Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Московський кредитний банк МКБ - відгуки про банк незалежний огляд


Московський кредитний банк, МКБ - відгуки про банк, незалежний огляд

Московський кредитний банк МКБ - відгуки про банк незалежний огляд

Відкрите акціонерне товариство «Московський кредитний банк» внесений Банком Росії в КГР 05.08.1992 р., ліцензія 1978. Актуальна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій видана банку 20.01.2000 р., а діюча ліцензія на залучення у внески коштів фізичних осіб і розміщення дорогоцінних металів - 18.08.1999 р. У 1994 році МКБ придбаний структурами бізнесмена Романа Авдєєва, який є бенефіціаром Концерну «РОССІУМ »- на даний момент єдиного акціонера банку. У структурі активів-нетто МКБ на кредитний портфель припадає 72%, з яких понад 80% припадає на частку позик, виданих клієнтам - юридичним особами.

На внутрішньому ринку міжбанківських кредитів МКБ виступає, як правило, виступає нетто-позичальником, досить активно діючи в області операцій з валютою та цінними паперами. Відділення та рейтинги

Мережа підрозділів МКБ охоплює тільки Московський регіон, включає в себе понад 70 точок обслуговування і продажів - дополнтеьних офісів та операційних кас поза касового вузла. Перелік послуг, що надаються в різних підрозділах банку, розрізняється, проте всі підрозділи працюють 7 днів на тиждень за графіком продовженого дня. Чисельність персоналу кредитної організації - понад 3000 осіб.

За розміром чистих активів МКБ займає входить в Топ-20 в Москві (16-е місце), займаючи в загальному ренкінгу російських банків високе 21-е місце.

Відсоток прострочення за виданими кредитами дуже низький - 1%. Рейтинг МКБ за національною шкалою («Русрейтінга») - АА з прогнозом «стабільний». Міжнародні агентства присвоїли цьому банку наступні рейтинги: Fitch - «А-(rus)» з прогнозом «стабільний»; Standard & Poor's - «ruА +»; Moody's - А2.ru.

За підсумками 2012 МКБ зайняв 14-е місце (у 2010 році займав 20-е) за обсягом депозитів фізичних осіб у ренкінгу агенції «РБК.Рейтинг». Стратегія  На сьогоднішній день МКБ - універсальна кредитно-фінансова установа, яке успішно працює у всіх секторах фінансового ринку РФ.

Банк надає широкий спектр банківських послуг корпоративним і приватним клієнтам; серед ключових напрямків його діяльності - кредитування комерційних підприємств, а також фізичних осіб. МКБ емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові картки систем VISA та MasterCard, випускаючи також карти Митної платіжної системи та приймаючи до розрахунків картки American Express і Diners 'Club. Лізинг

З 2005 року Московський кредитний банк веде активну діяльність в області лізингу через власну спеціалізовану компанію - МКБ Лізинг. Предметом лізингу можуть бути як промислове (для різних галузей виробництва), так і транспортні засоби - від сільськогосподарської техніки до легкових автомобілів, а також техніка для комунального господарства. Лізингоодержувачем може бути тільки резидент РФ, зареєстрований в Росії, провідний бізнес не менше 2 років; максимальний термін дії договору лізингу - 7 років, а верхня планка суми лізингу обмежена 1 млн рублів.

  Обслуговування корпоративних клієнтів  Клієнтів - юридичних осіб МКБ сегментує за розміром бізнесу: великий; малий і середній бізнес.

Обом категоріям корпоративних клієнтів МКБ надає повний спектр сучасних банківських послуг - від ведення зарплатних проектів, кредитування і послуг інкасації до фінансування зовнішньоторговельних операцій, факторингу та лізингу. Крім цього, корпоративні клієнти МКБ можуть скористатися послугами інтернет-банкінгу (система «МКБ-Онлайн»). Клієнти-організації можуть взяти участь у благодійній програмі, патронованій банком, - «Допомога дітям-сиротам».

Кредитування юридичних осіб здійснюється банком у формі беззаставного кредиту, кредиту із забезпеченням та кредиту на пільгових умовах за спецпрограми для підприємств аграрного сектора, енергозберігаючих підприємств, а також для суб'єктів малого та середнього бізнесу.

Великий бізнес може розраховувати на суму до 5 млрд руб., Що видається на термін від 1 дня (!) До 10 років, при цьому програма кредитування складається виходячи з урахування потреб і можливостей клієнта. З'ясувати детальні умови за кредитами можна з'ясувати у кредитного менеджера банку; на його сайті доступна форма онлайн-заявки на одержання кредиту для бізнесу. Обслуговування приватних клієнтів

Клієнтам - фізичним особам МКБ надає традиційний перелік послуг: депозити, кредити, оренда сейфових комірок, прийом платежів, грошові перекази, кредитування і т.д., а також послуги по операціях з ПІФами керуючої компанії «Трійка Діалог».

