Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Комерційний банк ОПМ-Банк - вклади кредити іпотека


Комерційний банк ОПМ-Банк - вклади, кредити, іпотека

Комерційний банк ОПМ-Банк - вклади кредити іпотека

ТОВ «Комерційний банк" ОПМ-Банк "» внесено Банком Росії в КГР 04.03.1994 (номер ліцензії - 2734). Це невеликий за розміром банк столичного регіону, основними напрямками роботи якого є обслуговування підприємств будівельного сектору та фізичних осіб. ОПМ-Банк - професійний учасник валютного та фондового ринків, а також ринку цінних паперів; член Московської міжбанківської валютної біржі, Московської фондової біржі, а також Асоціації російських банків.

Банк має ліцензії на здійснення дилерської, брокерської та депозитарної діяльності, а також діяльності з управління цінними паперами. У структурі активів-нетто ОПМ-Банку на кредитний портфель припадає близько 50%, з яких понад 90% припадає на частку позичок комерційним організаціям. На внутрішньому ринку міжбанківських кредитів ОПМ-Банк виступає найчастіше нетто-кредитором.

Філіальна мережа і рейтинги

Мережа підрозділів ОПМ-Банку охоплює 15 операційних офісів в Москві і області, а також філії в Санкт-Петербурзі, Рязані, Сочі і Саратові. За розміром чистих активів ОПМ-Банк займає 196-е місце в Москві і області, а в загальному ренкінгу банків - 309-е місце. Рейтинг ОПМ-Банку за версією РА «Експерт» - «ВВ +" з прогнозом «позитивний» («прийнятний рівень кредитоспроможності»).

За обсягом коштів, залучених на депозити приватних осіб, ОПМ-Банк займає 189-е місце в Росії і високе, щодо своїх розмірів, 109-е - в столичному регіоні. Це невеликий за розмірами банк, який показує, тим не менше, прибуток за підсумками двох останніх фінансових років. Стратегія

На сьогоднішній день комерційний банк ОПМ-Банк - невелике кредитно-фінансова установа, що представляє спектр стандартних сучасних послуг корпоративним і приватним клієнтам в декількох регіонах Європейської Росії. Стратегічний пріоритет для банку - надійність, ключові напрями розвитку - кредитування комерційних організацій, вкладення в боргові цінні папери та залучення коштів населення у вклади (роздрібний бізнес).

Банк уникає участі в високоризикових проектах, роблячи ставку на гнучкість і надійність. ОПМ-Банк емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові карти системи MasterCard. Власники цих карток можуть скористатися 7 банкоматами ОПМ-Банку і 12 пунктами видачі готівки (ПВГ).

Обслуговування корпоративних клієнтів

Корпоративні клієнти ОПМ-Банку - організації, не сегментіруемие банком за розміром.

Цієї категорії клієнтів ОПМ надає стандартний перелік сучасних банківських послуг, включаючи корпоративне кредитування, розрахунково-касове обслуговування, ведення зарплатних проектів та інш. Корпоративні клієнти ОПМ-Банку можуть скористатися інтернет-банкінгом, а також послугами еквайрингу та консалтинговими послугами (консультації з питань валютного контролю експортних та імпортних операцій, роботі на фондовому і валютному ринках, послуги правового та податкового консультування і т.д.). В рамках кредитних програм ОПМ-Банк пропонує суб'єктам малого та середнього бізнесу кредитування в різних формах, включаючи набір банківських продуктів, «заточених» під потреби дрібного бізнесу.

Процентні ставки за кредитами ОМП-Банку для організацій починаються з 6,5% річних. Обслуговування приватних клієнтів Клієнтам - фізичним особам ОПМ-Банк пропонує досить широкий перелік банківських послуг та продуктів: депозити, кредити, оренда сейфових комірок, Валютообмінні операції, грошові перекази, прийом платежів, документарні операції, оренду осередків і т.д.

Банк здійснює перекази коштів через системи Contact, Western Union і Migom по всій території РФ, а також в країни СНД і далекого зарубіжжя. Програма преміального банківського сервісу Private Banking у невеликого ОПМ-Банку відсутня. Клієнтам - фізичним особам, які бажають відкрити вклад, ОПМ-Банк пропонує широку лінійку депозитів - їх 10, включаючи «Мультивалютний», «Пенсійний» та «Повноліття».

Деякі вклади ОПМ-Банку можна відкрити тільки в рублях, але більшість депозитів доступні в доларах або євро. Для заможних клієнтів передбачений внесок VIP (на 367 днів з доходом 10% річних); ставки по іншим вкладами становлять від 1% (у валюті, на 31 день) до 11,2% («Гідний відсоток» в рублях на 367 днів). Кредити ОПМ-Банку для приватних осіб представлені такими продуктами: автокредит, іпотека (кілька цільових кредитних програм на покупку певних об'єктів нерухомості, що реалізуються спільно з девелоперами), кредити готівкою, беззаставними і «Корпоративним» кредитами, а також кредитом на індивідуальних умовах (видається позичальнику , якого не влаштували стандартні умови кредитування).

Процентні ставки ОПМ-Банку за кредитами складають від 22 до 25% річних; автокредит ОПМ видає під 17-27% з початковим внеском від 20%. Ставки ОПМ-Банку по іпотеці коливаються в діапазоні від 7,9% до 18% річних; строк кредиту - до 30 років, максимальна сума - 9 млн руб.). Що стосується кредитних карт, то їх у ОПМ-Банку всього дві: MasterCard Standard і MasterCard Gold.

Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт ОПМ-Банку розташований за адресою http://www.opmbank.ru/ (мається лише російська версія). Зручність юзабіліті сайту можна оцінити як середнє - так, знайти форму «пошук по сайту» на головній сторінці досить складно, перехід між сторінками часто відсутня і т.д. Вхід в особистий кабінет інтернет-банку для приватних і корпоративних клієнтів здійснюється окремо, за допомогою логіна та пароля на захищеній сторінці (потрібні особливі настройки інтернет-оглядача).

Мобільний банкінг у ОМП-Банку в даний час відсутня. Інформаційний колл-центр для клієнтів ОМП-Банку (Довідкова служба) доступний по телефону +7 (495) 785-58-82. За цим номером можна отримати необхідну довідкову інформацію про послуги банку, консультації з питань кредитів, вкладів і т.п.

Відгуки про банк Відгуків про ОПМ-Банку в Інтернеті не так вже багато через відносно невеликої кількості клієнтів. Серед позитивних моментів ОПМ-Банку відзначається професіоналізм співробітників - втім, скарги на їх недостатню ввічливість чи компетентність теж зустрічаються, в загальному, як і у будь-який інший сервісної компанії.

Самий істотний негативний момент у відгуках про банк, які нам зустрілися - стягування комісії за поповнення вкладу.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека і розлучення - розділ іпотеки при розлученні, що робити з квартирою Як правило, сьогодні питання створення сім'ї включає ... Більше

НОМОС-БАНК вводить онлайн-переклади Для клієнтів НОМОС-БАНКу стали доступні онлайн-переклади з однієї картки ... Більше

Як оформити кредитну карту Російський Стандарт з допомогою комп'ютера Все більше і більше жителів Росії долучаються до нових банківських технологій, що безпосередньо пов'язано з ... Більше

Альфа-Банк в Казані В даний час «Альфа-Банк», створений в 1990 році, є одним з найбільших приватних російських ... Більше

Особливості отримання кредитки поштою Оформити та отримати карту, не відвідуючи офіс банку, цілком можливо.Сьогодні переважна більшість російських банків пропонують позичальникам ... Більше

Популярне