Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Національний банк Траст - кредити вклади огляд банку


Національний банк Траст - кредити, вклади, огляд банку

Національний банк Траст - кредити вклади огляд банку

ВАТ «Національний банк" ТРАСТ "» внесено до КГР Банком Росії 27.11.1995; спочатку НБ Траст був заснований в Санкт-Петербурзі під ім'ям «Менатеп Санкт-Петербург» - однієї з дочірніх структур банку «Менатеп» (Москва). Кредитна установа працювало як моноофісний банк в Північно-Західному регіоні Росії, однак після кризи в серпні 1998 року банку «Менатеп СПб» вдалося заручитися підтримкою з боку керівництва «Газпрому», що дало новий імпульс розвитку бізнесу цього банку. У 2000 році він змінив організаційну форму із ЗАТ на ВАТ, а в 2004 році завершилася операція з викупу ІБ «Траст» прав власності на контрольні пакети акцій банків «Траст» і «Менатеп СПб» - 99,3% акцій «Менатеп СПб» перейшли до менеджменту інвестбанку "Траст".

У березні 2005 року банк отримав сьогоднішню назву - НБ «Траст» (ВАТ); на даний час основною його акціонер - ЗАТ «Управляюча компанія« ТРАСТ »(93,77% акцій). Філіальна мережа

Сьогодні НБ «Траст» - велика кредитна організація, що володіє широкою мережею філій і відділень (всього на території РФ їх 685 - в 60 регіонах Росії). За розміром чистих активів банк посідає 30-е місце в рейтингу російських банків і 24-е місце в рейтингу банків Москви. Приблизно 6000 співробітників кредитної установи (в цілому по Росії) обслуговують понад 1,5 млн приватних і корпоративних клієнтів.

На даний момент в обігу перебуває більше 1,8 млн дебетових і кредитних пластикових карт платіжних систем Visa і MasterCard, емітованих НБ «Траст»; утримувачі цих карток можуть скористатися більш ніж 600 банкоматами цього банку.

Стратегія Пріоритетними напрямками діяльності НБ «ТРАСТ» в даний час є роздріб, а також робота з корпоративними клієнтами, середнім і малим бізнесом. У структурі кредитного портфеля банку 2/3 припадає на позики приватним особам, і їх же кошти (у вигляді вкладів) формують ресурсну базу кредитної установи.

Банк активно розробляє і просуває різноманітні маркетингові акції програми як для фізичних, так і для юридичних осіб - від рекламної кампанії з Брюсом Віллісом («обличчям» банку ТРАСТ) до програм «Військова іпотека» та цілої низки акцій і спецпропозицій, заснованих на системі партнерських знижок і накопичення бонусів.

PR-стратегія НБ «ТРАСТ» передбачає активну участь банку в соціальних медіа та постійна присутність на професійних порталах. Корпоративні клієнти  Клієнтам - юридичним особам НБ «ТРАСТ» пропонує широкий спектр традиційних банківських послуг: розрахунково-касове обслуговування та корпоративне кредитування, здійснення міжнародних розрахунків, розміщення тимчасово вільних грошових коштів, валютний контроль, документарні операції, інвестиційні послуги, обслуговування корпоративних банківських карт, ведення зарплатних проектів і т.д.

Кредитна лінійка банку налічує 8 продуктів, розроблених для конкретних бізнес-ситуацій (ріст, сезонність, обороти, придбання нерухомості і т.д.). Крім цього, НТ «ТРАСТ» розвиває напрям дистанційного обслуговування корпоративних клієнтів: їм доступний зручний і безпечний сервіс віддаленого управління рахунками організації «Траст Онлайн Бізнес»: користуватися ним можна в будь-якому місці, де є доступ в мережу Інтернет. Продукти і послуги для фізичних осіб

Приватним клієнтам НБ «ТРАСТ» доступний широкий спектр депозитних і кредитних продуктів, послуги оренди сейфових осередків, розрахунково-касове та дистанційне обслуговування, а також брокерські послуги на міжнародному валютному ринку FOREX.

Депозитна та кредитна лінійки налічують по 8 продуктів, кожен з яких покликаний вирішити спектр конкретних фінансових завдань клієнта (накопичення коштів, швидке отримання доходу / кредиту, цільовий кредит на крупне придбання і т.д.). Швидке зростання обсягу депозитів в цьому банку пояснюється не тільки успішній піар-кампанією, але й привабливими умовами розміщення приватних коштів. Так, для більшості депозитів НБ «ТРАСТ» діє умова «Достроково забрав - відсоток не втратив», в той час як переважна більшість банків готові віддати вкладникові гроші достроково за «образливої» ставці «до запитання».

Private Banking Приватним клієнтам з високими доходами НБ «ТРАСТ» пропонує комплексну систему банківського обслуговування преміум-класу під «брюсуіллісовскім» слоганом «Крутим грошам - крутий дохід». Цікаво, що цей сегмент клієнтів банк поділяє ще на три категорії.

Так, у найбільш «демократичною» версії (пакет «Бронза») ця програма розрахована в основному на обслуговування фінансових операцій клієнтів (переклади, оплата рахунків, емісія й обслуговування VIP-карт). Більш широкий спектр послуг доступний у пакеті «Срібло», а пакет «Золото», по суті, виступає аналогом програм Private Banking в інших банків: в рамках цього пакету клієнту доступні індивідуальні фінансові рішення, небанківська сервісне обслуговування клієнта, супровід операцій членів його сім'ї, організація доставки цінностей і багато іншого.

Інтернет-сайт Офіційний сайт банку розташований за адресою www.trust.ru (крім російської версії, є також англомовна). Дизайн сайту витриманий в єдиній концепції оформлення НБ «Траст» - включаючи неодмінна присутність Брюса Уїлліса (як образу банку і віртуального "помічника").

Вхід в особистий кабінет диференційований: передбачена окрема сторінка для приватних клієнтів та окрема для корпоративних.

Колл-центр Колл-центр (НБ «Траст» доступний за багатоканальними телефонами 8 (495) 647-90-44 (для Москви і області) або 8 (800) 200-01-07 (для клієнтів з інших регіонів Росії). Крім цього, на офіційному сайті банку працює онлайн-консультант, готовий відповісти на питання клієнтів за темами інтернет-банкінгу, продуктів і послуг, а також товарного кредиту.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Виявлено тенденції ринку споживчого кредитування Національне Бюро Кредитних Історій (НБКИ), має інформацію від більш ніж ... Більше

Банк Москви буде нарощувати кредитний портфель МСБ 28 серпня 2012 16:00 Темпи зростання кредитних операцій Банку Москви повинні досягти найвищих показників, причому ... Більше

Банк «Західний» почав надавати миттєвий автокредит 25 листопада 2012 0:00 Банк «Західний» почав надавати автокредит за одну годину.Послуга отримала назву ... Більше

Банк Газнефтьбанк г Саратов - кредити, послуги банку Про банк Банк «Газнефтьбанк» розпочав ... Більше

Споживчий кредит пенсіонерам, кредит пенсіонерам в Ощадбанку В останні роки послугами споживчого та інших видів банківського ... Більше

Популярне