Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Комерційний банк ОТП Банк - вклади кредити іпотека незалежний відгук


Комерційний банк ОТП Банк - вклади, кредити, іпотека, незалежний відгук

З НОМОС БАНКом в Лондон за тисячу рублів

Відкрите акціонерне товариство «ОТП Банк» внесено Центробанком РФ в КГР 28.03.1994 (номер ліцензії - 2766). Чинна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій і ліцензія на залучення у внески і розміщення дорогоцінних металів видана ОТП-банку 04.03.2008. Спочатку цей банк носив назву «Ощадний банк" Гермес "» (входив в однойменний концерн), потім був перетворений в АКБ «Банк інвестицій та заощаджень» (Инвестсбербанк).

У лютому 2005 року Инвестсбербанк об'єднався з Російським Генеральним Банком, в серпні 2006 року приєднав Омскпромстройбанк і Промфінсервісбанк, а в жовтні того ж року угорський OTP Bank придбав 96,4% акцій Инвестсбербанк і перевів Инвестсбербанк на свій бренд. Таким чином, Сучасний російський «ОТП Банк» - дочірнє підприємство угорської банківської групи - один з найбільших роздрібних банків РФ з розвиненою філіальною мережею в Москві та регіонах Росії.

У структурі активів-нетто ОТП Банку на кредитний портфель припадає 78%, з яких 90% припадає на частку позик фізичним особам. На внутрішньому ринку міжбанківських кредитів ОТП Банк досить активний і виступає, як правило, нетто-кредитором. Філіальна мережа і рейтинги

Мережа підрозділів ОТП Банку охоплює 66 регіонів Росії, включаючи в себе 9 філій, 10 представництв, а також 245 відділень, включаючи міні-офіси; мережу банкоматів ОТП налічує 228 пристроїв. Клієнтами цього банку стали вже понад 2,6 млн осіб, а загальна кількість емітованих їм пластикових карт перевищило 800 тис. Чисельність персоналу кредитної організації - понад 17 тис. чоловік (з урахуванням сумісників).

За розміром чистих активів ОТП Банк займає 29-е місце в Москві, а в загальному ренкінгу банків РФ займає 36-е місце.

Рейтинг ОТП Банк за версією Fitch - «АА-(rus)» з прогнозом «негативний», Moody's - Аа2.ru.

За обсягом депозитів фізичних осіб ОТП зайняв 33-е місце в Росії і 26-е - в Москві. Стратегія На сьогоднішній день ОТП Банк - велике кредитно-фінансова установа, що представляє широкий сектор фінансових послуг корпоративним і приватним клієнтам.

Стратегічний напрямок розвитку банку - роздрібний бізнес, а саме POS-кредитування, кредити готівкою і кредитні карти, залучення коштів населення у вклади, а також напрямок Private Banking.

ОТП Банк емітує пластикові картки систем VISA, MasterCard і Золота корона, а також приймає до здійснення розрахунків карти DINERS CLUB і JCB International. Обслуговування корпоративних клієнтів  Клієнти ОТП Банку - юридичні особи - це великі (корпоративні клієнти), фінансові організації та суб'єкти малого бізнесу.

Обом категоріям корпоративних клієнтів ОТП надає широкий спектр сучасних банківських послуг, включаючи кредитування на гнучких умовах, розрахункове і сервісне обслуговування на індивідуальних умовах. Корпоративні клієнти ОТП Банку можуть скористатися інтернет-банкінгом.

Кредитування малого бізнесу банк здійснює в різних формах, пропонуючи цієї категорії клієнтів індивідуальний підбір банківських продуктів під потреби конкретного бізнесу. З'ясувати детальні умови по кредитах для великого бізнесу можна з'ясувати у співробітників ОТП Банку по телефону. Обслуговування приватних клієнтів

Клієнтам - фізичним особам НОМОС пропонує широкий перелік банківських послуг та продуктів: депозити, кредити, оренда сейфових комірок, Валютообмінні операції, грошові перекази, послуги пенсійного страхування і т.д.

Програма преміального банківського сервісу Private Banking, розрахована на заможних клієнтів, включає персональне банківське обслуговування за найвищими стандартами фінансового сервісу, які базуються на більш ніж 60-річному досвіді групи ОТП. Преміальне обслуговування крім послуг управління коштами клієнта та їх примноження включає емісію преміальних карт VISA або Master Card, послугу конвертації валют за пільговим курсом і інші привілейовані програми та умови. Крім цього, VIP-клієнтам ОТП Банк пропонує лінійку з трьох преміальних депозитів (в рублях, доларах і євро) - «Рантьє», «Преміум» та «Особливе ставлення» (останній можна відкрити не тільки в рублях, доларах і євро, але і у швейцарських франках).

Ставки по таких вкладах становлять від 4,45% (у валюті) до 11% (в рублях).

Лінійка звичайних депозитів ОТП Банку представлена вкладами «Точний розрахунок», «Гнучкий підхід» і «Турботливий.

