Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Екопромбанк - огляд ВАТ АКБ Екопромбанк г Перм


Екопромбанк - огляд ВАТ АКБ Екопромбанк г Перм

Екопромбанк - огляд ВАТ АКБ Екопромбанк г Перм

Про банк

На сьогоднішній день одним з провідних банків Пермі і Пермського краю з потужним кредитно-фінансовим потенціалом є ВАТ Екопромбанк (Пермський Акціонерний Еколого-Промисловий Комерційний Банк). АКБ «Екопромбанк» є одним з найсильніших локальних гравців на банківському ринку Пермі і Пермського краю, успішно конкуруючи з філіями федеральних банків.

Дата створення та початку діяльності Екопромбанка

«ЕКОПРОМБАНК» був заснований 1 липня 1992 року в результаті спільних зусиль декількох великих приміських підприємств.

Отримав реєстрацію ЦБРФ 17 серпня 1992 під номером 2012 як Акціонерне Товариство Закритого Типу. Правовий статус банку був врегульований відповідно до чинного законодавства РФ 25 грудня 1992 року, в результаті чого назва організаційно-правової форми стало «Відкрите Акціонерне товариство».

Ліцензія банку

14 вересня 2004 банк отримав ліцензію № 2012 на здійснення діяльності з фінансовими потоками, спрямоване на обслуговування фізичних та юридичних осіб.

Основні сфери діяльності банку

ВАТ АКБ «Екопромбанк» - це організація, що веде кредитно-фінансову діяльність.

Екопромбанк в Пермі дотримується політики збалансованого поєднання досягнення високих прибутків при мінімальному ризику та враховує інтереси всіх зацікавлених сторін.

Екопромбанк в Пермі надає для приватних та юридичних осіб повний спектр послуг, включаючи обслуговування в рублях і валюті, кредитування малого бізнесу, операції з цінними паперами, обслуговування на відстані.

Вимогою, незмінно пред'являються до своїх співробітників, є постійно зростаючий рівень сервісу. Основним завданням ставляться інтереси клієнта.

Результати і досягнення Екопромбанка

За останній звітний період Екопромбанк збільшив прибутковість та ефективність діяльності на вітчизняному ринку.

Дані РБК «Найбільші банки Росії» говорять про те, що Екопромбанк досяг приросту на 172%, посівши 245 місце у рейтингу. Надання кредитів корпоративним клієнтам збільшилася до обсягу 2781000000 рублів, вивівши «Екопромбанк», м. Перм, на 223 місце (дані актуальні на 2008 рік).

Меценатство і участь у культурному житті Пермі і Пермського краю

Протягом трьох років «Екопромбанк» спонсорує фестиваль «KAMWA».

Цей фестиваль - культурна і соціально-політична ініціатива, спрямована на позиціонування Пермі як культурної столиці Поволжя.

До фестивалю можна застосувати термін «етнофутурістіческій». Разом з новим операційним залом ЕКОПРОМБАНКА був відкритий вернісаж творчості художників-етнофутурістов, таких, як Хамза Шаріпов, Альфия Ільясова, Павло Микуш, Юрій Лісовський, Сергій Орлов.    

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Саратов г Саратов - кредити, послуги банку Про банк У 1990 році Російським республіканського банку Держбанку СРСР був ... Більше

Як правильно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет Все більш широкі верстви жителів Росії вибирають сучасні банківські технології, що логічно ... Більше

Економічна криза в Білорусі - причини, наслідки кризи в республіці Говорячи про те, ... Більше

Боргове агентство «Пристав»: «З колектором треба йти на контакт» Сергій Шпетер, Старший ... Більше

Дебетова карта ВТБ - аналіз і оцінка на основі минулого часу. ВТБ почали ... Більше

Популярне