Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Московський Банк Реконструкції і Розвитку - кредити МБРР


Московський Банк Реконструкції і Розвитку - кредити МБРР

Московський Банк Реконструкції і Розвитку - кредити МБРР

Про банк

Московський Банк Реконструкції і Розвитку (АКБ «МБРР» (ВАТ), створений в 1993 році, знаходиться зараз в числі п'ятдесяти найбільших банків Росії (за розміром власного капіталу і чистих активів). Основний акціонер Банку - фінансовий холдинг АФК «Система» (власник московський олігарх Володимир Євтушенков).

Банківські фахівці вважають що АФК «Система» прямо чи опосередковано володіє 99,2% акцій банку. З 2003 року Банк перейшов до реалізації програми розвитку retail banking: найбільш динамічним напрямком його бізнесу стала робота з приватними клієнтами, яка і визначила шляхи розвитку банку в цілому.

На сьогоднішній день МБРР є універсальним комерційним банком з широким діапазоном послуг, що надаються як для юридичних, так і для фізичних осіб. Використання нових технологій, реалізація чітко спрямованої бізнес-стратегії, найвища якість банківських продуктів - усе це дозволило МБРР за короткий час стати одним з лідерів на російському ринку роздрібних банківських продуктів і послуг, а також творцем ряду унікальних спільних програм для приватних клієнтів (наприклад, MTS . CARD з компанією МТС). МБРР володіє високим рівнем надійності, основними показниками якої є рейтинги міжнародних рейтингових агентств «Moody's Investors Service» і «Fitch Ratings», присвоєні МБРР.

Послуги, що надаються для приватних клієнтів: - кредитування: автокредитування, іпотека, споживче кредитування, експрес-кредитування; - строкові вклади; - грошові перекази; - випуск та обслуговування банківських карток; - банкомати, депозитні модулі і термінали самообслуговування.

Стратегічним напрямком розвитку з 2003 року є роздрібний бізнес: тільки в 2006 році банк видав 2012 іпотечних кредитів і майже 13 тисяч кредитів на купівлю автомобіля. Кредити фізичним особам в сумі складають 35% кредитного портфеля (63% активів-нетто), а кошти фізичних осіб зараз формують більше 17% пасивів. Банківська мережа МБРР досить широка.

Вона представлена 120 офісами, у тому числі 15 філіями, проте основним для банку як і раніше залишається Московський регіон. Банк славиться своїми послугами мобільного та інтернет-банкінгу, а також характеризується широкою мережею самообслуговування.

Їм випущено 250 тисяч пластикових карт, на 1 січня 2007 року у МБРР було 216 банкоматів і 258 POS-терміналів. У штаті співробітників банку складається більше 2 тисяч осіб.

Інтернет банкінг

Інтернет-банк МБРР користується великою популярністю. Кількість користувачів його послуг у вересні перевищило 20 000 чоловік.

А в 2008 році список постачальників послуг віддаленого сервісу був істотно розширений. На сьогоднішній день контрагентами МБРР є близько 40 компаній. Серед них: МТС, МГТС, Білайн, Скайлінк, Комстар, Корбина-Телеком та багато інших.

Інтернет-банк МБРР для фізичних осіб - дистанційний сервіс, що дозволяє швидко отримувати інформацію про власні кошти, здійснювати перекази коштів з картки на картки інших клієнтів МБРР, оплачувати послуги операторів стільникового зв'язку, інтернет-провайдерів, ЖКГ, Мосенерго, погашати кредити, блокувати і розблокувати карту. Крім того, є можливість отримувати консультації фахівців банку в режимі on-line. У перспективах, до кінця 2008 року кількість користувачів інтернет-банку зросте до 30 000 чоловік (всього в Росії налічується близько 1 млн. користувачів цієї послуги).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк АвтоВАЗбанк г Тольятті - вклади, кредити, послуги Про банк АвтоВАЗбанк був утворений в 1988 році в Тольятті і ... Більше

Промсвязьбанк: в 2012 році кредитний портфель активно збільшувався в обсягах 19 березня 2012 14:24 Промсвязьбанк ... Більше

Кредит без прописки - взяти кредит з тимчасовою пропискою, споживчий та ... Більше

Кредитування малого бізнесу - банківські кредити малим підприємствам Малий бізнес є основним ... Більше

Кредитування малого та середнього бізнесу від Росбанка: умови, процентні ставки, програми Спеціальні програми, ... Більше

Популярне