Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Комерційний Банк Інвестиційний Союз ТОВ - огляд роботи


Комерційний Банк Інвестиційний Союз ТОВ - огляд роботи

Комерційний Банк Інвестиційний Союз ТОВ - огляд роботи

Товариство з обмеженою відповідальністю «Комерційний Банк" Інвестиційний Союз "» внесено Банком Росії в КГР 30.10.1990, ліцензія 637; нині діюча генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій і ліцензія на залучення у внески коштів фізичних осіб видана 16.10.2003. Спочатку банк був заснований в організаційно-правовій формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) Комерційний банк «Бабаюртовском» в селі Бабаюрт адміністративному центрі Бабаюртовсого району Республіки Дагестан. У вересні 2001 року кредитна установа змінило назву на нині діючу, а організаційно-правову форму - на ТОВ і переїхало в Москву, запросивши до ради директорів Магомеда Толбоева - заслуженого льотчика-випробувача, почесного президента Міжнародного авіасалону МАКС.

В даний час в число власників банку входять кілька компаній, що мають частку в розмірі від 15 до 20%, а серед його бенефіціарів - ряд фізичних осіб - громадян Росії (включаючи голови ради директорів Є. Козорезова) і України. Ознайомитися зі списком цих фізичних осіб і організацій зацікавлені особи можуть на офіційному сайті Банку Інвестиційний Союз. У структурі активів-нетто цього банку на кредитний портфель припадає 70%, з яких 65% - кредити недержавним комерційним підприємствам.

За розміром чистих активів банк посідає скромне 258-е місце в регіоні (Москва) і 437-е в загальному ренкінгу російських банків. Примітний дуже низький відсоток прострочення за виданими кредитами - менше 1%.

Філіальна мережа і рейтинги Банк Інвестиційний Союз представлений в декількох регіонах Росії. Його головний офіс розташований у Москві, де працюють ще чотири додаткових офісу; крім цього, банк має у своєму розпорядженні 48 операційними касами поза касового вузла, має офіс (ККО) «П'ятигорський» в Ставропольському краї, філія у Воронежі, а також філія і додатковий офіс в Махачкалі .

Чисельність персоналу кредитної організації становить близько 200 осіб.

Рейтинг Банку Інвестиційний Союз за національною шкалою (агентство AK & M) - У + + з прогнозом «стабільний». У міжнародних рейтингах цей невеликий банк не бере участь, і рейтинги міжнародних агентств йому не присвоєно. Стратегія

Банк Інвестиційний Союз - невелика за розміром кредитна установа з більш ніж 20-річним стажем роботи на банківському ринку Росії. На даний момент банк обслуговує всього близько 1000 фізичних осіб та близько 700 юридичних, емітуючи пластикові картки систем Maestro і MasterCard і приймаючи до здійснення розрахунків карти цієї міжнародної системи. Ключові напрямки діяльності Банку Інвестиційний Союз - кредитування, розрахунково-касове та депозитне обслуговування.

Крім цього, банк досить активно розвиває міжбанківське співробітництво і має стійку репутацію в цій області.

Він є учасником електронної торгової системи DELTA, а також членом Московської міжбанківської валютної біржі. На російським ринку міжбанківських кредитів Банк Інвестиційний Союз виступає нетто-позичальником з невеликими оборотами, зарекомендувавши себе як надійний і професійний партнер. Кількість контрагентів цього банку - кредитних організацій складає близько 60; велика частина контрагентів - учасники московського міжбанківського ринку, проте розвиваються відносини з кредитними установами, що працюють в регіонах.

Обслуговування корпоративних клієнтів 

Клієнтам - юридичним особам Інвестиційний Союз надає достатньо невелику кількість сучасних банківських послуг: розрахунково-касове обслуговування, оренда сейфових комірок і послуги кредитування. Крім цього, корпоративні клієнти Банку Інвестиційний Союз (представники малого та середнього бізнесу) можуть скористатися послугами інтернет-банкінгу. Кредитування юридичних осіб здійснюється в рублях, євро та доларах США.

