Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Бінбанк - вклади і кредити банку філії Бінбанк онлайн


Бінбанк - вклади і кредити банку, філії, Бінбанк онлайн

Акції банків по кредитних картах в квітні

Відкрите акціонерне товариство «Бінбанку» внесено Центробанком РФ в КГР 01.11.1993, ліцензія 2562; нині діюча генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій була видана Бінбанку 06.07.2006. Банк був заснований підприємцем Михайлом Гуцерієва як оператор особливої економічної зони «Інгушетія»; у 2000-2002 роках Бінбанку обслуговував фінансові потоки нафтової компанії «Славнефть», а трохи пізніше і «Русснефть». Станом на початок 2012 року 97,6% акцій Бінбанку контролює підприємець Микаил Шішханов, племінник М. Гуцерієва.

  У структурі активів-нетто Бінбанку на кредитний портфель припадає 54%, при цьому понад 80% позик надано комерційним організаціям.

За розміром чистих активів Бінбанку займає 29-е місце в регіоні (Москва і Московська область) і 36-е в загальному ренкінгу банків Російської Федерації. Банку присвоєно досить високий кредитний рейтинг міжнародного агентства Standard & Poor's - ruВВВ +. Згідно з оцінкою вітчизняного Русрейтінга Бінбанку присвоєно рейтинг АА з прогнозом «стабільний», а НРА оцінило його рейтинг як АА-.

Філіальна мережа і рейтинги

Філії Бінбанку представлені в основному в європейських регіонах Росії, а також на Уралі і в Забайкаллі.

Мережа продажів цього банку налічує 124 підрозділи, включаючи 30 філій, 1 представництво, 85 допофісов і 6 операційних кас (з них 23 відділення знаходяться в Москві). Чисельність персоналу кредитної організації становить порядку 3300 чоловік, мережу власних банкоматів налічує 80 терміналів банківського обслуговування і близько 600 банкоматів (у тому числі пристрої, що працюють 24 години на добу). Стратегія

Бінбанку - досить великий московський фінансовий інститут з майже 30-річним стажем роботи на банківському ринку Росії. Діяльність його сконцентрована головним чином на кредитуванні комерційних організацій, на залученні коштів фізичних осіб у внески, а також на операціях на валютному ринку. На даний момент Бінбанку обслуговує більше 22 тисяч корпоративних клієнтів; із 2004 року банк активно розвиває роздрібний бізнес, особливо карткове напрямок і депозитні програми.

За даними на початок 2012 року, число власників пластикових карток, випущених Бінбанку, перевищило 290 000: банк емітує власні пластикові картки систем VISA та MasterCard (статус Principal Member), а також Rapida, приймаючи до здійснення операцій карти American Express, Diners 'Club та JCB International, емітовані іншими банками.

Обслуговування юридичних осіб Клієнтам - юридичним особам Бінбанку надає різноманітні інвестиційно-банківські послуги - від традиційного кредитування, ведення зарплатних проектів та розрахунково-касового обслуговування до факторингу та лізингу; клієнтам, провідним зовнішньоекономічну діяльність, банк надає послугу віддаленого управління рахунком по системі iBank 2. Відзначимо, що для корпоративних клієнтів Бінбанку пропонує широку лінійку з 7 депозитів різного цільового призначення. БІН веде досить активну діяльність на ринку банківських послуг, надаючи і залучаючи кошти на ринку міжбанківських кредитів; стійкого положення на ринку цих послуг банк не має, але виступає, як правило, нетто-позичальником.

В рамках міжбанківської співпраці Бінбанку пропонує банкам - своїм партнерам широкий перелік послуг, включаючи різні операції на фінансових ринках, послуги по документарних розрахунках, довгострокове фінансування, синдиковане кредитування, а також операції з міжнародними картами.

  Обслуговування фізичних осіб Дуже енергійно банк діє і в роздрібному напрямку. Клієнти цієї кредитної організації - фізичні особи можуть відкрити депозит, оформити споживчий кредит (один - готівкою, чотири - на рахунок кредитної картки), здійснити грошовий переказ, орендувати індивідуальні сейфові комірки і т.д., а також скористатися послугою обов'язкового пенсійного страхування.

Депозитна лінійка банку охоплює 7 вкладів (з них один преміальний - B & N Exclusive, розроблений спеціально для привілейованих клієнтів).

Для приватних клієнтів з високими доходами Бінбанку розробив спеціальні програми преміального сервісу.

Це не Private Banking в його класичному вигляді, а банківська програма привілеїв для власників карток плюс можливість відкрити преміальний депозит, згаданий трохи вище. Слід зазначити, що видачу кредитів на купівлю автотранспортних засобів та нерухомості Бінбанку за станом на початок квітня 2012 року не здійснює. Дистанційне обслуговування: інтернет-сайт і банкомати 

Офіційний сайт Бінбанку розташований за адресою http://www.binbank.ru/ Зручність юзабіліті цього сайту можна оцінити як посереднє - так, знайти відомості про SMS-інформування досить важко, так само як і про інтернет-банкінгу та програмах для привілейованих клієнтів.

Вхід в особистий кабінет інтернет-банку (він носить назву iBank2) здійснюється за допомогою введення логіна і постійного пароля; важливо відзначити, що на даний момент інтернет-банкінг доступний тільки корпоративним клієнтам Бінбанку. Що стосується мережі «Банкомати24 +», то не всі ці пристрої, незважаючи на їх назву, функціонують цілодобово. Мобільний банк  Ця послуга Бінбанку носить назву «Інформаційний сервіс».

Підключити послугу можна у будь-якому «Банкомате24 +» або через оператора Єдиного інформаційного центру банку або в будь-якому його офісі, заповнивши відповідну заяву. Послуга поки надається у «стислому» форматі, однак, підключивши її, клієнт отримує можливість контролювати свої рахунки в режимі реального часу за допомогою обміну SMS-повідомленнями з банком. Будь-які відомості про абонентській платі чи інших тарифах за користування послугою на сайті банку відсутні: ймовірно, інформацію про це доцільно з'ясовувати у оператора колл-центру.

Колл-центр Колл-центр Бінбанку називається Єдиний інформаційний центр. Він доступний по телефону, з якого можна подзвонити в Москві: (495) 755-50-75 в Москві (цілодобово), з інших міст - 8 (800) 200-50-75 (цілодобово, безкоштовно).

В даний час Центр надає клієнтам Бінбанку в основному довідкову інформацію, а також надає допомогу в підключенні до системи мобільного банкінгу. Крім цього, через оператора можна залишити заявку на кредит, замовити кредитну карту і отримати інші послуги.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як правильно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет Все більш широкі верстви жителів Росії вибирають сучасні банківські технології, що логічно ... Більше

Думки експертів Інтерв'ю з експертами Антон Павлов Абсолют Банк Олена Леванкова ОТП Банк ... Більше

Іпотека в ЮніКредит Банку - умови іпотечних кредитів, вимоги до позичальника Ми багато писали про іпотечні програми великих банків, в основному, ... Більше

Умови споживчого кредитування від Ощадбанку поліпшені 3 серпня 2012 0:00 Умови споживчих кредитів Ощадбанку були покращені.Банк знизив ставки по споживчих кредитах без забезпечення та ... Більше

Росгосстрах БАНК пропонує МСБ рефінансування в сумі до 20 млн руб 18 вересня 2012 17:26 Програму рефінансування від Росгосстрах БАНКу тепер може використовувати в своїх ... Більше

Популярне