Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Московський кредитний банк МКБ - відгуки про банк незалежний огляд


Московський кредитний банк, МКБ - відгуки про банк, незалежний огляд

Московський кредитний банк МКБ - відгуки про банк незалежний огляд

Відкрите акціонерне товариство «Московський кредитний банк» внесений Банком Росії в КГР 05.08.1992 р., ліцензія 1978. Актуальна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій видана банку 20.01.2000 р., а діюча ліцензія на залучення у внески коштів фізичних осіб і розміщення дорогоцінних металів - 18.08.1999 р. У 1994 році МКБ придбаний структурами бізнесмена Романа Авдєєва, який є бенефіціаром Концерну «РОССІУМ »- на даний момент єдиного акціонера банку. У структурі активів-нетто МКБ на кредитний портфель припадає 72%, з яких понад 80% припадає на частку позик, виданих клієнтам - юридичним особами.

На внутрішньому ринку міжбанківських кредитів МКБ виступає, як правило, виступає нетто-позичальником, досить активно діючи в області операцій з валютою та цінними паперами. Відділення та рейтинги

Мережа підрозділів МКБ охоплює тільки Московський регіон, включає в себе понад 70 точок обслуговування і продажів - дополнтеьних офісів та операційних кас поза касового вузла. Перелік послуг, що надаються в різних підрозділах банку, розрізняється, проте всі підрозділи працюють 7 днів на тиждень за графіком продовженого дня. Чисельність персоналу кредитної організації - понад 3000 осіб.

За розміром чистих активів МКБ займає входить в Топ-20 в Москві (16-е місце), займаючи в загальному ренкінгу російських банків високе 21-е місце.

Відсоток прострочення за виданими кредитами дуже низький - 1%. Рейтинг МКБ за національною шкалою («Русрейтінга») - АА з прогнозом «стабільний». Міжнародні агентства присвоїли цьому банку наступні рейтинги: Fitch - «А-(rus)» з прогнозом «стабільний»; Standard & Poor's - «ruА +»; Moody's - А2.ru.

За підсумками 2012 МКБ зайняв 14-е місце (у 2010 році займав 20-е) за обсягом депозитів фізичних осіб у ренкінгу агенції «РБК.Рейтинг». Стратегія  На сьогоднішній день МКБ - універсальна кредитно-фінансова установа, яке успішно працює у всіх секторах фінансового ринку РФ.

Банк надає широкий спектр банківських послуг корпоративним і приватним клієнтам; серед ключових напрямків його діяльності - кредитування комерційних підприємств, а також фізичних осіб. МКБ емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові картки систем VISA та MasterCard, випускаючи також карти Митної платіжної системи та приймаючи до розрахунків картки American Express і Diners 'Club. Лізинг

З 2005 року Московський кредитний банк веде активну діяльність в області лізингу через власну спеціалізовану компанію - МКБ Лізинг. Предметом лізингу можуть бути як промислове (для різних галузей виробництва), так і транспортні засоби - від сільськогосподарської техніки до легкових автомобілів, а також техніка для комунального господарства. Лізингоодержувачем може бути тільки резидент РФ, зареєстрований в Росії, провідний бізнес не менше 2 років; максимальний термін дії договору лізингу - 7 років, а верхня планка суми лізингу обмежена 1 млн рублів.

  Обслуговування корпоративних клієнтів  Клієнтів - юридичних осіб МКБ сегментує за розміром бізнесу: великий; малий і середній бізнес.

Обом категоріям корпоративних клієнтів МКБ надає повний спектр сучасних банківських послуг - від ведення зарплатних проектів, кредитування і послуг інкасації до фінансування зовнішньоторговельних операцій, факторингу та лізингу. Крім цього, корпоративні клієнти МКБ можуть скористатися послугами інтернет-банкінгу (система «МКБ-Онлайн»). Клієнти-організації можуть взяти участь у благодійній програмі, патронованій банком, - «Допомога дітям-сиротам».

Кредитування юридичних осіб здійснюється банком у формі беззаставного кредиту, кредиту із забезпеченням та кредиту на пільгових умовах за спецпрограми для підприємств аграрного сектора, енергозберігаючих підприємств, а також для суб'єктів малого та середнього бізнесу.

Великий бізнес може розраховувати на суму до 5 млрд руб., Що видається на термін від 1 дня (!) До 10 років, при цьому програма кредитування складається виходячи з урахування потреб і можливостей клієнта. З'ясувати детальні умови за кредитами можна з'ясувати у кредитного менеджера банку; на його сайті доступна форма онлайн-заявки на одержання кредиту для бізнесу. Обслуговування приватних клієнтів

Клієнтам - фізичним особам МКБ надає традиційний перелік послуг: депозити, кредити, оренда сейфових комірок, прийом платежів, грошові перекази, кредитування і т.д., а також послуги по операціях з ПІФами керуючої компанії «Трійка Діалог».

