Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » НОМОС-БАНК - кредити вклади іпотека відгуки про банки


НОМОС-БАНК - кредити, вклади, іпотека, відгуки про банки

Ощадбанк Кредит Європа Банк і Банк Лівобережний поповнили лінійку автокредитів

Відкрите акціонерне товариство «НОМОС-БАНК» внесено Банком Росії в КГР 15.12.1992, номер ліцензії - 2209. Актуальна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій, а також ліцензія на залучення у внески коштів фізичних осіб і розміщення дорогоцінних металів видані банку 20.04.2007. Спочатку банк був зареєстрований під назвою «Акціонерний інвестиційно-комерційний банк" ТІПКО венчур банк "», але вже в 1994 році його перейменували в АІКБ «Нова Москва».

Сучасна назва банк носить з 2007 року. Активне зростання НОМОС-банку розпочався після кризи 1998 року, коли президент банку Ігор Фіногенов став заступником ГК «Росвооружение»: багато підприємств російського ВПК стали обслуговуватися в Номос. У групу НОМОС-Банку входять регіональні кредитні установи - «НОМОС-Банк-Сибір» і «НОМОС-Регіобанк».

У структурі активів-нетто НОМОС-БАНКу на кредитний портфель припадає 60%, з яких лише 6% припадає на частку позик, виданих клієнтам - фізичним особам.

На внутрішньому ринку міжбанківських кредитів НОМОС виступає, як правило, виступає нетто-кредитором. Філіальна мережа і рейтинги Мережа підрозділів НОМОС-БАНКУ - другий за величиною приватної банківської групи РФ охоплює 66 регіонів Росії, включаючи в себе головний офіс і близько 300 філій і офісів.

В ході інтеграції НОМОС-БАНКУ з Ханти-Мансійський банком (протягом 2012 року) до останнього переходять філії Номос в Єкатеринбурзі та Челябінську, а також допофіси в Єкатеринбурзі, Каменськ-Уральському, Магнітогорську і Трехгорная (включаючи банкоматну і POS-термінальну мережі).

Загальна чисельність клієнтів Номос - 11 тис. юридичних осіб, 78,5 тис. суб'єктів малого бізнесу та 1,5 млн приватних клієнтів. Чисельність персоналу кредитної організації - понад 4200 чоловік. За розміром чистих активів НОМОС-БАНК займає входить в Топ-20 в Москві (11-е місце), займаючи в загальному ренкінгу банків РФ високе 12-е місце.

Рейтинг банку за національною шкалою Русрейтінга - АА з прогнозом «стабільний», а за версією НРА - «ААА» (стабільний). Міжнародні агентства присвоїли цьому банку наступні рейтинги: Fitch - «АА-(rus)» з прогнозом «стабільний», Moody's - Аа3.ru. За обсягом депозитів фізичних осіб НОМОС зайняв 24-е місце в Росії і 21-е - в Москві.

За розміром капіталу 1-го рівня в ренкінгу The Banker'2012 НОМОС зайняв 358-е місце серед усіх банків світу з показником 1858 млн дол США. Серед інших нагород Номос - «Кращий банк російського ринку дорогоцінних металів 2007-2012», «Кращий російський банк 2012 року» (за версією Euromoney і EMEAFinance), «Банк 2012 року в Росії» (The Banker).

Стратегія 

На сьогоднішній день НОМОС-БАНК - велике універсальна кредитно-фінансова установа, що представляє повний сектор фінансових послуг корпоративним і приватним клієнтам. Банк спеціалізується на кредитуванні та банківському обслуговуванні великих і середніх корпоративних клієнтів - підприємств ВПК, торгівлі (у тому числі зовнішньої), машинобудування, суднобудування, будівельних і фінансових компаній, а також атомної і золотодобувної промисловості (один з лідерів у сфері структурного фінансування, фінансування видобутку і переробки золота і срібла, експорту цих дорогоцінних металів і реалізації злитків). Серед ключових напрямків роботи НОМОС-БАНКу - інвестиційні послуги і private banking, а також іпотечне кредитування і кредитування малих і середній підприємств.

  Банк емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові картки систем VISA, MasterCard і Об'єднаної розрахункової системи, а також випускає карти Митної Платіжної Системи.

Обслуговування корпоративних клієнтів 

Як і всі великі банки РФ, своїх клієнтів - юридичних осіб НОМОС сегментує за розміром бізнесу: великі (корпоративні клієнти) і малий бізнес. Обом категоріям юридичних осіб банк надає повний спектр сучасних банківських послуг - від ведення зарплатних проектів, кредитування і послуг інкасації до хеджування, факторингу та корпоративного фінансування (синдиковані кредити, облігаційні позики і т.д.). Корпоративні клієнти НОМОС-БАНКу можуть скористатися послугами інтернет-банкінгу (система «НОМОС-Лінк»).

Кредитування юридичних осіб НОМОС здійснює в різних формах; представникам малого бізнесу постійно пропонуються різні акції і пільгові спецпропозиції.

Великий бізнес може розраховувати в тому числі на поновлювані і мультивалютні кредитні лінії.

