Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » БНП Паріба Банк в Росії - інформація про банк


БНП Паріба Банк в Росії - інформація про банк

БНП Паріба Банк в Росії - інформація про банк

ЗАТ «БНП Паріба Банк» - дочірнє підприємство міжнародного банківського концерну BNP Paribas було внесено Центробанком в КГР 28.05.2002. Материнська компанія BNP Paribas заснована у Франції в 1974 р.; російський БНП Паріба в даний час - один з лідерів в різних сегментів банківського ринку РФ. У складі цієї кредитної установи, в свою чергу, працюють 4 дочірні фінансові структури.

За величиною чистих активів російський БНП Паріба займає 47-е місце серед банків РФ, а в рейтингу банків Москви - 37-е місце. Міжнародне агентство Standard & Poor's присвоїло цьому банку високий кредитний рейтинг - ruAAА. Філіальна мережа

Станом на початок 2012 року московський БНП Паріба Банк розпорядженні одним філією (вул. Лісова, д. 5) і одним додатковим офісом на вул. Червона Пресня, д. 26, стр.

2. З серпня 2007 року кредитна установа розвиває роздрібне кредитування (споживчі та автокредити, а також емісія й обслуговування кредитних карток) під відомим в Європі брендом групи BNP Paribas - Cetelem. Мережа його продажів складається з 64 представництв в різних регіонах Російської Федерації.

Стратегія та підхід до обслуговування клієнтів Банк Паріба орієнтований в першу чергу на корпоративно-інвестиційний банкінг, у тому числі структурний, експортне і торгове, фінансування, а також структурний і операційний лізинг, валютні операції та корпоративне кредитування. При цьому основний напрямок розвитку банку - комерційне кредитування: в чистих активах БНП Паріба домінують саме комерційні кредити (56%, з яких лише третина припадає на кредити приватних осіб), в той час як портфель міжбанківських кредитів становить 36% нетто-активів.

Будучи вагомим гравцем (кредитором) на ринку міжбанківських кредитів, Паріба, як великий міжнародний банк, активний і на міжнародному валютному ринку. Відповідно до лінії свого стратегічного розвитку банк в березні 2012 року уклав угоду про створення спільного підприємства з Ощадбанком.  Обслуговування корпоративних клієнтів 

Клієнтську базу російського банку БНП Паріба навряд чи можна назвати розвиненою: всього 23% пасивів банку у вигляді строкових депозитів і залишків на розрахункових рахунках резидентів РФ - юридичних осіб. Корпоративним клієнтам - представникам великого і середнього бізнесу БНП Паріба надає комплексні послуги в області кредитування, лізингу, обслуговування банківських бізнес-карт і т.д. Крім цього, банк здійснює фінансування компаній, що ведуть діяльність в Російській Федерації, проводить операції з іноземною валютою, здійснює хеджування валютних і процентних ризиків, надає корпоративним клієнтам послуги консультування в сфері злиттів і поглинань, а також організовує і проводить випуск акредитивів і поручительств, здійснює управління платежами та регулювання (контроль) грошових операцій.

Обслуговування приватних клієнтів Своїм клієнтам - фізичним особам банк пропонує обслуговування пластикових карт, послуги грошових переказів та здійснення платежів, валютно-обмінні операції і т.п. Незважаючи на те, що в банку є ліцензія на залучення у внески грошових коштів фізичних осіб у гривнях та іноземній валюті, видана Центробанком РФ ще 21.04.2005, залученням приватних коштів в банківські вклади це кредитна установа не займається і, як наслідок, у 2012 році не пропонує своїм клієнтам відкриття яких-небудь депозитів.

Кредитуванням населення БНП Паріба в Росії, тим не менш, займається доволі активно.

За даними на початок 2012 року лінійка його кредитних продуктів налічує чотири кредиту (три споживчих та іпотечний): «1% в місяць», «10-10-10», «Без переплати» і «Мій дім», а також лінійку з 4 автокредитів різного призначення (в тому числі «субсидувати» і «Форд у кредит»). Дотримуючись інноваційного підходу до обслуговування, банк впровадив комплексну пропозицію - «Пакети послуг». У рамках цієї пропозиції клієнту надається доступ до набору ключових фінансових продуктів на максимально вигідних для клієнта умовах.

У зв'язку з тим, що БНП Паріба не дуже активний на роздрібному напрямку, послуга Private banking у нього відсутня.

  Тим не менш, банк розробив спеціальні програми привілеїв і можливостей для всіх своїх клієнтів - власників банківських карт BNP Paribas.

По суті, ці програми сприяють просуванню французької культури в Росії, даючи клієнтам БНП Паріба можливість не тільки оплачувати товари і послуги, придбані по всьому світу, але і користуватися знижками і унікальними пропозиціями провідних виробників товарів та послуг (в першу чергу французьких). Так, банк пропонує унікальну промо-програму Франції в Росії - "Мистецтво жити по-французьки", в рамках якої клієнт - власник картки БНП Паріба має змогу долучитися до французької культури, кухні і скористатися медичними послугами фахівців з Франції спільно з компаніями - партнерами банку , на вигідних умовах. При оплаті карткою BNP Paribas клієнтові надаються різноманітні знижки та подарунки в ресторанах, магазинах, салонах краси, туристичних агенціях та фітнес-клубах, медичних центрах, мовних і танцювальних школах, а також в цілому ряді інших партнерів банку (їх список постійно розширюється).

Знижки надаються при оплаті продуктів і послуг усіма видами банківських карток, емітованих Паріба: MasterCard Unembossed, MasterCard Standard, MasterCard Gold, Visa Electron, Visa Classic, Visa Gold і Maestro.  Дистанційне обслуговування Офіційний сайт банку БНП Паріба розташований за адресою http://www.bnpparibas.ru/. На цьому сайті є список, що випадає, ведучий на веб-сайти інших банків - членів Світової групи BNP Paribas.

Незважаючи на це, англійська версія у російського сайту також присутня.

Цікаво, що доступ в особистий кабінет інтернет-банку (Система «Інтернет-Банк») надається поки що тільки корпоративним клієнтам. Інформаційний центр (колл-центр) БНП Паріба доступний цілодобово за телефоном 8 800 700-77-00 для жителів усіх регіонів Росії. Зателефонувавши до Довідкового центру, клієнт банку може отримати будь-яку інформацію по своїх рахунках, а також провести по них низку банківських операцій.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк «Агропромкредит»: автокредити без комісій Юліанна Васильєва, Начальник Управління по зв'язках з громадськістю і рекламі ВАТ КБ «Агропромкредит», розповіла порталу «Занімаем.Ру» ... Більше

Принципи банківського кредитування - зворотність, платність, терміновість та інші Якщо спробувати дати коротке визначення принципів банківського кредитування, то їх можна ... Більше

Визначено найкращого в Росії іноземний банк! Незалежне видання EMEA Finance присудило Райффайзен Банк Інтернаціональ звання "Кращий банк Центральної та Східної Європи ... Більше

Кредити малому бізнесу від Росгосстрах БАНКУ Наталія Блінова, директор департаменту корпоративного бізнесу Росгосстрах БАНКУ відповідає на запитання кореспондента Занімаем.ру про те, як ... Більше

Як отримати кредитну карту поштою Сучасні банки в силу жорсткої конкуренції між собою за клієнтів ... Більше

Популярне