При цьому Банк Інвестиційний Союз не видає довгих кредитів: максимальний термін користування позикою цього банку становить 3 роки (мінімальний - 1 місяць). Погашення платежів корпоративні клієнти можуть здійснювати за диференційованою схемою (відсоток нараховується тільки на залишок заборгованості), ставки по кредитах починаються від 14% річних.

З докладним переліком кредитних пропозицій Банку Інвестиційний Союз для бізнесу можна ознайомитися, звернувшись в його Кредитне управління. Обслуговування фізичних осіб Клієнтам - фізичним особам Банк Інвестиційний Союз надає більш широкий перелік послуг: крім розрахунково-касового обслуговування, оренди сейфових осередків та послуги кредитування приватним клієнтам банку доступні послуги операцій з готівковою іноземною валюти, грошових переказів (системи ЮНІСТРІМ і Contact), відкриття і ведення депозитів та операції з банківськими картами.

Програма преміального банківського сервісу типу Private Banking в даний момент не розробляється; послуга інтернет-банкінгу приватним клієнтам не надається.

Будучи учасником системи обов'язкового страхування вкладів згідно з Федеральним законом «Про страхування внесків фізичних осіб у банках Російської Федерації», Банк Інвестиційний Союз пропонує своїм клієнтам лінійку з 10 вкладів в рублях, доларах і євро, в тому числі пенсійний внесок, за ставками від 5,5 % (в рублях) і 2,8% (у валюті) до відповідно 11% і 5% річних, на термін від 1 до 20 місяців.

Передбачаючи гнучку схему поповнення та виплати процентного доходу, банк не пропонує внесків з капіталізацією відсотків. Умови Банку Інвестиційний Союз по кредитах для фізичних осіб практично повністю збігаються з умовами, запропонованими корпоративним клієнтам. Відзначимо, що банк пропонує приватним клієнтам тільки один вид кредиту - споживчий.

Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт Банку Інвестиційний Союз розташований за адресою http://www.invest-union.ru/ (мається лише російська версія). Зручність юзабіліті сайту можна оцінити як середнє - так, серед карт, що відкриваються фізичним особам, присутнім зарплатна картка, однак про послугу ведення зарплатних проектів на сайті банку інформації немає. Вхід в особистий кабінет інтернет-банку для клієнтів - юридичних осіб здійснюється за допомогою введення логіна і пароля, при цьому необхідні відповідні настройки інтернет-оглядача на ПК користувача.

Мобільний банкінг у Банку Інвестиційний Союз на даний момент відсутня. Єдиним колл-центром банк не має в своєму розпорядженні, тому з'єднатися з банком клієнт може, зателефонувавши або в головний офіс по телефону 8 (495) 663-22-00, або в найближчий допофіс Банку Інвестиційний Союз. Власники пластикових карт можуть оперативно зв'язатися з банком по телефону, вказаному на їх картці.

Відгуки про банк

Через те, що клієнтів у Банку Інвестиційний Союз небагато, кількість відгуків про нього в Інтернеті невелика. Серед позитивних моментів відзначається відсутність черг у відділеннях та оперативне вирішення питань по внесках; серед негативних - недостатньо чітке інформування про поточний курс обміну валют, відсутність можливості оформити довіреність на розпорядження депозитом прямо в банку.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Де взяти вигідний автокредит - в якому банку краще умови Почати управляти своєю мрією і стати щасливим володарем транспортного ... Більше

"Яндекс.Деньги" дозволили переводити кошти в європейські банки Платіжна система "Яндекс.Гроші" дозволила здійснювати виведення коштів на рахунки більшості європейських банків.Причому виводити кошти можна не лише на ... Більше

Небанківське кредитування, кредитні компанії - ломбарди, КПКГ, лихварі Що таке «кредитна компанія» Під кредитною компанією ми розуміємо організацію, яка займається видачею кредитів населенню і бізнесу.Зазвичай, ... Більше

"Яндекс.Деньги" дозволили переводити кошти в європейські банки Платіжна система "Яндекс.Гроші" дозволила здійснювати виведення коштів на рахунки більшості європейських банків.Причому виводити кошти можна не лише на ... Більше

Іпотечний кредит Ощадбанку - ставки, умови отримання кредиту на готове житло У матеріалах Занімаем.ру ми часто зупиняємося на ... Більше

Популярне