичних осіб НОМОС сегментує за розміром бізнесу: великі (корпоративні клієнти) і малий бізнес. Обом категоріям юридичних осіб банк надає повний спектр сучасних банківських послуг - від ведення зарплатних проектів, кредитування і послуг інкасації до хеджування, факторингу та корпоративного фінансування (синдиковані кредити, облігаційні позики і т.д.). Корпоративні клієнти НОМОС-БАНКу можуть скористатися послугами інтернет-банкінгу (система «НОМОС-Лінк»).

Кредитування юридичних осіб НОМОС здійснює в різних формах; представникам малого бізнесу постійно пропонуються різні акції і пільгові спецпропозиції.

Великий бізнес може розраховувати в тому числі на поновлювані і мультивалютні кредитні лінії.

З'ясувати детальні умови по кредитах для великого бізнесу можна з'ясувати у кредитного менеджера Номос; на сайті банку доступна форма онлайн-заявки на одержання кредиту. Малому та середньому бізнесу доступно 10 кредитних продуктів на різні цілі. Обслуговування приватних клієнтів

Клієнтам - фізичним особам НОМОС пропонує широкий перелік банківських послуг та продуктів: депозити, кредити, оренда сейфових комірок, Валютообмінні операції, прийом платежів, грошові перекази і т.д.

Програма преміального банківського сервісу Private Banking, розрахована на заможних клієнтів, включає персональне банківське обслуговування за найвищими стандартами фінансового сервісу - в тому числі емісію преміальної картки World Signia Master Card, послуги альтернативного інвестування, партнерство із зарубіжними банками та спеціальну програму для VIP-клієнтів - Life Style Management. Що стосується депозитів, то в даний час НОМОС пропонує приватним клієнтам лінійку з 6 вкладів (в рублях, доларах і євро) за ставками від 2,1% (у валюті) до 11% (в рублях на термін понад 1 рік). Серед вкладів є мультивалютний (до 7,1% річних) і пенсійний (до 8,1% річних у рублях).

Мінімальний термін вкладу - 1 місяць, максимальний - 2 роки.

У лінійці кредитів Номос для приватних осіб - шість продуктів: «На навчання», «На відпочинок», «На ремонт», «На красу і здоров'я», персональний кредит, а також автокредит (від 17,9% річних - кредити видаються на ряд цілей, пов'язаних з придбанням та обслуговуванням або ремонтом особистого транспортного засобу).

Іпотечних кредитів у Номос зараз 12, включаючи кредити з можливістю використання материнського капіталу; ставки по них починаються від 10,5%, частка початкового внеску - 10%. Серед пластикових карт МКБ можна відзначити карту з бонусною програмою накопичення миль з Чеськими Авіалініями; рахунки за звичайними кредитними картками можна відкрити в рублях, доларах або євро, грейс-період за ними становить 50 днів. Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт НОМОС-БАНКу розташований за адресою http://www.nomos.ru/ - мається як російська, так і англійська версія.

Юзабіліті сайту можна оцінити як добрий, інформація для всіх категорій клієнтів чітко структурована - знайти потрібний розділ дуже легко.

Банк активно працює з соціальними медіа, будучи присутнім ВКонтакте, Facebook, Twitter і LiveJournal. Вхід в особистий кабінет інтернет-банку (НОМОС-Лінк) для приватних та юридичних осіб здійснюється за допомогою введення логіна і пароля на захищеній сторінці https://telebank.nomos.ru/. Зробити це можна трьома способами: за ідентифікатором, по текстовому псевдоніму або за номером карти - і в будь-якому випадку знадобиться введення індивідуального секретного коду клієнта або кріптопароля.

Крім звичайного карткового рахунку, до якого можна прив'язати мобільний та інтернет-банкінг, клієнти Номос можуть відкрити віртуальну карту - зробити це можна в своєму особистому кабінеті НОМОС-Лінк.

Слід зазначити, що згідно з рейтингом РА «Експерт» цей інтернет-банк входить в топ-5 найбільш безпечних в РФ. Мобільний банкінг у Номос розрахований практично на будь-який мобільний пристрій (iPad, iPhone, пристрої на платформі Android та ін.) Увійти в мобільний банк можна за ідентифікатором або по текстовому псевдоніму.

Для зручної цілодобової комунікації НОМОС-БАНК відкрив для своїх клієнтів інформаційний колл-центр.

Зателефонувавши з будь-якого регіону Росії за безкоштовним номером 8 (800) 100-70-40, клієнт Номос може отримати будь-яку довідкову інформацію про послуги цього банку.

Відгуки про банк Кількість клієнтів НОМОС-банку обчислюється сотнями тисяч, а фізичних осіб - мільйонами, тому відгуків про НОМОС банку в Інтернеті дуже багато. Серед позитивних моментів відзначається професіоналізм окремих співробітників при роботі з заявками до клієнтів і готовність поінформувати, а також гарний, зручний інтернет-банк; серед негативних - технічні проблеми з банкоматами, накладки при видачі / погашення кредитів, складності при оформленні / обслуговуванні / погашенні іпотечного кредиту , а також негативні моменти в роботі окремо взятих відділень банку (неповне або невірне інформування, недостатня коректність по відношенню до клієнта і т.д.).

Крім цього, ряд нарікань викликають співробітники колл-центру, а також бонусна програма по партнерській карті до Чеськими авіалініями.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Які таїть загрози безвідсоткова кредитна карта Чим відрізняється безвідсоткова кредитна карта від інших видів ... Більше

Договір споживчого кредиту, кредитний договір - на що звернути увагу в документах Отже, вам запропонували або ви самостійно прийняли рішення оформити споживчий кредит або ... Більше

Юніаструм Банк видає кредитну історію клієнта будь-якого банку Зі 2 квітня 2012 Юніаструм Банк і ... Більше

Іпотека для матерів одиначок - соціальна іпотека, іпотечне кредитування в банку Питання, в общем-то, ... Більше

Банк СКБ-Банк г Єкатеринбург - кредити, послуги Про банк «Комерційний Банк Сприяння Комерції ... Більше

Популярне