Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » БНП Паріба Банк в Росії - інформація про банк


БНП Паріба Банк в Росії - інформація про банк

БНП Паріба Банк в Росії - інформація про банк

ЗАТ «БНП Паріба Банк» - дочірнє підприємство міжнародного банківського концерну BNP Paribas було внесено Центробанком в КГР 28.05.2002. Материнська компанія BNP Paribas заснована у Франції в 1974 р.; російський БНП Паріба в даний час - один з лідерів в різних сегментів банківського ринку РФ. У складі цієї кредитної установи, в свою чергу, працюють 4 дочірні фінансові структури.

За величиною чистих активів російський БНП Паріба займає 47-е місце серед банків РФ, а в рейтингу банків Москви - 37-е місце. Міжнародне агентство Standard & Poor's присвоїло цьому банку високий кредитний рейтинг - ruAAА. Філіальна мережа

Станом на початок 2012 року московський БНП Паріба Банк розпорядженні одним філією (вул. Лісова, д. 5) і одним додатковим офісом на вул. Червона Пресня, д. 26, стр.

2. З серпня 2007 року кредитна установа розвиває роздрібне кредитування (споживчі та автокредити, а також емісія й обслуговування кредитних карток) під відомим в Європі брендом групи BNP Paribas - Cetelem. Мережа його продажів складається з 64 представництв в різних регіонах Російської Федерації.

Стратегія та підхід до обслуговування клієнтів Банк Паріба орієнтований в першу чергу на корпоративно-інвестиційний банкінг, у тому числі структурний, експортне і торгове, фінансування, а також структурний і операційний лізинг, валютні операції та корпоративне кредитування. При цьому основний напрямок розвитку банку - комерційне кредитування: в чистих активах БНП Паріба домінують саме комерційні кредити (56%, з яких лише третина припадає на кредити приватних осіб), в той час як портфель міжбанківських кредитів становить 36% нетто-активів.

Будучи вагомим гравцем (кредитором) на ринку міжбанківських кредитів, Паріба, як великий міжнародний банк, активний і на міжнародному валютному ринку. Відповідно до лінії свого стратегічного розвитку банк в березні 2012 року уклав угоду про створення спільного підприємства з Ощадбанком.  Обслуговування корпоративних клієнтів 

Клієнтську базу російського банку БНП Паріба навряд чи можна назвати розвиненою: всього 23% пасивів банку у вигляді строкових депозитів і залишків на розрахункових рахунках резидентів РФ - юридичних осіб. Корпоративним клієнтам - представникам великого і середнього бізнесу БНП Паріба надає комплексні послуги в області кредитування, лізингу, обслуговування банківських бізнес-карт і т.д. Крім цього, банк здійснює фінансування компаній, що ведуть діяльність в Російській Федерації, проводить операції з іноземною валютою, здійснює хеджування валютних і процентних ризиків, надає корпоративним клієнтам послуги консультування в сфері злиттів і поглинань, а також організовує і проводить випуск акредитивів і поручительств, здійснює управління платежами та регулювання (контроль) грошових операцій.

Обслуговування приватних клієнтів Своїм клієнтам - фізичним особам банк пропонує обслуговування пластикових карт, послуги грошових переказів та здійснення платежів, валютно-обмінні операції і т.п. Незважаючи на те, що в банку є ліцензія на залучення у внески грошових коштів фізичних осіб у гривнях та іноземній валюті, видана Центробанком РФ ще 21.04.2005, залученням приватних коштів в банківські вклади це кредитна установа не займається і, як наслідок, у 2012 році не пропонує своїм клієнтам відкриття яких-небудь депозитів.

Кредитуванням населення БНП Паріба в Росії, тим не менш, займається доволі активно.

За даними на початок 2012 року лінійка його кредитних продуктів налічує чотири кредиту (три споживчих та іпотечний): «1% в місяць», «10-10-10», «Без переплати» і «Мій дім», а також лінійку з 4 автокредитів різного призначення (в тому числі «субсидувати» і «Форд у кредит»). Дотримуючись інноваційного підходу до обслуговування, банк впровадив комплексну пропозицію - «Пакети послуг». У рамках цієї пропозиції клієнту надається доступ до набору ключових фінансових продуктів на максимально вигідних для клієнта умовах.

У зв'язку з тим, що БНП Паріба не дуже активний на роздрібному напрямку, послуга Private banking у нього відсутня.

  Тим не менш, банк розробив спеціальні програми привілеїв і можливостей для всіх своїх клієнтів - власників банківських карт BNP Paribas.

По суті, ці програми сприяють просуванню французької культури в Росії, даючи клієнтам БНП Паріба можливість не тільки оплачувати товари і послуги, придбані по всьому світу, але і користуватися знижками і унікальними пропозиціями провідних виробників товарів та послуг (в першу чергу французьких). Так, банк пропонує унікальну промо-програму Франції в Росії - "Мистецтво жити по-французьки", в рамках якої клієнт - власник картки БНП Паріба має змогу долучитися до французької культури, кухні і скористатися медичними послугами фахівців з Франції спільно з компаніями - партнерами банку , на вигідних умовах. При оплаті карткою BNP Paribas клієнтові надаються різноманітні знижки та подарунки в ресторанах, магазинах, салонах краси, туристичних агенціях та фітнес-клубах, медичних центрах, мовних і танцювальних школах, а також в цілому ряді інших партнерів банку (їх список постійно розширюється).

Знижки надаються при оплаті продуктів і послуг усіма видами банківських карток, емітованих Паріба: MasterCard Unembossed, MasterCard Standard, MasterCard Gold, Visa Electron, Visa Classic, Visa Gold і Maestro.  Дистанційне обслуговування Офіційний сайт банку БНП Паріба розташований за адресою http://www.bnpparibas.ru/. На цьому сайті є список, що випадає, ведучий на веб-сайти інших банків - членів Світової групи BNP Paribas.

Незважаючи на це, англійська версія у російського сайту також присутня.

Цікаво, що доступ в особистий кабінет інтернет-банку (Система «Інтернет-Банк») надається поки що тільки корпоративним клієнтам. Інформаційний центр (колл-центр) БНП Паріба доступний цілодобово за телефоном 8 800 700-77-00 для жителів усіх регіонів Росії. Зателефонувавши до Довідкового центру, клієнт банку може отримати будь-яку інформацію по своїх рахунках, а також провести по них низку банківських операцій.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні брокери Інтерв'ю з експертами Олена Пономарьова Фосборн Хоум Денис Лисак НеваФінанс Борис Ротенштейн 100 Кредітов.ru Денис Лисак НеваФінанс Олена Зотова і Роман Лоцман Фосборн Хоум "Фосборн ... Більше

Заборгованість по кредитній карті Оформляючи кредитну карту необхідно чітке поняття, що таке заборгованість по кредитній ... Більше

Правила дострокового погашення кредиту З минулого року право позичальника на дострокове погашення кредиту закріплено законодавчо.Федеральний закон ... Більше

Investor Relations, відносини з інвесторами - що потрібно від фахівця із зв'язків з інвесторами У даній статті ми спробуємо дати короткий, але ... Більше

Банк Агроімпульс г Воронеж - іпотека, вклади та інші послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство комерційний банк «Агроімпульс» зареєстровано 18 жовтня 1990 (ліцензія № 514).Впродовж ... Більше

Популярне