Послуга інтернет-банкінгу приватним клієнтам надається у вигляді системи «МКБ-Онлайн». Програма преміального банківського сервісу Individual Banking розрахована на заможних клієнтів і членів їх сімей. Пакет послуг в рамках цієї програми включає персональне банківське обслуговування за найвищими стандартами фінансового сервісу, індивідуальний підхід до клієнта і особливі умови щодо цілої низки банківських послуг, включаючи емісію преміальної картки Visa Infinite з діамантами і платиновим орнаментом.

Послугою може скористатися клієнт МКБ, що відкрив депозит на суму понад 5 млн рублів.

Будучи учасником Системи обов'язкового страхування вкладів, МКБ пропонує приватним клієнтам лінійку з 11 вкладів (в рублях, доларах і євро) за ставками від 2,12% (у валюті) до 10% (на «довгий термін» - понад 380 днів).

Мінімальний термін вкладу Московського кредитного банку - 95 днів, максимальний - 1140. Більшість вкладів можна відкрити онлайн через систему інтернет-банкінгу. У лінійці кредитів МКБ для приватних осіб - шість продуктів: нецільової споживчий кредит і 6 іпотечних (видаються на придбання нерухомості на різних умовах, під 11% річних і вище на термін до 20 років).

Примітний продукт «Іпотека по паспорту»: для отримання такого кредиту (на придбання знову споруджуваних квартир з числа об'єктів, акредитованих МКБ) не вимагається підтвердження доходу, однак мінімальний початковий внесок становить 30%, а за оформлення кредиту стягується комісія (1,5% від суми позики). Серед пластикових карт МКБ можна відзначити карту «МЕТРО» (платіжний інструмент, вона ж проїзний на метро), а також прив'язану до карт бонусну програму «Купи і накопи!».

На залишок власних коштів на дебетової картки нараховується відсоток - до 8,5% річних. Офіційний сайт та дистанційне обслуговування  Офіційний сайт Московського кредитного банку розташований за адресою http://www.mkb.ru/, на сайті МКБ є як російська, так і англійська версія, а також версія для смартфонів (у тому числі з кнопкою для входу на сторінку банку в мережі Facebook ).

Зручність юзабіліті сайту можна оцінити як добрий; інформація для всіх категорій клієнтів добре структурована, завдяки чому знайти потрібний розділ не складає труднощів. З іншого боку, деякі дані (наприклад, ставки по кредиту для бізнесу) доведеться уточнювати у фахівця банку по телефону. Вхід в особистий кабінет інтернет-банку для приватних і юридичних осіб здійснюється за допомогою введення логіна і пароля; зробити це можна на відповідній сторінці («Корпоративним клієнтам» або «Приватним особам»).

Для оперативного вирішення питань, пов'язаних з онлайн-банкінгом, МКБ відкрив спеціальну лінію для техпідтримки (з 8:00 до 22:00) і Контактний центр (цілодобово). Мобільний банкінг у МКБ прив'язаний до інтернет-банкінгу та існує у вигляді послуги «інофрмації по рахунках» (система SMS-повідомлень) і комплексної послуги "Дистанційні платежі" (розширений пакет можливостей).

  МКБ розпорядженні єдиним колл-центром (працює з 9:00 до 21:00), з'єднатися з яким можна за телефоном (495) 777-48-88 (дзвінок безкоштовний). Власники пластикових карт можуть оперативно зв'язатися з банком по телефону, вказаному на їх картці; при бажанні клієнт МКБ може заповнити онлайн-форму зворотнього зв'язку, вказавши час, в яке йому найзручніше поспілкуватися зі співробітником банку. Відгуки про банк

Оскільки кількість клієнтів МКБ обчислюється десятками тисяч, відгуків про Московському кредитному банку в Інтернеті багато.

Серед позитивних моментів відзначається уважне ставлення до клієнтів і готовність поінформувати, а також оперативне вирішення поточних питань клієнта і проблем; серед негативних - «накладки» при видачі / погашення кредитів або обслуговуванні пластикових карт, а також проблеми в роботі банку з документами (в тому числі поступають від клієнта).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Платіжне доручення - заповнення, статус, оплата Способів безготівкових розрахунків існує декілька, але, безумовно, самим простим, зручним і поширеним ... Більше

Дизайн кредитки від Промсвязьбанка можна намалювати самому 19 вересня 2012 19:09 Інтернет-магазин «індивідуальних» банківських ... Більше

УБРіР знизив ставки по кредиту в два рази З 26 березня 2012 Уральський Банк Реконструкції та Розвитку ... Більше

Мікрофінансування - фонди мікрофінансування, підтримка малого бізнесу Кредитування малого бізнесу останнім часом є одним ... Більше

Подорожчання в лізинг, розмір дорожчання предмету лізингу Що таке подорожчання лізингу Замість процентної ... Більше

Популярне