Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Комерційний банк ОПМ-Банк - вклади кредити іпотека


Комерційний банк ОПМ-Банк - вклади, кредити, іпотека

Комерційний банк ОПМ-Банк - вклади кредити іпотека

ТОВ «Комерційний банк" ОПМ-Банк "» внесено Банком Росії в КГР 04.03.1994 (номер ліцензії - 2734). Це невеликий за розміром банк столичного регіону, основними напрямками роботи якого є обслуговування підприємств будівельного сектору та фізичних осіб. ОПМ-Банк - професійний учасник валютного та фондового ринків, а також ринку цінних паперів; член Московської міжбанківської валютної біржі, Московської фондової біржі, а також Асоціації російських банків.

Банк має ліцензії на здійснення дилерської, брокерської та депозитарної діяльності, а також діяльності з управління цінними паперами. У структурі активів-нетто ОПМ-Банку на кредитний портфель припадає близько 50%, з яких понад 90% припадає на частку позичок комерційним організаціям. На внутрішньому ринку міжбанківських кредитів ОПМ-Банк виступає найчастіше нетто-кредитором.

Філіальна мережа і рейтинги

Мережа підрозділів ОПМ-Банку охоплює 15 операційних офісів в Москві і області, а також філії в Санкт-Петербурзі, Рязані, Сочі і Саратові. За розміром чистих активів ОПМ-Банк займає 196-е місце в Москві і області, а в загальному ренкінгу банків - 309-е місце. Рейтинг ОПМ-Банку за версією РА «Експерт» - «ВВ +" з прогнозом «позитивний» («прийнятний рівень кредитоспроможності»).

За обсягом коштів, залучених на депозити приватних осіб, ОПМ-Банк займає 189-е місце в Росії і високе, щодо своїх розмірів, 109-е - в столичному регіоні. Це невеликий за розмірами банк, який показує, тим не менше, прибуток за підсумками двох останніх фінансових років. Стратегія

На сьогоднішній день комерційний банк ОПМ-Банк - невелике кредитно-фінансова установа, що представляє спектр стандартних сучасних послуг корпоративним і приватним клієнтам в декількох регіонах Європейської Росії. Стратегічний пріоритет для банку - надійність, ключові напрями розвитку - кредитування комерційних організацій, вкладення в боргові цінні папери та залучення коштів населення у вклади (роздрібний бізнес).

Банк уникає участі в високоризикових проектах, роблячи ставку на гнучкість і надійність. ОПМ-Банк емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові карти системи MasterCard. Власники цих карток можуть скористатися 7 банкоматами ОПМ-Банку і 12 пунктами видачі готівки (ПВГ).

Обслуговування корпоративних клієнтів

Корпоративні клієнти ОПМ-Банку - організації, не сегментіруемие банком за розміром.

Цієї категорії клієнтів ОПМ надає стандартний перелік сучасних банківських послуг, включаючи корпоративне кредитування, розрахунково-касове обслуговування, ведення зарплатних проектів та інш. Корпоративні клієнти ОПМ-Банку можуть скористатися інтернет-банкінгом, а також послугами еквайрингу та консалтинговими послугами (консультації з питань валютного контролю експортних та імпортних операцій, роботі на фондовому і валютному ринках, послуги правового та податкового консультування і т.д.). В рамках кредитних програм ОПМ-Банк пропонує суб'єктам малого та середнього бізнесу кредитування в різних формах, включаючи набір банківських продуктів, «заточених» під потреби дрібного бізнесу.

Процентні ставки за кредитами ОМП-Банку для організацій починаються з 6,5% річних. Обслуговування приватних клієнтів Клієнтам - фізичним особам ОПМ-Банк пропонує досить широкий перелік банківських послуг та продуктів: депозити, кредити, оренда сейфових комірок, Валютообмінні операції, грошові перекази, прийом платежів, документарні операції, оренду осередків і т.д.

