Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » МДМ-Банк - кредити банку Московський Діловий Світ


МДМ-Банк - кредити банку Московський Діловий Світ

МДМ-Банк - кредити банку Московський Діловий Світ

Про банк

Банк МДМ, який відомий також як «Московський Діловий Світ», був організований у 1993 році. Спочатку банк називався «Фінансово-кредитна компанія», засновником його вважається Андрій Мельниченко.

До 1999 року банк займав місце в п'ятірці найбільших імпортерів і операторів валюти.

За підтримки фінансиста Олександра Мамута, який після кризи 1998 року лобіював інтереси банку МДМ, «Московський Діловий Світ», значно зміцнив політичні зв'язки та операції з багатьма великими клієнтами. З 2000 року банк веде впевнену політику створення промислово-фінансових активів. З найбільш великих активів банку слід зазначити вугільно-енергетичну компанію «СУЕК», мінерально-хімічну «Єврохім», трубно-металургійний «ТМК».

Банк МДМ надає широкий спектр фінансових послуг і знаходиться в числі лідерів у сфері інвестиційного та корпоративного банкінгу, операцій на фінансовому ринку та ринку послуг. Банк володіє широкою мережею філій, займається купівлею і реорганізацією банків для створення міжнародної фінансової структури, що має єдиний бренд. На фінансове становище банку чинять великий вплив відносини з підприємствами промислових круп, які придбаваються його власниками.

Банк має налагоджену високоефективну систему організації управління бізнесом, професіоналізм співробітників банку досить високий. Активи-нетто банку складають 303 172 654 тис. рублів, що дозволяє займати йому 13 місце серед російських банків за даним показником. З 2003 року банк проводить активну політику, спрямовану на кредитування населення в сфері іпотечних кредитів на придбання квартир, окремих будинків і подальшого ремонту.

До переваг кредитних програм банку МДМ можна віднести: • Кредити можуть видаватися як в рублях, так і в іноземній валюті-доларах США, євро; Тривалий термін кредитування-до 25 років; Одержувач кредиту може бути зареєстрований в будь-якій формі в межах Російської Федерації. Банк працює за наступними кредитними програмами: Іпотечний кредит «На придбання квартири на первинному і вторинному ринку». Кредит видається в рублях, доларах США і євро.

Відсоткова ставка за кредитом становить 10,25% - 11.50% в євро і від 10,60% до 13.00% в рублях.

Кредит може бути виданий на термін від 3 до 25 років. Мінімальна сума кредиту становить 5 тис. доларів. При отриманні кредиту власні кошти позичальника повинні складати не менше 15% від вартості нерухомості у разі, якщо нерухомість купується на первинному ринку житла, і не менше 10% - у разі придбання житла на вторинному ринку.

Забезпечення кредиту-заставу придбаної клієнтом нерухомості.

Можливо наявність поручителів.

Отримати кредит може особа, яка досягла 21 років і не старше 65 років. Клієнт повинен мати трудовий стаж більше 1 року і не менше 4 місяців на останньому місці роботи, трудову книжку, врегульовані відносини зі Збройними Силами. Дохід клієнта повинен бути більше 350 доларів на місяць.

Крім цього необхідно надати довідку про доходи і суми податків, видану податковим органом, а також довідку про доходи з місця роботи у вільній формі. Кредит «На придбання індивідуального житла і подальший капітальний ремонт» Видається на придбання будинків, котеджів, блоків в пентхаузі на первинному і вторинному ринку житла. Кредит може бути виданий, як в рублях, так і в іноземній валюті-євро і доларах США.

При оформленні кредиту в рублях процентна ставка становить 11,50% - 13.50%, у валюті - 10, 75% - 12.00%.

Мінімальна сума кредиту-10тис. доларів.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ринок іпотеки в Росії - зростання у жовтні на 77%, дані DeltaCredit 10 жовтня 2012 0:00 Аналітики банку DeltaCredit зробили прогноз: ринок іпотеки ... Більше

Райффайзенбанк пропонує в іпотеку квартири в житловому комплексі "Мрія" в Московській області 23 травня ... Більше

Банк Агророс г Саратов - кредити, вклади, інші послуги Про ... Більше

"Бізнес-старт": кредит на франшизу від Ощадбанку З недавнього часу успішно розпочати свою справу стало ще простіше.До надійному ... Більше

Банк Камабанк г Перм - кредити, послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк« КАМАБАНК »(Перм) ... Більше

Популярне