З'ясувати детальні умови по кредитах для великого бізнесу можна з'ясувати у кредитного менеджера Номос; на сайті банку доступна форма онлайн-заявки на одержання кредиту. Малому та середньому бізнесу доступно 10 кредитних продуктів на різні цілі. Обслуговування приватних клієнтів

Клієнтам - фізичним особам НОМОС пропонує широкий перелік банківських послуг та продуктів: депозити, кредити, оренда сейфових комірок, Валютообмінні операції, прийом платежів, грошові перекази і т.д.

Програма преміального банківського сервісу Private Banking, розрахована на заможних клієнтів, включає персональне банківське обслуговування за найвищими стандартами фінансового сервісу - в тому числі емісію преміальної картки World Signia Master Card, послуги альтернативного інвестування, партнерство із зарубіжними банками та спеціальну програму для VIP-клієнтів - Life Style Management. Що стосується депозитів, то в даний час НОМОС пропонує приватним клієнтам лінійку з 6 вкладів (в рублях, доларах і євро) за ставками від 2,1% (у валюті) до 11% (в рублях на термін понад 1 рік). Серед вкладів є мультивалютний (до 7,1% річних) і пенсійний (до 8,1% річних у рублях).

Мінімальний термін вкладу - 1 місяць, максимальний - 2 роки.

У лінійці кредитів Номос для приватних осіб - шість продуктів: «На навчання», «На відпочинок», «На ремонт», «На красу і здоров'я», персональний кредит, а також автокредит (від 17,9% річних - кредити видаються на ряд цілей, пов'язаних з придбанням та обслуговуванням або ремонтом особистого транспортного засобу).

Іпотечних кредитів у Номос зараз 12, включаючи кредити з можливістю використання материнського капіталу; ставки по них починаються від 10,5%, частка початкового внеску - 10%. Серед пластикових карт МКБ можна відзначити карту з бонусною програмою накопичення миль з Чеськими Авіалініями; рахунки за звичайними кредитними картками можна відкрити в рублях, доларах або євро, грейс-період за ними становить 50 днів. Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт НОМОС-БАНКу розташований за адресою http://www.nomos.ru/ - мається як російська, так і англійська версія.

Юзабіліті сайту можна оцінити як добрий, інформація для всіх категорій клієнтів чітко структурована - знайти потрібний розділ дуже легко.

Банк активно працює з соціальними медіа, будучи присутнім ВКонтакте, Facebook, Twitter і LiveJournal. Вхід в особистий кабінет інтернет-банку (НОМОС-Лінк) для приватних та юридичних осіб здійснюється за допомогою введення логіна і пароля на захищеній сторінці https://telebank.nomos.ru/. Зробити це можна трьома способами: за ідентифікатором, по текстовому псевдоніму або за номером карти - і в будь-якому випадку знадобиться введення індивідуального секретного коду клієнта або кріптопароля.

Крім звичайного карткового рахунку, до якого можна прив'язати мобільний та інтернет-банкінг, клієнти Номос можуть відкрити віртуальну карту - зробити це можна в своєму особистому кабінеті НОМОС-Лінк.

Слід зазначити, що згідно з рейтингом РА «Експерт» цей інтернет-банк входить в топ-5 найбільш безпечних в РФ. Мобільний банкінг у Номос розрахований практично на будь-який мобільний пристрій (iPad, iPhone, пристрої на платформі Android та ін.) Увійти в мобільний банк можна за ідентифікатором або по текстовому псевдоніму.

Для зручної цілодобової комунікації НОМОС-БАНК відкрив для своїх клієнтів інформаційний колл-центр.

Зателефонувавши з будь-якого регіону Росії за безкоштовним номером 8 (800) 100-70-40, клієнт Номос може отримати будь-яку довідкову інформацію про послуги цього банку.

Відгуки про банк Кількість клієнтів НОМОС-банку обчислюється сотнями тисяч, а фізичних осіб - мільйонами, тому відгуків про НОМОС банку в Інтернеті дуже багато. Серед позитивних моментів відзначається професіоналізм окремих співробітників при роботі з заявками до клієнтів і готовність поінформувати, а також гарний, зручний інтернет-банк; серед негативних - технічні проблеми з банкоматами, накладки при видачі / погашення кредитів, складності при оформленні / обслуговуванні / погашенні іпотечного кредиту , а також негативні моменти в роботі окремо взятих відділень банку (неповне або невірне інформування, недостатня коректність по відношенню до клієнта і т.д.).

Крім цього, ряд нарікань викликають співробітники колл-центру, а також бонусна програма по партнерській карті до Чеськими авіалініями.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ВБРР запропонував кредит енергетикам - програма для співробітників компанії «Інтер РАО ЄЕС» 17 листопада 2012 0:00 Всеросійський банк ... Більше

УРАЛСИБ відкрив кредит "Офіцерський" і продовжив "сімейну" кредитну акцію 21 травня 2012 21:34 БАНК УРАЛСИБ озвучив відразу дві приємні кредитні новини для різних цільових груп ... Більше

Іпотека Нордеа Банку стає ще доступнішим З 27 серпня 2012 Нордеа Банк скорочує перелік необхідних ... Більше

«Кредит для друга» в Сибірському банку Ощадбанку РФ 7 грудня 2009 0:00 З 07 грудня 2009 року по ... Більше

Кредитна картка банку Тінькофф Кредитні Системи - умови, відгуки, як оформити платинум-карту Банк ТКС являє собою ... Більше

Популярне