Послуга інтернет-банкінгу приватним клієнтам надається у вигляді системи «МКБ-Онлайн». Програма преміального банківського сервісу Individual Banking розрахована на заможних клієнтів і членів їх сімей. Пакет послуг в рамках цієї програми включає персональне банківське обслуговування за найвищими стандартами фінансового сервісу, індивідуальний підхід до клієнта і особливі умови щодо цілої низки банківських послуг, включаючи емісію преміальної картки Visa Infinite з діамантами і платиновим орнаментом.

Послугою може скористатися клієнт МКБ, що відкрив депозит на суму понад 5 млн рублів.

Будучи учасником Системи обов'язкового страхування вкладів, МКБ пропонує приватним клієнтам лінійку з 11 вкладів (в рублях, доларах і євро) за ставками від 2,12% (у валюті) до 10% (на «довгий термін» - понад 380 днів).

Мінімальний термін вкладу Московського кредитного банку - 95 днів, максимальний - 1140. Більшість вкладів можна відкрити онлайн через систему інтернет-банкінгу. У лінійці кредитів МКБ для приватних осіб - шість продуктів: нецільової споживчий кредит і 6 іпотечних (видаються на придбання нерухомості на різних умовах, під 11% річних і вище на термін до 20 років).

Примітний продукт «Іпотека по паспорту»: для отримання такого кредиту (на придбання знову споруджуваних квартир з числа об'єктів, акредитованих МКБ) не вимагається підтвердження доходу, однак мінімальний початковий внесок становить 30%, а за оформлення кредиту стягується комісія (1,5% від суми позики). Серед пластикових карт МКБ можна відзначити карту «МЕТРО» (платіжний інструмент, вона ж проїзний на метро), а також прив'язану до карт бонусну програму «Купи і накопи!».

На залишок власних коштів на дебетової картки нараховується відсоток - до 8,5% річних. Офіційний сайт та дистанційне обслуговування  Офіційний сайт Московського кредитного банку розташований за адресою http://www.mkb.ru/, на сайті МКБ є як російська, так і англійська версія, а також версія для смартфонів (у тому числі з кнопкою для входу на сторінку банку в мережі Facebook ).

Зручність юзабіліті сайту можна оцінити як добрий; інформація для всіх категорій клієнтів добре структурована, завдяки чому знайти потрібний розділ не складає труднощів. З іншого боку, деякі дані (наприклад, ставки по кредиту для бізнесу) доведеться уточнювати у фахівця банку по телефону. Вхід в особистий кабінет інтернет-банку для приватних і юридичних осіб здійснюється за допомогою введення логіна і пароля; зробити це можна на відповідній сторінці («Корпоративним клієнтам» або «Приватним особам»).

Для оперативного вирішення питань, пов'язаних з онлайн-банкінгом, МКБ відкрив спеціальну лінію для техпідтримки (з 8:00 до 22:00) і Контактний центр (цілодобово). Мобільний банкінг у МКБ прив'язаний до інтернет-банкінгу та існує у вигляді послуги «інофрмації по рахунках» (система SMS-повідомлень) і комплексної послуги "Дистанційні платежі" (розширений пакет можливостей).

  МКБ розпорядженні єдиним колл-центром (працює з 9:00 до 21:00), з'єднатися з яким можна за телефоном (495) 777-48-88 (дзвінок безкоштовний). Власники пластикових карт можуть оперативно зв'язатися з банком по телефону, вказаному на їх картці; при бажанні клієнт МКБ може заповнити онлайн-форму зворотнього зв'язку, вказавши час, в яке йому найзручніше поспілкуватися зі співробітником банку. Відгуки про банк

Оскільки кількість клієнтів МКБ обчислюється десятками тисяч, відгуків про Московському кредитному банку в Інтернеті багато.

Серед позитивних моментів відзначається уважне ставлення до клієнтів і готовність поінформувати, а також оперативне вирішення поточних питань клієнта і проблем; серед негативних - «накладки» при видачі / погашення кредитів або обслуговуванні пластикових карт, а також проблеми в роботі банку з документами (в тому числі поступають від клієнта).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Виявлено тенденції ринку споживчого кредитування Національне Бюро Кредитних Історій (НБКИ), має інформацію від більш ніж ... Більше

Комерційний банк ОПМ-Банк - вклади, кредити, іпотека ТОВ «Комерційний банк" ОПМ-Банк "» внесено Банком Росії в КГР ... Більше

Банки Санкт-Петербурга - кредитування в Санкт-Петербурзі Санкт-Петербург - один з центрів фінансової життя Росії.Ця традиція складалася історично, впродовж трьох століть.У Санкт-Петербурзі на сьогоднішній день є ... Більше

Кредит малому бізнесу в Уралсиб - нова програма кредитування 9 серпня 2012 0:00 Нова програма кредитування малого бізнесу на купівлю обладнання була представлена банком Уралсиб.Позики ... Більше

Русь-Банк про перспективи і потенціал кредитування МСБ Підтримка малого і середнього бізнесу є одним із пріоритетів Русь-Банку.Артур Альмухаметов, керівник Дирекції продажів у регіональній мережі, ... Більше

Популярне