Пенсійний »(до 5% річних у валюті, до 9,1% річних у рублях). Мінімальний термін вкладу - 31 день, максимальний - 732 дня. Кредити ОТП Банку для приватних клієнтів діляться на 4 групи: кредити готівкою, автокредити, іпотека і продукт «Кредит в магазині»; крім цього, банк пропонує спеціальний кредит для індивідуальних підприємців - «Діловим людям».

Процентні ставки по нецільових кредитах починаються від 23,9% річних; автокредити ОТП Банк видає під 9-10% («Купи авто за 10%»), при цьому початковий внесок може складати від 10%, довідка про доходи не потрібно, а заявка на кредит розглядається за 1 робочий день.

Ставки ОТП Банку по іпотеці починаються від 13,5% (термін такого кредиту - до 30 років, максимальна сума - 15 млн руб.), При цьому існує можливість застави наявного житла і відмови позичальника від особистого страхування в рамках іпотеки.

Великим сім'ям банк пропонує "Іпотечний кредит на купівлю житла для багатодітних сімей» на пільгових умовах. Звичайних кредитних карт у ОТП Банку три: MasterCard Standard (600 руб. На рік), MasterCard Gold (1800 руб. На рік) і кобрендингова карта з програмою накопичення бонусів Много.ру (обслуговується безкоштовно). Рахунки за такими кредитними картками можна відкрити в рублях, доларах або євро; грейс-період становить 50 днів, ставки за користування кредитними коштами по картці починаються від 26,9% річних.

Карту можна оформити тільки за паспортом, кредитний ліміт по ній становить 150 тис. руб. Карта прив'язується до інтернет-банку ОТПдірект, а також мобільному банку.

Дистанційне обслуговування Офіційний сайт ОТП Банку розташований за адресою http://www.otpbank.ru/ (мається російська та англійська версії). Зручність юзабіліті сайту можна оцінити як середнє, інформація для всіх категорій клієнтів структурована добре, проте при пошуку потрібного розділу можуть виникнути деякі труднощі.

Вхід в особистий кабінет інтернет-банку (ОТПДірект) для приватних і корпоративних клієнтів здійснюється за допомогою ключа та Токина на захищеній сторінок; мобільний банкінг розрахований практично на будь-який мобільний пристрій (iPad, iPhone, пристрої на платформі Android та ін.) Мобільний банк "ОТПдірект СМС Банк" дає клієнтові можливість миттєво отримати інформацію про факт і розмірі транзакції, проведеної по карті (включаючи спробу проведення транзакції), а також про актуальний балансі, доступному після цієї транзакції. Дізнатися баланс по карті клієнт ОТП Банку може в будь-який час доби, відправивши SMS-повідомлення зі свого мобільного телефону.

Колл-центр Для зручної цілодобової комунікації ОТП Банк відкрив для своїх клієнтів інформаційний колл-центр. Зателефонувавши з будь-якого регіону Росії за безкоштовним номером 8 (800) 100-55-55 або 8 (495) 775-4-775 (з Москви і області), клієнт може отримати необхідну йому довідкову інформацію про послуги банку, консультації з питань своїх кредитів і т.д.

Доступ до інформаційної системи ОТП Банку «клієнт-банк» без участі оператора - IVR (Interactive Voice Response) можна отримати, набравши безкоштовний номер 8 (800) 200-70-01.

Через IVR клієнт ОТП Банку може отримати інформацію по своїх рахунках та розмір заборгованості за кредитами, а також управляти своїми коштами на рахунках, набираючи задані комбінації цифр у тоновому режимі.

Відгуки Дуже розвинене роздрібний напрям і величезна кількість клієнтів ОТП Банку неминуче означають тисячі відгуків в Інтернеті. Серед позитивних моментів ОТП Банку відзначається ввічливість і професіоналізм співробітників, включаючи операторів кол-центру, а також зручність користування кредитом та кредитними картками.

Серед негативних моментів - складнощі з кредитними картами, різноманітні проблемні питання при погашенні кредитів, не цілком коректне ставлення з боку співробітників в окремих офісах, проблеми з дистанційним обслуговуванням (не працює форма зворотного зв'язку на сайті) і т.д.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Зв'язок-Банк готовий провести першу операцію з рефінансування іпотечного кредиту, вибраного стороннім банком 9 серпня 2012 14:41 Зв'язок-Банк планує найближчим часом ... Більше

Промсвязьбанк збільшив мінімальний термін іпотечного кредитування до трьох років 27 липня ... Більше

Росгосстрах БАНК поліпшив умови видачі кредитів 9 квітня 2012 20:57 Банк Росгосстрах в Москві і Московській області, а також ... Більше

У ІнтехБанке можна оформити «шкільний» кредит за пільговою ставкою 27 серпня 2012 16:28 Клієнти татарського ІнтехБанка аж до ... Більше

Автокредит або "потреб" кредитування? Майже кожен другий житель Росії їздить на особистому автомобілі.Якщо у деяких росіян є по декілька авто, ... Більше

Популярне