Банк здійснює перекази коштів через системи Contact, Western Union і Migom по всій території РФ, а також в країни СНД і далекого зарубіжжя. Програма преміального банківського сервісу Private Banking у невеликого ОПМ-Банку відсутня. Клієнтам - фізичним особам, які бажають відкрити вклад, ОПМ-Банк пропонує широку лінійку депозитів - їх 10, включаючи «Мультивалютний», «Пенсійний» та «Повноліття».

Деякі вклади ОПМ-Банку можна відкрити тільки в рублях, але більшість депозитів доступні в доларах або євро. Для заможних клієнтів передбачений внесок VIP (на 367 днів з доходом 10% річних); ставки по іншим вкладами становлять від 1% (у валюті, на 31 день) до 11,2% («Гідний відсоток» в рублях на 367 днів). Кредити ОПМ-Банку для приватних осіб представлені такими продуктами: автокредит, іпотека (кілька цільових кредитних програм на покупку певних об'єктів нерухомості, що реалізуються спільно з девелоперами), кредити готівкою, беззаставними і «Корпоративним» кредитами, а також кредитом на індивідуальних умовах (видається позичальнику , якого не влаштували стандартні умови кредитування).

Процентні ставки ОПМ-Банку за кредитами складають від 22 до 25% річних; автокредит ОПМ видає під 17-27% з початковим внеском від 20%. Ставки ОПМ-Банку по іпотеці коливаються в діапазоні від 7,9% до 18% річних; строк кредиту - до 30 років, максимальна сума - 9 млн руб.). Що стосується кредитних карт, то їх у ОПМ-Банку всього дві: MasterCard Standard і MasterCard Gold.

Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт ОПМ-Банку розташований за адресою http://www.opmbank.ru/ (мається лише російська версія). Зручність юзабіліті сайту можна оцінити як середнє - так, знайти форму «пошук по сайту» на головній сторінці досить складно, перехід між сторінками часто відсутня і т.д. Вхід в особистий кабінет інтернет-банку для приватних і корпоративних клієнтів здійснюється окремо, за допомогою логіна та пароля на захищеній сторінці (потрібні особливі настройки інтернет-оглядача).

Мобільний банкінг у ОМП-Банку в даний час відсутня. Інформаційний колл-центр для клієнтів ОМП-Банку (Довідкова служба) доступний по телефону +7 (495) 785-58-82. За цим номером можна отримати необхідну довідкову інформацію про послуги банку, консультації з питань кредитів, вкладів і т.п.

Відгуки про банк Відгуків про ОПМ-Банку в Інтернеті не так вже багато через відносно невеликої кількості клієнтів. Серед позитивних моментів ОПМ-Банку відзначається професіоналізм співробітників - втім, скарги на їх недостатню ввічливість чи компетентність теж зустрічаються, в загальному, як і у будь-який інший сервісної компанії.

Самий істотний негативний момент у відгуках про банк, які нам зустрілися - стягування комісії за поповнення вкладу.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банкрутство фізичних осіб - закон про банкрутство, процедура банкрутства Різкий зліт попиту на іпотечне та споживче кредитування, а потім ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: ВТБ24 Відзначивши підвищений інтерес користувачів до рейтингу банків, який був складений за підсумками опитувань, аналітики CreditCardsOnline.ru відновили роботу ... Більше

Соціальна іпотека: що це і як отримати субсидію Соціальна іпотека - державна програма фінансової підтримки соціально не захищених громадян, спрямована на поліпшення житлових умов за ... Більше

Різноманітність кредитних карт Райффайзенбанку Про те, які карти пропонує Райффайзенбанк, кому слід оформити кредитну картку, а не стандартний кредит і що робити при втраті ... Більше

Чи можна отримати кредитну карту без підтвердження доходу Сьогодні нікого не здивуєш тим, що багато російських компаній виплачують зароблену ... Більше

Популярне