Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Комерційний банк ОТП Банк - вклади кредити іпотека незалежний відгук


Комерційний банк ОТП Банк - вклади, кредити, іпотека, незалежний відгук

З НОМОС БАНКом в Лондон за тисячу рублів

Відкрите акціонерне товариство «ОТП Банк» внесено Центробанком РФ в КГР 28.03.1994 (номер ліцензії - 2766). Чинна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій і ліцензія на залучення у внески і розміщення дорогоцінних металів видана ОТП-банку 04.03.2008. Спочатку цей банк носив назву «Ощадний банк" Гермес "» (входив в однойменний концерн), потім був перетворений в АКБ «Банк інвестицій та заощаджень» (Инвестсбербанк).

У лютому 2005 року Инвестсбербанк об'єднався з Російським Генеральним Банком, в серпні 2006 року приєднав Омскпромстройбанк і Промфінсервісбанк, а в жовтні того ж року угорський OTP Bank придбав 96,4% акцій Инвестсбербанк і перевів Инвестсбербанк на свій бренд. Таким чином, Сучасний російський «ОТП Банк» - дочірнє підприємство угорської банківської групи - один з найбільших роздрібних банків РФ з розвиненою філіальною мережею в Москві та регіонах Росії.

У структурі активів-нетто ОТП Банку на кредитний портфель припадає 78%, з яких 90% припадає на частку позик фізичним особам. На внутрішньому ринку міжбанківських кредитів ОТП Банк досить активний і виступає, як правило, нетто-кредитором. Філіальна мережа і рейтинги

Мережа підрозділів ОТП Банку охоплює 66 регіонів Росії, включаючи в себе 9 філій, 10 представництв, а також 245 відділень, включаючи міні-офіси; мережу банкоматів ОТП налічує 228 пристроїв. Клієнтами цього банку стали вже понад 2,6 млн осіб, а загальна кількість емітованих їм пластикових карт перевищило 800 тис. Чисельність персоналу кредитної організації - понад 17 тис. чоловік (з урахуванням сумісників).

За розміром чистих активів ОТП Банк займає 29-е місце в Москві, а в загальному ренкінгу банків РФ займає 36-е місце.

Рейтинг ОТП Банк за версією Fitch - «АА-(rus)» з прогнозом «негативний», Moody's - Аа2.ru.

За обсягом депозитів фізичних осіб ОТП зайняв 33-е місце в Росії і 26-е - в Москві. Стратегія На сьогоднішній день ОТП Банк - велике кредитно-фінансова установа, що представляє широкий сектор фінансових послуг корпоративним і приватним клієнтам.

Стратегічний напрямок розвитку банку - роздрібний бізнес, а саме POS-кредитування, кредити готівкою і кредитні карти, залучення коштів населення у вклади, а також напрямок Private Banking.

ОТП Банк емітує пластикові картки систем VISA, MasterCard і Золота корона, а також приймає до здійснення розрахунків карти DINERS CLUB і JCB International. Обслуговування корпоративних клієнтів  Клієнти ОТП Банку - юридичні особи - це великі (корпоративні клієнти), фінансові організації та суб'єкти малого бізнесу.

Обом категоріям корпоративних клієнтів ОТП надає широкий спектр сучасних банківських послуг, включаючи кредитування на гнучких умовах, розрахункове і сервісне обслуговування на індивідуальних умовах. Корпоративні клієнти ОТП Банку можуть скористатися інтернет-банкінгом.

Кредитування малого бізнесу банк здійснює в різних формах, пропонуючи цієї категорії клієнтів індивідуальний підбір банківських продуктів під потреби конкретного бізнесу. З'ясувати детальні умови по кредитах для великого бізнесу можна з'ясувати у співробітників ОТП Банку по телефону. Обслуговування приватних клієнтів

Клієнтам - фізичним особам НОМОС пропонує широкий перелік банківських послуг та продуктів: депозити, кредити, оренда сейфових комірок, Валютообмінні операції, грошові перекази, послуги пенсійного страхування і т.д.

Програма преміального банківського сервісу Private Banking, розрахована на заможних клієнтів, включає персональне банківське обслуговування за найвищими стандартами фінансового сервісу, які базуються на більш ніж 60-річному досвіді групи ОТП. Преміальне обслуговування крім послуг управління коштами клієнта та їх примноження включає емісію преміальних карт VISA або Master Card, послугу конвертації валют за пільговим курсом і інші привілейовані програми та умови. Крім цього, VIP-клієнтам ОТП Банк пропонує лінійку з трьох преміальних депозитів (в рублях, доларах і євро) - «Рантьє», «Преміум» та «Особливе ставлення» (останній можна відкрити не тільки в рублях, доларах і євро, але і у швейцарських франках).

Ставки по таких вкладах становлять від 4,45% (у валюті) до 11% (в рублях).

Лінійка звичайних депозитів ОТП Банку представлена вкладами «Точний розрахунок», «Гнучкий підхід» і «Турботливий.

