Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Національний банк Траст - кредити вклади огляд банку


Національний банк Траст - кредити, вклади, огляд банку

Національний банк Траст - кредити вклади огляд банку

ВАТ «Національний банк" ТРАСТ "» внесено до КГР Банком Росії 27.11.1995; спочатку НБ Траст був заснований в Санкт-Петербурзі під ім'ям «Менатеп Санкт-Петербург» - однієї з дочірніх структур банку «Менатеп» (Москва). Кредитна установа працювало як моноофісний банк в Північно-Західному регіоні Росії, однак після кризи в серпні 1998 року банку «Менатеп СПб» вдалося заручитися підтримкою з боку керівництва «Газпрому», що дало новий імпульс розвитку бізнесу цього банку. У 2000 році він змінив організаційну форму із ЗАТ на ВАТ, а в 2004 році завершилася операція з викупу ІБ «Траст» прав власності на контрольні пакети акцій банків «Траст» і «Менатеп СПб» - 99,3% акцій «Менатеп СПб» перейшли до менеджменту інвестбанку "Траст".

У березні 2005 року банк отримав сьогоднішню назву - НБ «Траст» (ВАТ); на даний час основною його акціонер - ЗАТ «Управляюча компанія« ТРАСТ »(93,77% акцій). Філіальна мережа

Сьогодні НБ «Траст» - велика кредитна організація, що володіє широкою мережею філій і відділень (всього на території РФ їх 685 - в 60 регіонах Росії). За розміром чистих активів банк посідає 30-е місце в рейтингу російських банків і 24-е місце в рейтингу банків Москви. Приблизно 6000 співробітників кредитної установи (в цілому по Росії) обслуговують понад 1,5 млн приватних і корпоративних клієнтів.

На даний момент в обігу перебуває більше 1,8 млн дебетових і кредитних пластикових карт платіжних систем Visa і MasterCard, емітованих НБ «Траст»; утримувачі цих карток можуть скористатися більш ніж 600 банкоматами цього банку.

Стратегія Пріоритетними напрямками діяльності НБ «ТРАСТ» в даний час є роздріб, а також робота з корпоративними клієнтами, середнім і малим бізнесом. У структурі кредитного портфеля банку 2/3 припадає на позики приватним особам, і їх же кошти (у вигляді вкладів) формують ресурсну базу кредитної установи.

Банк активно розробляє і просуває різноманітні маркетингові акції програми як для фізичних, так і для юридичних осіб - від рекламної кампанії з Брюсом Віллісом («обличчям» банку ТРАСТ) до програм «Військова іпотека» та цілої низки акцій і спецпропозицій, заснованих на системі партнерських знижок і накопичення бонусів.

PR-стратегія НБ «ТРАСТ» передбачає активну участь банку в соціальних медіа та постійна присутність на професійних порталах. Корпоративні клієнти  Клієнтам - юридичним особам НБ «ТРАСТ» пропонує широкий спектр традиційних банківських послуг: розрахунково-касове обслуговування та корпоративне кредитування, здійснення міжнародних розрахунків, розміщення тимчасово вільних грошових коштів, валютний контроль, документарні операції, інвестиційні послуги, обслуговування корпоративних банківських карт, ведення зарплатних проектів і т.д.

Кредитна лінійка банку налічує 8 продуктів, розроблених для конкретних бізнес-ситуацій (ріст, сезонність, обороти, придбання нерухомості і т.д.). Крім цього, НТ «ТРАСТ» розвиває напрям дистанційного обслуговування корпоративних клієнтів: їм доступний зручний і безпечний сервіс віддаленого управління рахунками організації «Траст Онлайн Бізнес»: користуватися ним можна в будь-якому місці, де є доступ в мережу Інтернет. Продукти і послуги для фізичних осіб

Приватним клієнтам НБ «ТРАСТ» доступний широкий спектр депозитних і кредитних продуктів, послуги оренди сейфових осередків, розрахунково-касове та дистанційне обслуговування, а також брокерські послуги на міжнародному валютному ринку FOREX.

Депозитна та кредитна лінійки налічують по 8 продуктів, кожен з яких покликаний вирішити спектр конкретних фінансових завдань клієнта (накопичення коштів, швидке отримання доходу / кредиту, цільовий кредит на крупне придбання і т.д.). Швидке зростання обсягу депозитів в цьому банку пояснюється не тільки успішній піар-кампанією, але й привабливими умовами розміщення приватних коштів. Так, для більшості депозитів НБ «ТРАСТ» діє умова «Достроково забрав - відсоток не втратив», в той час як переважна більшість банків готові віддати вкладникові гроші достроково за «образливої» ставці «до запитання».

Private Banking Приватним клієнтам з високими доходами НБ «ТРАСТ» пропонує комплексну систему банківського обслуговування преміум-класу під «брюсуіллісовскім» слоганом «Крутим грошам - крутий дохід». Цікаво, що цей сегмент клієнтів банк поділяє ще на три категорії.

Так, у найбільш «демократичною» версії (пакет «Бронза») ця програма розрахована в основному на обслуговування фінансових операцій клієнтів (переклади, оплата рахунків, емісія й обслуговування VIP-карт). Більш широкий спектр послуг доступний у пакеті «Срібло», а пакет «Золото», по суті, виступає аналогом програм Private Banking в інших банків: в рамках цього пакету клієнту доступні індивідуальні фінансові рішення, небанківська сервісне обслуговування клієнта, супровід операцій членів його сім'ї, організація доставки цінностей і багато іншого.

Інтернет-сайт Офіційний сайт банку розташований за адресою www.trust.ru (крім російської версії, є також англомовна). Дизайн сайту витриманий в єдиній концепції оформлення НБ «Траст» - включаючи неодмінна присутність Брюса Уїлліса (як образу банку і віртуального "помічника").

Вхід в особистий кабінет диференційований: передбачена окрема сторінка для приватних клієнтів та окрема для корпоративних.

Колл-центр Колл-центр (НБ «Траст» доступний за багатоканальними телефонами 8 (495) 647-90-44 (для Москви і області) або 8 (800) 200-01-07 (для клієнтів з інших регіонів Росії). Крім цього, на офіційному сайті банку працює онлайн-консультант, готовий відповісти на питання клієнтів за темами інтернет-банкінгу, продуктів і послуг, а також товарного кредиту.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Уралсиб знизив ставки по іпотеці - умови іпотечних програм банку 7 ... Більше

В Альфа-Банку стало можливим переказувати гроші за допомогою SMS Альфа-Банк запропонував своїм клієнтам новий зручний спосіб переказу грошових коштів "SMS-Переказ з картки ... Більше

Які документи потрібні для іпотеки - перелік документів для оформлення, ... Більше

Зв'язковий Банк вступив на ринок преміальних кредиток 22 грудня 2012 0:00 Зв'язковий Банк почав випускати престижні кредитні картки Visa Infinite.Разом з престижної картою преміальні клієнти ... Більше

Ринок іпотеки в Росії продовжує зростати - дані АІЖК 1 листопада 2012 0:00 Іпотечний ринок в Росії продовжує зростання, ... Більше

Популярне