Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Джі Ваб Банк - кредити робота банку офіси і мережу філій


Джі Ваб Банк - кредити, робота банку, офіси і мережу філій

Новий нецільовий кредит Уралсиб до 1 млн руб без забезпечення

Закрите акціонерне товариство «Джии Ваб Банк» внесено до КГР Банком Росії 15.10.1997 під назвою «Банк розвитку і реструктурування»; на початку 2001 року назва була змінена на ЗАТ «Дельтабанк». У 2004 році цей банк купила компанія GE Money (США), а в середині 2006 року банк отримав нинішню назву, аналогічне материнської організації, - ЗАТ «Джии Ваб Банк» (зміни, узгоджені Центральним банком РФ 24.09.2006). Після цього банк вийшов на російський ринок споживчого кредитування, на якому веде активну діяльність.

Сьогодні Джии Ваб Банк є російським підрозділом GE Money - одного з провідних операторів на світовому ринку фінансових послуг.

Джии Ваб Банк обслуговує своїх клієнтів через розгалужену мережу відділень, ККО і офісів продажів, розташованих головним чином на європейській території Росії - в Москві і Московській області, Єкатеринбурзі, Казані, Краснодарі, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Самарі, Санкт -Петербурзі і Челябінську). Крім цього, Банк має у своєму розпорядженні великою мережею представництв у великих торгових центрах - Мега, ОБІ, Ашан і т.д. Почавши повномасштабну роботу на російському ринку в кінці 2004 року, вже в 2006 році банк за рахунок двократного зростання активів увійшов до Топ-200 банків РФ і на початку 2012 року займав 108-е місце за розміром активів-нетто.

В даний час за цим показником Джии Ваб Банк займає 107-й рядок у рейтингу російських банків і 78-е місце в рейтингу банків Москви.

GE Money Bank емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові карти системи VISA International.

Стратегія Пріоритетними напрямками діяльності Джии Ваб Банк в даний час є кредити (готівкою, кредитні карти VISA, споживчий кредит, а також, аж до недавнього часу, іпотека), ключовим сегментом клієнтів - приватні особи (понад 90% чистих активів припадає на кредити фізичним особам) . Слід зазначити, що Джии Ваб Банк увійшов в перший список 50 кредитних організацій, які застосовують рекомендації Федеральної антимонопольної служби в частині стандартів розкриття інформації при наданні споживчих кредитів.

Роблячи ставку в першу чергу на роздрібний напрям, Банк спільно з Центром фінансової грамотності розробляє і просуває програму «Контролер грошей» (www.mdengi.ru), яка допомагає розумно планувати особистий бюджет, в тому числі вести облік покупок і інших витрат, переглядати звіти і аналізувати витрати в цілях їх подальшого, більш ретельного їх планування.

Додаток «Контролер грошей» можна завантажити у свій мобільний телефон - на сайті приведені докладна інструкція і технічні вимоги. Корпоративні клієнти Клієнтам - юридичним особам Джии Ваб Банк пропонує досить скромний спектр банківських послуг, а саме розміщення тимчасово вільних грошових коштів на корпоративних депозитах.

Пов'язано настільки обмежену пропозицію з тим, що абсолютним пріоритетом для банку є роздрібний напрям.

Продукти і послуги

Приватним клієнтам GE Money Bank оступився вибір з депозитних і кредитних продуктів, послуги оренди сейфових осередків і т.д. Депозитна та кредитна лінійки представлені всього двома продуктами. Кредити банк видає тільки в рублях («Класичний», він же експрес-кредит, - від 20 до 500 тис. під 19,9 - 49,9% на 1-5 років, «Оптимальний» - від 300 до 500 тис. під 16,9 - 24,9% на 2-5 років).

А ось внесок у цьому банку можна розмістити як в рублях («Вірний», 6 - 8,5% на суму від 10 тис. до 1 млн руб.), Так і у валюті (під 0,25 - 3,4% на суму від 200 доларів / євро) на термін від 3 місяців до 3 років.

Що стосується цільового кредитування, то автокредитів Джии Ваб Банк не видає взагалі, а іпотечне напрямок тимчасово призупинив. Аргументація банку при цьому була наступною: через високу вартість фондування (треба думати, в першу чергу на американському ринку) ставки по іпотеці стали надто високі і зважаючи недоступності цього продукту для клієнтів подальше пропозицію іпотеки втрачає сенс. Крім цього, GE Money Bank редлагает своїм приватним клієнтам програму недержавного пенсійного страхування (спільно з НПФ «Газфонд»).

Участь в програмі для клієнтів банку безкоштовне; вступати в неї можуть особи 1967 року народження і молодше (при цьому учасник повинен бути у віці від 14 років).

Зважаючи орієнтації банку на масовий сегмент напрямок Private Banking в даний момент не розробляється і ніяких послуг VIP-клієнтам банк не пропонує. Інтернет-сайт Офіційний сайт Джі Мані банку розташований за адресою http://www.gemoney.ru/ (російська версія).

При цьому внизу головної сторінки є кнопки для переходу на міжнародний сайт GE Money, а також на сайти організацій GE Capital і «General Electric в Росії та СНД». Навігація досить зручна для фізичних осіб, потрібну інформацію досить легко знайти у відповідних розділах сайту. Слід зазначити, що послуги інтернет-банкінгу в даний час не надаються.

На відміну від багатьох інших банків, на офіційному сайті Джии Мані Банку не працює онлайн-консультант.

Замість цього банк ввів послугу «Автоматичний телефонний сервіс» - він дозволяє отримувати інформацію в режимі реального часу, не витрачаючи час на очікування на лінії, без допомоги оператора банку.

Цілодобовий номер Центру телефонного обслуговування доступний за наступними телефонами: у Москві - (495) 258 6878 або 775 7707; в Санкт-Петербурзі: 8 (812) 320 8756; в інших регіонах Російської Федерації - 8 (800) 700 1010. Для отримання конфіденційної інформації (за кредитами, вкладах і т.д.) клієнту необхідно в тональному режимі ввести свій телефонний пароль (він же персональний ідентифікаційний номер) - 5-значне число, в поєднанні з номером картки, клієнтського договору або номери ідентифікує абонента, який шляхом введення цього пароля авторизується в автоматичному телефонному сервісі. Яку саме інформацію можна з'ясувати, банк роз'яснює в інфографіці на відповідній сторінці свого сайту.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Башінвестбанк г Уфа - кредити, послуги банку Про банк ТОВ «Башінвестбанк» був створений в кінці 1992 року в м. Уфа.У 2000 році банк почав ... Більше

Кредити індивідуальним підприємцям - як взяти кредит ІП Кредитування індивідуальних підприємців, як фінансова ... Більше

Банк Російський Стандарт - кредити банку РС Про банк Банк «Русский Стандарт» був утворений в 1993 ... Більше

Переказ грошей за номером карти Переказ зі свого рахунку в інший банк часто викликає у ... Більше

Росгосстрах БАНК готовий надати найкращі умови для кредитування під заставу нерухомості 16 квітня 2012 14:07 Росгосстрах БАНК змінив основні умови ... Більше

Популярне