Пенсійний »(до 5% річних у валюті, до 9,1% річних у рублях). Мінімальний термін вкладу - 31 день, максимальний - 732 дня. Кредити ОТП Банку для приватних клієнтів діляться на 4 групи: кредити готівкою, автокредити, іпотека і продукт «Кредит в магазині»; крім цього, банк пропонує спеціальний кредит для індивідуальних підприємців - «Діловим людям».

Процентні ставки по нецільових кредитах починаються від 23,9% річних; автокредити ОТП Банк видає під 9-10% («Купи авто за 10%»), при цьому початковий внесок може складати від 10%, довідка про доходи не потрібно, а заявка на кредит розглядається за 1 робочий день.

Ставки ОТП Банку по іпотеці починаються від 13,5% (термін такого кредиту - до 30 років, максимальна сума - 15 млн руб.), При цьому існує можливість застави наявного житла і відмови позичальника від особистого страхування в рамках іпотеки.

Великим сім'ям банк пропонує "Іпотечний кредит на купівлю житла для багатодітних сімей» на пільгових умовах. Звичайних кредитних карт у ОТП Банку три: MasterCard Standard (600 руб. На рік), MasterCard Gold (1800 руб. На рік) і кобрендингова карта з програмою накопичення бонусів Много.ру (обслуговується безкоштовно). Рахунки за такими кредитними картками можна відкрити в рублях, доларах або євро; грейс-період становить 50 днів, ставки за користування кредитними коштами по картці починаються від 26,9% річних.

Карту можна оформити тільки за паспортом, кредитний ліміт по ній становить 150 тис. руб. Карта прив'язується до інтернет-банку ОТПдірект, а також мобільному банку.

Дистанційне обслуговування Офіційний сайт ОТП Банку розташований за адресою http://www.otpbank.ru/ (мається російська та англійська версії). Зручність юзабіліті сайту можна оцінити як середнє, інформація для всіх категорій клієнтів структурована добре, проте при пошуку потрібного розділу можуть виникнути деякі труднощі.

Вхід в особистий кабінет інтернет-банку (ОТПДірект) для приватних і корпоративних клієнтів здійснюється за допомогою ключа та Токина на захищеній сторінок; мобільний банкінг розрахований практично на будь-який мобільний пристрій (iPad, iPhone, пристрої на платформі Android та ін.) Мобільний банк "ОТПдірект СМС Банк" дає клієнтові можливість миттєво отримати інформацію про факт і розмірі транзакції, проведеної по карті (включаючи спробу проведення транзакції), а також про актуальний балансі, доступному після цієї транзакції. Дізнатися баланс по карті клієнт ОТП Банку може в будь-який час доби, відправивши SMS-повідомлення зі свого мобільного телефону.

Колл-центр Для зручної цілодобової комунікації ОТП Банк відкрив для своїх клієнтів інформаційний колл-центр. Зателефонувавши з будь-якого регіону Росії за безкоштовним номером 8 (800) 100-55-55 або 8 (495) 775-4-775 (з Москви і області), клієнт може отримати необхідну йому довідкову інформацію про послуги банку, консультації з питань своїх кредитів і т.д.

Доступ до інформаційної системи ОТП Банку «клієнт-банк» без участі оператора - IVR (Interactive Voice Response) можна отримати, набравши безкоштовний номер 8 (800) 200-70-01.

Через IVR клієнт ОТП Банку може отримати інформацію по своїх рахунках та розмір заборгованості за кредитами, а також управляти своїми коштами на рахунках, набираючи задані комбінації цифр у тоновому режимі.

Відгуки Дуже розвинене роздрібний напрям і величезна кількість клієнтів ОТП Банку неминуче означають тисячі відгуків в Інтернеті. Серед позитивних моментів ОТП Банку відзначається ввічливість і професіоналізм співробітників, включаючи операторів кол-центру, а також зручність користування кредитом та кредитними картками.

Серед негативних моментів - складнощі з кредитними картами, різноманітні проблемні питання при погашенні кредитів, не цілком коректне ставлення з боку співробітників в окремих офісах, проблеми з дистанційним обслуговуванням (не працює форма зворотного зв'язку на сайті) і т.д.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Промсвязьбанк іпотечні кредити: оновлений список акредитованих будівель для іпотеки 19 серпня 2012 ... Більше

Новорічні пропозиції кредитів: UniCredit, Східний Експрес, Російський Стандарт, Русь-Банк Починається грудень - останній місяць минає 2010 року.Це час підвищення споживчої активності: зростає кількість покупок, ... Більше

У чому головна відмінність дебетової картки від кредитної У сучасному світі кредитні картки постійно знаходяться на слуху, про дебетові ж, ... Більше

Іпотека в Альфа Банку - особливості й умови іпотечного кредитування Про іпотеку, банки, різні варіанти кредитування ми писали досить багато.У ... Більше

Заборгованість по кредитній карті Оформляючи кредитну карту необхідно чітке поняття, що таке заборгованість по кредитній ... Більше

Популярне